Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 25.4.2010   #1
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default Tiskovka fox cup 4. ve?er - d3

Pište
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 25.4.2010   #2
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Nejlepší závod v karié?e :-))
Kvali: 3. místo a op?t jsem nedal ?asy jako v tréninku.
R1: super start,1. místo a jízda na jistotu s náskokem 15 vte?in
R2: start z 10 pozice,probojoval jsem se na 3. místo,p?ede mnou Ljubik ud?lal chybu,2.místo a sprint za prvním,ale kdykoliv jsem ho dohnal,op?t mi ujel na rovince,2. místo v cíli.
Super závod,super pocit stát 2x na bedn? :-)))
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit

Last edited by Tomas Ag CZ; 25.4.2010 at 22:25.
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 25.4.2010   #3
zombie
Newbie

 
zombie's Avatar
 
Join Date: 29.6.2009
Posts: 18
Default druhý závod

omluva pro Zdendu Procházku za ten štouch, vypadalo to že jsi byl hodn? zpomalenej tim nárazem p?ed tim.

zombie is offline   Reply With Quote
Old 25.4.2010   #4
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Mesto mam rad, takze dneska super zavody. Skoda nulovyho casu na trening, hotlap jedno kolo mysi z Linuxu... Jakousi haluzi jsem vyhral kvali, ale prvni kolo zavodu jsem straslive prodaval. Pak jsem to stejne rozstrelil->pit->9. flek. Druhy zavod vedeni start-cil, celou dobu pouze na dalku souboj o nejrychlejsi kolo.
Opet velky dik Babymu za adminaci a tymovemu kolegovi Lalovi za set, ktery jsem poprve okusil 10 min pred kvali :-).
Kada is offline   Reply With Quote
Old 25.4.2010   #5
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Replay (Q, R1, R2):
Google Docs: https://docs.google.com/leaf?id=0B8x...N2MzMzNm&hl=sk
SkyDrive: http://cid-ad5da238ac8c14d4.skydrive...race4-so4r.zip

Mno, nie?o zatia? k ve?eru. V kvalifikácii šiesty so setom z tohto fóra, spokojnos?. Do preteku som ale išiel so svojim setupom, ke?že iný som vlastne ani nevidel a mám pravidlo že pred pretekom už iný neoverený nebra?. Odjazdil som s ním štyri offline preteky a bol som spokojný, fas?ák prinajlepšom 1:38, ale zato pohoda. To som nevedel, že ostatní budú na rovinke o to?ko rýchlejší a z toho vlastne vyplynuli aj nemilé situácie v pretekoch, ku ktorým sa vyjadrím ke? si pozriem replay, ale zrejme sa budem ma? za ?o ospravedl?ova?. Do prdele s tým, kúrnik, naštvaný som. :-(

Prikladám štatistiky, sná? budú OK. Aha, neprikladám, database error, takže štatistiky:
Google Docs: https://docs.google.com/leaf?id=0B8x...NGIyNmE2&hl=sk
SkyDrive: http://cid-ad5da238ac8c14d4.skydrive...ace4-stats.zip
__________________
Peter Machala, Killer Race Team

Last edited by Substance242; 25.4.2010 at 22:28.
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 25.4.2010   #6
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Quote:
Originally Posted by Kada View Post
Mesto mam rad, takze dneska super zavody. Skoda nulovyho casu na trening, hotlap jedno kolo mysi z Linuxu... Jakousi haluzi jsem vyhral kvali, ale prvni kolo zavodu jsem straslive prodaval. Pak jsem to stejne rozstrelil->pit->9. flek. Druhy zavod vedeni start-cil, celou dobu pouze na dalku souboj o nejrychlejsi kolo.
Opet velky dik Babymu za adminaci a tymovemu kolegovi Lalovi za set, ktery jsem poprve okusil 10 min pred kvali :-).
Byl jsi strašn? rychlej na rovince,když jsem t? v zatá?kách dohnal na dohled tak jsi mi na rovince zase foukl :-))
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 25.4.2010   #7
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Zabite ma... :-(

Prvý pretek: tretie kolo, ke?že som pomalý, ide podo m?a Standa Kliner, ako idem trochu inou stopou ako som zvyknutý, mierny šmyk... a vo výsledku Standa na streche a Eduard Prcek vo vzduchu. Dvaja out jednou ranou.

