Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 2.9.2006   #41
ThorR
Senior Member

 
ThorR's Avatar
 
Join Date: 12.2.2006
Location: Ostrava,F-M
Posts: 1 002
Default

Quote:
Originally Posted by Galahet
budou tu ob?as p?kné zmatky
nap?: Motorstorm a Motorsport a jiné...
Myslím, že ani ne, Powerful Motorsport Team a Motorstorm je trošku více odlišné
__________________
Powerful Motorsport Team → P4 3GHz → Ati X700PRO → MSI 915P → 1GB RAM → 350GB HDD → DFP

ThorR is offline   Reply With Quote
Old 2.9.2006   #42
Slid3rgas
Member

 
Slid3rgas's Avatar
 
Join Date: 30.4.2006
Location: Náchod
Posts: 108
Default

docela me stve ze sem se uz nevesel
__________________
http://www.mcz-team.ic.cz/
Slid3rgas is offline   Reply With Quote
Old 2.9.2006   #43
SosaK -CZE-
Member

 
SosaK -CZE-'s Avatar
 
Join Date: 9.4.2005
Location: Praha
Posts: 475
Default

Quote:
Originally Posted by ThorR
už je dávno plno

Pro W2SX team: V mailu došlo k p?eklepu, nejsme Motoposrt Team, ale Motorsport Team, d?kuji za opravu
Opraveno
__________________
ESCARGOT Racing Team | W2SX Member > ALTP| Používám nastavení voz? od XEDOX engineering.

MSI K8N Neo Platinum | AMD 64 3000+ | 2x512 MB DDR | ATI
9600PRO | Logitech DFP | LCD ACER1923 19"
SosaK -CZE- is offline   Reply With Quote
Old 3.9.2006   #44
Funstorm
Newbie

 
Funstorm's Avatar
 
Join Date: 9.4.2006
Posts: 46
Default

upozorneni...zrovna jsem si chtel jeste poradne procist pravidla a nejak vam nefunguje web
__________________
www.taxi-riderz.wz.cz
Funstorm is offline   Reply With Quote
Old 3.9.2006   #45
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Funstorm
upozorneni...zrovna jsem si chtel jeste poradne procist pravidla a nejak vam nefunguje web
chyba je na tvem prijmaci
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 3.9.2006   #46
ThorR
Senior Member

 
ThorR's Avatar
 
Join Date: 12.2.2006
Location: Ostrava,F-M
Posts: 1 002
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk
chyba je na tvem prijmaci
ja to taky v tu dobu zkoušel a opravdu to nešlo, psalo, že soubory nenalezeny, asi m?li n?jaký výpadek
__________________
Powerful Motorsport Team → P4 3GHz → Ati X700PRO → MSI 915P → 1GB RAM → 350GB HDD → DFP

ThorR is offline   Reply With Quote
Old 15.9.2006   #47
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Byl rozeslán zkušební email prvním 20 p?ihlášeným.zatím sme neobdrželi žádnou p?ipomínku že n?komu nedorazil!!!

W2SX
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 17.9.2006   #48
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Promi?te že se tak blb? ptam, ale nikde jsem na ALTP webu nenašel kde se vlastn? pojede (tedy na jakém serveru). Jsem nová?ek a budou to moje první "opravdové" závody, tak bych nerad vyho?el na takové prkotin?... Díky
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 17.9.2006   #49
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Odpoledne jsem rozesílal infomail, tak doufám, že došel všem. Kdyby n?komu nedošel, pište na icq, vy?ešíme to operativn?.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 17.9.2006   #50
Galahet
Member

 
Galahet's Avatar
 
Join Date: 3.7.2006
Location: Brno a Krom??íž
Posts: 317
Default

Jsem nat?šenej jak sá?ky v lét?...

už jsem u stroje a jdu na poslední chvýly ješt? neco odkroužit
__________________
Motorstorm - Czech Live for Speed Racing Team

S2 Licence od 31.7.2006
Galahet is offline   Reply With Quote
Old 17.9.2006   #51
Galahet
Member

 
Galahet's Avatar
 
Join Date: 3.7.2006
Location: Brno a Krom??íž
Posts: 317
Default

Vyhodilo to jen mne nebo vsechny?!?!! Pac kdyz se chci znovu pripojiot, pise ze hostitelsky server nebyl nalezen na hlavnim serveru...
__________________
Motorstorm - Czech Live for Speed Racing Team

S2 Licence od 31.7.2006
Galahet is offline   Reply With Quote
Old 17.9.2006   #52
ThorR
Senior Member

