Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 14.3.2010   #1
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default Tiskovka fox cup 1. ve?er - d3

Pište
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)

Last edited by Ghost_CZ; 28.3.2010 at 21:40.
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 14.3.2010   #2
Puma
Member

 
Puma's Avatar
 
Join Date: 16.7.2009
Posts: 465
Default Tiskovka by EGT Puma

Q:2,kolo bouda SPEC

R1:23.místo propracoval jsem se na 7.pozici a dojel do cíle

R2:Po soubojích asi p?l závodu ve vedení následn? chyby a 3krát hodiny....3zatá?ky p?ed cílem vyjel z nehody v?z ze stáje CHR a musel jsem kv?ly n?mu brzdit (podám zítra protest) Poslední zatá?ka:Tetýž v?z CHR m? zav?el a já kv?ly tomu stratil p?es 5 pozic.....

Zhodnocení:Celou ned?ly jsem poslouchal vulgární nadávky od jezdc? CHR(nap?. halvn? se nepo*** propánakrále)....tudíž navrhuji tyto jezdce n?jakým sp?sobem potrestat Jinak skv?lé souboje a d?kuji jezdci Ljbikovi za p?enechání 1.pozice bez boje
__________________

|ALTP8 Baby GTR- 14.|1. CZ LFS Liga 2010- 53.|
Puma is offline   Reply With Quote
Old 14.3.2010   #3
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Som roz?arovaný (ako že nespokojný).

Roz?arovaný z toho, že som si nevšimol že sa pôjde za mierneho vetra a nevedel aký pre m?a celkom podstatný rozdiel to v niektorých pasážach robí, roz?arovaný z toho že oba preteky mi de facto skon?ili v prvom kole a nemám pocit že mojou zásluhou (?uk, ?uk, buch o mantinel, mám nie?o poškodené? pneu OK, graf poškodenia OK, tak pre?o sa to chová tak ?udne? a potom v boxoch vidím že "ve?ká oprava")... roz?arovaný z toho ako mi to nejde aj ke? som trénoval asi 200 kôl ?i ko?ko, som sklamaný zo seba a tak. :-( Teraz si trošku popla?em a potom sa pozriem ?o sa ide nabudúce. :-) No ale aspo? som prišiel do cie?a a bez straty kola, aj ke? som mal chví?u chu? sa hodi? do spectate a nadáva? na všetko len nie na seba. :-)

Som zvedavý ?o sa dialo v D1 a D2, ?i tam štarty vyzerali profesionálnejšie ako u nás.

Nahrávam replay, edit ?oskoro.
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 14.3.2010   #4
StandaCZ
Newbie

 
StandaCZ's Avatar
 
Join Date: 22.1.2007
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 61
Default Nazdárek

Quote:
Originally Posted by Puma 2 View Post
Q:2,kolo bouda SPEC

R1:23.místo propracoval jsem se na 7.pozici a dojel do cíle

R2:Po soubojích asi p?l závodu ve vedení následn? chyby a 3krát hodiny....3zatá?ky p?ed cílem vyjel z nehody v?z ze stáje CHR a musel jsem kv?ly n?mu brzdit (podám zítra protest) Poslední zatá?ka:Tetýž v?z CHR m? zav?el a já kv?ly tomu stratil p?es 5 pozic.....

Zhodnocení:Celou ned?ly jsem poslouchal vulgární nadávky od jezdc? CHR(nap?. halvn? se nepo*** propánakrále)....tudíž navrhuji tyto jezdce n?jakým sp?sobem potrestat Jinak skv?lé souboje a d?kuji jezdci Ljbikovi za p?enechání 1.pozice bez boje
Tak k závodu se ani vyjad?ovat nebudu.Hlavn? nevíš ani název našeho týmu (nejsme CHR ale CHS) a navíc p?i tréningu to nebyli nadávky,ale citáty z ?eských film?.Za to m?žeš trestat jak chceš.Chat zakázán nebyl.
__________________
AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5000+,2,61GHz,2 GB Ram,NVIDIA GeForce 8800 GTS,LG 19",Momo racing
--------------------------------------------------------------------------
CHS-Racing team mé statistiky
StandaCZ is offline   Reply With Quote
Old 14.3.2010   #5
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Lightbulb replay

Dám to radšej ako nový post... replay kvalifikácie, dvoch nepodarených štartov, a dvoch pretekov (19 mega, zip):

Google Docs:
https://docs.google.com/leaf?id=0B8x...MzMwZTU5&hl=sk

Microsoft SkyDrive:
http://cid-ad5da238ac8c14d4.skydrive...race1-as7r.zip

(mám rád tieto služby, aspo? ?udia nemusia lúšti? kódy a ?aka?)
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 14.3.2010   #6
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

