Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 11.4.2010   #1
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default Tiskovka fox cup 3. ve?er - d3

Je to na vás.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 11.4.2010   #2
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Dnes to melo vse, dramata, predjizdeni, kolize. Dikec Babymu za supr rychly adminovani a vsem za zavody.
Kada is offline   Reply With Quote
Old 11.4.2010   #3
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

To dohto preteku som si celkom veril, hoci zaujímavé bolo že ?ím viac som trénoval, tým som mal pocit že mi to ide horšie a horšie (ako ?lovek postupne skúša ?o sa dá). Po?as kvalifikácie mi za?alo by? dos? blbo a tak som po druhom meranom kole išiel do pozorovania - normálne mi išlo srdce vysko?i? z hrude, skoro som na to nevidel a nevedel poriadne dýchat, bol som nervózny z toho jak prasa - myslím že je to dôsledok enormného stresu v robote, budem s tým musie? nie?o robi?...

V prvom preteku som jazdil v podstate sám, siedme miesto. Zaujímavé bolo, že som zrazu zabudol jazdi? poslednú šikanu a dvakrát v nej v úvode vyletel. V druhom som teda štartoval štvrtý, a ešte v šiestom kole bol na neuverite?nom tre?om mieste a za?ínal som dúfa? v "bed?u" a že by som to možno mohol udrža?, nebol som síce najrýchlejší, ale ostatní za mnou neboli až tak blízko. Lenže menší ?ukanec od dobiedzajúceho Johnyho Kaplavku, videl som že je rýchlejší, bránil som si pozíciu ale potom radšej nechával miesto... ale aj tak sme sa dotkli a už som letel... Nevidel som replay, každopádne sa nehnevám, stane sa, neviem, možno to nakoniec bola moja chyba. ;-) Od tej chvíle aj ke? nevidel som v grafe poškodenia ni? významné, auto nebolo ako predtým, volant sa správal inak, ale výhoda bola, že som si užil pár krásnych súbojov, takže v podstate možno lepšie ako keby som dokon?il síce tretí, ale sám. :-) A v druhom preteku som zase zrazu zabudol jazdi? výjazd doprava pre? z oválu, dvakrát som s v?akou využil ten asfaltový pruh v?avo (jazdím bez pomocnej ?iary). Stokrát to ?lovek prejde v testoch, a just naživo spraví kravinu. V poslednom kole som "na istotu" vyletel v prvej šikane... ach jaj.

Z môjho poh?adu všetko super - server, tra?, súperi, dobré to bolo. Neodjazdil som tak ako by som vedel, ale to sa asi tak ?ahko nepodarí nikomu, aby si povedal že "ty kokso, ale toto som fakt perfektne odjazdil" - ?i áno? :-)

