Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 1.8.2011   #561
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Já ani nevim, tam byl takovej chaos v longu, v nejednom kole m?li lidi lagy a auta p?ede mnou mi skákali na obrazovce, jednou jsem jel za ghostem nebo vedle n?j a dostal lag, to jsem ?ekal že se objeví a rozšlehá nás to na kaši, ale po chvíli se objevil a byl n?kde vzadu, tak asi n?jak vid?l že má lag a stáhnul se.
Nemam replay, ale tohle si vybavuju. Jel jsem, ale najednou m? n?kdo narval zezadu a asi vte?inu potom p?išel lag. Ale to nem?nilo nic na tom že m? ten vzadu vystr?il z trat? a tak jsem se z fleku propadnul o 5 míst. 2x se mi stalo že jsem se dostal na 9. flek, ale pak m? n?kdo napálil a znova na 14. To 9. místo bylo n?jaký prokletý. Ale stejn? to stálo za nic, když jsem se snažil jet prvních pár kol ohledupln? bez kontakt?, tak m? vždycky n?kdo napálil zezadu. Takže nakonec nezbývalo než tu ?istotu oželet a jet jako všichni ostatní (o 3s na kolo pomaleji - což bylo nejhorší, a plech na plech).
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 1.8.2011   #562
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Replaye tu nejsou? Já mam jenom long.

Ta Kyotoschleife vypadá dob?e, layout se mi líbí, má 13km, vcelku dob?e zna?enej, te? jsem jel s RAC a nem?l jsem n?jakej problém se v tom vyznat
Jenom v t?ch boxech jak je tma tak není vid?t kde jsou p?esn? ty zdi, nevim jestli tam jsou n?jaký ?áry, jdu se mrknout.
Každopádn? škoda že na každej závod se dá vzít jiný auto, tady si zase pluha?i vemou XRT.
A FXO se snad m?že jít tuplem vycpat LoL. Tady to XRT snad maxnu 3x

V 1. kole jsem uh?ál pneumatiky na XRT
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 1.8.2011 at 21:39.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 1.8.2011   #563
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Replay

Statistiky
Q
Sprint
Long

Last edited by Fast Jarda; 1.8.2011 at 23:46.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 1.8.2011   #564
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Ale stejn? to stálo za nic, když jsem se snažil jet prvních pár kol ohledupln? bez kontakt?, tak m? vždycky n?kdo napálil zezadu. Takže nakonec nezbývalo než tu ?istotu oželet a jet jako všichni ostatní
Nezlob se, ale k tomu musím n?co napsat. Podle tvých slov jedou všichni ostatní jako ?u?ata, ale všichni ti ostatní tvrdí také, že všichni ostatní jedou jako ?u?ata, nikdo to nep?izná. Kde je tedy zakopaný pes?
On tenhle simulator je dost t?žký (alespo? podle m?) na závod?ní a navíc je hodn? rozdílností ve výkonostech každého závodníka. A ješt? navíc, když jede plné startovní pole a ješt? navíc a navíc , když mezi sebou závodí t?i rozdílná auta.
Já bych to nevid?la tak tragicky, myslím že nikdo ned?lá naschvály, prost? auto v dané situaci nezvládnou a pak je to v té tla?enici v?tšinou ?et?zová reakce. To by se musely jezdit r?zné výkonostní t?ídy, aby to bylo jakž takž na úrovni. Když se ale jede takto smíšený závod, tak asi bohužel.
Já to chápu, vy rychlejší to máte t?žší, prodírat se p?i obráceném roštu polem aut, které se sotva drží na trati. M?jte s náma prosím trp?livost i my chceme závodit.
A taky n?kdo jezdí na klavesnici, n?kdo na myši a n?kdo na volantu. V tom je taky ur?itý rozdíl.
Já jsem dostala volant G27 a je to s ním parádní zážitek a zadní náhon XRT to ješt? umoc?uje
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 1.8.2011   #565
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by Popelka View Post
Nezlob se, ale k tomu musím n?co napsat. Podle tvých slov jedou všichni ostatní jako ?u?ata, ale všichni ti ostatní tvrdí také, že všichni ostatní jedou jako ?u?ata, nikdo to nep?izná. Kde je tedy zakopaný pes?
On tenhle simulator je dost t?žký (alespo? podle m?) na závod?ní a navíc je hodn? rozdílností ve výkonostech každého závodníka. A ješt? navíc, když jede plné startovní pole a ješt? navíc a navíc , když mezi sebou závodí t?i rozdílná auta.
Já bych to nevid?la tak tragicky, myslím že nikdo ned?lá naschvály, prost? auto v dané situaci nezvládnou a pak je to v té tla?enici v?tšinou ?et?zová reakce. To by se musely jezdit r?zné výkonostní t?ídy, aby to bylo jakž takž na úrovni. Když se ale jede takto smíšený závod, tak asi bohužel.
Já to chápu, vy rychlejší to máte t?žší, prodírat se p?i obráceném roštu polem aut, které se sotva drží na trati. M?jte s náma prosím trp?livost i my chceme závodit.
A taky n?kdo jezdí na klavesnici, n?kdo na myši a n?kdo na volantu. V tom je taky ur?itý rozdíl.
Já jsem dostala volant G27 a je to s ním parádní zážitek a zadní náhon XRT to ješt? umoc?uje
Ale ono to nebylo tak hrozný, prase?iny jsem nem?l ani na mysli. Tohle bylo spíš jen kapku drsn?jší závod?ní, p?i?emž to bylo umocn?ný tou tratí, která je sice technická, ale na druhou stranu když tam jede 30 lidí r?zných úrovní a r?zných aut, tak to jiný nebude. Nemam kontakty rád, ale když to do m? n?kdo vyložen? nenahanzuje, tak to necham bejt.
Ale s tou trp?livostí by si to m?li rozmyslet všichni, to neplatí jen na m?. V?era to hrnuli všichni bez rozdílu pohlaví a v?ku.

