Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Všeobecná diskuze

View Poll Results: Svítíte p?i závod??
Ano, svítím 18 30.51%
Ne, nesvítím 25 42.37%
Je mi to jedno, chci si jen kliknout... 16 27.12%
Voters: 59. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 22.11.2009   #1
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Exclamation Svícení p?i závodech!

jaký na to máte názor?
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 22.11.2009   #2
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Je to úpln? k ni?emu, ale na screenech to vypadá stylov??
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 22.11.2009   #3
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

pro ten pocit :-D
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 22.11.2009   #4
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Nesvitim, je to zbytecne. U ostatnich mi to nevadi, pac zadne odlesky ani oslepovani nehrozi.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 22.11.2009   #5
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Niekedy svietim, niekedy nie. Vacsinou vsak nie, prakticky vyznam to nema Svetla nechavam vypnute aj kvoli tomu, aby som mohol v pripade potreby zablikat superovi
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 22.11.2009   #6
K0Z3L_43V3R
Member

 
K0Z3L_43V3R's Avatar
 
Join Date: 1.8.2009
Posts: 150
Default

ja svietim, a myslim, ze to ma svoj vyznam, ked je nekto zamnou so zapnutymi svetlami tak si ho skor vsimnem :P
K0Z3L_43V3R is offline   Reply With Quote
Old 22.11.2009   #7
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Thumbs up

Ja som sa tu niekde na to pýtal, ke? sa to v LFS objavilo, ?i to je v ligách povolené, a odvtedy svietim, lebo mi to pripadá strašne cool. :-) Blika? nemám na koho, lebo málokedy niekoho predbieham. ;-)
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 22.11.2009   #8
Pedropan
Member

 
Pedropan's Avatar
 
Join Date: 5.1.2006
Posts: 243
Default

Kdyz jsem byl jeste mlady, byvala rozsvicena svetla vzdy vysadou vedouciho jezdce. Ucel byl zrejmy...
At si kazdy sviti jak chce, ale primlouval bych se za dobrovolne dodrzovani tohoto historickeho zvyku.
Jinak se muze stat, ze to bude vypadat jako na dalnici po zavedeni povinneho sviceni..
Pedropan is offline   Reply With Quote
Old 22.11.2009   #9
[d9]
Member

 
[d9]'s Avatar
 
Join Date: 16.2.2008
Posts: 166
Default

stejne jako troubeni je to vynucovani si pozornosti na sebe.

jestlize to ma prokazatelne vliv na to, jestli si zavodnik vsimne lepe za sebou nekoho kdo sviti, pak by meli svitit vsichni nebo nikdo (vsichni stejne podminky) - byla-li otazka postavena jako dotaz ke sviceni na oficialnich zavodech, muj subjektivni nazor je zakazat - rusi to, jezdi se hlavne podle sluchu - kdyz nekdo neslysi rvat auto vedle sebe a najede do nej, nema v zavode co delat, stejne tak ten, kdo se pred jakymkoliv manevrem nepodiva do zrcatka/neotoci hlavou - v zivote se mi nestalo, ze bych nekoho prehledl, kdyz jsem se podival do zrcatek (ani auto, ktere je zelene jako ztromy v pozadi, ani auto sede jako silnice : )

edit: a pedro ma pravdu, u vedouciho jezdce to ma opodstatneni

edit2: jo, strasne cool je taky blikat blinkrama, troubit po celou dobu zavodu, psat ty woe, nebo skladat ascii art v chatu - bavime se o zavodech, proboha! vsichni by meli mit podminky se koncentrovat a chovat se k sobe vzajemne co nejkorektneji!
__________________

|p!nk| live for speed DEMO server & |p!!nk| S2 server
LFSlapper & cleanracersdetector.exe powered girls-only servers

Last edited by [d9]; 22.11.2009 at 23:36.
[d9] is offline   Reply With Quote
Old 22.11.2009   #10
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

nesvítím = první nejezdím
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 22.11.2009   #11
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by [d9] View Post
stejne jako troubeni je to vynucovani si pozornosti na sebe.

jestlize to ma prokazatelne vliv na to, jestli si zavodnik vsimne lepe za sebou nekoho kdo sviti, pak by meli svitit vsichni nebo nikdo (vsichni stejne podminky) - byla-li otazka postavena jako dotaz ke sviceni na oficialnich zavodech, muj subjektivni nazor je zakazat - rusi to, jezdi se hlavne podle sluchu - kdyz nekdo neslysi rvat auto vedle sebe a najede do nej, nema v zavode co delat, stejne tak ten, kdo se pred jakymkoliv manevrem nepodiva do zrcatka/neotoci hlavou - v zivote se mi nestalo, ze bych nekoho prehledl, kdyz jsem se podival do zrcatek (ani auto, ktere je zelene jako ztromy v pozadi, ani auto sede jako silnice : )

edit: a pedro ma pravdu, u vedouciho jezdce to ma opodstatneni

edit2: jo, strasne cool je taky blikat blinkrama, troubit po celou dobu zavodu, psat ty woe, nebo skladat ascii art v chatu - bavime se o zavodech, proboha! vsichni by meli mit podminky se koncentrovat a chovat se k sobe vzajemne co nejkorektneji!

