Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Závody a motorismus všeobecn?

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 6.7.2005   #101
Nitemare
Regular Member

 
Nitemare's Avatar
 
Join Date: 4.1.2005
Location: Praha
Posts: 947
Default

no, nerek bych ze platis jen znacku.. tipuju ze ty OZ budou lehci a pevnejsi...
Nitemare is offline   Reply With Quote
Old 6.7.2005   #102
tomáš
Newbie
 
Join Date: 5.7.2005
Location: ?eský T?šín
Posts: 33
Default

Quote:
Originally Posted by revEn
Quote:
Originally Posted by rostreet
Quote:
Originally Posted by Tairo
Quote:
Originally Posted by rostreet
Quote:
Originally Posted by Liquik
M? by celkem sta?il tento eskort. Je jednoho kamaráda, stavil ho sám t?i roky.
Jestli chcete vid?t celou galerii, kukn?te sem, stojí to za to :-)
http://www.streetline.cz/Nase_kary_S...howUid]=25
tuhle karu jsem videl na tuningparty v HK 2004...prej v tom ma 1 500 000 kc...je to pravda? :mag:
no nenapada mi, za co do tohodle narvat 1.5MKc, ale jedno vim jiste - ten clovek se mel radeji venovat lodim, nez autum, tu praci s laminatem by tam uzil ucelneji.

Ted vazne - me osobne to pripada dost hrozny.
takhle na fotkach mi to taky pripada hrozny,ale kdyz jsem to loni videl nazivo pripadalo me to jako bomba.hlavne skvelej napad kterej se cenni.
Jo... skvelej napad jako vyhodit 1.5 mega z wokna a jese zlikvidovat auto a hafo laminatu ... si myslim, ze to ani nepotrebuje motor... protoze tech par kW co tam ma by bylo schopny to auto rozpohybovat... nechapu takovy lidi co tam rvou silenou aparaturu ... pak je vidim... nagelovany kreteny se stazenym wokynkem wokourenou muzikou a kejvaj hlavou .... a kdyz za nima jede treba sanitka... tak jenom cumi ... a ani neuhnou... protoze ji neslysi... tyhle lidi bych zavrel na do klece i s jejich autama a dal je jako atrakci na nejakou pout.... proste pozavirat nebo rovnou postrilet. :rice:
me je to jedno co si delaj z prachama i kdyz ta sanitka to by se melo trestat. Ale spis nejde o tuning trebas tech S120 kvuli vykonu ale aby meli proste jednu originalni skodu 120 kerou uz nikdo nebude mit aby se odlisovali si myslim ze tuni takovy slaby auta
__________________
Intel Pentium 4 @ 1.8 GHz , 512 Ram , ATi Radeon 9800 PRO , Sound Blaster PCI 128 , Logitech Driving Force Pro (coming soon:))
tomáš is offline   Reply With Quote
Old 6.7.2005   #103
MCz killman
Regular Member

 
MCz killman's Avatar
 
Join Date: 13.12.2004
Posts: 966
Default

Quote:
Originally Posted by Nitemare
no, nerek bych ze platis jen znacku.. tipuju ze ty OZ budou lehci a pevnejsi...
No pevnejsi to nevim ale zatim nam kus limce neupadl tak je to dobry
__________________
street driftmachine in progress
MCz killman is offline   Reply With Quote
Old 7.7.2005   #104
revEn
Member

 
Join Date: 9.3.2005
Posts: 211
Default

Quote:
Originally Posted by MCz killman
Quote:
Originally Posted by revEn
killman > omg jenom ne zadnej tuzing Peugeot 405 Mi16 x4 ale jelikoz ma najeto 180K km ceka ho generalka motoru, novy predni tlumice plus pruziny ( vzadu se toho moc nadelat neda... je tam stock hydraulika, ktera udrzuje stalou svetlou vejsku) a nejspis novy brzdy a nakonec novej lak. nastesti to nikde nehnije. ale doopravdy zadnej tuzing tohodle milacka neceka a na tuning prachy nemam... takze se spokojim s tim jak to je :love: jedinej tuning, kterej by pripadal v uvahu by byly stavitelny tlumice Koni na predek a 16" kola OZ racing ale to bych si musel prachy vycucat nekde z prstu ^^
OZ racing platis jenom tu znacku na nissanu mame "17" AZ sport od ultimate art tuning a ty kola byly velmi levny http://www.ultimateart.org my mame ty DBV Arizona ale jsou na tom vicka AZ sport maji tam spatnej obrazek. V akce maji zajimave nabidky hlavne kola.na 405 by se mohly hodit ty Bohemia tak na to mrkni
No tak OZ jako takovy jsou tuzing kola jako kazdy jiny... ale OZ racing se davaj na normalni zavodni auta v nekterejch modelech uplne stejny jako se prodavaj pro normalni smrtelniky... myslim, ze tohle bych s nejakejma obycejnejma "tuning" kolama nesrovnaval... me je jedno kolik to ma paprsku ... jestli je to jenom stribrny... nebo jestli si v tom tvoje "kunda" muze namalovat oblicej na xicht... jde mi o to ze ta znacka se osvedcila ... a nemusim se bat, ze pokud s tim budu tvrde zachazet... ze se treba prohnout nebo kousek odlomi .... a myslim, ze ten lak se mi asi hned tak neodloupe... nevim je to muj nazor....
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! <- Zocker Tempel <- [ZT] revEn
revEn is offline   Reply With Quote
Old 7.7.2005   #105
DoN
Administrator

