Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 10.5.2009   #201
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Já a FE, co jste ?ekali

Q: no to se ani komentovat nevyplatí

Sprint: jako v Q, celkem pohoda to byla.

Long: M?j cíl bylo projet cílem 1. kola na 1. míst? a to se povedlo. Potom jsem to nehorázn? lamil, nemohl jsem si zvyknout na t?žší auto na FE, za zmatky se omlouvám. V 10. kole ješt? p?ed mostem v tý pravý zatá?ce jsem to skoro oto?il na st?echu, cutnul jsem ji víc než bylo t?eba, ale dopadlo to dob?e. Tomu tak nebylo v kole 27, kdy jsem se op?el o svodidla mostu p?i nájezdu a následovalo Salto mortále, do box? jsem dokulhal a dojel jsem na chvostu.

D?kuji Chaosovi za tyto závody, moc se mi líbily a vlastn? díky n?mu jsem zažil nejlepší závod své dosavadní kariéry. Jenom škoda malé ú?asti, tyto závody si to rozhodn? zasloužily....
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 10.5.2009   #202
Jakub_mt
Regular Member

 
Jakub_mt's Avatar
 
Join Date: 23.1.2007
Posts: 696
Default

No k dnešnému preteku:

Q: celkom pohoda, bohužia? iba pohodový bol aj ?as. Napokon 11. miesto.

S: v tre?om kole ?avá strana na tráve, tým pádom šmyk. Ten som chválabohu ukontroloval, ale stratil som kontakt s Keenom, Meginom a Robom. Tí išli ale pokope a preto neboli moc rýchly, tým pádom som ich ešte v tom istom kole dobehol a dokonca predbehol Keena. V štvrtom kole sa predo m?a dostal ešte raz Keen, naš?astie sa mi ho podarilo v šikane pred cie?ovou rovinkou predbehnú?. Nakoniec opä? 11. miesto.

L: zoza?iatku úplna idylka - 9. miesto, hne? za Chaosom. Hovoril som si, že pokia? sa za ním udržím, tak som za vodou . Ale ani som sa nenazdal a bol dve prie?ky predo mnou. V druhom kole menší kontakt s BraveCrow, z ktorého som vyviazol bez ujmy. Potom pohodi?ka okolo siedmeho miesta, až po šieste kolo, kde do prvej šikany išli Robo a Bra?o ved?a seba, to ich trochu rozhodilo a ja tesne za nimi som si to nemálo odniesol. Samotný náraz do Roba a nasledujúce hodiny by sa ešte dali preži?, ale v šmyku som nemohol s autom ni? robi? a odniesol som si ešte peknú ranu od d9. No a s poškodeným autom to so mnou išlo dolu vodou, prepadol som sa až na tretie miesto od konca, tesne pred cie?om som ešte pri brzdení vybehol na trávu. Následný šmyk a prehliadka šotoliny zblízka. Ešte ma stihol dobehnú? a predbehnú? Kurt, ja som sa stihol katapulova? na zvodidlách a navštívi? boxy, nakoniec predposledné miesto - pre m?a ve?ké sklamanie.

Každopádne ?akujem za pä? príjemne strávených závodných ve?erov.
__________________
S2 od 2. 1. 2008
Quote:
Originally Posted by Tukko (lfsforum.net)
Ramps, cool! Tell me what mushrooms you've been eating, I'd love to get some of those
Jakub_mt is offline   Reply With Quote
Old 10.5.2009   #203
Keen
Member

 
Join Date: 13.2.2009
Posts: 110
Default

Uz jsem myslel, ze se ani nezucastnim, od 19:45 pri pokusu o pripojeni mi to porad hlasilo "vase jmeno je prave online" nebo "nebyly prijaty informace o trati" , co to je? mate s tim nekdo zkusenosti?
Podarilo se mi pripojit az 5 min. pred koncem kvalifikace.

Zavod byl paradni, ze zacatku jsem chvili jezdil na cele, bylo mi jasne ze za mnou jsou samy rychlici, postupne jsem se propadaval, souboje byly moc pekny, nake plechy tam byly, ale v mezich normy.
Nejlip jsem si zasouperil asi s Turbem od Insertu.

