Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 25.4.2010   #1
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default Tiskovka fox cup 4. ve?er - d2

Pište
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 25.4.2010   #2
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Q: este stale som testoval race set, navyse som sa ani nevedel poriadne sustredit, takze posledne miesto
R1: start poznamenany lagmi, velka nehoda, ktorej som sa vyhol, ale na konci prveho kola som vinou lagu isiel do zvodidiel a vela som stratil. Potom som uz len skusal dat co najlepsi cas a skoncilo to tak, ze som musel ist do boxov Nakoniec asi 13. miesto uplne za vsetkymi.
R2: lagov bolo menej, dalo sa celkom bezpecne predbiehat, takze som sa dostal na nejakeho 9. miesto, no dovtedy som si poriadne upravil odklony a stracal som cca 1.5-2s na kolo, takze do konca som este stratil 2 miesta, ale celkovo spokojnost. "Uplne jedno aky cas, mozem je**t, tak sme sa povozili, ze to daco nenormalne" (8:20 http://www.youtube.com/watch?v=aVzMaqPNoSk )
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 25.4.2010   #3
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Jak za?ít...

T?šil jsem se na p?kný a dramatický závod, už p?ed závodem samotným se hodn? trénovalo a bylo to super, ale pár minut p?ed koncem n?kte?í lagovali, pokusím se zjistit, co se d?lo, ale moc to nechápu.... I na 2. divizi došlo s problémy se serverem. B?hem prvního závodu to bylo fakt špatný, n?kte?í lítali sem a tam. V druhém to už ale bylo zase dobrý, takže n?co chvilkového doufám. Jak ?íkám, zjistím co se d?lo a uvidíme co dál.

Q: Pro m? p?ekvapení - 7. místo.

Race 1: Dalo se... sem tam n?jakej kontakt, ale snad vše v rámci pravidel, kdyžtak dám na sebe protest. 7.

Race 2: Asi v 2. kole šel v posledním sektoru Jendan na štorc a utvo?ila se drobná zácpa. Propad na 14. a do konce posun na 9., takže dobrý.

Baby: Až budeš mít chvíli, napiš mi na Icq, nejspíš jsem zaznamenal men?í bug v softiku.

Nemám moc slov co dodat... Jak server minule šlapal na výbornou, tak dneska šlapal p?i R1 špatn?... Docela m? to mrzí, že to n?kolika lidem skazilo závod, ud?lám stats, upnu rep, dám si panáka a budu zvažovat, jestli jsem si toho nevzal na svoje triko moc....
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 25.4.2010   #4
ondra.tichy
Newbie

 
ondra.tichy's Avatar
 
Join Date: 7.12.2009
Location: Odolena Voda
Posts: 40
Exclamation

Q: Ani sem n?jak nehledal set na HL, takže sem si vzal race set a zkusil to -> nevyšlo to (p?ekvapiv?). Myslim že 14. pozice
R1: Tady je to krátký, ale pokusim se to prodloužit . Start pohoda, prvních 100 metr? pohoda, 200 metr? BUM a st?echa -> konec (vinou lagu nejspíš)
R2: Poslední na startu. Klidnou jízdou a vy?káváním sem se bez úhony posunul na 10 místo a pak už šlo jen o boj Já, fast jarda a gothar...nakonec jsem byl 10. za jardou a p?ed gotharem -> spokojenost, na to že sem m?l kv?li myši problémy s LP
ondra.tichy is offline   Reply With Quote
Old 25.4.2010   #5
ondra.tichy
Newbie

 
ondra.tichy's Avatar
 
Join Date: 7.12.2009
Location: Odolena Voda
Posts: 40
Post

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
Jak za?ít...
hele podle replaye to na lag opravdu nevypadalo ... Ale ur?it? nebudu nijak protestovat ... jezdím tu pro radost a ne abych se mstil za NECHT?NÝ chyby
ondra.tichy is offline   Reply With Quote
Old 25.4.2010   #6
Kahan
Newbie

 
Kahan's Avatar
 
Join Date: 14.2.2007
Location: Olomouc
Posts: 26
Default

Q: asi 7min p?ed koncem jsem m?l rozjety vyborny kolo sta?ilo by do první 3, a jak na schval mi vypadli jisti?e, myslel jsem že n?co rozkopu. nakonec jsem zjistil že to vypadlo v cele d?din? a já mel pul baráku bez proudu, tak jsem honem rychle tahal prodluzky abych stihl start. nakonec jsem byl 6.

