Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 11.4.2010   #1
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default Tiskovka fox cup 3. ve?er - d1

Je to na vás.

EDIT: http://www.edisk.cz/stahni/94213/d1ky3.rar_14.76MB.html - replaye

Za m? - hurá, všechno šlo hladce... Díky všem za ú?ast a Babymu za super pomocníka.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)

Last edited by Ghost_CZ; 11.4.2010 at 22:10.
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 11.4.2010   #2
Motto
Member

 
Motto's Avatar
 
Join Date: 7.12.2006
Posts: 420
Default

Kvalda nic moc, prvni zavod super pekne 5. misto a druhy zavod tragedie Jel jsem myslim na 8. miste a v najezdu do posledni sikany jsem prejel retarder, ten me rozhodil nasledny naraz do bariery a pak vylet na mesic. Skoda ze to takhle dopadlo jinak fajn zavod.
__________________
M3R Motto member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team
Motto is offline   Reply With Quote
Old 11.4.2010   #3
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Epic fail. Kašlu na to, p?iznám se, že jsem ne?ekal, že bude organizace tak velké sout?že místy tak náro?ná a spolu s nechutí do ?ehokoli kolem LFS a LFS samotnýho m? to v pr?b?hu ligy postupn? odrazuje od jakékoli akce. Tuhle sezonu ješt? dotáhnu s ostatníma do konce, ale pak odejdu z pozice hl. organizátora.

Závod nekomentuju, byl to ot?es. :|
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank

Last edited by Kid222; 11.4.2010 at 21:43.
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 11.4.2010   #4
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

qvalda mi vysla tusim 5
race 1 celkom slusne 3 (jupi)
race 2 tu ma slamali macacie instinkty a pri mojom akrobatickom prevedeni dramatickej hry "jump" som nedopadol znovu na labky ,zraneny som bol odtiahnuty a tym padom som skoncil . Inac kolkati podomnou presli?
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 11.4.2010   #5
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Q: pole position, ješt? te? tomu nem?žu uv??it
R1 & R2: smola? dne. T1 m? 3x zradila, takže R1 8., R2 11. tusim.
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 11.4.2010   #6
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

q: jedno ostry kolo a 15 asi
r1: lagy jak ... pak jsem se najednou ob?vil v Jirkovi, kteryho to hodilo na st?echu, což m? sere z celyho ve?era nejvíc
r2: hr?za, písek, 2x ze? a pity, takže na konci asi 16
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 11.4.2010   #7
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

celkovo by som to zhodnotil ako hrozny vecer...ja som si nieco natrenoval...prisiel vietor a vsetko bolo horsie ako keby som tam nemal najazdene nic lebo vsetko bolo uplne inak...
Q: hrozne ...dvakrat v boxoch oprava...asi patkrat hodiny...prehriate pneu...nejake 17. miesto
R1: aj som sa dostal trosku dopredu no potom chyba a potom zas dopredu a zas chyba a nakoniec posledne kolo z uzasnej 15. priecky som sa v predposlednej zakrute vyflakal skoncil v kacirku a uz som to nedostal von
R2: start z 19. miesta...nikoho som nepredbehol normalne...vzdy len ked sa niekto rozflakal tak len kukam ze zlta vlajka...okey...predbehol som a mal som poziciu...nejako som to konstatnou jazdou dobojoval na 7. miesto...jednym vydarenym kolom som uz docahoval na sieste no som premotivovane vletel do mantinelu na vyjazde na oval a uz som len drzal siedme miesto...po tom ako to hrozne zacalo tak som so 7. miestom spokojny