Dekuju vsem a VÍC takovych zavodu
Keen is offline   Reply With Quote
Old 10.5.2009   #204
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Super race, první závod na t?etím, druhej na ?tvrtým míst? po víc než p?lhodinovým p?etahování s Chaosem a Meginem, úto?il jsem i na výhru, ale nakonec to dopadlo jinak.. ale skv?lý, už dlouho jsem si tak nezazávodil. Díky.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 10.5.2009   #205
Jakub_mt
Regular Member

 
Jakub_mt's Avatar
 
Join Date: 23.1.2007
Posts: 696
Default

Už sa to tu raz na?rtlo a za?nem s tým znovu. ?o tak da? si ešte nejaký jeden rally závodik napr. na FE Rallycross?
__________________
S2 od 2. 1. 2008
Quote:
Originally Posted by Tukko (lfsforum.net)
Ramps, cool! Tell me what mushrooms you've been eating, I'd love to get some of those
Jakub_mt is offline   Reply With Quote
Old 10.5.2009   #206
[d9]
Member

 
[d9]'s Avatar
 
Join Date: 16.2.2008
Posts: 166
Default

pekny zavod, nekolik neprijemnych kolizi, ktere zamichaly poradim.

jsem toho nazoru, ze v zavode je vzdy lepsi se kolizi vyhnout byt ustoupenim o 1 misto, nez se pak propadnout na konec (a vzit s sebou dalsich par)

&

jakub_mt - nejsem si uplne jisty, jak hodne jsi to myslel jako me obvineni, ale moje zachovani na trati odpovidalo predpokladu oprenemu o to, co si myslim, jsem videl v pravidlech - a to bez ohledu na to, ze kolize nebyla tvou vinou, ses po ztrate kontroly nad autem nemel motat ve stope a pokouset se otocit. nemuzes cekat, ze jedouci za tebou zastavi a nechaji te otocit se a pokracovat?

budes-li mit, chaosi, cas se celou kolizi mrknout, budu rad a poucim se z vyjadreni - zacatek 6. kola
[d9] is offline   Reply With Quote
Old 10.5.2009   #207
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

jinak rychle shlednuti replaye, od 11. do 32. kola bylo poradi Megin, ja, Kid, pote co jsme se dojeli, vsichni stale v kontaktu, ci na vzdalenost maximalne nekolika delek auta...

vsiml jsem si ale taky Branislava, jak v sikane vytlacil RobaSK do pneu a zpusobil tim nasledujici, za coz mu panove asi nedekujou...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 10.5.2009   #208
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

V 19:30 jsem se p?ipojil za ú?elem nastavení serveru na zít?ejší 911 cup a hele, n?co se jede. Tak jsem se p?idal.
Kvalda byla dobrá, zajel jsem pb a celkem fajn 3. místo.
Sprint nic moc, lamil jsem jak prase, ale nakonec n?jak urval 2. místo.
Long byl za za?átku super, v prvních 2 kolech jsem p?edjel snad 5-6 aut, jenže pak jsem m?l 2 kolize co m? stály takových 13s na špi?ku a souboj s Winonou Ryder. Celkem to šlo, akorát jsem párkrát zatroubil na Kurta, protože m? asi 2x celkem nep?íjemn? zav?el. Kdybych to ne?ekal a nešel na brzdu, byli bysme v sob?. Ale jinak dobrý. Dál už jsem si ?ikal že je to v pr*eli, na ?elo 12s. Jenže vp?edu se odehrála mela, soubojem trojice Kid-Chaos-Megin zpomalila a já se 2 kola p?ed cílem dotáhnul. Následn? se trojka zdrcla a já se protáhnul na 2. místo. Na?asování za 1. Ale na druhou stranu to bylo škoda, t?šil jsem se na souboj. A Chaos byl vp?edu už moc daleko na to, aby s tím šlo n?co ud?lat v jednom kole. 2. místo vzhledem ke všemu nad rámec o?ekávání. Díky všem!