EDIT: Shrnutí - prasim úpln? stejn? jako ostatní, ale mimo tlachání na fóru s tim nehodlam nic d?lat.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)

Last edited by Ghost_CZ; 1.8.2011 at 22:47.
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 1.8.2011   #566
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
Replay

Statistiky
Q
Sprint
Long
Z nejakyho duvodu nejsem ve statistikach sprintu :/

A nevidim tam ani Bavoraka, Popelku, ...
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.

Last edited by Lala; 1.8.2011 at 23:21.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 1.8.2011   #567
ZABII
Newbie

 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 65
Talking

Quote:
Originally Posted by Hanz DD View Post
Njn .... cht?l jsem t? zabít ....
Treba nejak takhle?? http://www.youtube.com/watch?v=R9nLE...eature=related
ZABII is offline   Reply With Quote
Old 1.8.2011   #568
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
Replay

Statistiky
Q
Sprint
Long
Jardo, n?jak se ti to pomíchalo dohromady. Q a long jsou z Astonu, ale sprint tam máš ze South City.

EDIT: Tak už je to zase jinak .

Last edited by Zdenek CZE; 1.8.2011 at 23:42.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 1.8.2011   #569
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by Zdenek CZE View Post
Jardo, n?jak se ti to pomíchalo dohromady. Q a long jsou z Astonu, ale sprint tam máš ze South City.

EDIT: Tak už je to zase jinak .
Ješt? ty m? blbni, jako kdyby Kid nesta?il ...

Snad to je správn?... Blbe ic, blbne soft na stats a já nez?stávám pozadu...
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 2.8.2011   #570
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Popelka View Post
... Já to chápu, vy rychlejší to máte t?žší, prodírat se p?i obráceném roštu polem aut, které se sotva drží na trati. M?jte s náma prosím trp?livost i my chceme závodit.
A taky n?kdo jezdí na klavesnici, n?kdo na myši a n?kdo na volantu. V tom je taky ur?itý rozdíl.
Já jsem dostala volant G27 a je to s ním parádní zážitek a zadní náhon XRT to ješt? umoc?uje
Popelka, koukam podle statistik, doporu?uju si vypnout Brake help a pokud s XRT pot?ebuješ pomoc s brzdama, zapni si ABS. Já s myší klávesnicí jsem to taky u XRT vypnul a mam jenom ABS. Ten brake help se hodí pro klávesnici s autama bez ABS. Jinak vypnout, sta?í mali?ko ubrat brzdy když se ti za?nout sekat s pedálama, ten brake help když zasáhne ti posune brzdnou dráhu i o n?kolik metr?, musíš pak brzdit dýl a nevyto?íš to.

