Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Hardware, software

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 15.4.2010   #101
Mambo
Member

 
Join Date: 17.12.2006
Location: Turnov
Posts: 359
Default

Me teda u jDome vadi dost ty svy na tom platne. Kdyby to mely pekne z jednoho kusu to uz by bylo zajmavejsi ale zase tam neresi nejaky korekce obrazu coz pri takovemhle zakriveni uz bude podle me dost videt. Vcelku bych chtel videt v akci od frexe canopy screen.
__________________
"Faster, faster, faster, until the thrill
of speed overcomes the fear of death."
- Hunter S. Thompson
Mambo is offline   Reply With Quote
Old 15.4.2010   #102
petervsp
Newbie

 
petervsp's Avatar
 
Join Date: 4.1.2009
Posts: 35
Default

FrexGP CanopySCREEN, nech sa paci:
http://www.youtube.com/watch?v=gLi-QZPk7xQ
http://www.youtube.com/watch?v=y7XOnET6nVk
http://www.youtube.com/watch?v=5mOGfg_C-Fs
Ja viem, ze by si to chcel mat realne pred sebou, ale to Ti neviem zabezpecit. Aspon videa, aby videli aj ostatny. Stoji inac 1000 Euro, je to brutalna palka za to.
__________________
Game Controller: Frex GP Motion cockpit with analog Handbrake + Logitech G25 900° with Shifter and Clutch and LoadCell Brake + TrackIR 4 + Dashboard + Outgauge/Tachometer
petervsp is offline   Reply With Quote
Old 15.4.2010   #103
Breakpain
Newbie

 
Breakpain's Avatar
 
Join Date: 22.3.2010
Location: Czech Republic
Posts: 93
Default

Pata-pale?ek ... tom jsem objevil nedávno, že n?co takového je , já to zatím nepoužívám ... ?adím v klidu jak v aut? ;o) ... stejn? zatím netrefím kde brzdit ... kde p?idat ... takže tohle m? chvíli trápit nebude ;-) ...
__________________
S pozdravem, Aleš

CPU: Intel i5-750 (2,66GHz), MB: Gigabyte P55-UD3R, RAM: Kingston 2*2GB DDR3 2000MHz, VGA: GeForce BFG GTX 260 OC 896MB, PSU: Fortron AX550, HDD: WD Caviar Green SATA II 32MB 500GB, OS: Win 7 Pro 64bit + Samsung SyncMaster T220, Logitech G27
Breakpain is offline   Reply With Quote
Old 15.4.2010   #104
Mambo
Member

 
Join Date: 17.12.2006
Location: Turnov
Posts: 359
Default

Videa, cenu a tak znam ale videt to na zivo. Pokud by to bylo fajn tak zbastlit doma a tady ta cena je podle me SILENA ! nechapu jak se k te cene frex dohrabal ...
__________________
"Faster, faster, faster, until the thrill
of speed overcomes the fear of death."
- Hunter S. Thompson
Mambo is offline   Reply With Quote
Old 16.4.2010   #105
ŠakaL
Member

 
ŠakaL's Avatar
 
Join Date: 5.2.2007
Location: Praha
Posts: 380
Default

http://www.webtwist-design.com/webtw...pe-lcd-tv.jpeg

Nevim zda by to fungovalo na hry,21:9 sem si v nastaveni teda este nevsimnul,ale reseni by to mohlo bejt zajimavy
ŠakaL is offline   Reply With Quote
Old 17.4.2010   #106
Breakpain
Newbie

 
Breakpain's Avatar
 
Join Date: 22.3.2010
Location: Czech Republic
Posts: 93
Default

Jenže to je rovný monitor ... to bude skoro ješt? horší, pot?ebuješ minimáln? zaulacený - už jsem takový monitor vid?l, p?edstavovali to na veletrhu - ale nevím jestli se ujal, nicmén? jeho cena byla p?es 100 000 .... bylo to n?co jako 3 monitory, s tím, že byl vypouklý dovnit? a nem?l jsi tam ráme?ky samoz?ejm? ... takže lepší než t?i monitory vedle sebe, ale zase brutáln? dražší :-( ...
Tohle jak bude rovný je o ni?em, z toho bude mít ?lov?k "divný pocit" ... i na ty filmy mi to p?ijde jako extrém, to už z toho bude nudle ??? .... nevím ?ove?e ...
__________________
S pozdravem, Aleš

