Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Všeobecná diskuze

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 27.6.2006   #101
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Quote:
Originally Posted by Agarash
Nikde neni problem, at si kazdy pouziva co chce, at treba jezdi s kamerou na zadnim narazniku a ma ruzovej HUD, ale ja rikam, ze by nebylo spatny mit "full reality" mode, kde budou omezeni v ramci co nejvetsi reality.
Nebylo, s tím souhlasím, ale na druhou stranu pokud opravdu neuvidím z roštu semafor, protože tam prost? vp?edu není, tak je to docela blbý. Jinak s tebou souhlasím, že spousta v?cí by mohla být víc "hardcore". Já jezdím s pohledem s auta i když mám na startu hodn? low-fps, ale jinak se mi to jednak nelíbí a druhak s tím jinak neumím Stejn? tak F9 používám minimáln?, F10 ?ast?ji, ale i bez toho bych se t?eba docela snadno obešel (p?ecejen, je to poznat když to auto ská?e jak splašená kobyla, že n?co s tlumi?em není v porádku).
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2006   #102
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Jde o p?ístup. Bu? m?žeš bojovat za virtuální semofory a spousty dalších HUD "nesmysl?", nebo m?žeš napsat do "Bugs - Tracks", že není vid?t na semafor, a? ho posunou..
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2006   #103
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

To s tim semaforem je chyba. Kazdy zavodnik z kazdy pozice by mel videt na semafory. Ja taky pouzivam virtualni semafor a donedavna jsem jezdil s custom view.
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2006   #104
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo
Jde o p?ístup. Bu? m?žeš bojovat za virtuální semofory a spousty dalších HUD "nesmysl?", nebo m?žeš napsat do "Bugs - Tracks", že není vid?t na semafor, a? ho posunou..
Nebojuju za n?, jen ?íkám, že m?žou být d?vody je používat. Z "HUD nesmysl?" používám pouze semafory. Nejsem si jistej, že jde o problém trat?, ale máš pravdu, napíšu tam

EDIT: nj, je to jen absencí semafor?, ale byl bych p?ísahal, že n?jaká kombinace auto/tra? d?lala to stejný a s jiným autem vid?t byli...
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600



Last edited by zipper; 27.6.2006 at 15:39.
zipper is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2006   #105
SIR
Regular Member

 
SIR's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: LB City
Posts: 813
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo
Jde o p?ístup. Bu? m?žeš bojovat za virtuální semofory a spousty dalších HUD "nesmysl?", nebo m?žeš napsat do "Bugs - Tracks", že není vid?t na semafor, a? ho posunou..
uz to tam je psany, psal to tam tenkrat chaos myslim
dela to jeste na nekterych rev kombinacich trati
SIR is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2006   #106
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

2zipper: a co by na tom bylo divnýho, kdyby t?eba z formule semafor vid?t byl a z GTRka kde je nízký p?ední sklo nebyl? Furt je to stejný bug.

2SIR: no já si to myslel, že už to bude, ale p?ece nebudu do každýho postu psát, a? lidi použijou hledání než založí thread, to by m?lo být jasný
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2006   #107
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo
2zipper: a co by na tom bylo divnýho, kdyby t?eba z formule semafor vid?t byl a z GTRka kde je nízký p?ední sklo nebyl? Furt je to stejný bug.

2SIR: no já si to myslel, že už to bude, ale p?ece nebudu do každýho postu psát, a? lidi použijou hledání než založí thread, to by m?lo být jasný
Nic divnýho na tom není, psal sem snad, že to není kv?li tomu bug...?

No a topic sem založil už kv?li tomu, že pokud je bug hlášen v topicu už víc než p?l roku a stále bez odezvy, tak možná stojí za to to znovu vythánout (jo, mohl sem to napsat do stejnýho topicu...).
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2006   #108
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by zipper
Nic divnýho na tom není, psal sem snad, že to není kv?li tomu bug...?
já to myslel v dobrym, cht?l jsem tím ?íct, že je možný, že "n?jaká kombinace auto/tra? d?lala to stejný a s jiným autem /semafory/ vid?t byli...", takže se ti to možná nezdálo - já nevím, zas tolik jsem to nezkoumal a hlavn?, dokud není možnost ulitýho startu, nemám s tím problém, když slyším že ostatní t?rujou, za?nu taky a ono se to ?asem rozjede Eric na fórum nepíše, takže i když neodpov?d?l, p?edpokládám, že ty semafory už opravil nebo je má minimáln? v todo.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2006   #109
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo
já to myslel v dobrym, cht?l jsem tím ?íct, že je možný, že "n?jaká kombinace auto/tra? d?lala to stejný a s jiným autem /semafory/ vid?t byli...", takže se ti to možná nezdálo - já nevím, zas tolik jsem to nezkoumal a hlavn?, dokud není možnost ulitýho startu, nemám s tím problém, když slyším že ostatní t?rujou, za?nu taky a ono se to ?asem rozjede Eric na fórum nepíše, takže i když neodpov?d?l, p?edpokládám, že ty semafory už opravil nebo je má minimáln? v todo.
No, já na myšce když t?ruju tak bu? naplno s popkornem nebo klikáním a to pak je o haluzi, kdy to vyjde na zelenou - jestli v dob? kliku nebo v mezidobí. Proto mám nau?ený kdy u kterýho auta zmá?knout naplno, aby to p?ibližn? vyšlo do vhodných otá?ek bez popkornu
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2006   #110
TreWoR
Member

