Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Všeobecná diskuze

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 15.8.2006   #21
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

M? z toho plyne, že pro v?tší rozší?ení v ?R má nejv?tší smysl psát recenze/?lánky na herní servery a cpát LFS na cd/dvd k ?asopis?m. Možná, že upozornit Level/Score vždy na n?jaký zásadn?jší patch by nebylo od v?ci - teda nevím jak to chodí, jestli budou rádi že maj další v?c na dvd nebo jestli toho vychází tolik že jsou dvd furt plný a je problém tam n?co protla?it.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 15.8.2006   #22
Slid3rgas
Member

 
Slid3rgas's Avatar
 
Join Date: 30.4.2006
Location: Náchod
Posts: 108
Default

DOzvedel sem se o nem pri logitech cupu nemel sem co hrat a koukal sem ze se jede ten cup tak sem si tu hru stahnul a zacal an to trenovat..
Slid3rgas is offline   Reply With Quote
Old 15.8.2006   #23
SIR
Regular Member

 
SIR's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: LB City
Posts: 813
Default

tak uplne poprve jsem hral lfs verze 0.04k, kterou jsem mel z nejakyho cd/dvd. to jsem jezdil jen rallycross. psal se tehdy zacatek roku 2004. pak jsem na to uplne zapomnel a v cervnu tehoz roku si opet vzpomnel. net uz jsem mel, ale zadnej server nebyl(kdo by taky porad jezdil starou verzi ) a tak sem zacal hledat a hledat a nasel demo S1 nevim uz jaky verze, ale tusim, ze E. hned prvni pripojeni na net jsem potkal team CG (crazy garage) a uz sem se vezl. v rijnu sem koupil licenci a jel pak prvni ligu. mno a jezdim do ted
SIR is offline   Reply With Quote
Old 15.8.2006   #24
Gabelhirsch
Regular Member

 
Gabelhirsch's Avatar
 
Join Date: 22.4.2005
Location: Hromnice
Posts: 673
Default

já jsem brouzdal p?ed pár lety po netu a místo kliknutí na "hard core action" jsem klikl na "hard core simulation" a sosl LFS S1 . nemaje rozumu, jsem hru odložil a znovuobjevil ji až s alfou S2. síše se ptejme, pro? lfs baví i po delší dob?... protože trh se závodními hrami je jako m?sto plné ?ínských restaurací vedených pupkatým vasilem a jen jedna jediná je vedená kucha?em bruce leem. kam budete chodit na nudle?
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . . Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o.
Jabber: alert.gabel(zavinac)jabber.actual.cz . . MSN: gabelhirsch(zavinac)hotmail.com
S1 + S2 since 2005-08-04 . . . . . . . . . . . . . . . . láska na první svodidla
Gabelhirsch is offline   Reply With Quote
Old 16.8.2006   #25
Atti Honyi
Member

 
Atti Honyi's Avatar
 
Join Date: 24.12.2005
Location: Kalná nad Hronom
Posts: 339
Default

ob?as sa kuknem k pupkatému Vasilovi ?i nemá upravené a nové menu, ale Bruce je Bruce
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
Atti Honyi is offline   Reply With Quote
Old 16.8.2006   #26
M!key8
Newbie
 
Join Date: 15.8.2006
Posts: 34
Talking

tak kde to už fakt nevim, ale vim že sem hledal n?jakej dobrej simulátor, tak sem najel na n?jakej herní server a tam n?kde našel LFS, je to asi tak ani ne rok, tak 3/4 , n?jakou dobu sem to hrál, pak tak na p?l roku odložil a ted to jezdim dva tejdny a v?bec mi to nejde
M!key8 is offline   Reply With Quote
Old 16.8.2006   #27
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

vcera sem se priloudal domu a pustil tv a co nevidim zavody v moste!stihnul sem asi poslednich deset minut (octavky formulky 1.6 atd) super , a kdyz sem videlto vyhlaseni vitezu vzpomel sem si na lfs, kdyby tam treba rekli ze se v moste take udelovali ceny LFS byla by to dost reklama!skoda snad jindy :-)
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 16.8.2006   #28
ThorR
Senior Member

 
ThorR's Avatar
 
Join Date: 12.2.2006
Location: Ostrava,F-M
Posts: 1 002
Default

Reklama na LFS tam sice nebyla, ale reklama na Loukotu tam byla, že by si to n?kdo objednal ?