CPU: Intel i5-750 (2,66GHz), MB: Gigabyte P55-UD3R, RAM: Kingston 2*2GB DDR3 2000MHz, VGA: GeForce BFG GTX 260 OC 896MB, PSU: Fortron AX550, HDD: WD Caviar Green SATA II 32MB 500GB, OS: Win 7 Pro 64bit + Samsung SyncMaster T220, Logitech G27
Breakpain is offline   Reply With Quote
Old 17.4.2010   #107
Breakpain
Newbie

 
Breakpain's Avatar
 
Join Date: 22.3.2010
Location: Czech Republic
Posts: 93
Default

No tak já to pod?lal jak jsem mohl ... smontoval jsem st?l, t?ším se nato jako prase ... ješt? jsem se ptal, jestli je to stabilní a je to vratké jako prasátko. Takže jakmile sepne FF rozklepe se mi ur?it? celý st?l ... budu to muset n?jak vylepšit ... super ... novej st?l a p?kné na ****
Mimo jiné jako bonbónek jsem se seknul s odhadem a te? v dané chvíli m?žu na kokpit zapomenout .... nevejdu se ... takže ?ekat na rekonstrukci :-/ ... a mezitím ješt? vymyslet, jak stabilizovat už tak drahý st?l, který m?l p?vodn? být oka :-( ... já bych se nato ... vyprdnul ... ach jo ... to je dneska den
__________________
S pozdravem, Aleš

CPU: Intel i5-750 (2,66GHz), MB: Gigabyte P55-UD3R, RAM: Kingston 2*2GB DDR3 2000MHz, VGA: GeForce BFG GTX 260 OC 896MB, PSU: Fortron AX550, HDD: WD Caviar Green SATA II 32MB 500GB, OS: Win 7 Pro 64bit + Samsung SyncMaster T220, Logitech G27
Breakpain is offline   Reply With Quote
Old 18.4.2010   #108
Mambo
Member

 
Join Date: 17.12.2006
Location: Turnov
Posts: 359
Default

Jakej stul? mas fotku, zesilit se da vse na predimenzovani sem machr
__________________
"Faster, faster, faster, until the thrill
of speed overcomes the fear of death."
- Hunter S. Thompson
Mambo is offline   Reply With Quote
Old 18.4.2010   #109
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Mambo View Post
na predimenzovani sem machr

Breakpain: bacha na n?j! Ale jestli bydlíš v nepodsklepeném p?ízemí, tak bych se toho nebál
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 18.4.2010   #110
Breakpain
Newbie

 
Breakpain's Avatar
 
Join Date: 22.3.2010
Location: Czech Republic
Posts: 93
Default

Quote:
Originally Posted by Mambo View Post
Jakej stul? mas fotku, zesilit se da vse na predimenzovani sem machr
Objednal jsem si v dobré ví?e Novell Hobis - rozm?ry 150*90, abych tam mohl mát p?vodn? volant - než mne napadl kokpit, letecké vybavení /plynovka, joy/, monitor a zárove? abych m?l plochu na modela?ení/u?ení. Le? to se klepe jako "kráva" .... píšu rukou, píšu rychle na klávesnici a cítím slabou rezonanci v celé desce, díky ?emuž se mi rozhýbe lampa i monitor ...



http://www.nabytek-rychle.cz/kancela...-80-d/d-70435/

Tady to má rozm?ry 160*80, takže si jen pomysln? zm?nit na 150*90 ...

Ty bo?ní nohy - to tmav? šedé - to bohužel není kov - to jsou plastový výpln? ... takže to stojí jen na dvou trubkách. Mezi nimi je krytka z tmav? šedého plastu na kabely ...