R1: hr?za!! všeci se teleportovaly a nešlo se po?ádn? zorientovat. po startu jsem se n?jak dostal na 2 misto ale v poslední zatá?ce jsem tuknul do lagu M.drdy a propadl jsem se až nakonec. navíc jsem m?l špatnej set. dojel jsem 10.

R2: start z prvního místa, vym?nil jsem set, v?d?l jsem že to moc dlouho neudržím. Na konci prvního kola m? p?edjel Ji?í Hybš, chvilku jsem se ho držel ale pak jsem to vzdal. pak prislo par malých chybi?ek a docela dost p?kných souboj?. Po?ad jsem n?jak lítal mezi 3. a 6. pozici. Prokop vyt?žil z toho že jsme se s Barton?m po?ád praly o pozici. Poslední 3 kola jsem už jen kontroloval 6.pozici.
P?knej závod, mooc jsem si ho užil doufám že nebude takovej poslední
Kahan is offline   Reply With Quote
Old 25.4.2010   #7
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by ondra.tichy View Post
hele podle replaye to na lag opravdu nevypadalo ... Ale ur?it? nebudu nijak protestovat ... jezdím tu pro radost a ne abych se mstil za NECHT?NÝ chyby
Máš recht... Problém byl asi u m?, páš se mi to dneska i trhalo (Málo FPS) a i p?i p?ehrávání replaye to byla hr?za, do toho sem si cht?l dát bacha na to auto co šlo doleva do zdi a ty si to p?edemnou zadupnul a já to ne?ekal, do toho trhající se obraz... áááá se z toho po**ru... Ve?er hr?zy....



Replay:
http://www.mediafire.com/?tim4jtdfmm0
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 25.4.2010   #8
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Q: prvni dost necekane
R1: Hned po startu v dobe, kdy jsem se koukal doleva a kontroloval vnitrni stopu jsem se nejak nepodival do zrcatek a prask nejednou jsem byl celem ke zdi s vypnutym motorem. Stihacka a nakonec 3.
R2: vypadnul mi zvuk a zjistil jsem, ze bez toho neumim jezdit. Uz takhle jsem byl nastvany na mesto, protoze chvilima jsem mel snimku, jak prstu a kdyz vypadnul zvuk, tak jsem uz opravdu nemel podle ceho chytat smyky. Omlouvam se vsem kterym jsem zkrizil cestu. Radeji jsem nemel nastoupit.
Posledni
Proste tragedie doufal jsem v neco lepsiho.

EDIT: jeste jednou sry bartonovi. Jak jsem nic neslysel, tak jsem netusil, ze jedes vedle. Kdyz jsem zniceho nic videl tvoje kridlo, tak uz bylo pozde.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl

Last edited by JENDAN; 25.4.2010 at 23:51.
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 26.4.2010   #9
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
Jak za?ít...
Baby: Až budeš mít chvíli, napiš mi na Icq, nejspíš jsem zaznamenal men?í bug v softiku.
Jen mensi ? Napis na ICQ ..
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 26.4.2010   #10
KLIMA Zdenek
Newbie

 
Join Date: 13.2.2010
Location: Smržov
Posts: 59
Default

Nevím, snad nejhorší závody.
Q: docela dobrý, asi n?kde v p?li pole
R1: start vyšel parádn?, dostal jsem se asi p?ed dva jezdce, ale na konci druhýho kola pod mostem nejspíš kv?li lagu n?koho jsem z?stal na boku, takže odstoupení
R2: start z p?edposlední pozice, na který jsem z?stal až do konce. dostal jsem se i výš, ale pak jsem dostal smyk a ztráta.

Celkov? to byla hr?za. Po?ád n?kdo lagoval a ty p?ede mnou se sekali, takže tak na nic. Snad p?íšt?.
KLIMA Zdenek is offline   Reply With Quote
Old 26.4.2010   #11
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

Q: nic moc, nemohl jsem to trefit
R1,R2 : jediný pozitivní je výsledek, 8. a 9. místo.