ale jednoducho uz mam dost toho ze v kazdej lige v kazdom cupe co idem musi byt vietor...furt nieco natrenujem a vsetko je uplne inak a nie len ze sa musim vysporiadavat s tym ze mam okolo seba 10 aut a ze kazdeho musim sledovat a ze musim davat pozor aby som v tiahlych zakrutach nestracal pritlak nevyletel a podobne veci ale furt mysliet aj na vietor ktory mi robi hrozne problemy a nenavidim ho lebo len kazi zavody...nic ine....ja viem ze je to urcity stupen skillu sa prisposobit podmienkam ale stejne myslite si co chcete ja na to rozhodnutie jazdit vo vetre vzdy budem nadavat lebo ma to uz fakt nebavi... ja tu ligu idem kvoli tomu aby som sa zabavil na trati a aby som sa naucil jazdit s viacerymi autami na trati lebo to mi moc nejde...ale takto to dopadne akurat tak ze furt len bojujem, nadavam a trieskam do stola a zabava sa jakosi nedostavuje...
(to som este napisal slusne a neznie to tak nasrato napisane ako to vskutocnosti citim) tuto ligu dojazdim a uz v zivote nepojdem nic vo vetre
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 11.4.2010   #8
Miondir
Regular Member

 
Miondir's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Ústí nad Labem/Brno
Posts: 661
Default

trat na muj prvni najezd nic moc, ale pak jsem trochu ladil set a bylo aji sem tam cas potrenit, takze rozrazeni na 10.misto, zatim nejlepsi a spokojenost
zavod jsem vedel, ze bude tezky, ale celkem jsem se tesil a chtel hlavne dojet

uz pred zavodem jsem sledoval, jak mi obcas poskakuje ukazatel odezvy a tusil ze bude zle, ale doufal, ze se to zklidni

kvali: krouzil jsem na R2 a cca 20.misto, pak jsem ohnul kolo, tak jsem zajel k mechanikum, nechal to srovnat a zaroven nahlasil jedny teply R1 a vyrazil jedno ostre na nich, celkem to klouzlo a 15. misto, spokojenost

R1: ani jsem neprejel startovni caru a disconnect
R2: tvarilo se to trochu lepe, ale stejne to chvilema bylo uplne marny, v druhem kole jsem se diky poskakovani potkal s P.Prokopem, za coz se mu omlouvam, oba jsme jeli opravit do boxu a zacalo krouzeni, pripojeni uz se trochu srovnalo, tak jsem i nekoho dojel a obcas predjel nekoho mimo trat
nekde kolem 9.kola mi dost ublizil retarder v T1 a nedalo se poradne jet, kvuli tomu par kolizi nez jsem doplazil do boxu. pak jeste dve kola a 18.misto, tak aspon ze jsem tam dojel

celkove velke rozcarovani z vecera, ktery mi zkazil muj net
__________________
Miondir is offline   Reply With Quote
Old 11.4.2010   #9
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Q: S R1 se nejak nedarilo, tak jsem vzal R2 setup. Nakonec jen 4. misto, ale jo dobry.

R1: V prvnich kolech jsem se probojoval pred Radka a kdyz se Martin odporoucel mimo trat, mel jsem pred sebou jen Vitka. Snazil jsem se stahovat naskok a trochu se darilo, ale pak jsem lehce chytnul retarder pred T1 a zaveseni v pytli... Vsiml jsem si toho az za ovalem kdy me vuz sel do smyku... Ztrata nekolika pozic a jeste jsem musel bojovat s pozkozenym vozem. Nakonec jsem si na to celkem zvyknul a drzel si 9. pozici. V poslednim kole v posledni zatacce vyjezd a popad na 10. misto. Byl jsem rad, ze jsem to dojel, ale rozhodne zklamani.