EDIT: Ješt? byly v televizi závyd GTR nebo jak se tomu nadává.
__________________
Powerful Motorsport Team → P4 3GHz → Ati X700PRO → MSI 915P → 1GB RAM → 350GB HDD → DFP


Last edited by ThorR; 16.8.2006 at 15:15.
ThorR is offline   Reply With Quote
Old 16.8.2006   #29
Frz
Newbie

 
Frz's Avatar
 
Join Date: 9.11.2005
Location: Opava
Posts: 23
Default

já jsem objevil LFS úplnou náhodou v té dob? jsem m?l internet jen chvíli, tak jsem prozkoumával a stahoval dema, a narazil na tady tuto hroznou arkádu , která se jmenovala podobn?, jako m?j kdysi oblíbený NFS (za doby NFS 2-5). A kterou už hraju v t?chto dnech docela p?esn? rok a ješt? dlouho dobu hrát budu.
Frz is offline   Reply With Quote
Old 17.8.2006   #30
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

V LFS jsem za?ínal podobn? jako spousta slavných jmen (nap?. Chaos, Jet... ), a to tím, že jsem po ?umáku opustil T1 na Blackwoodu a zni?il tak svoje první GTi. Od tý doby to byla láska na první pohled.

Jinak o LFS jsem slyšel už pom?rn? dávno, ale t?ch informací nebylo tolik (jeden kamarád povídal, že v jednom ?asopise psali, že...) a hlavn? jsem nem?l net. Na ja?e roku 2005 k nám dorazil kabelový "spasitel" a pak už to šlo ráz na ráz - S1 demo, S2 demo, S1 licence, S2 alpha (to m? p?kn? naštvali, akorát, když jsem vypláz za S1 licenci, tak jsem moh plazit znova ), S2 licence... A po roce a kousek m?žu s klidným sv?domím ?íct, že to byly dob?e investovaný peníze. Amen.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 17.8.2006   #31
Kurt_Kombajn
Member

 
Kurt_Kombajn's Avatar
 
Join Date: 3.8.2005
Location: F-M
Posts: 484
Thumbs up

Taky n?co p?ihodím..
Vždycky m? na PC bavily auta, snad od éry 286-ek, kdy jsem se prohán?l ve hrách typu Stunts nebo sta?i?ký TestDrive. Vy, d?íve narození kolegové, jist? víte, o ?em mluvím :-) Pak jsem na starém Pentiu 90 MHz hrával prvního CMR (myslím, že už tenkrát m?l st?ra?e..) a poznal jsem, že rally, je moje krevní skupina. Pak to šlo ráz na ráz, hry typu, Driver, NFS, TOCA a samoz?ejm? jsem si prošel všema Colinama.. A tu rázem se objevila RBR ! Nic tak fantastického jsem do té doby nevid?l a opravdu hodn? jsem se RBR v?noval, ?etl ?lánky, fóra a jelikož jsem byl v té dob? n?jak p?i pen?zích, po?ídil jsem si tv?rci tolik doporu?ovaný volant MOMO Racing. Opravdu m? to kroucení bavilo a dokonce jsem za?al znovu hrát Mafii a úkoly s autem samoz?ejm? na volantu :-) Ale po?ád to nebylo jaksi "ono" a sem tam jsem na netu hledal, k ?emu by se volant dal ješt? pat?i?n? využít.. Už si ani p?esn? nepamatuji, jaká klí?ová slova jsem zadal do vyhledáva?e, ale jedna z nabídnutých stránek byla práv? o LFS. Tak šup, demo bylo na disku, ale po prvním vybourání jsem si ?íkal, že je to nehratelné a že to asi smažu.. Našt?stí se tomu tak nestalo a k hraní jsem se vracel stále ?ast?ji, ale zatím stále pouze proti AI.. Nedlouho na to nám zavedli p?ipojení na net a já si ?ek, že to teda zkusím.. Pamatuji si, že jsem se joinul na n?jaký server, jezdili tam 2 maníci jen tak pro zábavu a já se p?idal k nim. A tehdy m? to opravdu u?arovalo. Za n?jakou dobu vyšla S2 alpha a samoz?ejm? jsem ji musel mít.. Poflakoval jsem se po serverech nebo ob?as pustil sv?j a hledal jsem podobn? postižené ?echy jako já :-) Do ICQ kontakt? se mi za?aly p?ibalovat jména a s n?kterými se potkávám na trati do dnes. Všichni si ale vesm?s po?ídili licenci a já jim tak tiše závid?l, až se to jednoho dne stalo, no a tak m? tu máte :-D
__________________
M3R Kurt_Kombajn member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team

AMD Athlon XP2200 (1,83 GHz), 1 GB RAM, NVIDIA GeForce4 Ti 4200, Logitech G25 Racing Wheel, S2 licence od 13.6. 2006

"D?kazem dobrého pr?jezdu jsou pro m? utíkající diváci. To si vždy ?íkám, že to bylo na brzdách akorát." - Iva Víchová
Kurt_Kombajn is offline   Reply With Quote
Old 17.8.2006   #32
M!key8
Newbie
 
