Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Problémy s Live For Speed

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 3.6.2005   #21
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

s tim ucetnictvim to nechapu, protoze ja to kupuju po jedne a do ucetnictvi to normalne zahrnout jde. Ale jako vysvetleni je tohle myslim v pohode, zni to rozumne a doufam, ze to pomuze k tomu, aby na lfs pripadne nezanevreli dalsi zajemci a nebali se objednat si licenci.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 3.6.2005   #22
Los_Carlos
Newbie

 
Los_Carlos's Avatar
 
Join Date: 1.6.2005
Location: Dob?íš
Posts: 97
Default

Pozdravení všem. :bangin: Tak teda jak, má cenu si objednavat licenci, :rage: když stejn? kdoví jak dlouho budu jezdit v demo módu. :uhammer: To si radši po?kám než se najde sch?dn?jší ?ešení než te? a zatím budu trénovat :P :drive:
__________________
AMD64 3200+, 512MB Dual, 120GB HDD, GForce 8600 512MB , SB Live! 5,1 , 17" LCD Acer, LWM FF GP ... Licence S2
Los_Carlos is offline   Reply With Quote
Old 3.6.2005   #23
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Quote:
Originally Posted by Los_Carlos
Pozdravení všem. :bangin: Tak teda jak, má cenu si objednavat licenci, :rage: když stejn? kdoví jak dlouho budu jezdit v demo módu. :uhammer: To si radši po?kám než se najde sch?dn?jší ?ešení než te? a zatím budu trénovat :P :drive:
Sch?dn?jší ?ešení už dávno existuje - kup si licenci sám p?ímo na stránkách tv?rc?. Teda jestli máš mezinárodní kartu... Podle toho, co píšeš, tak soudím, že ne, takže bu? rád, že existuje i jiný ?ešení (i když se te? trochu potýká s problémama).

Jinak to vysv?tlení od Nitemara vcelku vítám, kone?n? ?lov?k ví, co za tím v?zí. :trampo: I když podle m? je vcelku jedno, jestli nakoupíte 1 licenci nebo 10, do ú?etnictví se to dostane tak jako tak. Teda jestli jste tím ú?etnictvím m?li na mysli ?eský ú?etnictví...
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 3.6.2005   #24
Rumiko
Member
 
Rumiko's Avatar
 
Join Date: 17.9.2004
Location: Bratislava
Posts: 274
Default

Licenciu (voucher) si môže kúpi? cez hocikoho, kto má kreditku. Ja som takto kupoval S1 pre kamoša, ktorý medzinárodnú kreditku nemá a behom 10 minút si hral v plnej S1.
Rumiko is offline   Reply With Quote
Old 9.6.2005   #25
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Tak jak jste pokro?ili s dodávkou licencí? Nemohli byste napsat n?co jako "progress report", please? P?ece jenom ten ?as se hrozn? vle?e (pozn.: "kdo se vle?e, neute?e...") a m? už n?jak nebaví jezdit po?ád dokole?ka jenom na BW.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 9.6.2005   #26
SosaK -CZE-
Member

 
SosaK -CZE-'s Avatar
 
Join Date: 9.4.2005
Location: Praha
Posts: 475
Default

Quote:
Originally Posted by Woodbine
Tak jak jste pokro?ili s dodávkou licencí? Nemohli byste napsat n?co jako "progress report", please? P?ece jenom ten ?as se hrozn? vle?e (pozn.: "kdo se vle?e, neute?e...") a m? už n?jak nebaví jezdit po?ád dokole?ka jenom na BW.
Tatk tak, stacila by jen mala zpravicka kde to jeste vazne a kdy by mohly byt.
__________________
ESCARGOT Racing Team | W2SX Member > ALTP| Používám nastavení voz? od XEDOX engineering.

MSI K8N Neo Platinum | AMD 64 3000+ | 2x512 MB DDR | ATI
9600PRO | Logitech DFP | LCD ACER1923 19"
SosaK -CZE- is offline   Reply With Quote
Old 9.6.2005   #27
Los[cz]
Member

 
Los[cz]'s Avatar
 
Join Date: 4.3.2005
Location: Most
Posts: 225
Default

Tipuji na stale pretrvavajici problem s placenim. Me Victor informoval o tom, ze z jejich strany neni zadny problem dodat licence do CR pokud dojde k jejich radnemu zaplaceni.