Replaye Q, R1, R2 na Google Docs a SkyDrive (asi 14 MB):
https://docs.google.com/leaf?id=0B8x...NTAyM2Yy&hl=sk
http://cid-ad5da238ac8c14d4.skydrive...race3-ky3r.zip
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 11.4.2010   #4
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Q: isiel som na race sete, ale nakoniec pekne 5. miesto po 2ch kolach, ked som to v tretom oprel o stenu a hodilo ma to mimo trate
R1: T1 som prezil v pohode, na ovale som este niekoho predbehol, ale v tiahlej zakrute za ovalom som podcenil vplyv studenych gum, isiel som mimo trat a prepadol som sa nakoniec. Potom som o par kol neskor este v tej istej zakrute nabral Superoba, ktory dostal smyk, ale nastastie to bolo bez poskodenia, potom ma zas niekto nabral ked som dostal smyk ja a stal som na kraji trate, no tiez bez poskodenia, ale nakoniec som neuvazenou jazdou prehrial zadne gumy a bolo to neriaditelne, takze spec.
R2: pred T1 som pri brzdeni vsetkych pekne predbiehal az kym som si neuvedomil, ze namiesto brzdy drzim spojku, niekoho som tam zostrelil, tak som sa radsej hned hodil do specu a isiel sa upokojit, tymto sa kazdemu ospravedlnujem, je to moja blbost.
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 11.4.2010   #5
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Quote:
Originally Posted by GothaR View Post
Q: isiel som na race sete, ale nakoniec pekne 5. miesto po 2ch kolach, ked som to v tretom oprel o stenu a hodilo ma to mimo trate
R1: T1 som prezil v pohode, na ovale som este niekoho predbehol, ale v tiahlej zakrute za ovalom som podcenil vplyv studenych gum, isiel som mimo trat a prepadol som sa nakoniec. Potom som o par kol neskor este v tej istej zakrute nabral Superoba, ktory dostal smyk, ale nastastie to bolo bez poskodenia, potom ma zas niekto nabral ked som dostal smyk ja a stal som na kraji trate, no tiez bez poskodenia, ale nakoniec som neuvazenou jazdou prehrial zadne gumy a bolo to neriaditelne, takze spec.
R2: pred T1 som pri brzdeni vsetkych pekne predbiehal az kym som si neuvedomil, ze namiesto brzdy drzim spojku, niekoho som tam zostrelil, tak som sa radsej hned hodil do specu a isiel sa upokojit, tymto sa kazdemu ospravedlnujem, je to moja blbost.
me jsi trochu tuknul do predniho kola. Myslim, ale ze jsem byl jediny s kym si mel kontakt. Kdyz jsem te vydel jak jsi proletel mezi lidma, tak jsem si rikal. Cituji: Ty kra.vo to je hustej strelec. Bohuzel jsi to pak nejak tou spojkou nedobrzdil.
Po Lukosovym tuknuti jsem jel do boxu, abych si trochu uzil predjizdeni. Nebylo zas tak treba ale prvni zavod byl pro me docela v pohode, az na jednu chybu, ktera trochu zdramatizovala moje nakonec prvni misto v prvnim zavode. Z boxu jsem vyjizdel asi 12. a uz se tesil na souboje a je pravda, ze s nekteryma to bylo opravdu tezke. Samlikova ... asi Petra ta si drzela pozici zuby nechty. Nakonec bohuzel skoncila v bariera. Jestli to byla moje chyba tak se omlouvam. Vubec jsem te nevidel a jeste mene jsem to cekal. Byla to fakt rana, ktere jsem se poctive leknul. Pokracoval jsem nadale ve stahovani souperu navzdory dost vytunene geometrii.
Q: Dostal jsem set od Lukase Minarika, za ktery mu dekuji. Prvnich par kol s nim bylo peklo, ale posleze jsem si ho v zavode uzival. Trosku pretacivejsi v tahlych ale me to vyhovovalo.
R1: Start z asi 11. misto a myslim, ze na konci kola jsem byl treti. Pro me fakt prekvapeni. Netrvalo dlouho a dal jsem si i Zdenka(?) Klimu. Prislo mi jako kdyby vsichni jeli s restriktorem. Nastesti jsem udelal chybu, sel do hodin a poradne si spalil pneu. Nicmene nastesti jsem se dostal znova do rytmu a v posledni kole predjel do te doby prvniho Zdendu.
Bud totalne dobrej set, nebo jeste lepsi den. Opravdu se divim, protoze natrenovano jsem mel asi tak 3 kola na mysi + to co jsem odjel v kvalifikaci.
Konecne prvni misto ze ktereho jsem byl nadseny.
R2: Start z 10. Opravdu se mi libilo jak se vsichni jak AIcka zaradili za sebe a v poklidu vyjeli do prvnich zatacek. Jedina cerna ovce byla Gothar . R2 byl mnohem napinavejsi. uz jen proto, ze jsem porad delal nejake chyby a souperi se nedali nic libit. Za to jim dekuji Obzvlaste Petre.
nakonec 3. Nastesti cena utechy byla zajeti nejlepsiho casu.

Jeste jednou dekuji za set, skvele zavody a jeste lepsi adminy a buh zehnej organizatorum. 1CZ liga rulez!
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 11.4.2010   #6
K0Z3L_43V3R
Member

 
K0Z3L_43V3R's Avatar
 
Join Date: 1.8.2009
Posts: 150
Default

Tak tieto preteky boli asi naj- zo všetkých, ktoré som vo svojej krátkej kariére mal, aj ke? dopadli ako dopadli, to?ko adrenalínu, to sa len tak nezažíva .

Kvalifikoval som sa na 6. miesto, po prvom kole 2., na cie?ov rovinke vskutku zajimava udalos?, R. Piatni?ko skoro zastavil, no ale naš?astie sme ho spolu so Z. Klímom v 230tke tesne minuli, potom moja jazdecka chyba, nežný dotyk so stenou = rozbite zavesenia kolies a už to so mnou šlo dole vodou, do 4. kola som bol 4. no tak opat jazdecka chyba, zadne koleso totalka, boxy ... dojazd na 13. mieste

Druhý pretek: Trocha chaotické prvé kolo, na vyjazde na cie?ovú rovinku ma po šmyku o milimetre minul R. Velco, s ve?kým š?astím po prvom kole z 13 na 6. miesto, skoro cele 2 kola som tla?il na S. Klinera ktorý bol 3., no v 6. osudovom kole som sa ?ukol s P. Machalom a pripravil som nás o 2. a 3. miesto, za ?o sa ospravedl?ujem. Zmenené zavesenie kolies, už to nebolo ono, dokon?il som na 12. mieste.