R2: Opakoval se scenar z prvniho zavodniho vecera. Poleposition do druheho zavodu mi davala velkou nadeji na vyhru. Tentokrat jsem to vsak nemel tak jednoduche. Petr me predjel hned po startu a par kol se uspesne drzel. Pak jsem ale chytnul tempo a dostal se pred nej. No a pak uz mi to jelo jak tryskac. Byl jsem si hodne jisty a tlacil jsem to na maximum. Vysledkem bylo jedno nejrychlejsi kolo za druhym a sam sebe jsem prekvapoval kam az se ten cas dal stlacit. Spravil jsem si chut!
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing
Poly is offline   Reply With Quote
Old 11.4.2010   #10
Petr.Tuner.cz
Newbie

 
Petr.Tuner.cz's Avatar
 
Join Date: 5.3.2009
Location: Czech Republic
Posts: 30
Default

Quote:
Originally Posted by Gepas View Post
q: jedno ostry kolo a 15 asi
r1: lagy jak ... pak jsem se najednou ob?vil v Jirkovi, kteryho to hodilo na st?echu, což m? sere z celyho ve?era nejvíc
r2: hr?za, písek, 2x ze? a pity, takže na konci asi 16
Souhlasím s tebou (ty lagy m? totáln? vy?adili...)

R1:
m? n?kdo za pomocí lagu vystr?il z trat?.. takže za to nemohl ale pro m? závod byl v p.....
R2: m? 2x nabourali dva jezdci zase s pomocí lagu jinak by se to nestalo,a to pro m? závod již zkon?il jelikož jsem musel 4x do boxu a to není normální.
Celkové hodnocení je : nejhorší co jsem kdy jel , prost? sm?la a lagy k tomu , net m? šel 8,5Mb/s = takže problém je jinde
__________________
Organizer League:www.lfszacler.er.cz
S2 od:10.dubna 2008
Petr.Tuner.cz is offline   Reply With Quote
Old 11.4.2010   #11
Francek
Member

 
Join Date: 23.4.2008
Location: Spišská Nová Ves
Posts: 194
Default

Q: asi 12... zle
R1: 6. celkom v pohode, ale dalo sa lepsie
R2: 3. parada

petr.tuner: ten kto ta vytlacil z trate som bol ja, replay som pozeral, mal si tam miesta tak na dve Tatry plne piesku .
Ale suhlasim, bol tam lag, neviem ako si ma videl, neviem ci to bol prave moj lag (download ti je na prd ked mas velke pingy), ale dost pofiderna situacia.
Francek is offline   Reply With Quote
Old 11.4.2010   #12
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

http://mpowerteam.wbs.cz/Vysledkystatistiky.html
na treti pokus sa mi podarili urobit statistiky...z kvaldy to flame-a nejako vzdy vyhodilo asi cheatoval tym casom alebo co...ale vzdy jak ho zajazdil tak padol insim
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 11.4.2010   #13
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Jo jeste neco - nevim v jakym kole to bylo, ale na rovince jsem se dostal s nekym 3 vedle sebe, ja uprostred, a nasledne byl crash, kdo to byl? Ja tam nemel moc mista...
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 12.4.2010   #14
Pedro_CZ
Newbie

 
Pedro_CZ's Avatar
 
Join Date: 8.4.2007
Location: Ostrava
Posts: 20
Default

Q: Vzal jsem R1 set, po nájezdu do ostrého kola jsem za?al mít problémy v T1 a hned potom jsem se oto?il v první šikan?, kde jsem totáln? spálil gumy. Samoz?ejm? jsem cht?l být co nejrychleji v boxech, ale nep?izp?sobil jsem jízdu stavu pneumatik a odporou?el jsem se do mantinelu a následn? do vesmíru. Takže odstoupení a usadil jsem se na chvostu.

R1: Nijak jsem po startu nesp?chal a cht?l se vyhnout malér?m, bohužel jsem trošku postr?il Gepase (sorry) a šli jsme na chvilku do trávy. Potom jsem m?l ješt? jeden incident s P. Louckým (sorry), když jsem nedobrzdil v T1. V cíli nakonec 9.

R2: Start z 2. pozice, poda?ilo se mi p?ed Tomáše dostat, asi 2 kola první, ale Tomáš šel na konci oválu p?ede mne. Necht?l jsem, aby se mi trhnul, ale let?l jak urvaný z ?et?zu + jsem se ješt? dopustil dvou hrubých chyb, takže se mi po n?kolika kolech ztratil z dohledu. Za mnou byla docela mezera, takže 2. místo jsem si udržel až do cíle. Celkov? jsem byl spokojený, až na tu kvaldu.