BTW mel jsem tu cest si vymenit s Victorem nekolik mailu a odpoved ve vech pripadech dorazila nejpozdeji druhy den.
__________________
LFS | NKP | AC | iR sunday racer
Los[cz] is offline   Reply With Quote
Old 9.6.2005   #28
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Los[cz
]BTW mel jsem tu cest si vymenit s Victorem nekolik mailu a odpoved ve vech pripadech dorazila nejpozdeji druhy den.
Jo tak to ses ty kterej zdrzuje vyvojare mailama a my kvuli tomu jeste nemame S2..
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 9.6.2005   #29
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Quote:
Originally Posted by Los[cz
]Tipuji na stale pretrvavajici problem s placenim. Me Victor informoval o tom, ze z jejich strany neni zadny problem dodat licence do CR pokud dojde k jejich radnemu zaplaceni.

BTW mel jsem tu cest si vymenit s Victorem nekolik mailu a odpoved ve vech pripadech dorazila nejpozdeji druhy den.
Jestli je tohle pravda, což já posoudit nem?žu, tak mi z toho celkem logicky plyne, že na stran? Victora a spol. je všechno ok a problém je v tom, že za ty objednaný licence zatím nikdo od nás (vás) nezaplatil. Jinými slovy, licence se rozesílají v pohod?, já svý prachy taky zaplatil, ale licenci po?ád nemám. :?:

Po?ád se ptám - pro?? Že má n?kdo problémy, jak to dát do ú?etnictví? Že má limit na platební kart?? Up?ímn? ?e?eno, za to já nem?žu a ani by m? to nemuselo moc zajímat. :no: Objednal jsem si licenci, ?ádn? ji zaplatil a bude to skoro m?síc a mám po?ád... (nic). A oficiální vyjád?ení taky žádný (t?eba od Bloodyho, když je uveden jako osoba odpov?dná za nákup licencí).

O?ekával bych n?jaký rychlý ?ešení, t?eba ve stylu "bu? už kone?n? licence" a nebo "prašulky p?kn? zpátky". P?ece jenom šest stovek nenacházím denn? na chodníku. A to pomíjim fakt, že jestli mi teda ta licence na S1 n?kdy p?ijde, tak už v S1 dávno nikdo jezdit nebude, pá? nejspíš vyjde S2 Full, a vypláznout pak dalších šest stovek se mi po takových zkušenostech ani trochu nechce.

BTW: Ten systém, že na S2 musím mít i S1 se mi taky moc nelíbí, to je jako kdybych si nemoh koupit novou oktávku, aniž bych už p?ed tím vlastnil tu starou (myšleno z konce min. století, ne tu z poloviny). Chápu, že vývojá?i pot?ebujou n?jak vyd?lat, ale zrovna takhle?
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 9.6.2005   #30
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Woodbine
BTW: Ten systém, že na S2 musím mít i S1 se mi taky moc nelíbí, to je jako kdybych si nemoh koupit novou oktávku, aniž bych už p?ed tím vlastnil tu starou (myšleno z konce min. století, ne tu z poloviny). Chápu, že vývojá?i pot?ebujou n?jak vyd?lat, ale zrovna takhle?
jenze za starou skodovku das ted 5.000,- a za novou 500.000,- takze me ten system prijde celkem spravedlivej... Navic pokud budes mit jen S1 licenci, tak jediny co nebude pro tebe dostupny jsou S2 auta a trate...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 9.6.2005   #31
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos
Quote:
Originally Posted by Woodbine
BTW: Ten systém, že na S2 musím mít i S1 se mi taky moc nelíbí, to je jako kdybych si nemoh koupit novou oktávku, aniž bych už p?ed tím vlastnil tu starou (myšleno z konce min. století, ne tu z poloviny). Chápu, že vývojá?i pot?ebujou n?jak vyd?lat, ale zrovna takhle?
jenze za starou skodovku das ted 5.000,- a za novou 500.000,- takze me ten system prijde celkem spravedlivej... Navic pokud budes mit jen S1 licenci, tak jediny co nebude pro tebe dostupny jsou S2 auta a trate...
No, tím h?? pro ty, kdo si zaplatí dalších 12 liber za S2, když teda dostanou navíc jen "pár" aut a tratí.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 9.6.2005   #32
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Woodbine
BTW: Ten systém, že na S2 musím mít i S1 se mi taky moc nelíbí, to je jako kdybych si nemoh koupit novou oktávku, aniž bych už p?ed tím vlastnil tu starou (myšleno z konce min. století, ne tu z poloviny). Chápu, že vývojá?i pot?ebujou n?jak vyd?lat, ale zrovna takhle?
IMO se na to koukas spatne, S2 zkratka stoji 24liber a pokud uz mas S1, umoznej ti upgrade za 12liber. Kdyby zadny S1 nebylo a S2 stala 24liber coz je dejme tomu 1300 coz je cena bezny hry tak bys nic nerikal. Ted se muzes rozhodnout zaplatit jen pulku a mit trochu osizenou hru tak to ti vadi? Nebo vadi ze sis teoret uz davno mohl hrat S1 za par stovek a nyni za par stovek upgradnout na aktualni verzi? Za treba NFSU2 das 1300 a az bude NFSU3 budou chtit zase 1300, prijde ti to lepsi? Me teda cena LFS prijde proti jinym vpohode.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 10.6.2005   #33
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Ruku na srdce... i kdybych mel dat za LFS 3.000,- tak je dam. Za mejch 12(24) liber jsem dostal hru, kterou uz hraju skoro 2 roky (a jak to tak vypada, jeste nakej ten rok hrat budu) a porad me bavi. Zkuste nekdo jmenovat nejakou hru s takovym pomerem cena/vykon (vykon = pocet dni zabavy)... Budete hledat velmi tezko...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 10.6.2005   #34
SosaK -CZE-
Member