Zkouším napsat do obchodu a jestli mi ho vezmou zp?t ... tak to nebudu ?ešit, ale mám divný pocit, že to nevezmou, ale objednával jsem po internetu, takže teoreticky by se nato m?la vztahovat ta 14 denní lh?ta na vrácení, pokud není n?kde há?ek ...
__________________
S pozdravem, Aleš

CPU: Intel i5-750 (2,66GHz), MB: Gigabyte P55-UD3R, RAM: Kingston 2*2GB DDR3 2000MHz, VGA: GeForce BFG GTX 260 OC 896MB, PSU: Fortron AX550, HDD: WD Caviar Green SATA II 32MB 500GB, OS: Win 7 Pro 64bit + Samsung SyncMaster T220, Logitech G27

Last edited by Breakpain; 18.4.2010 at 14:31.
Breakpain is offline   Reply With Quote
Old 18.4.2010   #111
Mambo
Member

 
Join Date: 17.12.2006
Location: Turnov
Posts: 359
Default

No jako pohyb do boku by mela drzet ta zadni pricka, jestli se prohyba deska tak to uz leda vymenit. Tohle fakt stoji pres 4000 kc ?? to je silena cena. Pokud by to byl stul do 1000kc melo by smysl to nejak tunit ale za tuhle cenu bych jim to omlatil o hlavu.
__________________
"Faster, faster, faster, until the thrill
of speed overcomes the fear of death."
- Hunter S. Thompson
Mambo is offline   Reply With Quote
Old 18.4.2010   #112
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Breakpain: pokial je ten stol neposkodeny a je to seriozny obchod, tak by ti to mohli vziat spat minimalne ako protihodnotu k inemu nabytku z ich sortimentu
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 18.4.2010   #113
petervsp
Newbie

 
petervsp's Avatar
 
Join Date: 4.1.2009
Posts: 35
Default

To ma uz vobec neprekvapuje okolo toho stola. To je "kvalita" dnesnej modernej doby. To sa uz netyka len pocitacov ale uz aj vsetkeho ostatneho. Medove motuzky kym lovia zakaznika, a ked si uz zaplatil mozes ist do prdele, uz zostavas len otravny a nezaujimavy. Kupil som nove tricko (tak inac nic moc, nebolo to za horibilnu cenu - nie u vietnamcov) ale pri uplne prvom noseni na druhy den sa na mne zacalo doslova rozpadavat. Zacali sa trhat site casti a tvorit diery. V dnesnej dobe mam z toho normalne migrenu ked mam nieco kupovat okrem "mlieka a chleba". Doslova 90% vyrobkov je shit nahovno, a to aj produkty a znacky ktore boli do nedavna kvalitne alebo znackove. Uz sa normalne vyhybam kupovaniu veskerych veci, len niekedy to fakt treba, ale to sa uz naozaj snazim zorganizovat tak, aby som sa s tym nemusel trapit, rozchadzat to a dorabat to. Pokial je to mozne a naozaj musim nieco kupit tak vyhradne tak aby som to vedel vratit spet v pripade nefunkcnosti a nespolahlivosti. Nemienim uz riesit vyrobne zavady tych shit polotovarov co v dnesnej dobre hazdu na trh rozni vyrobci, uz ma to nebavi. Ak mi nieco funguje spolahlivo aj po 20 rokoch tak si cenim ze mam nieco take kvalitne a ani napad to menit alebo vyhadzovat, lebo dnes uz namiesto toho dostanes len shit, ale zaplatit musis stale rovnako, ba v niektorych pripadoch aj omnoho viac.
No a co sa stola tyka, ja som na tom bol presne tak isto, ze mi na nom pri efektoch FFB vsetko lietalo, tak koli tomu som si robil cockpit. Akurat som na tom lepsie v tom ze sa v tomto konkretnom pripade vobec necitim oklamany a podvedeny, lebo toto nie je pracovny stol. To som si len ja z obyvackoveho, rozkladacieho jedalneho stola spravil pracovny. Ten stol uz ma nieco zasebou, dajakych 30-35 rokov, a nie je ani stavany ta taky stabilitu. Je to obyvackovy rozkladaci stol, a najest sa na nom da perfektne bez vyhrad. No ale uz mam cockpit, takze FFB uz mozem pouzivat namiesto dajakych 15-20 konecne realne dajakych 80-90-az 130 pre motokary a stol sa ani nehne
__________________
Game Controller: Frex GP Motion cockpit with analog Handbrake + Logitech G25 900° with Shifter and Clutch and LoadCell Brake + TrackIR 4 + Dashboard + Outgauge/Tachometer
petervsp is offline   Reply With Quote
Old 18.4.2010   #114
petervsp
Newbie