Last edited by Pedro_CZ; 12.4.2010 at 15:22.
Pedro_CZ is offline   Reply With Quote
Old 12.4.2010   #15
Miondir
Regular Member

 
Miondir's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Ústí nad Labem/Brno
Posts: 661
Default

vzhledem k tomu, ze muj poskytovatel je aji muj zamestnavatel, dnes se znacne posilila paterni trasa, ktera vcera delal potize, takze jeste jednou omluva za vcerejsi lagy, zejmena pak Prokopovi, s kterym jsem se diky tomu stretl a priste to snad bude ok
__________________
Miondir is offline   Reply With Quote
Old 12.4.2010   #16
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default Vyborny vysledek, ale s kankou

Q: Nedokazal jsem se prizpusobit vichru. Motal jsem se v poradi az za prvni desitkou, v kazdem kole udelal hromadu chyb a nekolikrat si o zed upravil podvozek. No nastesti se mi jedno z poslednich kol povedlo trefit a byl z toho nakonec 6. cas, s niz jsem byl spokojen.

R1: Klasicky prilis opatrny start; par mist jsem navic ztratil kvuli zbytecne zbabelemu prujezdu nekterych zatacek. Postupem casu to ale prede mnou odpadalo po technickych problemech a chybach, takze jsem se zadarmo dostal az na 4. pricku, na ktetre jsem zavod dokoncil. Spokojenost

R2: Zase moc opatrny uvod; nejaka mista jsem ztratil a nejaka dostal nebo vybojoval, takze jsem byl plus minus na svem. Pak to vpredu opet zaclo odpadat a ja se ocitnul na 4. miste. Jenze v 5. kole, po najezdu na cilovku, mi LFS spadlo na listu, takze se auto misto po mirnem tahlem pravem oblouku vydalo po tecne v nejakych tech 190-200 km/h vstric zdi na leve strane. Nez jsem se zorientoval a preklikl zpatky, uz jsem drhnul o zed s notne upravenym podvozkem. Nastesti to jizdu az tak moc neovlivnilo; jen mi rizeni lehounce tahlo do strany a dost nerovnomerne se hraly pneu. Nektere zatacky jsem nedokazal projet podle svych predstav, ale casy byly i tak slusne. Zaradil jsem se kousek za Prda na 7. misto. O par kol dal udelal chybku a prenechal mi pozici. Vydal jsem se stihat Radka s Franckem a mezitim se propadl Poly. Te dvojici jsem se hezky priblizoval pravdepodobne diky jejich vzajemnym soubojum, ale nebylo to dost rychle. Musel jsem spolehat na jejich nehodu nebo chybu. A ona prisla. V poslednim kole, v sikane pred 1. splitem, trochu zavahal Radek. Byl jsem uz dost blizko, abych toho mohl zkusit vyuzit. Byl z toho bombasticky souboj; skoro cely druhy sektor jsme jeli vedle sebe - kolo na kolo - takrikajic na krev. Vysel jsem z toho vitezne a dojel tak znovu na vynikajicim 4. miste. Parada
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.

Last edited by Lala; 12.4.2010 at 18:10.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 12.4.2010   #17
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Na tuhle tra? jsem se t?šila nejvíc, ale kvalifikace m? nešla, byl moc vítr, 19. místo.

1. závod: Hned ke konci 1. kola jsem dostala "facku" a jela do zdi, potom salto a auto na st?eše, tak to jsem si moc neužila, neodjeté ani jedno kolo a pozorovat
P?ede mnou jedoucí M.Špa?ek se náhle a prudce vyhýbal autu u krajnice a já už nesta?ila zareagovat. Dob?e o m? v?d?l a taky d?lal vše proto, aby m? nesmetl, ale ke kontaktu došlo a já to odnesla.