 
SosaK -CZE-'s Avatar
 
Join Date: 9.4.2005
Location: Praha
Posts: 475
Default

Cena za toto skvele dilo mi prijde tak akorat, kdyby stala vic dal bych to taky, protoze me to opravdu moc bavi.

K tem licencim, S1 jsem objednal a zaplatil 6.4.2005!!!, kdyz to trvalo skoro mesic rikal jsem si jeste objednam S2 abych pak necekal tak jsem 28.4.2005!!! zaplatil S2.
Chapu ze se muze nekde stat chyba, platba neprojde, vrati se, nebo tak neco. Me vadi ze nikdo neni schopen, kdyz uz je to v takove fazi, napsat co proc jak a kdy se to vyresi. Bloodmary na maily ani ICQ nereaguje, a ani z obchod@liveforspeed.cz mi zadne info neprislo.
Nezbiva mi nic jineho nez cekat, nebo mam snad pozadovat penize zpet? Verim ze byly pouzity opravdu na uhradu me licence a nechci nikoho obvinovat z neceho nekaleho.
__________________
ESCARGOT Racing Team | W2SX Member > ALTP| Používám nastavení voz? od XEDOX engineering.

MSI K8N Neo Platinum | AMD 64 3000+ | 2x512 MB DDR | ATI
9600PRO | Logitech DFP | LCD ACER1923 19"
SosaK -CZE- is offline   Reply With Quote
Old 10.6.2005   #35
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

no to by se mel nekdo nad sebou zamyslet, protoze nevetsi chyba co se pri obchodovani da udelat, je mlcet a nerict zakaznikovi co se deje... ja muzu jen rict, ze chapu vase rozhorceni, rad bych s tim neco udelal, ale neni to v me moci (kez by bylo)... :worry:
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 10.6.2005   #36
RiXXi
Member

 
RiXXi's Avatar
 
Join Date: 26.2.2005
Location: Pardubice
Posts: 312
Default

Quote:
Originally Posted by SosaK -CZE-
Cena za toto skvele dilo mi prijde tak akorat, kdyby stala vic dal bych to taky, protoze me to opravdu moc bavi.

K tem licencim, S1 jsem objednal a zaplatil 6.4.2005!!!, kdyz to trvalo skoro mesic rikal jsem si jeste objednam S2 abych pak necekal tak jsem 28.4.2005!!! zaplatil S2.
Chapu ze se muze nekde stat chyba, platba neprojde, vrati se, nebo tak neco. Me vadi ze nikdo neni schopen, kdyz uz je to v takove fazi, napsat co proc jak a kdy se to vyresi. Bloodmary na maily ani ICQ nereaguje, a ani z obchod@liveforspeed.cz mi zadne info neprislo.
Nezbiva mi nic jineho nez cekat, nebo mam snad pozadovat penize zpet? Verim ze byly pouzity opravdu na uhradu me licence a nechci nikoho obvinovat z neceho nekaleho.
ja sem posilal penizky tusim 28.3.05...opravdu je to dost dlouhe cekani . sice S2 hnedtak asi nevyjde, ale zatim sem bez penez i bez licence !
__________________
Master Czech Team
Intel Pentium 4; 2,8 GHz; 512 MB RAM; NVIDIA 6600GT; DEXXA Steering Wheels(11 years old); S2 Licensed (MCz ®iXXi/BlackRich)
http://www.rixxi.ic.cz
My LFS movies