 
DoN's Avatar
 
Join Date: 21.7.2004
Location: Rožnov p.R.
Posts: 1 103
Default

Quote:
Originally Posted by revEn
Quote:
Originally Posted by MCz killman
Quote:
Originally Posted by revEn
killman > omg jenom ne zadnej tuzing Peugeot 405 Mi16 x4 ale jelikoz ma najeto 180K km ceka ho generalka motoru, novy predni tlumice plus pruziny ( vzadu se toho moc nadelat neda... je tam stock hydraulika, ktera udrzuje stalou svetlou vejsku) a nejspis novy brzdy a nakonec novej lak. nastesti to nikde nehnije. ale doopravdy zadnej tuzing tohodle milacka neceka a na tuning prachy nemam... takze se spokojim s tim jak to je :love: jedinej tuning, kterej by pripadal v uvahu by byly stavitelny tlumice Koni na predek a 16" kola OZ racing ale to bych si musel prachy vycucat nekde z prstu ^^
OZ racing platis jenom tu znacku na nissanu mame "17" AZ sport od ultimate art tuning a ty kola byly velmi levny http://www.ultimateart.org my mame ty DBV Arizona ale jsou na tom vicka AZ sport maji tam spatnej obrazek. V akce maji zajimave nabidky hlavne kola.na 405 by se mohly hodit ty Bohemia tak na to mrkni
No tak OZ jako takovy jsou tuzing kola jako kazdy jiny... ale OZ racing se davaj na normalni zavodni auta v nekterejch modelech uplne stejny jako se prodavaj pro normalni smrtelniky... myslim, ze tohle bych s nejakejma obycejnejma "tuning" kolama nesrovnaval... me je jedno kolik to ma paprsku ... jestli je to jenom stribrny... nebo jestli si v tom tvoje "kunda" muze namalovat oblicej na xicht... jde mi o to ze ta znacka se osvedcila ... a nemusim se bat, ze pokud s tim budu tvrde zachazet... ze se treba prohnout nebo kousek odlomi .... a myslim, ze ten lak se mi asi hned tak neodloupe... nevim je to muj nazor....
http://www.ewrc.cz/images/2005/mcr/r...svojtech_1.jpg

i kdyz to mozna nejsou OZ...ale driv se v rally hodne pouzivaly
__________________
http://www.rallyphotos.cz
DoN is offline   Reply With Quote
Old 7.7.2005   #106
revEn
Member

 
Join Date: 9.3.2005
Posts: 211
Default

Don > lol... to mozna jo ... tyhle kola vydrzi opravdu hodne... ale uznej sam, ze tohle je vic, nez jen tvrdy zachazeni :flame:
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! <- Zocker Tempel <- [ZT] revEn
revEn is offline   Reply With Quote
Old 7.7.2005   #107
Marty_S
Newbie
 
Join Date: 7.7.2005
Posts: 7
Default

Oz a Speedline jsou snad jedina kola pouzivana tovarnimi tymy v rally. Na tom Vojtechove aute to je (bylo ) Oz. Jinak je pouziva i Skoda (alespon asfaltova). Na civilni auto bych si je dal hned, ale oni nejsou za hubicku :no:
Marty_S is offline   Reply With Quote
Old 30.7.2005   #108
zero
Newbie
 
Join Date: 15.9.2004
Posts: 18
Default



zero is offline   Reply With Quote
Old 30.7.2005   #109
Plantaznik
Member
 
Join Date: 12.6.2005
Location: Bilina
Posts: 195
Default

taková raketa !!!!!! :jest: :rasp: :drop:
__________________
dont talk,just ride
visit us at http://lfsshockwawe.wz.cz

hehehehehehe S1a S2 licensed......
Plantaznik is offline   Reply With Quote
Old 30.7.2005   #110
Commander
Member

 
Commander's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Praga
Posts: 378
Default

spis rakev :ufo:
Commander is offline   Reply With Quote
Old 2.8.2005   #111
revEn
Member

 
Join Date: 9.3.2005
Posts: 211
Default

kdyz uz jsme u tech raket... vzpomnel jsem si na dream car myho detstvi .... a je to dream car v pravym slova smyslu ... protoze tohle vozitko tezko nekde sezenete.. a kdyz jo ... tak si za jeho cenu poridite ferarri .... mno DMC DeLorean ... prilozim par obrazku ... urcite si na to auto vzpominate z jednoho hodne ulitlyho filmu


proste... mno uplne zuppa rakev... tohle auto mit... tak jsem v sedmym nebi )
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! <- Zocker Tempel <- [ZT] revEn
revEn is offline   Reply With Quote
Old 2.8.2005   #112
Plantaznik
Member
 