 
petervsp's Avatar
 
Join Date: 4.1.2009
Posts: 35
Default

Inak nase stoly v robote su zas prave opacne. Su take pevne, ze na nom mozu traja naraz skakat a este zaroven piati do toho kopat a maximalne co sa stane ze si dolamu svoje nohy, ale stol sa ani nehne. Skusal som ho trosku dajak rozkmitat, ale aj ked som sa do toho maximalne zaprel z celej sily, tak ani o milimeter sa nepohol. Proste ako betonova kocka, brutalne nieco, su to velmi pevne stoly. Ale nepytaj sa ma, neviem kde ich kupili, inak su aj dost tazke. Dokonca sa mi zda ze ich dali robit na mieru, lebo nie su to standardne stoliky ale sa viacere spajaju dokola do takej hviezdice.
__________________
Game Controller: Frex GP Motion cockpit with analog Handbrake + Logitech G25 900° with Shifter and Clutch and LoadCell Brake + TrackIR 4 + Dashboard + Outgauge/Tachometer
petervsp is offline   Reply With Quote
Old 18.4.2010   #115
Breakpain
Newbie

 
Breakpain's Avatar
 
Join Date: 22.3.2010
Location: Czech Republic
Posts: 93
Default

Quote:
Originally Posted by GothaR View Post
Breakpain: pokial je ten stol neposkodeny a je to seriozny obchod, tak by ti to mohli vziat spat minimalne ako protihodnotu k inemu nabytku z ich sortimentu
Uvidíme ... má to jednu vadu - nemám obaly ... (to je bohužel podmínka ... te? si nadávám) a druhá v?c ... nesmí být d?lán na míru ... já mám atyp na zakázku ...
No, ale jestli je seriózní obchod zna?en tím, že mi p?edali 1/3 stolu a o další jsem si musel dvakrát zažádat (mají na papí?e po?et balíku co to obsahuje ... 5 ks, dají mi 2 a ?eknou nashle ... se tam vrátím, dají mi jeden a m? to je divný, donesu to a jdu se ješt? zeptat a samoz?ejm? dostanu zbylé 2 ks ...). Takže pánové v tom obchod? já už nakupovat nebudu ... blbý p?ekupníci ...

Nicmén? ... zkusil jsem dát pod monitor podložku od myši a pokud už nedatluju hodn? siln? do klávesnice, monitor docela drží. Další v?c je, že ten monitor je n?jaký divný ... asi se za?íná porou?et noži?ka ... bo jsem do n?j lehce drbnul, abych n?co ov??il a je to jak pružinka ... "bim" "bam" ... takže ten st?l asi nakonec nebude tak hrozný, i když ano, rezonance tam jsou, ale asi nebudou tak šílené ... je to asi holt spojení stolu, vachrlatého monitoru a tak ... zkusím si podložit noži?ky u podstavce na monitor a uvidíme ;-) ... ješt? m? n?co napadlo, tak to zkusím ;-).

Samoz?ejm? píšu do firmy, ale už jsem p?ipraven nato, kdyby to nevyšlo ;-) ... jen m? dlabe to, že ten kokpit nebude hned, ale až po p?estavb?, díky tomu, že jsem si to blb? nam??il :-/ ...

No to hlavní je, že na tom zvládnu normáln? fungovat ... ale pravda je ... taková ta "poctivá" práce už to není ... to za pár let budu hledat n?jaké staré stoly z minulého století, kde budu mít jistotu kvality
__________________
S pozdravem, Aleš

CPU: Intel i5-750 (2,66GHz), MB: Gigabyte P55-UD3R, RAM: Kingston 2*2GB DDR3 2000MHz, VGA: GeForce BFG GTX 260 OC 896MB, PSU: Fortron AX550, HDD: WD Caviar Green SATA II 32MB 500GB, OS: Win 7 Pro 64bit + Samsung SyncMaster T220, Logitech G27
Breakpain is offline   Reply With Quote
Old 18.4.2010   #116
Breakpain
Newbie