 
TreWoR's Avatar
 
Join Date: 10.4.2005
Location: Kunovice
Posts: 356
Default

presne, na mysi se to pekne blbe dela.. proto pouzivam virtualni semafor ale sere me to..
__________________
http://trewor.ic.cz/obrazky/pmt_bar.jpg
In-Game Nick: PMT| T.Travnicek | Licence S1/S2: Since Summer 2005
CPU: Intel Core i3-370M | Graphic card: ATI Mobility Radeon HD 5470 | RAM: 4GB DDR3 | Connection: Wi-Fi, 6144/1024 | Controler: Logitech DFP

Gabelhirsch:"kdo svodidla nelíbal, ten lfs nejezdil"
Peperson_CZ:"Na tenhle skin mám i setup"
TreWoR is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2006   #111
santa_cruz
Member

 
santa_cruz's Avatar
 
Join Date: 14.11.2004
Location: M?lník
Posts: 159
Default

Zajimalo by me co rikate na funkci ovladani pohledu pri zataceni volantem . Funguje to zrejme jako kdyz nekdo jezdi s camerou ze pri zataceni nataci hlavu do zatacky? Ja to zkusil jenom chvilku tak nevim jestli je to lepsi a ma cenu si na to zvykat ?
__________________
M?j podpisový obrázek byl op?t nejhez?í a proto my byl administratorem smazán .
santa_cruz is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2006   #112
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Quote:
Originally Posted by santa_cruz
Zajimalo by me co rikate na funkci ovladani pohledu pri zataceni volantem . Funguje to zrejme jako kdyz nekdo jezdi s camerou ze pri zataceni nataci hlavu do zatacky? Ja to zkusil jenom chvilku tak nevim jestli je to lepsi a ma cenu si na to zvykat ?
http://forum.liveforspeed.cz/showthr...hlight=cam2pan
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2006   #113
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by santa_cruz
Zajimalo by me co rikate na funkci ovladani pohledu pri zataceni volantem . Funguje to zrejme jako kdyz nekdo jezdi s camerou ze pri zataceni nataci hlavu do zatacky? Ja to zkusil jenom chvilku tak nevim jestli je to lepsi a ma cenu si na to zvykat ?
nejlepsi je otacet hlavou a menit tim pohled S tim otacenim podle volantu jsem to taky testoval, ale je to takovy divny.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2006   #114
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by Agarash
Nikde neni problem, at si kazdy pouziva co chce, at treba jezdi s kamerou na zadnim narazniku a ma ruzovej HUD, ale ja rikam, ze by nebylo spatny mit "full reality" mode, kde budou omezeni v ramci co nejvetsi reality.
po tomhle touzim uz hrozne dlouho, ale podle dosavadnich debat, kdy jsem byl vzdy prekricen ostatnimi, o to neni moc velky zajem. Pritom me by ke spokojenosti stacilo, kdyby to slo zapnout a i kdyby ve trech lidech, tak mit tu moznost si zazavodit a vedet, ze na slusnem harware pojedeme vsichni za stejnych podminek.

edit: a pridam sve oblibene - moznost zakazat vsechny mozne dopomoci, at uz brzda, plyn, automaticka prevodovka...
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2006   #115
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Quote:
Originally Posted by Tairo
edit: a pridam sve oblibene - moznost zakazat vsechny mozne dopomoci, at uz brzda, plyn, automaticka prevodovka...
A to snad nejde?
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2006   #116
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Quote:
Originally Posted by Itar
A to snad nejde?
Povinn? na serveru afaik nee
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2006   #117
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Quote:
Originally Posted by zipper
Povinn? na serveru afaik nee
No tak já bych to povinn? nedával

Beztak se bez toho dá jezdit rychleji
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2006   #118
santa_cruz
Member

 
santa_cruz's Avatar
 
Join Date: 14.11.2004
Location: M?lník
Posts: 159
Default

tenhle topic uz mam davno proctenej ,ale ted se da natceni hlavy zapnout v zavislosti na otoceni volantu tzn. zadna kamera neni potreba . Tak sem chtel vedet jetsli stim nekdo nezkousel jezdit . Tairo pochopil na co se ptam :-)
__________________
M?j podpisový obrázek byl op?t nejhez?í a proto my byl administratorem smazán .
santa_cruz is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2006   #119
DoN
Administrator

 
DoN's Avatar
 
Join Date: 21.7.2004
Location: Rožnov p.R.
Posts: 1 103
Default

Quote:
Originally Posted by santa_cruz
tenhle topic uz mam davno proctenej ,ale ted se da natceni hlavy zapnout v zavislosti na otoceni volantu tzn. zadna kamera neni potreba . Tak sem chtel vedet jetsli stim nekdo nezkousel jezdit . Tairo pochopil na co se ptam :-)
tato funkce je v lfs uz davno (mozna i od zacatku)
__________________
http://www.rallyphotos.cz
DoN is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2006   #120
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Quote:
Originally Posted by santa_cruz
tenhle topic uz mam davno proctenej ,ale ted se da natceni hlavy zapnout v zavislosti na otoceni volantu tzn. zadna kamera neni potreba . Tak sem chtel vedet jetsli stim nekdo nezkousel jezdit . Tairo pochopil na co se ptam :-)
Tak co se tý?e toho otá?ení z volantem, tak to je podle m? o ni?em, protože když pot?ebuješ jenom trošku zahnout tak ti to stejn? otá?í, a tudíž je to dost rušivé. Já používám jen to lehký naklon?ní....nevím p?esn? jak se to jmenuje
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:43.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.