Druhý pretek: kolo 1, ke?že som pomalý, chce ís? podo m?a Tomáš Korený, ako sledujem v zrkadle kde je tak sa trochu šuchnem o stenu ktorá sa tam akoby zužuje, odrazí ma, a do Tomáša ktorý ma ur?ite poškodenú formu?u. Ku koncu toho istého kola prichádzam na miesto akéhosi karambolu a ostávam oto?ený do protismeru... 13. kolo, už dlho sledujem ako sa mi približuje Radek Vel?ovský, ide podo m?a, v zápale mu nechcem necha? prive?a miesta a ke? po?ujem že sa šuchol o stenu sledujem ?o je s ním, sám sa oto?ím...

Ospravedl?ujem sa, hlavne Standa a Eduard v prvom preteku. Shit!!! Do riti.

Edit: No jo, v štatistike mám najnižšiu top speed... to jasné že neznamená že nie som vinný.
__________________
Peter Machala, Killer Race Team

Last edited by Substance242; 25.4.2010 at 23:05.
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 26.4.2010   #8
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
Prvý pretek: tretie kolo, ke?že som pomalý, ide podo m?a Standa Kliner, ako idem trochu inou stopou ako som zvyknutý, mierny šmyk... a vo výsledku Standa na streche a Eduard Prcek vo vzduchu. Dvaja out jednou ranou.
V Pohode, ja vas videl jak si to tam sinete ve dvou a bylo me jasne, ze se tam semelete... Jen jsem byl linej trochu pribrzdit a nechat vas tam .. a misto toho zblbnul propocet uhlu dopadu a odrazu Alespon byl cas zavolat Jane a poprat sladke sny
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 26.4.2010   #9
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Takze na trenink zase nebyl cas. Prace do prace.. prace doma, nejakej ten spacirek s pritelkyni... znate to

Zacal jsem trenovat se setem od LaLa... asi rychlej je, ale ne na me ruce. Mel jsem problemy, hlavne tam u parkoviste. Poskocilo to, nadskocilo to a ja v 50% koukal do svodidel. Nastesti me AG Tomas poslal jeho upravu a ... parada jelo to rychle, sedelo to a ja se mohl koncentrovat na jizdu. Diky Tome.

Q: Prekavive 4. Cekal jsem misto na chvostu. Takze max. spokojenost.

R1: V prvnich 2 kolech jsem se propadl o 3-4 mista. Jel jsem v poklidu.. abych si zvykl na jizdu v chumlu. Pak prisel sjezd z dalnice. Koukam, jak se tam nekdo od CHS mele s nekym dalsim. Premyslim jestli brzdit, nebo ne, ale preci jen jsem to dobrzdil (mohl jsem vice.. nu coz) a snazil se podjet pod CHS na strese a nenapdne ho otocit na kola stouchancem odpsodu. Prisel lehky tukanec zezadu .. no a vysledek byl kolotoc asi 100m nad drahou. Hold ta fyzika torchu blbne.. Alespon jsem si uzil rotaci

R2: Start z posledniho mista sliboval spoustu souboju. Prvni 2 kola jsem se kochal za Petuli, dokud neudelala drobnou chybku ve vracecce u Parkoviste. Behem kola, dvou jsem dotahl CHS-ko. No a ted zacal super zavod na x kol a me marne snahy o predjeti. Vyslo to az po jeho drobnem zavahani pod mostkem u najezdu na dlanici. Diky ...

Pak jsem jeste vyuzil drobne kolize dvou spechavcu predemnou .. takze celkove 5. Spokojenost. Mesto mam porad asi nejradeji


Jinak dekuji za vzorne chovani. Opatrnou jizdu v T1. A celkove slusne chovani k souperum.

Zlobim se trochu na Tomase Koreneho. Jednak predjel Petuli a halvne me pod zlutou vlajkou ve druhem zavode. No a pak jeho rychle couvani po kolizi v sikane za cilovkou si mohu vysvvetlit jen snahou o rychle uvolneni trati. I kdyz v tomto pripade si myslim, ze taktika mrtvy brouk je lenlepsi pro ty co se te snazi objet. Tak ze cerny puntik! velky!!!. Priste bude zakaz startu ...
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 26.4.2010   #10
Jarin CZ
Newbie