Koukam že moje stopa v sectoru 3 s klávesnicí a myší nebyla tak hrozná
Paraboliku jsem jenom pod?azoval a stále utahoval, ?asto jsem tam dojížd?l auta p?edemnou. Stejnym zp?sobem jsem tam p?edjel v Longu i Lalu, nevim ani jak, jel vn?jší a já jenom projel na vnit?ní celkem v klidu.
V prvním sectoru ztrácim asi 0.4s... o?ekávan?, šikany, pomalý zatá?ky.

No a Kyotoschleife to bude fakt peklo, nevim kde brzdit, stopy atd. pár zatá?ek je docela hnus s klávesnicí, táhnutý tak akorát na p?l plyn.
Sprint na 3 kola
Race na 9 to vypadá. Takže se bude muset úto?it stále a všude, není na co ?ekat.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 2.8.2011   #571
Hanz DD
Newbie

 
Hanz DD's Avatar
 
Join Date: 30.1.2011
Location: CZ
Posts: 96
Default

Kyotoschleife bude peklo pro nastavení na rychlost - pneumatiky tady nejsou u FXO problém, jednakt se zat?žují ob? strany vyvážen? v rámci celého okruhu dohromady a pak se dokáží docela slušn? ochladit na dlouhých rovinkách ... ale tady se ten restriktor u FXO projeví skute?n? naplno, XRT?ka zrychlují do vyšší rychlosti o n?co líp. Doufám, že budou mít problém na brzdách a v n?kterých pomalejších zatá?kách, kde by to FXO mohlo dohnat

P?estou koukám, že na GP verzi toho okruhu má i 100% FXO o chlup horší ?as než XRT, takže si ned?lám nad?je na n?jaké soupe?ení na rovinkách na tomhle okruhu s 96% FXO, ale zase na minulém okruhu m?la XRT nevýhodu, takže se to dorovnává - docela škoda, že se zm?nilo to pravidlo o možnosti volby auta v rámci šampionátu. Jsem zv?dav jak moc budu pomalej - když to bude maximáln? 1-1,5s tak se to snad bude dát dohnat stabilitou a agilitou FXO, když se XRT vp?edu trochu pomelou

.... n?které ty zatá?ky to je vážn? n?co tak najít tu správnou stopu a už tam vidím ty souboje 5 aut vedle sebe - zejména ta pasáž toho pr?jezdu Boxy až do té superrychlé utahující se zatá?ky z oválu do technické ?ásti okruhu .... s FXO našt?tí m?žu pom?rn? dob?e brzdit ješt? v zatá?ce. Zatím mám ?asy 5:10, ale jel jsem to snad jen 10x a zatím tu tra? z reverse strany po?ád moc neumím :/.

Každopádn? je to hodn? rychlý a o?ekávám že tu bude p?kných pár nehod a výlet? mimo tra? - sta?í malý dotek v n?jaké té rychlé zatá?ce a bude to jak kule?níkové koule, takže klí?em bude hlavn? udržet tempo bez výlet? a vyvarovat se jakékoliv p?etla?ované ve vyšších rychlostech, protože t?ch kol se skute?n? moc nepojede.