T?ch lag? bylo opravdu mnoho a u všech.
Zdenku to jsem byl já, ale když koukám na replay tak jsem rovn? do tebe opravdu nejel, za chvilku jsem se objevil vpravo úpln? n?kde jinde. Nechápu. I tak se omlouvám za m?j stín.
Petersbond is offline   Reply With Quote
Old 26.4.2010   #12
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Inak pozrel som si v?era váš prvý pretek a chudák režisér (TV Director) nevedel chví?ami ?o robi?, to?ko teleportácií som ešte nevidel.
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 26.4.2010   #13
KLIMA Zdenek
Newbie

 
Join Date: 13.2.2010
Location: Smržov
Posts: 59
Default

Quote:
Originally Posted by Petersbond View Post
...
Zdenku to jsem byl já, ale když koukám na replay tak jsem rovn? do tebe opravdu nejel, za chvilku jsem se objevil vpravo úpln? n?kde jinde. Nechápu. I tak se omlouvám za m?j stín.
Chápu to, nebyla to ni?í chyba, holt technice neporu?íš. Snad prost? p?íšt? bude moud?ejší.
KLIMA Zdenek is offline   Reply With Quote
Old 26.4.2010   #14
tbarth
Newbie
 
Join Date: 22.4.2008
Posts: 8
Default

Co dodat... lag? jak nas.. na rovinkách tragicky pomalý set... a v cíli 4. a 5....
mám hodn? smíšené pocity, kv?li lag?m se nedalo po?ádn? soust?edit, ale na druhou stranu, líp jsem se v lize ješt? neumístil, takže vlastn? dobrý závod.
to Jendan: nemusíš se omlouvat, ten štouch se dal ustát, spíš jsem si myslel že jsem se tam já nem?l takhle bez p?ípravy cpát, ale když jsi byl po smyku pomalejší, tak jsem to musel zkusit.
tbarth is offline   Reply With Quote
Old 26.4.2010   #15
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

v r1 jsem ti myslim taky dal stouchanec do zadku, ale tam si myslim, ze me plne ospravedlnuje lag.
Skoda tech lagu. Opravdu to mohly byt jine zavody, kdyby to tolik nelagovalo. Kdyz jedu, tak se soustradim, co dela ten predemnou a kdyz vidim, jak leti do zdi, tak se mu snazim vyhnout, ale ten nekdo se najednou objevi predemnou a stoji na brzdach. Predjizdeni za tehle podminek dost nemyslitelne. Kdyz se to v R2 uklidnilo, tak se jeste podelal ten zvuk. Z tohohle vikendu je mi opravdu smutno.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 26.4.2010   #16
Atti Honyi
Member