RiXXi is offline   Reply With Quote
Old 10.6.2005   #37
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo
IMO se na to koukas spatne, S2 zkratka stoji 24liber a pokud uz mas S1, umoznej ti upgrade za 12liber. Kdyby zadny S1 nebylo a S2 stala 24liber coz je dejme tomu 1300 coz je cena bezny hry tak bys nic nerikal. Ted se muzes rozhodnout zaplatit jen pulku a mit trochu osizenou hru tak to ti vadi? Nebo vadi ze sis teoret uz davno mohl hrat S1 za par stovek a nyni za par stovek upgradnout na aktualni verzi? Za treba NFSU2 das 1300 a az bude NFSU3 budou chtit zase 1300, prijde ti to lepsi? Me teda cena LFS prijde proti jinym vpohode.
Proti 12 libram za S1 nemám v?bec nic, pá? takhle geniální hru za cenu kolem šesti stovek nikde jinde nedostanu. :no: 24 liber za S2 už je z mýho pohledu trochu horší, ale po?ád se to dá p?ekousnout, když to srovnám s hrama od "velkých firem" v cenách 1300+, který nedokážou nabídnout srovnatelnej herní zážitek. Ale co až n?kdy bude S3? :?: Jestli budou vývojá?i pokra?ovat ve stejný cenový strategii, tak 36 liber už sm?le p?ed?í i ty dražší sou?asný hry. Leda že by spadnul kurz libry (což se nestane) nebo se zvýšily ceny ostatních her, o ?emž teda taky pochybuju, protože už takhle je v ?echách málokdo kupuje.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 10.6.2005   #38
SosaK -CZE-
Member

 
SosaK -CZE-'s Avatar
 
Join Date: 9.4.2005
Location: Praha
Posts: 475
Default

Quote:
Originally Posted by Woodbine
Quote:
Originally Posted by Pablo
IMO se na to koukas spatne, S2 zkratka stoji 24liber a pokud uz mas S1, umoznej ti upgrade za 12liber. Kdyby zadny S1 nebylo a S2 stala 24liber coz je dejme tomu 1300 coz je cena bezny hry tak bys nic nerikal. Ted se muzes rozhodnout zaplatit jen pulku a mit trochu osizenou hru tak to ti vadi? Nebo vadi ze sis teoret uz davno mohl hrat S1 za par stovek a nyni za par stovek upgradnout na aktualni verzi? Za treba NFSU2 das 1300 a az bude NFSU3 budou chtit zase 1300, prijde ti to lepsi? Me teda cena LFS prijde proti jinym vpohode.
Proti 12 libram za S1 nemám v?bec nic, pá? takhle geniální hru za cenu kolem šesti stovek nikde jinde nedostanu. :no: 24 liber za S2 už je z mýho pohledu trochu horší, ale po?ád se to dá p?ekousnout, když to srovnám s hrama od "velkých firem" v cenách 1300+, který nedokážou nabídnout srovnatelnej herní zážitek. Ale co až n?kdy bude S3? :?: Jestli budou vývojá?i pokra?ovat ve stejný cenový strategii, tak 36 liber už sm?le p?ed?í i ty dražší sou?asný hry. Leda že by spadnul kurz libry (což se nestane) nebo se zvýšily ceny ostatních her, o ?emž teda taky pochybuju, protože už takhle je v ?echách málokdo kupuje.

Vzhledem ktomu ze S1 vysla uz davno tak dejmetomu dat kazdej rok 700stovek za upgrade je v pohode. Neco jak se tu prirovnavalo k NFS. NFS1za-1200, pak NFS2-1200 a pod. Je to to samy za menci peniz
__________________
ESCARGOT Racing Team | W2SX Member > ALTP| Používám nastavení voz? od XEDOX engineering.

MSI K8N Neo Platinum | AMD 64 3000+ | 2x512 MB DDR | ATI
9600PRO | Logitech DFP | LCD ACER1923 19"
SosaK -CZE- is offline   Reply With Quote
Old 10.6.2005   #39
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

no ja to beru tak, ze kazdou verzi si proste kupuju dalsi dil hry za 12 liber, co je zadarmo v porovnanim s ostatnimi hrami. A ani 36 liber najednou by mi v pripade lfs S3 neprislo tak moc, kdyz srovnam pomer cena/vykon u lfs a ostatnich simulatoru. Ohledne prodeje licenci jsem dostal napad a jestli se neukaze jako uplne prasteny, tak by to mohlo navratit povest lfs ohledne licenci v cechach.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 10.6.2005   #40
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos
no to by se mel nekdo nad sebou zamyslet, protoze nevetsi chyba co se pri obchodovani da udelat, je mlcet a nerict zakaznikovi co se deje... ja muzu jen rict, ze chapu vase rozhorceni, rad bych s tim neco udelal, ale neni to v me moci (kez by bylo)... :worry:
Tak tak, jako bys mi mluvil z duše...

Jsem koukal, že to chlapci z obchodního odd?lení vy?ešili celkem zajímav? - zvedli cenu skoro o stovku. Jestli je to ?ešení jejich problému, tak to m?li ud?lat už dávno. Radši bych si tu stovku p?iplatil s v?domím, že svojí licenci dostanu opravdu "obratem".
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 23:44.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.