 
ThorR's Avatar
 
Join Date: 12.2.2006
Location: Ostrava,F-M
Posts: 1 002
Default

Quote:
Originally Posted by Galahet
Vyhodilo to jen mne nebo vsechny?!?!! Pac kdyz se chci znovu pripojiot, pise ze hostitelsky server nebyl nalezen na hlavnim serveru...
vsem, jede se na MCz serveru, heslo zustava
__________________
Powerful Motorsport Team → P4 3GHz → Ati X700PRO → MSI 915P → 1GB RAM → 350GB HDD → DFP

ThorR is offline   Reply With Quote
Old 17.9.2006   #53
Galahet
Member

 
Galahet's Avatar
 
Join Date: 3.7.2006
Location: Brno a Krom??íž
Posts: 317
Thumbs down

Ja se asi zast?elím... to snad není možný... op?t mi došel v závodu benzín.... tentokrát t?i zatá?ky p?ed plánovyným pitstopem.... jsem zmenil množství na startu poté co se restartovalo na jiném serveru, ale jaksi jsem si už neuv?domil, že musím tím pádem posunout i pitstop....
já se nato *****, ****, ****, ***** ,********************* a byl jsem na 4 až 5tém míst?....
__________________
Motorstorm - Czech Live for Speed Racing Team

S2 Licence od 31.7.2006
Galahet is offline   Reply With Quote
Old 17.9.2006   #54
Galahet
Member

 
Galahet's Avatar
 
Join Date: 3.7.2006
Location: Brno a Krom??íž
Posts: 317
Default

--- Galahete, jaké jsou Vaše dojmi po dnešním ve?eru?!
G: Jsem docela naštvaný?
--- Kv?li odstoupení v prvním závod??!
G: ?. (p?emýšlí) ? op?t se mi stalo, že mi došel v závod? benzín. Tentokrát pár set metr? do box? v kole, kdy jsem opravdu plánoval pitstop.
--- Jak k tomu došlo?!
G: P?edtím než spadl první server jsem kroužil na 7mém míst? a jelo se na 28kol? po p?esunu na MCZ se upravil po?et kol na 22 a tak jsem ješt? rychle v týmu rozhodli o vypušt?ní trochu benzínu? jenže už jsme si neuv?domily, že tím pádem musíme i o n?jaké kolo posunout plánovaný pitstop.
--- To jste nem?l rezervu?!
G: ano na dv? kola?.
--- Tak jakto, že Vám to nevyšlo?
G: Dotíral na mne jeden z rychlejších jezdc? co vyjel z box? a tak jsem jej cht?l ?potrápit? což se mi vymstilo L
--- A co druhý závod?!
G: Nooo ?. Tak n?jak jsem doufal, že bych mohl dojet v první p?tici, ALE?
--- Z jakého d?vodu jste to p?edpokládal?!
G: Celou kvalifikaci se mi až ne?ekan? vedlo? P?ed závodem jsem se bavil s Mrazaqek a ?íkal jsem, že do 10tého místa budu nadšen, do 15tého spokojen a níž už bych necht?l? Jenže v kvalifikaci se ukázalo, že mám natrénováno a v obou dvou jsem si zajel 6-té místo. Nadšení korunoval Mrazaq, který byl hned za mnou?
--- Ale 1.závod jste nedojel a poté tím pádem startoval na chvostu, takže pro? jste si myslel že dojedete do 6-tého místa?!
G: Tak n?jak jsem ?ekal, že druhý závod bude v obráceném po?adí a tím pádem budu mít slušnou výhodu?..
--- A? pardon?
G: ? v tomto m? po?adatelé trochu zklamaly?
--- Jak jste tedy spokojen s výsledkem v druhém závod??!
G: Postupn? jsem se probojoval až na 8mé místo a po absolvování pitstop to bylo 11té místo? což z p?vodn? 20té pozici na startu není špatné
--- Tuto pozici jste již udržel, jak jste s ní spokojen?!
G: Nakonec jsem rád, že jsem aspo? dojel a pokud vím m?l bych brát aspo? n?jaký bodík v kategorii GTi?
--- Takže jak hodnotíte celý ve?er, Vašeho kolegu Mrazáqa a celkov? Váš tým Taxistorm?!
G: No ?ekl bych, že tento ve?er ukázal naše možnosti a že nebudeme ?vymetat? poslední pozice jak jsme ?ekali? Jsem rád, že se ve?er povedl hlavn? Mrazaqovi, který p?isp?l tuším prvními 8mi body pro tým? T?ším se na p?íští závod a musím se hlavn? zam??it na bezchybné naplánování strategie?.
--- D?kuji, že jste si ud?lal ?as na tento rozhovor.
G: To já d?kuji a p?íšt? nashle!
--- Nashledanou
__________________
Motorstorm - Czech Live for Speed Racing Team

S2 Licence od 31.7.2006
Galahet is offline   Reply With Quote
Old 18.9.2006   #55
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Co dodat, jsem nadšen. Byly to moje první organizované závody a fakt super. S chaosem na public serverech se to nedá srovnávat. Nádherná atmosféra... No a výsledky sen...

