Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 25.4.2010   #1
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default Tiskovka fox cup 4. ve?er - d1

Pište.

EDIT: Pls pot?ebuju na statistiky replay z kvali, pls uploadn?te ho sem n?kdo. Díky.
EDIT2: Replaye R1 a R2 http://www.edisk.cz/stahni/58775/SO4...ar_11.2MB.html
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)

Last edited by Ghost_CZ; 25.4.2010 at 21:59.
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 25.4.2010   #2
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Q: ani jedno dobre kolo...ale kedze ani jeden dobry sektor tak to uz je tak...13. miesto
R1: za ciel som mal dostat sa do top 10...podarilo sa...dotiahol som aj polmu na konci ale v rozhodujucej chvili som pochopitelne urobil chybu...ale tiez som rad ze som udrzal Palicku za sebou...
R2: na starte sa Palicka trhol..tak som jazdil druhe miesto..dotiahol sa Dolezal...toho som bez odporu pustil..nemalo vyznam branit poziciu...potom po chybe sa dotiahol Mistina ...pred T1 sme mali mojou vinou neprijemny kontakt...on to ustal...ale ja som myslel ze nie a tak som ho cakal...zbytocne...stratil som dve pozicie...jazdil som na 6. mieste...7. bolo dost daleko...ale urobil som velku chybu a tak sa na mna dotiahol Stehlik...hecol som sa a chcel som ho udrzat 4 kola za sebou...aj sa mi to darilo ale zas som urobil sprostu chybu na konci a v poslednom kole dosiel o 5. miesto kedze Mistinovi padol internet...

celkovo som spokojny s umiestneniami lebo cakal som horsie i ked druhy zavod som mohol mat na lepsie miesto keby nebolo toho kontaktu s Mistinom...ale mesto ktore mi moc nejde tak dopadlo vcelku dobre pre mna
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 25.4.2010   #3
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

?ekal jsem ?ervený vlajky a karamboly... ale p?ekvapiv? se jezdilo celkem slušn?.

Q: Pole bylo celkem vyrovnaný, ale i tak spokojenost se 7. místem
R1: Start-cíl bez v?tších chyb, jelo se mi dob?e... spokojenej
R2: Start ze 4. místa a po pár kolech propad na 5.-6. místo. N?kolik kol p?ed cílem se vybourali p?ede mnou windmouse se soupe?em a já z toho vyt?žil, takže super 3. místo.

Díky všem!
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 25.4.2010   #4
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 4.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Q: Super p?etahovaná o ?asy až do konce.
R1: Poly mi za?al hned po startu ujížd?t, ale když trošku polevil, hned jsem toho využil a udržel to.
R2: V R1 jsem m?l studený pravý gumy, tak jsem snížil tlaky. V každý levý zatá?ce smyk a v?bec mi to nesed?lo. Ubral jsem ale p?ítlak a p?edjížd?l jsem v?tšinou na rovince. Probojoval jsem se polem na druhý místo a zkoušel dotáhnout Pedra a trvalo mi hoodn? dlouho (už jsem ani nedoufal) než jsem ho dotáhl a p?edjel. Sorry Polymu za T1. M.Kapal trošku lagoval, tak jsem ho možná n?kde ?uknul atd..
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 25.4.2010   #5
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Quote:
Originally Posted by Klouczech View Post
M.Kapal trošku lagoval, tak jsem ho možná n?kde ?uknul atd..
To se omlouvám, nikdy mi to ned?lalo. A žádnej kontakt nebyl, pokud vim.
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 25.4.2010   #6
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 4.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Quote:
Originally Posted by Flame View Post
To se omlouvám, nikdy mi to ned?lalo. A žádnej kontakt nebyl, pokud vim.
To jsem rád, nic se ned?je.
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 25.4.2010   #7
windmouse
Moderator

