Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Offtopic

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 13.4.2006   #141
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

nenasli ste niekto video z multiplayeru?
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 14.4.2006   #142
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Ondrejko
nenasli ste niekto video z multiplayeru?
ja ne a nejak to nechapu, je to venku 3 dny a nic
dam sem aspon video ukazujici takovy pekny bug
http://jeepy68.free.fr/netkar.WMV

dobra zprava je, se Kudos asi zmeni demo aby nemelo omezeni v offline, tj. nepujde MP jinak vsechno by melo jit
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 14.4.2006   #143
DoN
Administrator

 
DoN's Avatar
 
Join Date: 21.7.2004
Location: Rožnov p.R.
Posts: 1 103
Default

ja taky postnu jedno video...
http://don.vn.cz/temp/videos/nk.avi
__________________
http://www.rallyphotos.cz
DoN is offline   Reply With Quote
Old 14.4.2006   #144
Gabelhirsch
Regular Member

 
Gabelhirsch's Avatar
 
Join Date: 22.4.2005
Location: Hromnice
Posts: 673
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo
Quote:
Originally Posted by Ondrejko
nenasli ste niekto video z multiplayeru?
ja ne a nejak to nechapu, je to venku 3 dny a nic
dam sem aspon video ukazujici takovy pekny bug
http://jeepy68.free.fr/netkar.WMV

dobra zprava je, se Kudos asi zmeni demo aby nemelo omezeni v offline, tj. nepujde MP jinak vsechno by melo jit
taky jsem si toho vsimnul. je to ale vychytavka, kdyz ti dojde benzin nebo urves kolo doklouzes to do boxu :lol: :thinking:
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . . Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o.
Jabber: alert.gabel(zavinac)jabber.actual.cz . . MSN: gabelhirsch(zavinac)hotmail.com
S1 + S2 since 2005-08-04 . . . . . . . . . . . . . . . . láska na první svodidla
Gabelhirsch is offline   Reply With Quote
Old 14.4.2006   #145
Berca
Member
 
Join Date: 11.7.2005
Location: Praha
Posts: 104
Default

Quote:
Originally Posted by DoN
ja taky postnu jedno video...
http://don.vn.cz/temp/videos/nk.avi
Ja to rikam furt, ze ses strasne proti cemukoliv jinym, nez je LFS, zaujatej ;-)
__________________
Blimey! Games artist
Berca is offline   Reply With Quote
Old 14.4.2006   #146
DoN
Administrator

 
DoN's Avatar
 
Join Date: 21.7.2004
Location: Rožnov p.R.
Posts: 1 103
Default

presne jsem cekal tuto reakci. v tom videu nijak netkar nezesmesnuju, proste je to video, kde jsem ukazal divne chovani, protoze mi kamos neveril, ze to tam jde.

a ze jsem proti cemukoliv, co neni LFS? co treba RBR, nascar 2k3, gpl, viper racing?
__________________
http://www.rallyphotos.cz
DoN is offline   Reply With Quote
Old 14.4.2006   #147
Berca
Member
 
Join Date: 11.7.2005
Location: Praha
Posts: 104
Default

Quote:
Originally Posted by DoN
presne jsem cekal tuto reakci. v tom videu nijak netkar nezesmesnuju, proste je to video, kde jsem ukazal divne chovani, protoze mi kamos neveril, ze to tam jde.

a ze jsem proti cemukoliv, co neni LFS? co treba RBR, nascar 2k3, gpl, viper racing?
Jeziiiiis je tam smajlik :-D
__________________
Blimey! Games artist
Berca is offline   Reply With Quote
Old 14.4.2006   #148
Los[cz]
Member

 
Los[cz]'s Avatar
 
Join Date: 4.3.2005
Location: Most
Posts: 225
Default

Radcove nasli (i kdyz zatim nevideli). Na RSC foru je NKP videim venovano samostatne vlakno. Behem posledniho dne se vyrojilo nekolik ukazek z MP.

Quote:
Originally Posted by Ondrejko
nenasli ste niekto video z multiplayeru?
__________________
LFS | NKP | AC | iR sunday racer
Los[cz] is offline   Reply With Quote
Old 15.4.2006   #149
Mio
Newbie

 
Join Date: 6.8.2004
Location: Chrudim
Posts: 98
Default

P?idám ze své zahrádky návod na rozchození NetKaru s recenzí:
LINK

M? osobn? se moc líbí atmosféra, kterou vytvá?ejí suprové nápady. Zatím to, ale nekupuju, je tam toho za ty peníze málo, ale za p?l roku m?že být všechno jinak!
__________________
B.E.E.R. Team member - BEER Team web
Mio is offline   Reply With Quote
Old 19.4.2006   #150
Sali
Member