A takový menší report, jak jsem vid?l pr?b?h:

Kvalifikace - 1 ?ást - Trochu jsem si d?lal v první hromadné quali obavy, p?eci jen hodn? aut a krátká tra?. Jel jsem ale uvoln?n?, cílem bylo jen se dostat do druhého kola kvaldy. Odkroužil jsem 4 kola, v?d?l jsem že to bude sta?it a po zbytek ?asu jsem pozoroval d?ní na trati.
2 ?ást - vzhledem k tomu, že jsem si ned?lal moc ambice, bral jsem to jako že jsem "na zkušené", a postoupil jsem do druhé ?ásti z 2. místa, tak jsem jel ješt? uvoln?n?ji. Desitiminutovku druhé ?ásti kvalifikace jsem op?t celou nevyužil - zajel jsem velmi dobré kolo a od páté minuty jsem už jen sledoval soupe?e v jejich snažení. A vyšlo to, pole bylo doma.

1. závod
Start byl v pohod?, nejv?tší konkurent Thor m?l problémy a já uhán?l kup?edu. Po 8 kolech jsem byl na ?ele o víc jak 8 vte?in. A pak spadnul server... Následn? jsem m?l hrozné problémy s dostavením an náhradní MCZ server. V listu jsem ho za boha nemohl najít a tipnutý název s fóra nesed?l. Nakonec m? zachránil Funstorm, který mi poslal korektní název.
Následoval tedy druhý(první) zkrácený závod na 22 kol. Start ok, Thora jse udržel za sebou. V druhém kole jsem ale vyjel pravými koly mimo tra? a Thor toho skoro využil - 2 zatá?ky jsme projeli bok po boku. Našt?stí pro m? jsem si udržel výhodn?jší stopu a 1. místo udržel. Na chladných pneu mi to prost? moc nejde... Pak se pneu zah?ály a já si vyjel celkem luxusní náskok. Sice jsem m?l kapku problémy v boxech (n?kdo o kolo zp?t do m? p?i p?edjížd?ní ?uknul a v boxech mi to 7 vte?in opravovali). Našt?stí jsem m?l slušný náskok a Thor zajížd?l do box? p?ede mnou, takže po i vyjetí jsem po?ád držel první místo s náskokem kolem 6 vte?in. A to jsem si pohlídal až do finiše.

2. závod
Tentokrát start mén? v pohod?, hned od za?átku na m? Thor docela tla?il. Já to pak na chladných gumach op?t ve stejném míst? jako v prvním závod? vzal mimo tra? a Thor toho využil. Pár kol jsem jel za ním (3-4, p?esn? nevim - viz záznam) a držel odstup okolo 1 vte?iny. Pak se mi zah?ály gumy, Thora jsem dojel a ve velké šikan? trochu riskantn? p?edjel (lehce jsme o seb? ?ukli). Dál už jsem jen uhán?l a zvyšoval náskok, proplétal se davem jezdc? o kolo zp?t a odpo?ítával kola zbývající do finiše. Zase se mi ale povedlo do n?koho o kolo zp?t ?uknout (nebo n?kdo do m?? Nevim ), takže jsem zase s hr?zou ?ekal v boxech. Ale sta?ilo to, výjezd na prvním míst? s náskokem více jak 5 vte?in. A do cíle moc nezbývalo.

Záv?rem bych cht?l moc pod?kovat organizátor?m za skv?lou zábavu.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 18.9.2006   #56
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

GHOST - > sem rad ze se libilo. To na tesi.

Jinak p?edem p?im?te omluvu za výpadek a zdržení.Bohužel lajna na které beži server lehla totáln? je to škoda protože jinak server bežel dob?e.Nebyla to chyba serveru, ale poskytovatele, který m?l totální výpadek.Ješt? jednou se omlouvám.


Jinak mam n?kolik výhrad k ve?eru.