Join Date: 15.8.2006
Posts: 34
Default

Quote:
Originally Posted by Kurt_Kombajn
Taky n?co p?ihodím..
Vždycky m? na PC bavily auta, snad od éry 286-ek, kdy jsem se prohán?l ve hrách typu Stunts nebo sta?i?ký TestDrive. Vy, d?íve narození kolegové, jist? víte, o ?em mluvím :-) Pak jsem na starém Pentiu 90 MHz hrával prvního CMR (myslím, že už tenkrát m?l st?ra?e..) a poznal jsem, že rally, je moje krevní skupina. Pak to šlo ráz na ráz, hry typu, Driver, NFS, TOCA a samoz?ejm? jsem si prošel všema Colinama..
hezká pohádka Hele ohledn? RBR, jako rally je to dobrý? CMR 4 se mi nelíbil a ikdyž tohle už je trošku starší, rád bych ob?as zahrál n?jaký rally
M!key8 is offline   Reply With Quote
Old 17.8.2006   #33
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by M!key8
hezká pohádka Hele ohledn? RBR, jako rally je to dobrý? CMR 4 se mi nelíbil a ikdyž tohle už je trošku starší, rád bych ob?as zahrál n?jaký rally
momentalne neni lepsi rally...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 17.8.2006   #34
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos
momentalne neni lepsi rally...
a nic poriadne sa ani nechysta
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 18.8.2006   #35
NEXT
Regular Member

 
NEXT's Avatar
 
Join Date: 17.1.2006
Posts: 555
Default

Quote:
Originally Posted by Galahet
N?kdy v roce 2004 okolo ?íjnu (10) jsem se v prvním ro?níku na VŠ seznámil s jedním spolubydlícím mého spolužáka, která místo aby d?lal n?co do školy v??n? ?um?l do monitoru a n?kde surfoval nebo pa?il. Nejd?ív jsem n?jak nevnímal co to furt jezdí..
Pak když p?išlo zkouškový a ten kámoš místo aby se u?il jen pa?il (a to fakt)
emh
EDIT: no a takhle nejak sem k tomu prisel ja
EDIT2: drive sem jezdil pod nickem Lumpy nebo LumpyCZ, ale protoze na LFS worldu uz byl zabranej a nechtel sem mit ve jmene CZ tak sem pak (uz!) v praci prisel na Dalsi (koukal sem na printscreen obrazku instalaciho programu a nejak me to zaujalo).. Kolikrat takhle premyslim, ze pokud by se clenove tymu jmenovali napr. Back, Exit, Agree, Install, Finish, Storno tak bych udelal asi team Installers
__________________
Motorstorm Racing
Logitech DFP, I Live for Speed since 10/2004, S2 Licenced since 28.2.2006

Last edited by NEXT; 18.8.2006 at 00:35.
NEXT is offline   Reply With Quote
Old 18.8.2006   #36
Funstorm
Newbie

 
Funstorm's Avatar
 
Join Date: 9.4.2006
Posts: 46
Default

http://taxi-riderz.wz.cz/ihistory.htm

asi takhle to bylo u m?
__________________
www.taxi-riderz.wz.cz
Funstorm is offline   Reply With Quote
Old 18.8.2006   #37
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

Quote:
Originally Posted by Funstorm
http://taxi-riderz.wz.cz/ihistory.htm

asi takhle to bylo u m?
ja som normalne slavna osobnost
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 18.8.2006   #38
Funstorm
Newbie

 
Funstorm's Avatar
 
Join Date: 9.4.2006
Posts: 46
Default

Quote:
Originally Posted by Ondrejko
ja som normalne slavna osobnost
njn, m?l bys mit podil z trzby jelikoz dohazujes kupce
__________________
www.taxi-riderz.wz.cz
Funstorm is offline   Reply With Quote
Old 19.8.2006   #39
Tommy V.
LFS Guru

 
Tommy V.'s Avatar
 
Join Date: 26.5.2006
Location: Valmez
Posts: 1 976
Default

jsme o krok pred ofiko forem
Tommy V. is offline   Reply With Quote
Old 5.9.2006   #40
Galahet
Member

 
Galahet's Avatar
 
Join Date: 3.7.2006
Location: Brno a Krom??íž
Posts: 317
Lightbulb

Osobn? si myslím, že pokud by se dala dohromady n?jaká LAN párty na zkoušku a vše by bylo ok, tak p?i všech dalších by sta?ilo dát echo t?m správným server?m a ?asopis?m a o diváky ?i nové zájemce by asi nebyla nouze
__________________
Motorstorm - Czech Live for Speed Racing Team

S2 Licence od 31.7.2006
Galahet is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 23:13.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.