NErozciluj se :-D
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 22.11.2009   #12
[d9]
Member

 
[d9]'s Avatar
 
Join Date: 16.2.2008
Posts: 166
Default

tim jsi me definitivne rozcilil!!!
__________________

|p!nk| live for speed DEMO server & |p!!nk| S2 server
LFSlapper & cleanracersdetector.exe powered girls-only servers
[d9] is offline   Reply With Quote
Old 22.11.2009   #13
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Tak ale tie svetlá nie sú nejaké oslepujúce, nejazdíme potme... možno tam kde jazdia na jednej trati naraz dve triedy by to mohlo by? v propozíciach ur?ené (ANTIK), inak v tom nevidím extra problém.

Jo, není každý den po-svícení. ;-)
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 22.11.2009   #14
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

já taky nesvítím a mám na to asi stejný názor, jako d9, a v?bec by mi nevadilo, kdyby to bylo v ligách zakázané, stejn? jako troubení
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 22.11.2009   #15
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Já tedy svítím, ta modrá kontrolka v aut? m? uklid?uje

[d9]: Tedy nevím jak ty, ale když jede n?kdo za mnou, tak koukám, kde práv? je a ne, jestli má rozsvíceno, nebo ne. Když má rozsvíceno, tak t? to nijak neosl?uje apod., je to jen zm?na barvy na pár cm2 tvého monitoru. Dle m? z toho d?láš zbyte?nou v?du, jako troubení to nikdy rušit nem?že (Aspo? ?lov?ka, co není hluchej, nebo co se kouká hlavn? p?ed sebe)
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2009   #16
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

M? to nevadí, zatím to neosl?uje (jestli v?bec n?kdy) a na v?tšin? aut je to vid?t minimáln?, takže to ani nijak neruší.
Až to bude ovliv?ovat viditelnost, tak pochopím ty rozho??ený posty, zatím mi to ale za?íná p?ipomínat thread o Popelce.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2009   #17
[d9]
Member

 
[d9]'s Avatar
 
Join Date: 16.2.2008
Posts: 166
Default

ale v pohode, jenom muj postoj je pokriveny tim co jsem zazil na serverech, tzn. kdyz za mnou do zatacek probrzduji rozsviceni borci typu "bacha na me, jsem frajer"
__________________

|p!nk| live for speed DEMO server & |p!!nk| S2 server
LFSlapper & cleanracersdetector.exe powered girls-only servers
[d9] is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2009   #18
[d9]
Member

 
[d9]'s Avatar
 
Join Date: 16.2.2008
Posts: 166
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
Já tedy svítím, ta modrá kontrolka v aut? m? uklid?uje

[d9]: Tedy nevím jak ty, ale když jede n?kdo za mnou, tak koukám, kde práv? je a ne, jestli má rozsvíceno, nebo ne. Když má rozsvíceno, tak t? to nijak neosl?uje apod., je to jen zm?na barvy na pár cm2 tvého monitoru. Dle m? z toho d?láš zbyte?nou v?du, jako troubení to nikdy rušit nem?že (Aspo? ?lov?ka, co není hluchej, nebo co se kouká hlavn? p?ed sebe)
ja nevim jak ty a i ostatni, ale kdyz za mnou nekdo jede se svetlama, kontroluju ho casteji, nez nesviticiho (a castejsi koukani do zrcatek v zavode znamena vetsi nachylnost k chybam)... mozna je to jenom reflex na ty frajery, kdy cekam, jak do me najedou, ale to same muzes rict o blikani blinkrama - oslnuje te to? ne. rusi te to? me jo.
__________________

|p!nk| live for speed DEMO server & |p!!nk| S2 server
LFSlapper & cleanracersdetector.exe powered girls-only servers

Last edited by [d9]; 23.11.2009 at 01:50.
[d9] is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2009   #19
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by [d9] View Post
ja nevim jak ty a i ostatni, ale kdyz za mnou nekdo jede se svetlama, kontroluju ho casteji, nez nesviticiho (a castejsi koukani do zrcatek v zavode znamena vetsi nachylnost k chybam)... mozna je to jenom reflex na ty frajery, kdy cekam, jak do me najedou, ale to same muzes rict o blikani blinkrama - oslnuje te to? ne. rusi te to? me jo.
Nevadí mi to, pro m? je auto jako auto (Stejn? každej závod jedu sám a hotlapim) a p?i závod? ho nezkoumám. Vždy si jen problikávám dozadu a do stran a to je otázka pár desetinek vte?iny, takže si kolikrát ani sv?tel ani blinkr? nevšimnu. Navíc jsem nikoho u nás nevid?l, aby v n?jakým oficiálním závod? jel s blinkry....
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2009   #20
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Já svítím, když p?ede mnou jede n?kdo pomalejší, prost? mu tím chci nazna?it, že jsem rychlejší. Také svítím, když dojíždím závodníky, které jsou o kolo a více pozadu.

Svícení m? v?bec nevadí, sami se n?kdy podívejte na n?které závody, kde svítí t?eba p?lka závodního pole. Ten, komu vadí svícení v LFS by asi v takovém závod? odstoupil nebo by snad šel podat protest proti soupe?i, který svítil? Jinak pro ty, co se jim nelíbí svícení mám jednu radu i do normálního provozu. Jezd?te vlakem nebo autobusem, je povinné denní svícení a n?komu by to mohlo vadit a když by za ním jel n?kdo a svítil, tak by mohl znervóznit a potom nabourat.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 00:08.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.