 
Atti Honyi's Avatar
 
Join Date: 24.12.2005
Location: Kalná nad Hronom
Posts: 339
Default

Q:5 miesto
R1:strašné lagy napriek tomu pekné súboje, predieral som sa do predu a v tom pri zjazde z dialnice lag od jazdca predomnou ktorý ma vyrazil do mantinelu a potom už len obrovský crash a pristál som na streche, ked sa to stalo tak som bol tesne pred Jendanom ten tiež musel by? prekvapený ke? som zrazu odletel spred neho
R2: štart zo 14 miesta, lagy pomizli a pekne som si pozávodil, dostal som sa na 3 miesto, dobiehal som druhého jazdca v poradí a potom som spravil chybu, šmyk hodiny a snažil som sa rýchlo podradi? a zmiznú? z ideálnej stopy, pri tom som riadne spomalil 3 jazdcov, ktorý medzi sebou bojovali, uhol som sa a pustil všetkých pred seba. Prepad na 6miesto tuším. Do konca závodu som stihol dvoch z nich predbehnú? a úto?il som na 3 miesto na cie?ovke, zaostal som o 11stonín za 3 , celkom pekný závod neby? tej chyby mohol som skon?i? na 2 meste.
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
Atti Honyi is offline   Reply With Quote
Old 27.4.2010   #17
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Quote:
Originally Posted by Atti Honyi View Post
Q:5 miesto
R1:strašné lagy napriek tomu pekné súboje, predieral som sa do predu a v tom pri zjazde z dialnice lag od jazdca predomnou ktorý ma vyrazil do mantinelu a potom už len obrovský crash a pristál som na streche, ked sa to stalo tak som bol tesne pred Jendanom ten tiež musel by? prekvapený ke? som zrazu odletel spred neho
R2: štart zo 14 miesta, lagy pomizli a pekne som si pozávodil, dostal som sa na 3 miesto, dobiehal som druhého jazdca v poradí a potom som spravil chybu, šmyk hodiny a snažil som sa rýchlo podradi? a zmiznú? z ideálnej stopy, pri tom som riadne spomalil 3 jazdcov, ktorý medzi sebou bojovali, uhol som sa a pustil všetkých pred seba. Prepad na 6miesto tuším. Do konca závodu som stihol dvoch z nich predbehnú? a úto?il som na 3 miesto na cie?ovke, zaostal som o 11stonín za 3 , celkom pekný závod neby? tej chyby mohol som skon?i? na 2 meste.
tjn. Online jsem byl fakt prekvapeny co se deje. Jednou jsi byl napravo pak nalevo. Barton nebo kdo byl pred nama taky dost skakal sem a tam a nejdnou koukam, ze tam nejsi. V tu chvili jsem vubec nevedel co se deje. Kdyz jsem se koukal na replay, tak to vubec nevypada divoce. Proste jedes a jak je ten prechod tak ti uklouzne prava zadni a jdes do smyku.
Docela by me zajimalo, jestli replay ma kazdy stejny, nebo se nahrava presne to co vidi hrac. Protoze jestli se nahrava to co vidi hrac, tak jsem mel asi halucinace.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 27.4.2010   #18
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Na tyto závody sem se hafec tesil a chtel sem se dostat do D1, bohuzel mi to o flek uteklo tak sem chtel aspon zaject dobrej vysledek tu, nejlepe vyhrat .

Q: 3.flek, spokojenost, sance na vitezstvi

R1: start a hned lagy jak cyp, trknul sem do Šírla a ten se bohuzel odporoucel, sorac ale fakt ste nejak skakali, pote na 2. pozici sem krouzil za Prokopem, obcas sem ho dotah ale nedostal jsem se tak blizko abych ho predjel, v cili 2. flek, spokojenost

R2: start z 9., odpadly lagy a hnedka byla zabava, dost sme se honili a predjizdeli az jsem se dostal opet na 2.flek, udelal sem si naskok ale asi 4 kola pred cilem hodiny a 3. flek, malem i 4 ale to sem udrzel az do cile a da se rict taky spokojenost


snad priste server da a bude se chovat
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 27.4.2010   #19
Atti Honyi
Member

 
Atti Honyi's Avatar
 
Join Date: 24.12.2005
Location: Kalná nad Hronom
Posts: 339
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
tjn. Online jsem byl fakt prekvapeny co se deje. Jednou jsi byl napravo pak nalevo. Barton nebo kdo byl pred nama taky dost skakal sem a tam a nejdnou koukam, ze tam nejsi. V tu chvili jsem vubec nevedel co se deje. Kdyz jsem se koukal na replay, tak to vubec nevypada divoce. Proste jedes a jak je ten prechod tak ti uklouzne prava zadni a jdes do smyku.
Docela by me zajimalo, jestli replay ma kazdy stejny, nebo se nahrava presne to co vidi hrac. Protoze jestli se nahrava to co vidi hrac, tak jsem mel asi halucinace.
každému ukladá jeho vlastný replay, na mojom je ako ten ktorého som sa snažil predbehnú? vyšiel zo stopy a naschvál narazil do m?a, to ma odšmarilo do mantinelu, normálne som nechápal, potom som sa odpojil a pozrel záznam neveril som vlastným o?iam ako ma mohol tak odpáli?, ale potom som pozrel replay niekoho iného ?o som stiahol a tam bol odo m?a ten predbiehaný aj na 1,5 metra, takže LAG, ktorý to na mojom PC detekoval ako do m?a narazil iný, smola
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
Atti Honyi is offline   Reply With Quote
Old 27.4.2010   #20
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

No to je prave chyba sietoveho enginu LFS, pretoze necha auto pokracovat v poslednom znamom smere, podla mna by bolo lepsie keby to hned hadzalo LAG a lagujuce auto by na chvilu zmizlo, pretoze teraz ho to posiela kade tade po trati a obcas su z toho uplne zbytocne nehody.
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:09.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.