Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Všeobecná diskuze

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 21.2.2006   #21
TreWoR
Member

 
TreWoR's Avatar
 
Join Date: 10.4.2005
Location: Kunovice
Posts: 356
Default

Sakra kdyby to pro tu atinu nebylo rusky tak bych si to snad taky stahnul.... :bang: nemate nekdo presny link? :mag:
__________________
http://trewor.ic.cz/obrazky/pmt_bar.jpg
In-Game Nick: PMT| T.Travnicek | Licence S1/S2: Since Summer 2005
CPU: Intel Core i3-370M | Graphic card: ATI Mobility Radeon HD 5470 | RAM: 4GB DDR3 | Connection: Wi-Fi, 6144/1024 | Controler: Logitech DFP

Gabelhirsch:"kdo svodidla nelíbal, ten lfs nejezdil"
Peperson_CZ:"Na tenhle skin mám i setup"
TreWoR is offline   Reply With Quote
Old 11.3.2006   #22
Novas
Regular Member

 
Novas's Avatar
 
Join Date: 7.4.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 718
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo
tak po vymene ATI za nVidii jsem si vzpomel na tenhle thread, sehnal ty papirovy brejle a pomooc, ja vubec nic prostorove nevidim..
Je fakt ze mam vrozenou vadu oka a na levy vidim dost spatne, takze to asi bude tim, ale stejne, tesil jsem se az to testnu a pak nic. Jeste ze me aspon napadlo nejdriv kouknout na staticky obrazky, nez jsem si nainstalovat stary stereo ovladace..
(pro rejpaly - na ty obrazky jsem mohl kouknout i na atine, ale to me nebralo, protoze kdyby to fungovalo, stvalo by me ze si to nemuzu nainstalovat)
a na jaky jsi koukal obrazky? ja jen ze na tech fotkach marsu taky nevidim nic 3d, ale ve hre to pak jde... treba jen postaci, kdyz si das trochu vetsi strreo separation.. na tvym miste bych to s tema ovladacema zkusil... zas tolik casu to nezabere (odinstalovat novy, nainstalovat startsi a pak pridat stereo drivery - to je otazka max. 15 minut).
Novas is offline   Reply With Quote
Old 13.3.2006   #23
Novas
Regular Member

 
Novas's Avatar
 
Join Date: 7.4.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 718
Default

Tak jsem udelal nekolik (30) obrazku z LFS v prostoru, pro ty, co uz doma maji dvoubarevne bryle, ale nejde jim to zprovoznit (treba).

jsou tu: http://emergency3.cybergames.cz/tmp/stereopictures/
Novas is offline   Reply With Quote
Old 13.3.2006   #24
kapl.tom
Newbie

 
Join Date: 16.1.2006
Posts: 26
Default

Pokud sem to dobre pochopil,tak s ATI 3D LFS hrat nemuzu?
kapl.tom is offline   Reply With Quote
Old 13.3.2006   #25
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Novas
diky! konecne prvni co jsem videl 3d.. ale problem je, ze jen nektery, napr. 12 a 23 vidim krasne + jeste par, ale zbytek vidim uplne normalne
Takze dotaz: je to vsechno delany se stejnym stereo separation nebo jak to nazyvaj? Protoze jestli jo, a ja vidim jen 20% obrazku 3d, tak to se mi asi nepodari vyladit, asi mam nejak rozjety oci.. Trochu nevyhoda ujetych barev, coz by tak nevadilo, kdyby neslo zrovna o brzdovy svetla, ktery vidim blbe a to by pri zavode mohlo byt kriticky

2kapl.tom: jj, na ATI je to problem, oficialni podpora neni, snad existovaly nejaky silene stary univerzalni ovladace, ale ty zas na tom budou kdovi jak vykonove - nejak jsem po tom do hloubky nepatral
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 13.3.2006   #26
Novas
Regular Member

 
Novas's Avatar
 
Join Date: 7.4.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 718
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo
Quote:
Originally Posted by Novas
diky! konecne prvni co jsem videl 3d.. ale problem je, ze jen nektery, napr. 12 a 23 vidim krasne + jeste par, ale zbytek vidim uplne normalne
Takze dotaz: je to vsechno delany se stejnym stereo separation nebo jak to nazyvaj? Protoze jestli jo, a ja vidim jen 20% obrazku 3d, tak to se mi asi nepodari vyladit, asi mam nejak rozjety oci.. Trochu nevyhoda ujetych barev, coz by tak nevadilo, kdyby neslo zrovna o brzdovy svetla, ktery vidim blbe a to by pri zavode mohlo byt kriticky