A po pozretí úvodu oboch pretekov ospravedlnenie jazdcovi Ji?í Cekl (Jigr) za ?uknutie zozadu v prvom kole prvého preteku - ne?akal som že na tom mieste pôjde niekto až tak pomaly, pardon, potom som ?a po?kal.
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 15.3.2010   #7
Puma
Member

 
Puma's Avatar
 
Join Date: 16.7.2009
Posts: 465
Default

Replaye:
R1
R2
__________________

|ALTP8 Baby GTR- 14.|1. CZ LFS Liga 2010- 53.|
Puma is offline   Reply With Quote
Old 15.3.2010   #8
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Taze taky par slov.
Dekuji jezdcum za ukaznene chovani... adminovani byla radost .. i kdyz zkazena sahovaci filmu v okoli a naslednym zmatkem do sartu 1. zavodu.

Q: Na prvni pozice nbyla sance ... takze stred pole. Spokojenost.

R1: Chtel jsem kliknout na Race, aby zacal odpocet, ale nic se nedlo... Tak premyslim jstli slitl soft, nbo neco jineho.. zurive jsem poklikal zbyle ovladaci buttony a bez reakce... tak zaver jasnej .. soft dole.. chci se podivat na notas.. co spadlo .. a vykopla me hra.. takze soft bezi.. jen zase nekdo neco stahuje. Problem byl, ze jsem nevedel, jestli je odstartovan zavod nebo ne. TS uz taky zacalo koktat.. a od sonyka jsem slysel, ze taky laguje a jde out.. a od Pumy skoro nic, jen ze vidi 1. Z cehoz jsem usoudil, ze odpocet probehl.. ale zadnej admin nebyl v prubehu startu na serveru.. tak prosim o konec zavodu. po 1-2min to nabelo a vidim hlasku od sonyka, ze zavod je ukoncen.. tak me nenapdlo nic lepsiho nez kliknout na button .. stop race .. (I kdyz jsem predtim jasne rikal, ze ocekavam inteligenci od adminu a nebudou si do toho klikat navzajem.. hold me inteligence opustila, nebo jsem ji jeste nepotkal...) Takze zmatek.. Sit se zklidnila tak start...

Pak to zase zacalo lagovat .. ale uz bylo nstesti po startu ... takze pohoda.

R2: start z poedniho mista, super zabava. Do T1 jsem jel hezky v klidu, lehce zazapasl s Jigerm a uzival si po zbytek zavodu prijemneho ofukovani od Vitra ... Jizda to byl muj standard.. pomalu ale jiste...

Tak se tesim zase priste...
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 15.3.2010   #9
Jarin CZ
Newbie

 
Jarin CZ's Avatar
 
Join Date: 17.1.2007
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 16
Default

?us bejci a dami co jeli s nami, zavody super až na ten zmatek p?i prvnim startu jinak sem kouk na repl.a kdo koho omezil nebo zavrel o tom by se dalo polemizovat (Simi verzus EGT Puma 2 )ale neresim to neni to moje starost.Jestli Jirka bude chtít on o tom urcite napise neco svího.takže za me vse OK tak zatim ?us
__________________
------------------------------------------------
CHS-Racing team
CHS-JarinCZ

Last edited by Jarin CZ; 15.3.2010 at 12:08.
Jarin CZ is offline   Reply With Quote
Old 15.3.2010   #10
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Tesil sem se docela.

Kvali sem zajel PP ale postupne me sesadili tri jezdci. I tak sem byl spokojen. V prubehu asi 8 kol sem se dostal po chybach souperu az na 2. misto a polehoucku stahoval attiho, bohuzel pak sem v najezdu na stadion byl nejakej moc sirokej trava hodiny. Pak uz sem jel po trati a utocil na me tusim Kurt Kobajn a trosku sme se zduchli a proadl sem se asi na 7 misto. Nevadi rikam si jedu dal. Honil sem kolegu Pumu a hlidal si Simiho za sebou. Ovsem internet opet vypovedel sluzbu a uz sem se jen motal v hodinach pac predemnou skakali formule a neslo nic delat. Takze odpojit a velice nasranej.

EDIT: jeste dodam ze nechapu proc kdyz v kvali nejedete tak zustanete stat na trati nebo proste nekde v unikovejch zonach. Tak dojedte do garaze nebo dejte spec. Navrhnu za to poradatelum tresty
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 15.3.2010   #11
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
Som roz?arovaný (ako že nespokojný).