Ale aj tak tieto preteky boli jedny z najlepších, ve?a pekných súbojov, predbiehaní, nehôd, proste tie prave preteky pri ktorých sa divák ur?ite nenudil.
__________________
K0Z3L_43V3R is offline   Reply With Quote
Old 11.4.2010   #7
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Skúsil som spravi? štatistiky, ale bez záruky, len minulý týžde? som h?adal že ako sa vlastne robia. :-) Prehrával som pre istotu len na x2 rýchlosti. A bacha, je tam aj sekcia "chat". ;-)

Q: http://substance242.aspdotnet.sk/tmp...ults_qual.html
R1: http://substance242.aspdotnet.sk/tmp...ults_race.html
R2: http://substance242.aspdotnet.sk/tmp...ults_race.html

Download Google Docs: https://docs.google.com/leaf?id=0B8x...NDU2MmQw&hl=sk
Download SkyDrive: http://cid-ad5da238ac8c14d4.skydrive...ace3-stats.zip

Ak niekto tie replaye využijete, prosím povzbu?te ma, nech viem ?i sa s tým neprplem zbyto?ne. :-)
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 11.4.2010   #8
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Quote:
Originally Posted by johny View Post
v 6. osudovom kole som sa ?ukol s P. Machalom
Kone?ne som si pozrel ako to bolo, stane sa, ale hlavne som si to pozrel z poh?adu Standa Klinera za nami a ten sa musel rehota?. ;-)
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 12.4.2010   #9
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
Skúsil som spravi? štatistiky, ale bez záruky, len minulý týžde? som h?adal že ako sa vlastne robia. :-) Prehrával som pre istotu len na x2 rýchlosti. A bacha, je tam aj sekcia "chat". ;-)

Q: http://substance242.aspdotnet.sk/tmp...ults_qual.html
R1: http://substance242.aspdotnet.sk/tmp...ults_race.html
R2: http://substance242.aspdotnet.sk/tmp...ults_race.html

Download Google Docs: https://docs.google.com/leaf?id=0B8x...NDU2MmQw&hl=sk
Download SkyDrive: http://cid-ad5da238ac8c14d4.skydrive...ace3-stats.zip

Ak niekto tie replaye využijete, prosím povzbu?te ma, nech viem ?i sa s tým neprplem zbyto?ne. :-)
dik za statistiky myslim, ze budu mit co delat dalsi hodinu.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 12.4.2010   #10
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
dik za statistiky myslim, ze budu mit co delat dalsi hodinu.
Nech sa pá?i, toto bol taký pokus, oficiálne štatistiky pre všetky divízie a s trochu iným dizajnom sú na stiahnutie tu: http://forum.czechlfs.net/showpost.p...&postcount=391
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 12.4.2010   #11
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

R. Piatni?ko, to spomalenie na konci prvého kola, to bola pauza na ob?erstvenie, alebo pokus že ko?ko trestov bude za predbiehanie pod žltnými vlajkami, alebo o ?o tam išlo?
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 12.4.2010   #12
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Chtel bych podekovat [D9] a EQWorrymu za servery.

Zavodnikum za pohodu a ukaznenost. I kdyz bylo nutne drobne bububu za chat v quali ..

Pouceni pro me. Pokud jen adminuji, sit nepada
Tak se tesim do mesta, doufam, ze to vyjde a zajezdim si uz s vama .. a sit bude fungovat jako vcera
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 12.4.2010   #13
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Quote:
Originally Posted by BabyOnWheels View Post
Chtel bych podekovat [D9] a EQWorrymu za servery.

Zavodnikum za pohodu a ukaznenost. I kdyz bylo nutne drobne bububu za chat v quali ..