BTW: v n?kterých zatá?kách v?bec nejsou cedule se vzdálenostmi, tak se docela blb? ta tra? u?í
__________________
DDWorld.cz - O PC, technologických novinkách, IT, Internetu a PC hrách - www.DDWorld.cz - nejv?tší nezávislý uživatelský IT magazín v ?R/SK

Last edited by Hanz DD; 2.8.2011 at 14:09.
Hanz DD is offline   Reply With Quote
Old 2.8.2011   #572
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

100% FXO tady neni pomalejší než XRT, ten KY3R wr z lfsw neni úpln? sm?rodatnej. Po?ítam že st?elec by to dal o víc jak vte?inu rychleji. Ale XRT tu bude mít výhodu, je tu dost rovinek. K t?m cedulím - jsou tam, kde jsou nové zatá?ky. Ono když se pojede normální GP rev tak tam taky ty cedule nebudou. A další objekty navíc se mi nechce p?idávat, musíte se to prost? nau?it, pro v?tšinu lidí je tam jen pár zatá?ek nových a tam cedule jsou.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 2.8.2011   #573
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Ešte som netrénoval, KY3Y_Langstreckenschleife_cz.lyt teda platí? Na ktorú stranu sa ide z boxov? ;-)
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 2.8.2011   #574
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

Je to KY3Y tak to chápu jako revers, tedy doprava.
Petersbond is offline   Reply With Quote
Old 2.8.2011   #575
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Ale ono to nebylo tak hrozný, prase?iny jsem nem?l ani na mysli. Tohle bylo spíš jen kapku drsn?jší závod?ní, p?i?emž to bylo umocn?ný tou tratí, která je sice technická, ale na druhou stranu když tam jede 30 lidí r?zných úrovní a r?zných aut, tak to jiný nebude. Nemam kontakty rád, ale když to do m? n?kdo vyložen? nenahanzuje, tak to necham bejt.
Ale s tou trp?livostí by si to m?li rozmyslet všichni, to neplatí jen na m?. V?era to hrnuli všichni bez rozdílu pohlaví a v?ku.

EDIT: Shrnutí - prasim úpln? stejn? jako ostatní, ale mimo tlachání na fóru s tim nehodlam nic d?lat.
No máš ty poslední v?ty se smajlikama, tak to beru
Ovšem já budu muset asi p?itvrdit v soubojích na rovinkách, zatím tém?? v?bec nevyužívám právo obranného manévru podle 2.4.1 CRC.
Ale to se zm?ní !!! (jenže se toho bojím, p?ijde m? to nebezpe?né)
Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Popelka, koukam podle statistik, doporu?uju si vypnout Brake help a pokud s XRT pot?ebuješ pomoc s brzdama, zapni si ABS. Já s myší klávesnicí jsem to taky u XRT vypnul a mam jenom ABS. Ten brake help se hodí pro klávesnici s autama bez ABS. Jinak vypnout, sta?í mali?ko ubrat brzdy když se ti za?nout sekat s pedálama, ten brake help když zasáhne ti posune brzdnou dráhu i o n?kolik metr?, musíš pak brzdit dýl a nevyto?íš to.
Ale já jezdím s ABS. A ten Brake help už jsem našla (nastavení/hrá?) a mám to skute?n? zaplé. Myslíš jako když mám zaplé oboje, tak se ty pomocníci s?ítají? Ješt? to nemám vyzkoušené, ale d?kuju za radu, uvidím co to ud?lá v závod?.
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 2.8.2011   #576
D4NO
Member

 
D4NO's Avatar
 
Join Date: 24.11.2007
Location: ?eský T?šín , Silesia
Posts: 423
Default

No zkusil jsem si dva kola a musím ?íct jediné: FUJ! :-)

Uvažuju jeslti pojedu, tenhle layout mi nesedí, ješt? uvidím jeslti se mi zalíbí.

První pokus: 5:15.71 :-)
D4NO is offline   Reply With Quote
Old 2.8.2011   #577
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Stejnym zp?sobem jsem tam p?edjel v Longu i Lalu, nevim ani jak, jel vn?jší a já jenom projel na vnit?ní celkem v klidu.
Ja se totiz ne a ne rozhodnout, kterou stopu tam jezdit Zkousel jsem to vicero zpusoby a vsechno mi prislo spatne. Byt pak normalne dlouha rovinka, tak jedu uplne vpravo, tesne u kraje, a pak prudce stacim, abych mel rovnej vyjezd. Tady ale rovinka brzo koncila.
To kolo jsem tam najel uplne spatne, a kdyz uz jsem se chystal utahnout, prelit jsi tam jak delova koule Musel jsem jeste dupnout na brzdu. Proste uplne spatna stopa no.