Btw nechcete ud?lat pokra?ování? Já bych byl rozhodn? pro... Zapojit jiné trat? - AS1, FE2 (tentokrát po sm?ru), WE, SO4...
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 10.5.2009   #209
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post

vsiml jsem si ale taky Branislava, jak v sikane vytlacil RobaSK do pneu a zpusobil tim nasledujici, za coz mu panove asi nedekujou...
tak zato sa hambim ,ale tam bol problem aj inde
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 10.5.2009   #210
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Fast Jarda> rado se stalo
Jakub_mt> rallycross bude priste, s rb4 at to poradne jede
d9> souhlas, ustoupenim pak clovek v dusledku ztrati min, nez kdyz do toho jde za kazdou cenu...
Ghost> jj budem takhle jezdit dal
Branislav> a muzes mi rict kde? tebe Robo do pneu nenatlacil, az ty jeho, protoze jsi vzhledem k pozici pred zatackou nedostatecne pribrzdil, abyste se tam vesli oba...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 10.5.2009   #211
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
Branislav> a muzes mi rict kde? tebe Robo do pneu nenatlacil, az ty jeho, protoze jsi vzhledem k pozici pred zatackou nedostatecne pribrzdil, abyste se tam vesli oba...
Vravim preto beriem vinu naseba ,chcel som zatocit co najrychlejsie ako sa to dalo ,lenze nestasne robo mi tukal (tusim dva krat) do zadneho boku kde som jedine mohol ist rovno.
Bola tam nestastna zhoda nahod ,robo sa tam dostal tusim s tebou alebo s kidom do kontaktu ja som to obehol z lava ,potom brzda podradenie na dva nech ma to spomali co sa da a nech to teda vytocim ale co uz . Som lama hambim sa

ROBO Prepac moja vina ,Turbo , D9 prepacte tie nasledky ,Kid prepac ,ze som ta varovar
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik

Last edited by Branislav; 11.5.2009 at 00:55.
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 10.5.2009   #212
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

spis by byla lepsi omluva panum, kteri na vase pocinani doplatili...

a robo ti netukal do zadniho boku, ale jel primo vedle tebe, dokonce zpocatku o fous vpredejc, tukanim do tebe naopak jeste zmirnil to jak moc musel vjet do pneu...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba

Last edited by Chaos; 10.5.2009 at 23:29.
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 10.5.2009   #213
[d9]
Member

 
[d9]'s Avatar
 
Join Date: 16.2.2008
Posts: 166
Default

ne, brano, ja myslim, ze se zbytecne obvinujes. zalamil i robo > ja to hodnotim, jako velmi slabe reakce na situaci kolem sebe - jednak nulove pribrzdeni a stouchanec do chaose v t1 a pak snaha cpat se na levy najezd do sikany, kdyz ty uz jsi byl vedle...
sikana ve dvou vedle sebe, to je nahravka tem co jedou za vama. moudrejsi mel ustoupit
[d9] is offline   Reply With Quote
Old 10.5.2009   #214
Keen
Member

 
Join Date: 13.2.2009
Posts: 110
Default

Quote:
Originally Posted by Keen View Post
Uz jsem myslel, ze se ani nezucastnim, od 19:45 pri pokusu o pripojeni mi to porad hlasilo "vase jmeno je prave online" nebo "nebyly prijaty informace o trati" , co to je? mate s tim nekdo zkusenosti?
Podarilo se mi pripojit az 5 min. pred koncem kvalifikace.
cim to muze byt? vite nekdo? pls
Keen is offline   Reply With Quote
Old 10.5.2009   #215
[d9]
Member

 
[d9]'s Avatar
 
Join Date: 16.2.2008
Posts: 166
Default

nekdo ti hacknul heslo?

www.lfsworld.net > Racers & Hosts Online se muzes podivat, na kterem jsi serveru, nebo jestli jsi nezustal viset po padu lfs/site/win, coz byva max par minut

Quote:
Originally Posted by Keen View Post
cim to muze byt? vite nekdo? pls
[d9] is offline   Reply With Quote
Old 10.5.2009   #216
Keen
Member

 
Join Date: 13.2.2009
Posts: 110
Default

heslo jsem mel spravne a vic jak 20 min mi to hlasilo ty hlasky, co jsem psal
kazdopadne dik, ale jsem z toho magor dal

EDIT: jo ty myslis, ze nekdo hral s moji licenci?