Pouceni pro me. Pokud jen adminuji, sit nepada
Tak se tesim do mesta, doufam, ze to vyjde a zajezdim si uz s vama .. a sit bude fungovat jako vcera
ten chat si myslim, ze byl v pohode, protoze nikdo uz nejel ostre kolo. Ja jsem byl jediny na trati a jel jsem si jen tak jeste dalsi kolo, abych vic natrenoval.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 12.4.2010   #14
Puma
Member

 
Puma's Avatar
 
Join Date: 16.7.2009
Posts: 465
Default

Tak taky n?co napíšu

Omlouval jsem se Kidovy (nebo Ghostovi nwm) že nepojedu ale nakonec jsem se vrátil ve 20:45 ze závod? v Trebaticích (kde sem mimochodem zvít?zil ) tak jsem ?ekal do 21:10 potom jsem poslal esemesku Báb?(nev?d?l jsem že nejede) jestli by jsem mohl jet tak jsem dostal heslo a jel z chvostu 2. race... v T1 m? vytla?il n?kdo a já si dal hodiny tak nastoupila stíhací jízda. Po chybách soupe?? a pár soubojích jsem se dostal až na 7. místo za n?jakej CHlupatej Spacák dostal jsem info že je to RallyCrossa? a že je zvyklej jezdit plech na plech(ne není na tom nic špatného m? také baví tak jezdit) tak jsem si ho krásn? podal v zatá?ce p?ed poslední šikanou a dostal jsem se na 6. místo které jsem si udržel a dojel do cíle.
Na to že jsem jel tém?? bez tréningu jsem spokojen... set jsem stáhl n?kde z fóra

D?kuju a t?ším se p?íšt?(pokud to stihnu) doufám že vám nevadilo že jsem si zajel 2. race s váma
__________________

|ALTP8 Baby GTR- 14.|1. CZ LFS Liga 2010- 53.|
Puma is offline   Reply With Quote
Old 12.4.2010   #15
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
ten chat si myslim, ze byl v pohode, protoze nikdo uz nejel ostre kolo. Ja jsem byl jediny na trati a jel jsem si jen tak jeste dalsi kolo, abych vic natrenoval.
No vsak jsem taky delal jen bu bu bu
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 12.4.2010   #16
Superobo
Newbie

 
Join Date: 9.6.2008
Posts: 39
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
R. Piatni?ko, to spomalenie na konci prvého kola, to bola pauza na ob?erstvenie, alebo pokus že ko?ko trestov bude za predbiehanie pod žltnými vlajkami, alebo o ?o tam išlo?
Sorry, ale vtedy ma prisiel otravovat oco, ze treba restartovat router. A cely cas stal za mnou a hucal do mna kokotiny az som sa na to vyjebal. Sorry vsetci.
Superobo is offline   Reply With Quote
Old 12.4.2010   #17
Pet46ule
Newbie

 
Pet46ule's Avatar
 
Join Date: 3.9.2009
Location: Ivan?ice - Letkovice
Posts: 25
Default

R1: Dojela jsem na 9. míst? a byla sem spokojená , ztm nejlepší umíst?ní co sem zajela v lize Ve 4. kole mysim za oválem v tý dlouhý pravý táhlý zatá?ce tam R. Piatni?ko byl nap?í? na trati a já už to neubrzdila , tak se omlouvám

R2: Startovala jsem z 2. místa, ale postupn? jsem se propadala díky svým chybám, pak bylo pár souboj? s Peter Machala p?kné to bolo pak jsme se vícekrát p?edjeli s J. Širl a koukala jsem na replay a omluvit bych se m?la já tob? spíš jsem ti tam vjela , tak promi? A nakonec jsem si za sebou držela svýho týmovýho kolegu Zde?ka, který m? v posledním kole p?edjel , špatn? sem zajela jednu zatá?ku Nakonec 10. místo a taky spokojenost

Cht?la bych pod?kovat všem jezdc?m v D3 a organizátor?m za super závody
Pet46ule is offline   Reply With Quote
Old 12.4.2010   #18
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by GothaR View Post
niekoho som tam zostrelil
kdybys mrkl na replay, zjistil bys, že to byl Z.Klíma, kterymu si ten za?átek zrovna neuleh?il ... ale pro tvoje uklidn?ní, v prvním závod? s G25 (m?l jsem ji doma asi 7h) se mi to stalo taky, potla?il jsem Radka v T1, ale našt?stí bez následk?
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 12.4.2010   #19
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

byl nekdo z d3 na ts, skype, ventrilo nebo necem podobnem?
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 13.4.2010   #20
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
byl nekdo z d3 na ts, skype, ventrilo nebo necem podobnem?
Ja, Puma, Ghost, Fast Jarda
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 20:51.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.