2. závod: Takže jsem startovala poslední, jela jsem opatrn? a t?žila z chyb soupe??, ale dost jsem vždy ztrácela v zatá?ce p?i výjezdu na ovál, tam jsem se bála jezdit na plný plyn, protože v tréninku jsem se tam dost potloukla . Souboje celkem žádné, jen trošku provokování s R.Geppertem . Jo a M.Kapal byl asi ze m? na mrtvici , když m? p?edjel, zase chyboval a musel dohán?t, ale moc práce mu to nedalo. Ke konci závodu jsem byla už na 10. míst? !!! ale o to m? p?ipravil zmín?ný M.Kapal pár metr? p?ed cílovou ?arou, jela jsem ten záv?r až moc opatrn?.
Takže v cíli na 11. míst? a velká spokojenost a zlepšení nálady z prvního závodu.
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 12.4.2010   #18
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Quote:
Originally Posted by Popelka View Post
Jo a M.Kapal byl asi ze m? na mrtvici
Hehe, to si piš, já už byl ke konci tak nasranej... ?ek jsem si, že t? ješt? p?edjedu p?ed cílem. Ale bylo to o fous
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 20.4.2010   #19
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Kašlu na to, p?iznám se, že jsem ne?ekal, že bude organizace tak velké sout?že místy tak náro?ná a spolu s nechutí do ?ehokoli kolem LFS a LFS samotnýho m? to v pr?b?hu ligy postupn? odrazuje od jakékoli akce. Tuhle sezonu ješt? dotáhnu s ostatníma do konce, ale pak odejdu z pozice hl. organizátora.
Ac nerad ctu ze skoncis, tak jsem rad, ze jsi toto napsal... Vetsina lidi si mysli, ze se to nejak zorganizuje samo. Vy to ted mate dobry v tom, ze vlastne vse jiz bylo pripraveno a k tomu je vas na to vic a mate soft od Babyho. Doufam ze si lidi uvedomi, ze by nebylo od veci organizatory nejak odmenit. Ja jsem si organizaci za tech nekolik let sve odrel svoje, stalo me to akorat nemalo penez a casu a nic z toho, takze se Ti ani moc nedivim, ze ses k takovemu kroku rozhodl...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 22.4.2010   #20
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
Ac nerad ctu ze skoncis, tak jsem rad, ze jsi toto napsal... Vetsina lidi si mysli, ze se to nejak zorganizuje samo. Vy to ted mate dobry v tom, ze vlastne vse jiz bylo pripraveno a k tomu je vas na to vic a mate soft od Babyho. Doufam ze si lidi uvedomi, ze by nebylo od veci organizatory nejak odmenit. Ja jsem si organizaci za tech nekolik let sve odrel svoje, stalo me to akorat nemalo penez a casu a nic z toho, takze se Ti ani moc nedivim, ze ses k takovemu kroku rozhodl...
Já jsem to psal ješt? naštvanej po tom závod?, kterej jsem totáln? pokazil, ale už jsem to pak necht?l rozpitvávat, nebyl k tomu d?vod. Cht?l bych to ale trochu up?esnit.
Já jsem v úpln? jiné situaci, než ty. Poda?ilo se nám celkem rozd?lit práci na r?zný lidi, takže toho na každým jednotlivci tolik není, ani já te? neoplývám n?jakou extra zát?ží. Jenom od té doby, co jsem na iRacingu, nemám o LFS takovej zájem, postupn? jsem od toho upustil na minimální úrove? a p?i dlouhodobé situaci, která v LFS vládne, už nemám ani motivaci. Proto jsem se takhle rozhodl, trpí tím i úrove? organizace, i když to možná není na první pohled poznat. Pro m? už to nezachrání ani VW, ani nová tra?, protože další budoucnost je pak už spíš v temnu (a iRacingu).

Btw. jestli se m?žu zeptat, ozvali se už zpátky ohledn? t?ch tratí? A co podpora pro 301?
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 18:52.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.