EDIT: Prvni ostrej pokus na schlajfe kousek nad 5:08 a po nekolika dalsich kolech 5:06.41.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.

Last edited by Lala; 2.8.2011 at 21:13.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 3.8.2011   #578
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Popelka View Post
No máš ty poslední v?ty se smajlikama, tak to beru
Ovšem já budu muset asi p?itvrdit v soubojích na rovinkách, zatím tém?? v?bec nevyužívám právo obranného manévru podle 2.4.1 CRC.
Ale to se zm?ní !!! (jenže se toho bojím, p?ijde m? to nebezpe?né)

Ale já jezdím s ABS. A ten Brake help už jsem našla (nastavení/hrá?) a mám to skute?n? zaplé. Myslíš jako když mám zaplé oboje, tak se ty pomocníci s?ítají? Ješt? to nemám vyzkoušené, ale d?kuju za radu, uvidím co to ud?lá v závod?.
Ano používaj se oba, je to v hrá?ovi, když to fakt hodn? zadupneš i s tim ABS t?eba v zatá?ce, nebo prudce pod?a?, tak se koukej na brzdovej indikátor na obrazovce normáln? ti jakoby posko?í že to p?estane brzdit a to je ten brake help. (Mam LFS anglicky tak nevim jak to maj v CZ p?eložený.)

Quote:
Originally Posted by Lala View Post
Ja se totiz ne a ne rozhodnout, kterou stopu tam jezdit Zkousel jsem to vicero zpusoby a vsechno mi prislo spatne. Byt pak normalne dlouha rovinka, tak jedu uplne vpravo, tesne u kraje, a pak prudce stacim, abych mel rovnej vyjezd. Tady ale rovinka brzo koncila.
To kolo jsem tam najel uplne spatne, a kdyz uz jsem se chystal utahnout, prelit jsi tam jak delova koule Musel jsem jeste dupnout na brzdu. Proste uplne spatna stopa no.

EDIT: Prvni ostrej pokus na schlajfe kousek nad 5:08 a po nekolika dalsich kolech 5:06.41.
Jo s tou krátkou rovinkou se to dalo prolet?t a jenom zpomalovat ale o moc pozd?ji jsem na plnej kotel nechodil když jsem jel za ghostem ale m?l rychlejší výjezdy to je fakt.
Haha 5:06, já to zkoušel s Ghostem a snad 5:17 a ješt? jsem se tam vysekával jak lama Njn musim se nau?it setup a tra?.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 3.8.2011   #579
Hanz DD
Newbie

 
Hanz DD's Avatar
 
Join Date: 30.1.2011
Location: CZ
Posts: 96
Default

Tedy odladit na tu tra? setup je horší, než jsem myslel ... zatím s 96% FXO jezdím ?asy 5:08:20-40, ale ty gumy dostávaj dost zabrat, je tu hodn? utahujících se rychlých zatá?ek, kde to sta?í trochu p?ehnat a p?ední pneumatiky smažíte jak vyjí?ka a už to neochladite Takže rezervy tam jsou ...

Ta tra? je na naše krátké závod?ní a pomalé vybavení možná až moc dlouhá. Jenom najet z box? do m??eného kola, když nechcete za?ínat to m??ené s pneumatikama na 70°C ...
__________________
DDWorld.cz - O PC, technologických novinkách, IT, Internetu a PC hrách - www.DDWorld.cz - nejv?tší nezávislý uživatelský IT magazín v ?R/SK
Hanz DD is offline   Reply With Quote
Old 3.8.2011   #580
Blood
Member

 
Blood's Avatar
 
Join Date: 12.7.2009
Location: M?ník
Posts: 270
Default

Tak m? Lubik donutil vzit XRT misto p?edoškraba no zatim s RWD na vyjezdu p?kn? bruslim, ale gumy drži, a ?asy kolem 5:15 s chyba, jelikož ob?as mi ulitne stopa, a totaln? nemám brzdny body
__________________
| http://bloodweb.ic.cz | Kawasaki KMX 125 rider | up the IRONS!

Blood is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:39.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.