Join Date: 12.6.2005
Location: Bilina
Posts: 195
Default

jj doktore doktore!!!!!!

ano Murphy???
__________________
dont talk,just ride
visit us at http://lfsshockwawe.wz.cz

hehehehehehe S1a S2 licensed......
Plantaznik is offline   Reply With Quote
Old 2.8.2005   #113
Jardier
Regular Member

 
Jardier's Avatar
 
Join Date: 14.6.2005
Posts: 773
Default

Quote:
Commander said:

ja chci, ja chci, JA CHCI !!!!
jeden znamej (zavodnik) si ho chtel koupit ono je prej jako zavodak "levny" ale ta udrba! Prej ze ho bez inzenyra za 500000,-Kc na vikend ani nenastartujes
Nikdy neverte tomu kdyz nekdo rekne ze nejakej zavodak je levnej (to spis znamena ze vsechno kolem je).
Pneu,benzin,nahradni dily,.........
co treba kdyz znicis prevodovku za 3miliony K? co dal?
__________________
www.bmw1challenge.com driver
BMW 1 Challenge 2006 CHAMPION
www.commerzracing.com
www.jaroslavhonzik.com
CeRT TEAM
Jardier is offline   Reply With Quote
Old 2.8.2005   #114
MCz killman
Regular Member

 
MCz killman's Avatar
 
Join Date: 13.12.2004
Posts: 966
Default

Quote:
Originally Posted by revEn
kdyz uz jsme u tech raket... vzpomnel jsem si na dream car myho detstvi .... a je to dream car v pravym slova smyslu ... protoze tohle vozitko tezko nekde sezenete.. a kdyz jo ... tak si za jeho cenu poridite ferarri .... mno DMC DeLorean ... prilozim par obrazku ... urcite si na to auto vzpominate z jednoho hodne ulitlyho filmu


proste... mno uplne zuppa rakev... tohle auto mit... tak jsem v sedmym nebi )
http://www.entermyworld.com/
__________________
street driftmachine in progress
MCz killman is offline   Reply With Quote
Old 17.9.2005   #115
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

N?mecká preciznost a dokonalost...

EDIT: Sakra, taky jsem ten první obrázek moh ud?lat o 1 kB menší, aby byl vid?t hned. :irk: :frypan:
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 19.9.2005   #116
powder
Member

 
Join Date: 4.7.2005
Location: Praha
Posts: 253
Default

a co ?íkáte na tenhle skvost .... na závody to není, ale je to paráda. Hned bych se svezl
__________________
SRi racing
powder is offline   Reply With Quote
Old 19.9.2005   #117
powder
Member

 
Join Date: 4.7.2005
Location: Praha
Posts: 253
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos
u me tenhle krasavec
tak tyhle drobe?ky jsem v 93 roce za?al prodávat v Praze a musím tvou volbu podpo?it .... jsou to ?áblíci
__________________
SRi racing
powder is offline   Reply With Quote
Old 19.9.2005   #118
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by powder
tak tyhle drobe?ky jsem v 93 roce za?al prodávat v Praze a musím tvou volbu podpo?it .... jsou to ?áblíci
jj tyhle jizdni vlastnosti se uz za min penez asi poridit nedaj
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 19.9.2005   #119
powder
Member

 
Join Date: 4.7.2005
Location: Praha
Posts: 253
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos
jj tyhle jizdni vlastnosti se uz za min penez asi poridit nedaj

Když jsem s nima za?ínal, m?l jsem na salon? ?eskou repliku od Michala Hradskýho, ale n?jak mi zapom?l ?íct, že je není schopen dodávat ... to mu ješt? pár let trvalo .... já m?l tenkrát št?stí, že jsem p?ilákal na otev?ení salonu i lidi, co m?li vy?ízenej ofiko dovoz Caterham? p?ímo z fabriky z Anglie a tak další auta už byly od nich. Dost jsem si se Super 7 užil a nedám na n?j dopustit. Je to n?co mezi motokárou a formulí pro dva. Akcelera?ní ?ízenej smyk v podání Super sedmy je prost? zážitek na celej život. :up: ... dnes se dá slušnej originál trochu jetej koupit za 300 - 400 tidíc a auto na repasi už za 150 - 200 tisíc. za tu srandu to stojí.
__________________
SRi racing
powder is offline   Reply With Quote
Old 19.9.2005   #120
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Kdyby u nas 200 dni v roce neprselo a 100 nesnezilo a 320 dni nebylo pod 20st tak bych o tom i uvazoval
Ted jsem videl v Alpach skupinu asi Caterhamu (ja ty jednotlivy repliky od sebe v rychlosti nepoznam) a hned jsem si na Chaose vzpomel. Je fakt ze krome motorek nic tak rychle nahoru nejelo
Pablo is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 20:51.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.