 
windmouse's Avatar
 
Join Date: 12.12.2004
Location: Praha
Posts: 814
Default

Q: docela v pohode, skoda ze jsem jeste nezkusil posledni kolo, rozhodl jsem se sedet v boxech...
R1: nuda, chvilku me tlacil Jimik, ale povedlo se udzet nervy na uzde a uz to nejak dojet
R2: neco se delo v zavode, vcetne my prasarny na Kulisku (sry, vypadalo to, ze uz se tam vejdu), nehody hned po predjeti Kincela a ultimatniho time-outu

neco musim provest s routerem, nebo cim to je, nechapu co se deje...
__________________
...
windmouse is offline   Reply With Quote
Old 26.4.2010   #8
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by windmouse View Post
R2: neco se delo v zavode, vcetne my prasarny na Kulisku (sry, vypadalo to, ze uz se tam vejdu)
v pohode...ja som to tiez neriesil zrovna najlepsie...som mal ubrat a bolo by to v poriadku...
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 26.4.2010   #9
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Q: Vubec mi nesednul velky vitr. Dlouho jsem nemohl trefit poradne kolo. Nakonec se to nejak povedlo a s dobrym casem jsem se zaradil na 6. misto.

R1: Nuda. Zadne predjizdeni. Na zacatku jsem si o misto polepsil jen diky vypadku Radka. Dlouho jsem se snazil drzet dvojice wms - Jimik. Prvni jmenovany se pak vzdalil, ke druhemu jsem se chvilema priblizoval, chvili zase vzdaloval. Tempo jsem mel dobre, ale na predjeti by to rozhodne nebylo.

R2: Moc dlouho jsem se nesvezl. Ve druhem kole, pri prujezdu tou levo-pravou kombinaci pred T1, jsme jeli bok po boku s Flamem. Mista jsme si nechavali dost, ale lag zpusobil nehodu. Drzel si pravou stopu, hned u zdi, kdyz najednou prestal zatacet a namiril si to primo rovne pres muj cumak. Byla to rana jak z dela a prudce me to odhodilo na zed. Odrazil jsem se, nekolikrat otocil a zustal stat napric na nebezpecnem miste. Nechtel jsem cekat, jestli to do me nekdo napali, tak jsem se radeji hned specnul.

Koukal jsem na zaznam a urcite to byl lag, protoze jen chvilinku po srazce poskocil hned zase do svoji stopy a na nej to nemelo snad vubec zadny vliv (poskozeni 0, casova ztrata 0). Bude me to stat celkove Top10, ale to je holt smula
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 26.4.2010   #10
Miondir
Regular Member

 
Miondir's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Ústí nad Labem/Brno
Posts: 661
Default

na tu trat jsem se tesil uz po prvnim najezdu, konecne neco kde se musi brzdit a nestaci polozit cihlu na plyn
nicmene na ten den mi zrovna vysel moto kurz v koline, takze rano v 7 odjezd, a krom 3 hodin teorie cca 9 hodin v sedle moto vcetne cest tam a zpet, dojezd v 7 vecer, vecere, oplachnout se a v pul osme sednuti do vlastniho rozdelanyho setu, mala uprava tlaku na pravych pneu a sup do quali

Q: nejak jsem nechytil tempo a mel jsem to trochu pobouchany, tak jsem jel do pitu opravit a pokracoval, ke konci uz to zacalo vypadat dobre a prvni slusnej posledni split, nicmene mechanici asi trochu prepocitali a dve zatacky pred cilovkou mi dosel benal.. 22. cili predposledni misto


R1:benzinu radsi vic a hlavne nedelat chyby a dojet. celkem se darilo, chytal jsem dech a dostaval se do tempa, kola se celkem aji zrychlovali a postupne jsem dojizdel jezdce prede mnou a vetsinou kdyz jsem se za nekoho nalepil behem par zatacek udelal chybu a ja mohl bez potizi predjizdet, dosplhal jsem se az na 15.misto, mezitim i paradni souboje a slo by to jeste dal, dalsi jezdec byl na dosah ale uz byl konec.. spokojenost