Roz?arovaný z toho, že som si nevšimol že sa pôjde za mierneho vetra a nevedel aký pre m?a celkom podstatný rozdiel to v niektorých pasážach robí, roz?arovaný z toho že oba preteky mi de facto skon?ili v prvom kole a nemám pocit že mojou zásluhou (?uk, ?uk, buch o mantinel, mám nie?o poškodené? pneu OK, graf poškodenia OK, tak pre?o sa to chová tak ?udne? a potom v boxoch vidím že "ve?ká oprava")... roz?arovaný z toho ako mi to nejde aj ke? som trénoval asi 200 kôl ?i ko?ko, som sklamaný zo seba a tak. :-( Teraz si trošku popla?em a potom sa pozriem ?o sa ide nabudúce. :-) No ale aspo? som prišiel do cie?a a bez straty kola, aj ke? som mal chví?u chu? sa hodi? do spectate a nadáva? na všetko len nie na seba. :-)

Som zvedavý ?o sa dialo v D1 a D2, ?i tam štarty vyzerali profesionálnejšie ako u nás.

Nahrávam replay, edit ?oskoro.
z toho sem byl nejvic nastvanej pri ladeni setu. v kazdem zavode v kazde kvali se to auto s menicim se vetrem chovalo uplne jinak a nastaveni bylo k nicemu

co se tyce startu tak si zvykej to je div 3. tam to jiny nebude dokud se lidi neproberou. U me start probehl v poradku ale za sebou sem slysel jak to mlati o sebe
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 15.3.2010   #12
Gotha
Newbie
 
Join Date: 25.8.2006
Posts: 14
Default

Q: pro me docela trapeni, spousta chyb a trosku trema takze nakonec 6 misto

Race 1: start byl celkem v pohode az na par stouchancu, v prubehu bylo nekolik chyb a nekolik vyletu mimo trat, presto sem se dokazal udrzet na pozici, v dalsim prubehu delali zavodnici predmenou chyby a tim sem se dostal na 3 pozici

Race 2: start z 8 mista, kontakt hnedka v T1 a nabral sem gumy tim sem se propadl na 12 pozici, nekolik chyb predemnou a proskrabal sem se az na 3 misto, pak zacla stihaci jizda dvou jezdcu Ljubika a Dennyho. V 8 kole pri vyjezdu z T1 dostal Ljubik smyk a uvolnil mi misto, na Dennyho sem to parkrtak zkusil ale bez uspechu az v 10 kole udelal taktez chybu pri vyjezdu z T1 a nahoru do esicka sem byl trosku rychlejsi a bylo z toho 1 misto, mezi tim se na nas dotahl Jarmilhonda, ve 12 kole se za me dotahl na 1 vterinu a az do cile sem si ho privezl na zadech.

Zaverem bych rekl ze to byl pro me hodne dobry zavod...
Gotha is offline   Reply With Quote
Old 15.3.2010   #13
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Quote:
Originally Posted by Puma 2 View Post
Replaye:
R1
R2
nejde.
Muze nekdo poskytnout replay z r1. Stahnul jsem si novy lfs a zapomnel zapnout automaticke ukladani
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 15.3.2010   #14
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Viz post od Substance242, 21 hours ago. Dokonca si môžeš vybra?, ?i máš radšej Google, alebo Microsoft! :-)
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 20.3.2010   #15
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Tak jsem doma a m?žu n?co napsat:
Quali 8. místo,v tréninku byl ?as lepší,ale to už tak u m? bývá :-)
R1: po startu na 4. míst?,ale pro? bych si to d?lal jednoduchý,když to jde složit?,jediná chyba a propad na 15. místo,za?ala stíhací jízda a s rozbitým ?ízením jsem se dopracoval na 8. místo v cíli.
R2: start ze 3 pozice byl sen o bedn?,ale hned v šikan? do kopce jsem byl na 2. míst?,ale jezdec p?ede mnou zabrzdil,já taky což nebylo moc rozumné,hodiny a srážka s jiným jezdcem (omlouvám se),rozbité auto,p?ední k?ídlo ohnuté dolu,ale dalo se s tím jet,op?t stíhací jízda,jezdil jsem na 5.míst? a odrazil nespo?et útok? ostatních jezdc?,v posledním kole m? n?kdo p?edjel,ale okamžit? jsem za?to?il a vrátil se na 5 pozici.
Se?teno podtrženo,v každém závod? jsem ud?lal jen jednu chybu,ale stálo m? to dost,p?íšt? už si to nebudu tak komplikovat :-),p?kný závod,snad bude líp :-)
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 19:25.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.