 
Sali's Avatar
 
Join Date: 25.10.2004
Location: PLZE?
Posts: 175
Default

Tak jsem to vyzkousel a nemohl jsem prijit na to jak zapnout LCD na volantu. :thinking:
__________________
http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=77&dateline=117177805  7
Sali is offline   Reply With Quote
Old 26.4.2006   #151
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

nemate nejake video z multiplayeru?
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 11.5.2006   #152
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

koukam, ze tento banner je zase o neco aktualnejsi
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 11.5.2006   #153
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

no já nejsem moc p?ítel takových obrázk? a myslím, že nikoho o ni?em nep?esv?d?í - smazat loga ostaních her, "už vás nebaví arkády?" ud?lat p?es celou plochu, "nejreáln?jší" nahradit za "online" a bude to docela slušnej banner
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 11.5.2006   #154
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

To je neoficialni provokacni banner
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 11.5.2006   #155
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Jasný, jako srandi?ka dobrý, já jen že kdyby se to m?lo n?kde reáln? použít, je to imo na prd.
Vždycky když se bav?j lidi o simech a n?kdo za?ne vyk?ikovat že jedin? ten jeho je ten správnej, ostatní se kousnou, vznikne flame a výsledkem je, že si ten "konkuren?ní" ani nezkusej, jak jsou naštvaný. Já už nikomu jeho hru nerozmlouvám, jen se zmíním o LFS a že to je sim který opravdu stojí za vyzkoušení a v?tšinou to funguje na lidi nejlíp.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 24.5.2006   #156
Pianoman
Newbie
 
Join Date: 30.7.2005
Location: Praha, ?eská republika
Posts: 29
Default netKar_pro_telemetrie

Zdravím,
ukázka z telemetrie netKar-pro s využitím software Race Studio Analysis - AIM (okruh: Aviano FULL GP, monopost: Formula 1600). Možnosti telemetrického software jsou skute?n? profesionální. M?j krátký test po pár hodinách zkušeností se simem není nic moc (?as: 1:43:170), ale pro ukázku telemetrických možností jsem si dovolil obrázky p?iložit. LFS ZDAR!!
Pianoman is offline   Reply With Quote
Old 24.5.2006   #157
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Sice to neni z profi softu, ale vse potrebne si najdu... Jen aby nevznikaly dojmy ze LFS toto neumi...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 24.5.2006   #158
Pianoman
Newbie
 
Join Date: 30.7.2005
Location: Praha, ?eská republika
Posts: 29
Wink netKar: dojmy z plné verze simulace

Quote:
Originally Posted by Chaos
Sice to neni z profi softu, ale vse potrebne si najdu... Jen aby nevznikaly dojmy ze LFS toto neumi...
Zdravím Roberte,
jojo, to je samoz?ejm? u LFS naprosto IN! :-) Jen tak m? zajímala ta telemetrie v propojení s tím displejem, to je myslím v netKar výte?n? zmáknuté. Dojmy z netKar jsou více mén? pozitivní, ale je to skute?n? jen základ... LFS je stále nejlepší on_line simulátor, protože v on_line má vše, co ?lov?k pot?ebuje viz. nap?. dokonale propracovaný a nesmírn? jednoduchý a p?ehledný www.lfsworld.net, kam chodím tém?? denn?, sledovat ?asy, apod... To je n?co tak úžasného, že se to snad ani nedá popsat!!! Takový environment jsem u žádného simulátoru ješt? nikdy nevid?l a pokud jde o samotnou fci on_line, tak dodnes LFS konkurenci nemá...

Pokud jde o NetKar a mé vlastní dojmy, n?co p?idám: Grafika výte?ná, obzvláš? s trackir4PRO + 6 DOF + E-D GLASSES. ?lov?k ale musí mít doma na stole "d?lo", aby si vše vychutnal v plných detailech a vysokém rozlišení - pak to ale vypadá velmi velmi dob?e. U LFS naopak grafika naprosto exceluje ve vysokém rozlišení i na pomalejších strojích, což je oproti NetKar zase výhoda...

Fyzika je u F-1600 vynikající u nejvyšších formulí naopak !nic moc! - a to bude chtít rozhodn? PATCH. Faktem však je, že FF je na dost vysoké úrovni a celkový feedback navíc podporují i audio-vizuální efekty - zejména vibrace a chování v p?etá?ivosti, ?i naopak nedotá?ivosti, ?azení se spojkovým pedálem, apod.... Kokpity jsou famózní, zejména LCD. SETUP a zásahy do nastavení jsou rovn?ž dost autentické, v?etn? efekt? sjížd?ní pneu (prostým pohledem na gumy), což se navíc dost vydatn? odráží v efektech FF a stoupajících vibracích.

Trat? jsou super (r?znorodé obrubníky 3D ovliv?ující pilotáž na hran?) hlavn? také celkové dojmy z kokpitu, kdy tra? je pom?rn? široká a vše p?sobí z monopostu v dokonalém úhlu pohledu - "širokoúhle".