R2: stejna strategie, nadejne vyhlidky na dobre umisteni, po par kolech asi 13. po karambolech nebo disconnectech, pak jsem to prehnal s plynem na vyjezdu ze zatacky pod mostem a sel pozdravit svodidla, musel jsem si couvnout a hnedle 18. misto, zacal jsem stihat, ale po narocnem dni uz jsem chvilema ani nevidel na trat pomalu a koncetrovat se bylo cim dal tezsi. nakonec jsem se prokousal az nekam zpet k 13. tusim a tam krouzil za geppertem a vzdy po dojeti udelal lehkou chybu a znova dohanel a tak az do konce, nebyt toho ze jsem byl uz tak moc vydrenej a jit to bez tech chybek ke konci mohlo z toho byt urcite top 10, zajel jsem tusim 2. nejlepsi cas na kolo coz me take potesilo
celkove velka spokojenost na to v jakem jsem byl rozpolozeni to dopadlo dobre a byl to muj nejlepsi vysledek zatim, tyhle trate mam radeji nez cihlovky..
__________________

Last edited by Miondir; 26.4.2010 at 08:10.
Miondir is offline   Reply With Quote
Old 26.4.2010   #11
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Bol som zvedavy ako dopadnem s mojim zdravotnym stavom. (slusne nachladnutie + zopar stehov v niekolkych ranach ) Nakoniec to nebolo ani najhorsie ale ani nejaky zazrak.

Q: Podarilo sa mi odjazdit len jedno ostre kolo a tak to stacilo len na 17. miesto, s cim som bol aj tak relativne spokojny.

R1: Cely pretek bol v pohode, v jednom z prvych kol som sa dotiahol na timoveho kolegu a aj vdaka kooperacii som sa dostal pred neho, dikes
Potom som dlho jazdil za pomalym pastikarom (kocurom) a nie a nie ho predbehnut. Pravdepodobne som mal o nieco vacsi pritlak a tak na rovinkach som nestihal. Nakoniec v polke preteku sa mi to podarilo a potom som si uz len strazil poziciu a dokruzil do ciela. Tusim na slusnom 12. mieste.

R2: Na starte som sa prave rozkaslal a vobec si nevsimol vietor, ale moc silny sa mi nezdal. Po starte sa mi vyhli vsetky mozne problemy a 1. kolo som prezil bez uhony. Pastikara vymenila tusim cica, lebo zahadne ziskal rychlost a v niektorych fazach preteku sa drzal tesne za mnou. Cca v polke preteku sa po nehode vracal v T1 do zavodu Bavorak. Ja som bol v tom, ze mi necha viacej miesta, co sa nestalo a nastal maly kontakt ktory som neustal a staril som miesto v prospech Branovej Cici . Par kol mi trvalo nez som ju predbehol spat, lenze potom to prislo, velke zavahanie na vyjazde z T1 a kontakt zo zvodidlami ma odstrelil priamo pred pastikarsku posadku. No co uz, nemali sa nechat spat predbehnut, par kol pred mojou chybou . Potom som uz len pockal nez sa prehrnu auta okolo mna a s poskodenym FOXom som sa uz len trapil zvysne kola do ciela. Este som sa Popelku snazil predbehnut ale vsetky vyjazdy z pravych zakrut boli koli poskodeniu zalostne pomale a ja som nemal narok. Celkovo sklamanie z tohoto preteku. Nebyt tej chyby tak som mohol skoncit v pohode v top 10.
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 26.4.2010   #12
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