 
Jarin CZ's Avatar
 
Join Date: 17.1.2007
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 16
Unhappy

cus 1 zavod super ale 2 no koment admin admin 9lidi kuli jednomu ... a rest nic vjet nekomu do stopi ve vynglu po svoji blbosti hm hm jinak ja sem v poho zatim cus
na protest nemam ani chut ani naladu
__________________
------------------------------------------------
CHS-Racing team
CHS-JarinCZ

Last edited by Jarin CZ; 26.4.2010 at 16:14.
Jarin CZ is offline   Reply With Quote
Old 26.4.2010   #11
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Jarin CZ View Post
cus 1 zavod super ale 2 no koment admin admin 9lidi kuli jednomu ... a rest nic vjet nekomu do stopi ve vynglu po svoji blbosti hm hm jinak ja sem v poho zatim cus
na protest nemam ani chut ani naladu

No ted nevim o cem je rec. Pocitam asi jak jsme nadval na couvani TOmase?. Ja to projel v pohode, byli tam 3. Bohuzel jsem to nesledoval na mapce. Takze v pripade fakt velke mely zahlaste stop race a ja ho stopnu (v pripade ze taky jedu s vama). juknu na replay.

Edit: Tak uz vim, problem se zlutou. Njn, z meho pohledu jsem tam videl jednoho co se vyhejbal jednomu na strese, ktery patrne nejak kolidoval a otocit ty dva co pokorne cekali, az prejede zbyek kola. Na toto to chce admina ze vzduchu Ale asi na restart by to bylo. Njn priste ... klidne zahulekej max bude penalizace za chat
__________________
BabyOnWheels

Last edited by BabyOnWheels; 26.4.2010 at 16:54.
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 26.4.2010   #12
Puma
Member

 
Puma's Avatar
 
Join Date: 16.7.2009
Posts: 465
Unhappy Omluva

já sem v tom byl dle me nevine... 2 se tam nabourali a jeden z nich mi vjel do cesty....takze stena no a ja myslel ze tam jsem posledni a nikdo nejede takjsem couvl asi o 1m a do me nekdo zezadu=komplet rozlmacene auto+LAGy= skoronabourani Petule(moc se omlouvam i za tu vlajku ale ja tu moc nesleduju hlavne potomm zavode v Pisku jelikoz me tam borec blokoval a ja prisel o 1. flek no a stoo jsem se snazil nejdrive predjet) potom jsem se stejne odpojil s tim autem to nemelo cenu.....


A omlouvam se vsem za spusobene potize.. pokud bude protest klidn? ponesu následky... omlouvam se jeste 1 polud nekomu vadil muj start v R2 ?ekn?te a nebudu jezdit takto.....
__________________

|ALTP8 Baby GTR- 14.|1. CZ LFS Liga 2010- 53.|
Puma is offline   Reply With Quote
Old 26.4.2010   #13
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Quote:
Originally Posted by Jarin CZ View Post
cus 1 zavod super ale 2 no koment admin admin 9lidi kuli jednomu ... a rest nic vjet nekomu do stopi ve vynglu po svoji blbosti hm hm jinak ja sem v poho zatim cus
na protest nemam ani chut ani naladu
Ja nemluvit reci tveho kmene, neslo by to rozepsat po vetach?
Obecne, myslim, ze restart zavodu by se mel pouzivat jen v opravdu vyjimecnych pripadech (rozumej vubec).

Quote:
Originally Posted by Puma View Post
omlouvam se jeste 1 polud nekomu vadil muj start v R2 ?ekn?te a nebudu jezdit takto.....
Z myho pohledu neni problem, kdyz nekdo prijde jen na 2. zavod
Kada is offline   Reply With Quote
Old 28.4.2010   #14
Pet46ule
Newbie

 
Pet46ule's Avatar
 
Join Date: 3.9.2009
Location: Ivan?ice - Letkovice
Posts: 25
Default

R1: Byl pro m? docela aj takovej v poklidu, jela jsem si to svoje a na konci 11. místo

R2: D?lo se hodn? v?cí na trati b?hem závodu, chybovala jsem, ke konci asi tak posledních 5 kol pro m? nebylo nic hezkýho, ale zvládla jsem dojet do cíle a to na 13. míst?

Tato tra? mi v?bec nešla a jsem ráda, že se mi poda?ilo dokon?it oba závody a cht?la bych pod?kovat Tomášovi Baran?íkovi ješt? jednou za setup s kterým se jelo p?kn? a taky všem jezdc?m a adminovi za další dobrej závod
Pet46ule is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 19:10.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.