Pokud jde o online hru: zkusil jsem št?stí narychlo s pár maníky z Brazílie, Anglie i N?mecka - tém?? všichni se zkušenostmi pár hodin. Výsledkem byla slušná kvalifikace na druhém míst? (AVIANO - FULL GP) a t?žký závod s dokon?ením na 3. míst?. Bylo nás pouze šest, ale pro ukázku i s vysokým PING naprosto bez problém? a vše plynulé. Jediným problémem je však nízká podpora komunity, málo server?, málo lig, málo aktivních jezdc? on_line v?etn? možnosti maximálního po?tu, což je tuším cca. 15-16 aut v závodním poli a to už v NetKar dá docela zabrat.... Potenciál, pokud jde o NetKar tu je, ale pokud jde o ON_LINE, LFS nemá konkurenci a to myslím v?etn? GTR, GTR2 (sice ješt? nevyšel, ale support od vývojá?? t?žko ?ekat, v?etn? on_line, protože to, co p?edvedli u GTR je dodnes naprosto neomluvitelné), rFactor. Záleží na tom, zda vývojá?i nejsou jen "business mani" a zda dokážou plnit své sliby... V?tšina dnešních "super bomb" hovo?í o opaku (nap?. rFACTOR) s fyzikou dodnes dost zaostává - platí zejména u mod?). Pokud by netKar byl pod dohledem vývojá?? a p?inesl další vylepšení, šance by byly - zatím, pokud jde o ONLINE, z?stávám u LFS, protože ONLINE zde funguje prakticky neustále bez jediné chyby... Takže pokud chci on_line, zatím pouze LFS!
Pianoman is offline   Reply With Quote
Old 24.5.2006   #159
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

jj potenciál v nK bude, ale je tam ješte stále spousty práce... Graficky je ur?it? dál než LFS (viditelné opot?ebení pneu t?ebas), ale to si na svém stroji vychutnat nem?žu. Zkoušel jsem jen demo, na minimálních detailech, ale stejn? mi tam chyb?l ten pocit spojení s vozovkou... Je pravda že n?které FF efekty v LFS chybí (jako t?eba drncání probržd?nejch pneu), ale zase na druhou stranu v reálu to takhle volantem taky nemlátí... Pak je otázka, zda chyb?jící vjemy drncání p?enášet na hrá?e p?es volant ?i nikoli... Holt asi budem všichni pot?ebovat www.force-dynamics.com, aby ty simulace za n?co stály.
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 24.5.2006   #160
Pianoman
Newbie
 
Join Date: 30.7.2005
Location: Praha, ?eská republika
Posts: 29
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos
jj potenciál v nK bude, ale je tam ješte stále spousty práce... Graficky je ur?it? dál než LFS (viditelné opot?ebení pneu t?ebas), ale to si na svém stroji vychutnat nem?žu. Zkoušel jsem jen demo, na minimálních detailech, ale stejn? mi tam chyb?l ten pocit spojení s vozovkou... Je pravda že n?které FF efekty v LFS chybí (jako t?eba drncání probržd?nejch pneu), ale zase na druhou stranu v reálu to takhle volantem taky nemlátí... Pak je otázka, zda chyb?jící vjemy drncání p?enášet na hrá?e p?es volant ?i nikoli... Holt asi budem všichni pot?ebovat www.force-dynamics.com, aby ty simulace za n?co stály.
Pokud jde o FF, mám vylad?n Logitech Driving Force PRO a "drncání" jako takové cítím pouze p?i sjížd?ní pneu, nebo p?i náhlém zvýšení p?ítlaku, ?i siln?jším brzd?ní (blokace kol) - vibrace. Jinak mám volant speciáln? vylad?n a n?které funkce ff snížené, omezené, jiné naopak zvýrazn?né, nap?. usnadn?ní posilova?e, apod. Funkce FF jsou u netKar dost propracované, je však zapot?ebí velkou ?ást pozornosti v?novat práv? nastavení volantu, zejména FF funkcí, apod. TO NESMÍ UŽIVATELE ODRADIT. ?asto stává, že uživatel rezignuje v d?sledku špatného nastavení volantu. Lze to nastavit tak, aby vše odpovídalo realit?, což realit? odpovídá zejména p?i poškození a postupném opot?ebování pneu. P?i p?íliš agresívní jízd? se efekty dostavují velmi realisticky (zp?tná vazba). To samé platí nap?. p?i p?íliš agresívní jízd? p?es ur?itý typ obrubník? - zase m?že dojít k rozlad?ní setupu, p?ítla?ného k?ídla, apod, což je velmi cítit a p?itom lze adekvátn? z FF efekt? dop?edu vyvodit, co bude následovat a tím ?ízení p?izp?sobovat aktuálnímu stavu. Problémy m?žou nastat i p?i drsn?jším vybírání smyku, n?kolika hodinách, apod... To vše se mi hodn? líbí, protože je to cítit a mnohdy je návšt?va depa prost? nutností, protože jet za takových podmínek je ?asto dost namáhavé. Pokud jde o kontrolu nad ?ízením: nap?: práv? "powerslide" funguje u netKar výte?n?, ?ekl bych zatím pokud jde o kontrolu, nejlépe. Budeme sledovat a uvidíme, co nám vývojá?i ?asem p?edstaví.
Pianoman is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:23.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.