Last edited by Keen; 10.5.2009 at 23:54.
Keen is offline   Reply With Quote
Old 11.5.2009   #217
[d9]
Member

 
[d9]'s Avatar
 
Join Date: 16.2.2008
Posts: 166
Default

Quote:
Originally Posted by Keen View Post
heslo jsem mel spravne a vic jak 20 min mi to hlasilo ty hlasky, co jsem psal
kazdopadne dik, ale jsem z toho magor dal

EDIT: jo ty myslis, ze nekdo hral s moji licenci?
muze byt, na foru uz bylo par takovych - podivej se do svych online stats, kde vsude jsi v inkriminovanou dobu zavodil.
jestli ti nekdo odchytl nebo uhadl heslo, tak si ho zmen na lfs.net
[d9] is offline   Reply With Quote
Old 11.5.2009   #218
Jakub_mt
Regular Member

 
Jakub_mt's Avatar
 
Join Date: 23.1.2007
Posts: 696
Default

Quote:
Originally Posted by [d9] View Post
jakub_mt - nejsem si uplne jisty, jak hodne jsi to myslel jako me obvineni, ale moje zachovani na trati odpovidalo predpokladu oprenemu o to, co si myslim, jsem videl v pravidlech - a to bez ohledu na to, ze kolize nebyla tvou vinou, ses po ztrate kontroly nad autem nemel motat ve stope a pokouset se otocit. nemuzes cekat, ze jedouci za tebou zastavi a nechaji te otocit se a pokracovat?
Nie nie, žiadne obvinenie, ty si za náraz do m?a zodpovedný asi tak ako ja za náraz do Roba.
__________________
S2 od 2. 1. 2008
Quote:
Originally Posted by Tukko (lfsforum.net)
Ramps, cool! Tell me what mushrooms you've been eating, I'd love to get some of those
Jakub_mt is offline   Reply With Quote
Old 11.5.2009   #219
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Q: nepodarilo sa mi dostat pod 1:44 ale aj tak celkom fajn cas (na mna) ale stacilo to len na stred

Sprint: pekne sme si zazavidili vramci insertu, neskor uz len ja s robom, raz som sa teda skoro posral ked Robo zabudol na moste brzdit ale dopadlo to dobre

Long: nemam rad ked sa okolo mna motaju timovy kolegovia musim ist opatrnejsie a tym stracam... nastastie v prvych kolach to robo vyriesil a ja som mohol ist co to da... dobredu to islo dobre az po Keena ale aj cez nehol som sa napokon dostal. Dalej som isiel na hranici svojich moznosti ale aj tak ma cca po 1. tretine pretekov dobehol Chaos. Mozno som mal stastie ze aj jeho dobehol Kid a tak sa nemohol sustredit len na mna. Kazdopadne som valil co to dalo, branil sa defenzivnymi stopami ale nakoniec 3-4 kola pred koncom sa obaja okolo mna presmykli. V dalsom kole som sa opat presmykol pred Kida, ten opat predomna a pri poslednom brzdeni v predposlednom kole - on trocha tukol Chaosovi do kufra a ja Kida trocha 'viacej' tiez zozadu co ho odstavilo mimo trat. V dalsom kole uz opadol adrenalin a ja som si postupne uvedomil chybu a zvolnil a pockal na Kida. Neviem ci som vobec dakedy zazil taketo napinave preteky az do konca. Super pretekanie.
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 11.5.2009   #220
duuku
Member

 
duuku's Avatar
 
Join Date: 31.5.2005
Location: Merklín (okr. Karlovy Vary)
Posts: 335
Default

Pro me to zacalo naprosto neuveritelne. Prvni misto v kvalifikaci a takovy cas jsem opravdu necekal . 1. zavod dopadl podle ocekavani, pocital jsem s tim ze se o nejake ta mista propadnu, po startu me hned prejeli dve XRG po chvilce me dal i Kid. Mel sem pri vyjezdu maly kontakt s reycem za coz se mu omlouvam, nevsim jsem si ho. Na dlouhy zavod jsem se tesil, ale po par odjetych kolech strecha a konec , byl jsem z toho zklamanej ze jsem si to takhle pokazil, cekal jsem ze to bude super zavod vyrovnany az do konce coz se pak potvrdilo.
__________________
Battlefield Bad Company 2 lvl31 (PS3 - Duuku_cz)
duuku is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:54.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.