2kapl.tom: jj, na ATI je to problem, oficialni podpora neni, snad existovaly nejaky silene stary univerzalni ovladace, ale ty zas na tom budou kdovi jak vykonove - nejak jsem po tom do hloubky nepatral
jj, vsechno je s totoznym nastavenim... samozrejme v pohybu je to o necem uplne jinym! to vynikaji ty detaily mnohem vic!

ty barvy sou blby, brzdovky vidim taky blbe. z tohohle (a nejen z tohohle) duvodu to pri zavode nepouzivam, ale ke stesti mi zatim staci jen replay v prostoru .navic, z nejakeho duvodu, je-li pred tebou nejaky plochy objekt (napriklad palubka ), je tam proste dvakrat, coz je velmi rusive. ale jinak na to ze je to zadara, je to perfektni! :up:
Novas is offline   Reply With Quote
Old 13.3.2006   #27
P@cho
Member

 
P@cho's Avatar
 
Join Date: 15.4.2005
Location: Kežmarok (SK)
Posts: 393
Default

Quote:
Originally Posted by Novas
Krááásne 3D fotky. DIK :up:
__________________
http://pbmining.com?ref=Pacho
P@cho is offline   Reply With Quote
Old 5.5.2006   #28
Ezee
Newbie
 
Join Date: 25.12.2005
Posts: 29
Default

mam nainstalovany ten drver od nvidie..ale nevim jak ho nastavit aby mi sel ve hre...diky poradte pls
Ezee is offline   Reply With Quote
Old 5.5.2006   #29
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Quote:
Originally Posted by Ezee
mam nainstalovany ten drver od nvidie..ale nevim jak ho nastavit aby mi sel ve hre...diky poradte pls
Musis mit nainstalovany 3D Stereo Driver (posledni verze 61.76) a k tomu patricnou verzi ForceWare (61.76). Tzn. musis napred odinstalovat svoje stary ovladace grafiky. Kdyz mas spravne nainstalovanej stereodriver, tak potom ve vlastnostech graficke karty muzes nastavovat i to stereo. Ty drivery 61.76 sou dva roky stary, takze pokud mas nejakou novejsi kartu nemusi to fungovat. Stereo funguje ve vsech hrach, ktery jsou ve 3d vyuzivajicich akcelerovany DirectX nebo OpenGL.
Kada is offline   Reply With Quote
Old 5.5.2006   #30
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

posledni stabilni stereo drivery jsou 78.01 a uplne posledni jsou 82.12 beta. Ja mam ty 78.01, protoze v tech betach mi to delalo obcas neplechu
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 5.5.2006   #31
Ezee
Newbie
 
Join Date: 25.12.2005
Posts: 29
Default

Quote:
Originally Posted by Tairo
posledni stabilni stereo drivery jsou 78.01 a uplne posledni jsou 82.12 beta. Ja mam ty 78.01, protoze v tech betach mi to delalo obcas neplechu
tak uz jjsem rozchodil ty ovladace..a le v nastaveni nemam hru LFS((a jeste jsem to ve hre nezkousel..jdu na to
Ezee is offline   Reply With Quote
Old 5.5.2006   #32
Ezee
Newbie
 
Join Date: 25.12.2005
Posts: 29
Default

tak jsem to zkousel treba na csku 1.5..ten je totiz v tom seznamu..ale stejne nic v nastaveni jsou obrazky nejakych bryli..ale kdyz mam papirovy...?
Ezee is offline   Reply With Quote
Old 5.5.2006   #33
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Vyber anaglyph glasses (nebo anaglyph stereo, nemam to tedka pred sebou). Nez to budes testovat ve hre, otestuj to v tech ovladacich. Je tam primo tlacitko "test nastaveni" nebo podobne.
Kada is offline   Reply With Quote
Old 5.5.2006   #34
Ezee
Newbie
 
Join Date: 25.12.2005
Posts: 29
Default

Quote:
Originally Posted by Kada
Vyber anaglyph glasses (nebo anaglyph stereo, nemam to tedka pred sebou). Nez to budes testovat ve hre, otestuj to v tech ovladacich. Je tam primo tlacitko "test nastaveni" nebo podobne.

hej diky moooc parada...ale jak to ted udelam v tech LFS?kdyz nejsou v tom seznamu..nebo podle toho se nemam ridit?diky moc
Ezee is offline   Reply With Quote
Old 19.5.2006   #35
William Wakeford
Newbie

 
William Wakeford's Avatar
 
Join Date: 31.10.2005
Posts: 82
Default

objevil uz nekdo neco jak to udelat na Ati radeon? zni to celkem good mozna ze nova vychytavka do hry by mohlo byt podpora 3D bryli )
William Wakeford is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:59.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.