Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

View Poll Results: S ?ím byste nejrad?ji jeli letní pohár?
XRT s civilním podvozkem 7 36.84%
LX kategorie (pravidla domluvou/ dalším hlasováním) 4 21.05%
RAC K1 Attack spec. (1% restrikce, +160kg -> 48/52 + rozumné nalazení podvozku) 12 63.16%
jiné (RWD bez slik?) 5 26.32%
Multiple Choice Poll. Voters: 19. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 15.5.2013   #1
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Flame View Post
Já jsem se tu dosud nevyjád?il z toho d?vodu, že 1) je mi úpln? jedno, s ?ím se pojede, beru cokoliv. Sice omezené setupy nemám v oblib?, ale co už. A 2) jsem prost? n?m?l koule a ?as na to pro?ítat eseje v podání JackCYho
Ako hovoris...mne sa tato tema tiez citat nechce a ked bude nieco ucele a kompletne v jednom prispevku, ktory bude informacne prinosny, tak si to precitam a s velkou pravdepodobnostou poviem, ze idem, ak to nebude fakt blbost. Tak hlavne treba definovat co bude, kedy a ako a nie mlatit prazdne reci a pisat posty, ktore musim scrollovat (nic proti JackCY, ale podla mna to fakt nikto necita, takze zbytocna namaha)
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 16.5.2013   #2
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
Ako hovoris...mne sa tato tema tiez citat nechce a ked bude nieco ucele a kompletne v jednom prispevku, ktory bude informacne prinosny, tak si to precitam a s velkou pravdepodobnostou poviem, ze idem, ak to nebude fakt blbost. Tak hlavne treba definovat co bude, kedy a ako a nie mlatit prazdne reci a pisat posty, ktore musim scrollovat (nic proti JackCY, ale podla mna to fakt nikto necita, takze zbytocna namaha)
priznavam sa ja to citam... ale po takom prispevku si musim dat na chvilu pauzu
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 16.5.2013   #3
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Quote:
Originally Posted by Puma /// View Post
priznavam sa ja to citam... ale po takom prispevku si musim dat na chvilu pauzu
Já též, ob?as to dokonce musím dát per partes.
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 16.5.2013   #4
JÁRA
Newbie

 
JÁRA's Avatar
 
Join Date: 9.3.2012
Location: Brno / Vsetín
Posts: 57
Lightbulb

Pánové, já jsem dycky po p?e?tení všech t?ch p?ísp?vk? už tak vy?erpaný, že zvládnu zmá?knout už jen k?ížek v pravém horním rohu. Natož abych tady ješt? n?co psal. Ale vyjád?ím se taky. Jelikož minimáln? polovin? ?e?ím co tady píšete (u Jackyho je to asi 99%) nerozumím, tak je pro m? i pro vás zbyte?né abych tu n?co k tomu psal...

A prost? chcu jen napsat, že rád pojedu cokoliv organizovaného se známými lidmi, se kterými se dá normáln? domluvit a pobavit.. a s ?ím je m? úpln? šumák. S LX jsem taky nikdy nejel. Ale bylo to prost? dané. Když budete chtít jet s LX6, pojedu. RAC pojedu. XRT pojedu. XFG/XRG pojedu. Je mi to vážn? jedno. Samoz?ejm? pokud mi to ?as dovolí. A ani k tomu nepot?ebuju žádné speciální nastavení. Když chcete jednotný set, tak dejme XFX nebo XRX. Já vím, že je to pomalé. Ale je to sranda. Nebo n?kdo kdo umí ud?lat sety a? n?co vytvo?í a pojede se na tom. Vždy? pokaždé, když Ghost sdílel sv?j set na fóru tak min. 75% pole jelo na jeho setu a šlo to (myslím teda ). Ned?lal bych z toho zbyte?n? žádnou v?du, vždy? už jen tady ty "blbiny" s nastavováním a psaním slohových prací, kterým skoro nikdo nerozumí a ne?te je, a snažit se p?iblížit n?jakému reálnému autu Vám vzaly už tolik ?asu. Nevím no jestli je to tak d?ležité. Já si po?kám, až tady padne n?jaký verdikt a pak se s tím pojede no . Reagovat na v?ci, kterým nerozumím se mi nechce a to asi v??in? lidem. Proto asi tady taky píše tak málo lidí. Jen si to p?e?tou, jsou z toho "chytrý" a jdou rad?i jinam . Omlouvám se, jestli jsem se n?koho dotkl. Je to prost? jen m?j názor jak to vidím já