kvali: mal som race set s R1
R1: mal som kvali set s R2
R2: konecne normal race set taky ako mal byt ,islo to v pohode az pokial mi megin neukazal bok foxka ,kde som uz naozaj nestihol uhnut a kontakt
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 26.4.2010   #13
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Quote:
Originally Posted by Branislav View Post
....
R1: mal som kvali set s R2
R2: konecne normal race set taky ako mal byt....
ano aj tak sa to da vysvetlit, ja viem vsak svoje
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 26.4.2010   #14
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Megin ospravedlnujem sa za ten kontakt...ja som na to uplne zabudol a bol som nejako aj nastvaty aj rozhodeny z tej havarie s windmousom ze som nejako nerozmyslal chladnou hlavou a narval sa tam bezhlavo... nahnevany som na seba velmi lebo viem ze ja by som fest nadaval keby mi niekto toto urobil
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 26.4.2010   #15
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
Megin ospravedlnujem sa za ten kontakt...ja som na to uplne zabudol a bol som nejako aj nastvaty aj rozhodeny z tej havarie s windmousom ze som nejako nerozmyslal chladnou hlavou a narval sa tam bezhlavo... nahnevany som na seba velmi lebo viem ze ja by som fest nadaval keby mi niekto toto urobil
netvrdim ze som nebol tiez nasrany (ale nie az tak moc), no stava sa, nabuduce si das uz urcite pozor
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 26.4.2010   #16
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Quote:
Originally Posted by Lala View Post
Ve druhem kole, pri prujezdu tou levo-pravou kombinaci pred T1, jsme jeli bok po boku s Flamem. Mista jsme si nechavali dost, ale lag zpusobil nehodu. Drzel si pravou stopu, hned u zdi, kdyz najednou prestal zatacet a namiril si to primo rovne pres muj cumak.
Vubec jsem nezaregistroval, ze jsi vyletel. Myslel jsem, ze jsi nekde tesne za mnou, ale drzel jsem se vpravo, takze se omlouvam za hnusnej lag...
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 26.4.2010   #17
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Pro me vcera zavod na ktery jsem mel v letosni sezone asi nejmene natrenovano. Race setup jsem bastlil par hodin pred zavodem. No pojdme se podivat jak to dopadlo.

Q: Neprizen vetru, nakonec jsem zajel osobni maximum a mohl jsem se radovat z poleposition.

R1: Skvely vitr, ale za zady Klouczech. Doufal jsem ze bych se mohl trhnout a ze se treba Windmouse pokusi zautocit na Klouczecha. Prvni dve kola jsem lehce ujizdel, ale ve tretim jsem dost spatne projel T1, cehoz Klouczek krasne vyuzil a v kombinaci s nizsim pritlakem mi to na rovince pekne natrel. Nasledujici kola jsem se snazil drzet, ale spis jsem ztracel. Vzhledem k maximalce jsem asi zvolil dost velky pritlak a na rovinkach to bylo dost znat. Tak jsem si alespon hlidal 2. misto.

R2: Tady uz vitr nic moc a start z 9. pozice. Nejak jsem se nedokazal prizpusobit podminkam a po chvili se prede me dostal opet Klouczech. Skupinka predemnou mela velmi dobre tempo a ja se na ne dotahl jen diky jejich vzajemnym soubojum. Doslo k nekolika soubojum, muzu rict ze jsem si to uzival. Pak prisla velka chyba pri predjizdeni R. Louckeho. V T1 jsme jeli vedle sebe, ja byl na vnitrku a tak trochu me to vyneslo vic nez jsem cekal, Radkovi jeste ke vsemu trochu ulitl zadek a nase predni kola byly razem v sobe. Smyk, otocka a ztrata asi 4 pozic. Jeste jednou se omlouvam. Po par kolech prisla kolize skupinky prede mnou a ja se tak posunul na 7. misto. Par kol pred koncem jsem se dotahl na J. Kulisku a ze zadu se dotahl R. Loucky a J. Polma. Nasledovala jizda v adrenalinovem vlacku a tri kola pred koncem se prede me dostal Radek. Vratil jsem mu to v nasledujicim kole a v poslednim kole se mi podarilo predjet i J. Kulisku. V cili jsem se tak ocitl na 5. miste, coz je pres prubeh druheho zavodu vyborny vysledek.