 
Breakpain's Avatar
 
Join Date: 22.3.2010
Location: Czech Republic
Posts: 93
Default

Quote:
Originally Posted by petervsp View Post
Inak nase stoly v robote su zas prave opacne. Su take pevne, ze na nom mozu traja naraz skakat a este zaroven piati do toho kopat a maximalne co sa stane ze si dolamu svoje nohy, ale stol sa ani nehne. Skusal som ho trosku dajak rozkmitat, ale aj ked som sa do toho maximalne zaprel z celej sily, tak ani o milimeter sa nepohol. Proste ako betonova kocka, brutalne nieco, su to velmi pevne stoly. Ale nepytaj sa ma, neviem kde ich kupili, inak su aj dost tazke. Dokonca sa mi zda ze ich dali robit na mieru, lebo nie su to standardne stoliky ale sa viacere spajaju dokola do takej hviezdice.
Nj ... pracvoní stoly jsou n?co jiného, tohle je kancelá?ská sušinka ... už trochu polevilo zklamání z p?ed?asných záv?r? ... ale i když se mi to poda?í vy?ešit, tak 100% spokojenost nebude :-/ ... No pár let se s tím budu mo?it a až se jednou rozpadne, budu oslavovat .
Bohužel, cht?l jsem lehký st?l ... možná chyb?ka no ...
__________________
S pozdravem, Aleš

CPU: Intel i5-750 (2,66GHz), MB: Gigabyte P55-UD3R, RAM: Kingston 2*2GB DDR3 2000MHz, VGA: GeForce BFG GTX 260 OC 896MB, PSU: Fortron AX550, HDD: WD Caviar Green SATA II 32MB 500GB, OS: Win 7 Pro 64bit + Samsung SyncMaster T220, Logitech G27
Breakpain is offline   Reply With Quote
Old 18.4.2010   #117
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

No este mi napadlo, ze keby ti to neuznalo, tak mozes na stol po obvode poukladat napriklad tazke knihy, bude to asi vyzerat hrozne, ale stabilite by to mohlo pomoct
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 18.4.2010   #118
Breakpain
Newbie

 
Breakpain's Avatar
 
Join Date: 22.3.2010
Location: Czech Republic
Posts: 93
Default

Mám pocit, že to nevezmou ...

Jinak ano, už jsem to zatížil a je to lepší ... už abych m?l t?i monitory , to to zatíží doufám ?áste?n? ;-) ...

Jiná? p?emýšlím, jak to vystužit ... paradoxn? - jedšt? jedna menší deska ze spoda a slepit ... ale to bude t?žký jako kráva ... to pak bude mít tak 60 kg boha moj ... a mimo jiné i drahý ... uvidíme no ..
__________________
S pozdravem, Aleš

CPU: Intel i5-750 (2,66GHz), MB: Gigabyte P55-UD3R, RAM: Kingston 2*2GB DDR3 2000MHz, VGA: GeForce BFG GTX 260 OC 896MB, PSU: Fortron AX550, HDD: WD Caviar Green SATA II 32MB 500GB, OS: Win 7 Pro 64bit + Samsung SyncMaster T220, Logitech G27
Breakpain is offline   Reply With Quote
Old 19.4.2010   #119
Mambo
Member

 
Join Date: 17.12.2006
Location: Turnov
Posts: 359
Default

Par hlinikovych ucek by asi bohate stacilo, jsou vcelku levny a dost tuhy, lehce je provrtas a prisroubujes.
__________________
"Faster, faster, faster, until the thrill
of speed overcomes the fear of death."
- Hunter S. Thompson
Mambo is offline   Reply With Quote
Old 19.4.2010   #120
Breakpain
Newbie

 
Breakpain's Avatar
 
Join Date: 22.3.2010
Location: Czech Republic
Posts: 93
Default

Te? moc nevím co myslíš ... ? Nem?l bys obrázek?
__________________
S pozdravem, Aleš

CPU: Intel i5-750 (2,66GHz), MB: Gigabyte P55-UD3R, RAM: Kingston 2*2GB DDR3 2000MHz, VGA: GeForce BFG GTX 260 OC 896MB, PSU: Fortron AX550, HDD: WD Caviar Green SATA II 32MB 500GB, OS: Win 7 Pro 64bit + Samsung SyncMaster T220, Logitech G27
Breakpain is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 14:10.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.