P.S.: Stejn? jsem ty Jackyho slohy n?kdy ?etl a doufal, že budu o n?co chyt?ejší

A asi je mi taky celkem jedno kdy se bude jezdit. Když to bude p?es týden k ve?eru cca. 20 hodina super. Kdyžtak ten víkend no..
__________________
Jaroslav Martinec
S2 Licence - od 29. 1. 2013
Logitech G27 - od 8. 2. 2013
JÁRA is offline   Reply With Quote
Old 16.5.2013   #5
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

M? je to též celkem jedno, i když závody s LRF byly vždycky moje oblíbený. Cokoli to ale bude (mimo formule), tak m? to bude zajímat.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 17.5.2013   #6
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by HonzaNB View Post
Pokud te zajimaji restrikce, tak zde jsou snad vsechny pouzivane https://www.lfsforum.net/showthread.php?t=76057

Co se tyka treninku, tak nejsem proti - pro mne je zatim nejvic vyhovujici st - pa od 20:00
Díky. Taky bych to spíše vid?l na pozd?jší ?asy 20-21. S tím že se m?že stát že n?které ned?le bude jiná liga a nebo mi LFS v?bec vypadne alespo? po dnešních informacích se tak m?že stát.

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
nic proti JackCY, ale podla mna to fakt nikto necita, takze zbytocna namaha
S tím ani nepo?ítám, kdo chce si to pro?te, ostatní vidí že je to dlouhé a p?esko?í to. Já d?lám to samé.

B?lda pro n?co se rozhodni, bu? to nech podle hlasování nebo ud?lej nové. Ale nemá smysl v "každém druhém" p?ísp?vku se p?iklán?t k n??emu jinému, pak to každého mate a neví co se vlastn? bude organizovat
Topic je stále na XRT tedy.

Myšák jsem tu asi už jediný, m? sta?í otev?ené brzdy (klidn? si ?ekn?te maximální sílu to mi nevadí já si stejn? nastavím slabší) a úhel ?ízení, zbytek si zpatlejte jak vám to vyhovuje, já to jindy také patlám. Nebo se optejte Ghosta t?eba n?jaký ten závodní setup poskytne. Horší bude sehnat a odsouhlasit n?jaký "civilní setup". Když bude alespo? jasné jaké auto tak se pak m?že ?ešit setup a lidi zkoušet, jestli se do toho tedy pohrnou to zkoušet a napsat sv?j názor.

Za m? platí volba jiné RWD. XRG, FZ5, RAC, RCC, TB4, Sl0w, ... nebo co se tam najde. Zbytek odpadá nebo? to má slicky, UFB, FBM, MRT5, FJX, FJR, FOX, ...
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 17.5.2013 at 00:47.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 17.5.2013   #7
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

P?íští týden v úterý ve 20h bych dal na ALTP sraz, pak 40 min trénink, 20 min quali + cvi?ný závod na 2x15 kol. D?ív se k volantu bohužel nedostanu a v pátek jdu na zkoušku, takže st?eda/?tvrtek jsem out. Nebo pak až v pátek.

Podle hlasování s RAC v K1 specifikaci, dal bych to na Goldu, kde to dob?e známe a kde byl zatím set testován, myšálisti si mohou zm?nit sílu brzd + rejd. Pak uvidíme, jestli se vám na tom bude chtít jet a jestli to budeme dál ladit, nebo jestli pojedeme n?co bez omezení.
?asu je dost.

Pokud s K1 chtít jezdit nebudete, tak to vidím na (L)RF, hodn? z vás cht?lo otev?ený RAC nebo FZ5. Tady m? to už nechce nechat ud?lat novou anketu.
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:38.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.