Pred nami jsou posledni dva okruhy, na ten pristi (FE4R) se teda moc netesim. Tady se bude lamat chleba vzhledem k tomu jaka je na teto trati umrtnost.
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing
Poly is offline   Reply With Quote
Old 27.4.2010   #18
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Quote:
Originally Posted by Poly View Post
Pred nami jsou posledni dva okruhy, na ten pristi (FE4R) se teda moc netesim. Tady se bude lamat chleba vzhledem k tomu jaka je na teto trati umrtnost.
Ano to pravda , uhynuly tam traja jamajcania a piati turisti ,, moc hulili

Ale pravda sikana , ja sa nato tesim
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 27.4.2010   #19
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

I p?ez ztrátu p?ipojení v 1. závod? se m? ve?er líbil.

Kvalifikace: po sebev?tším snažení 23. poslední místo

1. závod: N?kdo chyboval, n?koho jsem p?edjela po lepším výjezdu ze zatá?ek a na konci 5. kola na 17. pozici ..... ztráta p?ipojení

2. závod: Takže zase start z posledního. Hned v 1. kole na sjezdu z dálnice byla p?ede mnou n?jaká v?tší kolize více aut, kterou jsem našt?stí bez kontaktu prokli?kovala. Získala jsem asi 4 pozice a jelo se dál. Ve 2. kole m?li n?jaký špatný výjezd z T1 p?ede mnou jedoucí L.Provazník a P.Vovesný, takže s v?tší rychlostí to byli dv? "mouchy" jednou ranou, ale Provazník m? to po chvilce vrátil .
Asi nejadrenalinovateln?jší byl zážitek, když m? na konci 4. kola dojel "mimozemš?an" F.Vojtáš a za?átek 5. kola jsme jeli tu táhlou zatá?ku na plný plyn vedle sebe, potom i T1, no a pak m? zmizel . Klid jsem ale nem?la, p?iblížilo se další "ufo" R.Geppert a asi 3 kola m? strašil ve zp?tném zrcátku svým ohnutým ?umákem formule (asi ho n?kde napral do zdi).
Neš?astné bylo pro m? 8. kolo, kdy p?ede mnou jedoucí P.Havlík dostal smyk a svodidlo ho odrazilo p?ímo m? do cesty, ztratila jsem 3 pozice, auto bylo ale nepoškozené, tak jsem pokra?ovala bez oprav.
Ke konci závodu jsem se dostala ješt? p?ez M.Plška na dálnici po výjezdu z T1 a jeho nátlak na odplatu jsem ty 3 kola do cile vydržela vít?zn?, ale t?žko.
V cíli 15. místo a na složitost trat?, vítr a divizi 1, docela spokojená (vlastn? velmi, protože jsem dojela)
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website

Last edited by Popelka; 27.4.2010 at 17:38.
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 27.4.2010   #20
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Q: S p?ekvapením asi 9. místo

R1: Celkem nuda race, po?ád na 11. pozici bez p?edjíd?ní

R2: Hned za?átek byl adrenalinovej, když m? p?edjížd?l F. Vojtáš, tak mi brnkl o p?ední spojler a oto?il se o 180°, já se snažil pokra?ovat, jenže se mi do cesty nachomítlo odraženy auto a rázem jsem se s Františkem ocitl na poslední pozici, uhán?li jsem dop?edu a t?žili z chyb ostatních, až jsme se zastavili za sle?nou Kashkovou, František ji po chvíli p?edjel, ale já byl n?jak nervózní a vždy, kdy jsem se dotáhl jsem ud?lal n?jakou chybu, po pár pokusech se Iveta s n?kym srazila a já m?l o problém mí?. Po pár kolech jsem dojel pana Kocúra, kterej asi ud?lal n?jakou chybu, do konce jsem se ho snažil znervóznit nebo n?co, až v poslední zatá?ce posledního kola jsem se dostal vedle n?j, za mostem jsem byl o n?co p?ed ním, ale asi vinnou lagu jsem se st?etli a já se dostal do smyku a ztratil jednu pozici, takže v cíli 13. místo.
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:46.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.