1. nedostavení se a neomluvení Jardy82(uz ok pozde ale chapeme)
2. chat pri rozrazovani(nemyslim už po roz?azení), Ghost , Diablo, Mrazaq, Thorr, Funstorm ...
3. P@cho zapom?l na shift +s v druhé kvali (stane se)
4. nikdo neni zv?davej na trapné p?ipomínky p. Diabla po závod?.CO se tý?e ALTP je to o tom aby se lidi nau?ili jezdit.Tetelík d?lal co mohl aby se vám uhnul.byl to jeho první race.Co se tý?e t?ch dvou šašk? - jedním z nich sem byl já.Stáli sme tam protože sem bojoval o pozici a oto?il druhého proto sem stál a nechával ho pokra?ovat(viz pravidla)a jinak místa si tam m?l dost,stál sem na brzd? - > ?ili mi svítili brzdovky(takže si musel vid?t) a hlavn? žlutá vlajka.takže tv?j boj že si to dal do nás.p?íšt? si odpust ty p?ipomínky.

5.jinak d?kuju za ú?ast super závody.


M?j reportík bude skromný

1.Race 22 kol - ušlo to

2.No oto?ka od n?koho na statu hodiny a stiha?ka , pak p?i vyhejbáni chipse kontakt a hodiny a už nebylo možny to dojet.


Edit: to galahet -> muzu vedet v cem sme te zklamali? viz informace ALTP 3 "Následovat budou dva zhruba p?lhodinové závody, p?i?emž startovní rošt druhého závodu bude podle výsledk? prvního závodu."
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.



Last edited by sonyk; 18.9.2006 at 11:24.
sonyk is offline   Reply With Quote
Old 18.9.2006   #57
Galahet
Member

 
Galahet's Avatar
 
Join Date: 3.7.2006
Location: Brno a Krom??íž
Posts: 317
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk
Edit: to galahet -> muzu vedet v cem sme te zklamali? viz informace ALTP 3 "Následovat budou dva zhruba p?lhodinové závody, p?i?emž startovní rošt druhého závodu bude podle výsledk? prvního závodu."
tak to se omlouvám... ?etl jsem si veškeré info už p?ed n?jakou dobou... zmátlo m? to, že už nevím kdo z Vás to tak cht?l ?adit a nakonec to bylo podle výsledk?, k tomu se p?idala má menší podrážd?nost (sám na sebe ) a report jsem psal hned po závodech, když jsem byl "plný" dojm?....

Stejn? si, ale myslím, že by to obrácené po?adí bylo lepší... kone?né výsledky a potažmo body by tak dle mého názoru nechodily úpln? stejným jezdc?m a pokud ano, více by se nad?eli... t?eba to?it jen prvních 8 nebo tak
__________________
Motorstorm - Czech Live for Speed Racing Team

S2 Licence od 31.7.2006
Galahet is offline   Reply With Quote
Old 18.9.2006   #58
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Za ten chat se omlouvam, p?íšt? si to odpustim. Zas tak moc jsem tam ale nespamoval, jako t?eba n?kte?í...
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 18.9.2006   #59
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Galahet
tak to se omlouvám... ?etl jsem si veškeré info už p?ed n?jakou dobou... zmátlo m? to, že už nevím kdo z Vás to tak cht?l ?adit a nakonec to bylo podle výsledk?, k tomu se p?idala má menší podrážd?nost (sám na sebe ) a report jsem psal hned po závodech, když jsem byl "plný" dojm?....

Stejn? si, ale myslím, že by to obrácené po?adí bylo lepší... kone?né výsledky a potažmo body by tak dle mého názoru nechodily úpln? stejným jezdc?m a pokud ano, více by se nad?eli... t?eba to?it jen prvních 8 nebo tak
ano jeden s nas bylo opacneho dojmu.a?e zkousime system doazovani takze priste to bude vypadat jinak a hlavne se ukazalo ze na teto trati je lepsi Gti priste bude vse treba jinak.Jinak je mozne ze dojde i ke zmene vse je ve hvezdach
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 18.9.2006   #60
ThorR
Senior Member

 
ThorR's Avatar
 
Join Date: 12.2.2006
Location: Ostrava,F-M
Posts: 1 002
Default

Já jsem celkem spokojen, 2x první místo, spíše jsem hotlapoval, ale v druhém závod? jsem si docela užíval, sice hodn? chyb, ale i tak spokojenost. Už se t?ším, až si na další závod vedle sebe posadím p?ítelkyni.
__________________
Powerful Motorsport Team → P4 3GHz → Ati X700PRO → MSI 915P → 1GB RAM → 350GB HDD → DFP

ThorR is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 14:33.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.