Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Offtopic

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 16.4.2007   #1
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default Bus Driver Game.

Znate? (http://www.busdrivergame.com/)
Je to od lidi, kteri delaji Hard Truck. Jako oddechovka na odpo je to pekny.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 16.4.2007   #2
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Znám, hrál jsem, málem jsem usnul
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 16.4.2007   #3
Kdo.vi
Regular Member

 
Kdo.vi's Avatar
 
Join Date: 10.1.2007
Location: Hradec Králové
Posts: 580
Default

M? to hodn? zklamalo, ale dohrál jsem to
btw. Kdyby p?idali pohled z kabiny (což se nestalo a nikdy nestane), tak bych to dohrál klidn? ješt? 5x

Last edited by Kdo.vi; 16.4.2007 at 16:50.
Kdo.vi is offline   Reply With Quote
Old 16.4.2007   #4
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

pff kdyz se delaj takovyhle podivny hry, tak ja chci simulator vysokozdvyzniho voziku! Ale musi to mit promakanej fyzikalni model!
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 16.4.2007   #5
Kdo.vi
Regular Member

 
Kdo.vi's Avatar
 
Join Date: 10.1.2007
Location: Hradec Králové
Posts: 580
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
Ale musi to mit promakanej fyzikalni model!
Taky je to pravda! Když jedeš 50 po sn?hu a prudce trhneš volantem, tak se bus sklouzne!
Kdo.vi is offline   Reply With Quote
Old 16.4.2007   #6
Miondir
Regular Member

 
Miondir's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Ústí nad Labem/Brno
Posts: 661
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
pff kdyz se delaj takovyhle podivny hry, tak ja chci simulator vysokozdvyzniho voziku! Ale musi to mit promakanej fyzikalni model!
hehe, vzpominam kdyz jsem byl na brigade v jakymsi skladu v mrazirnach, tak nakej typek tam s tim na mokrejch dlazkach daval husty boky, az se z kolecek kourilo

jinak busdrivera jsem si zahral demo kdyz jsem doma nemel volanta a absence pohledu z kabiny je pro me naprosto nepochopitelna, takhle je to celkem pytlovina..
__________________
Miondir is offline   Reply With Quote
Old 16.4.2007   #7
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Taky netvrdim, ze tomu posilam hlas na hru roku Ale prijde mi to chytlavejsi nez Hard Trucky a ty maj pohled z kabiny, motorovou brzdu, tempomat....
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 16.4.2007   #8
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
pff kdyz se delaj takovyhle podivny hry, tak ja chci simulator vysokozdvyzniho voziku! Ale musi to mit promakanej fyzikalni model!
A mas na ten vysokozdviznej vozejk papiry,abys s tim moh jezdit? (tady se me mas ted zeptat, jestli ja mam papiry na autobus )
Jinak mam pocit, ze ve FarCray se s VZV jezdilo.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 16.4.2007   #9
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Taky jsem to zkusil a ani jsem nevypotreboval ten hodinovy limit na demo...trvanlivost nulova, nudny. Chase cam neodsuzuju, ta k arkadam proste patri.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 16.4.2007   #10
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by 00Ja View Post
Taky netvrdim, ze tomu posilam hlas na hru roku Ale prijde mi to chytlavejsi nez Hard Trucky a ty maj pohled z kabiny, motorovou brzdu, tempomat....
Hard Trucky jsem chvilku gamesil, ale desne me padaly tak me to po chvilce nastvalo, ale mozna to je moji HW vybavou Jinak to jsou takove ty ulitle gamesky pro me I kdyz jsme cekal trochu vice o fyziky.. kamion jsem rojel a ... ale nemam to jka porovnat se skutecnosti, jen s predstavami ..
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 16.4.2007   #11
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Quote:
Originally Posted by Canibal View Post
... ale nemam to jka porovnat se skutecnosti, jen s predstavami ..
Kupodivu se k realite nejvic blizil model z dilu 18 wheel of steel. Jednak tam byl jinej system zrcatek, jednak se naves choval mnohem lip nez v osattnich dilech (ten uplne posledni jsem nezkousel). V tech novejsich dilech se naves choval jakoby mel nataceci napravu.
Do skutecnosti to ale pochopitelne vsechno strasne daleko.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 16.4.2007   #12
Novas
Regular Member

 
Novas's Avatar
 
Join Date: 7.4.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 718
Default

vy se tady tomu posmivate (Chaos ), ale to nemuzete takhle brat... tohle je proste vec pro velice uzkou skupinu lidi... tohle je pro lidi, kteri chodi na ruzna vyroci MHD apod., aby si mohli koupit jednu jizdenku a CELY DEN jen jezdit v autobuse... pro lidi, kteri jsou blazeni, mohou-li si sednou v karose 73x na zadni sedadla a nechat si za zady pobrukovat motor na zastavkach, nebo naopak rvat na 1 do kopce. nebo si sednout na prvni sedacku a kochat se tim ohromnym vyhledem z gigantickeho predniho okna a sledovat jak se ten clovek (a to je samo o sobe tezke uvazovat o nem jako o cloveku, a ne jako o vyssi bytosti ) co sedi za velikym volantem, jako kral na svem trune, propleta uzkymi krizovatkami jakoby prave sedel ve VW Beatle, nebo naopak jak si to sine po silnici prvni tridy a krajina utika. jak hleda kvalty, a i kdyz uz prakticky neni pritomna zadna kulisa, presto ho vetsinou najde, i kdyz obcas musi pouzit mene vybirave zpusoby... jak jede do prudkeho stoupani, podrazuje na jedna a ten kolos se zastavi, zacne skoro couvat, ale ten hrdina vpredu presto dokaze tech nekolik tun dat s citem znovu do pohybu, jako by stal na rovince...............

proste tohle je urceno lidem, pro ktere je to srdecni zalezitost, jako jsou pro jine masinky, nebo motorky... ta hra se mi libi, po tom vsem cim jsme si my, karosaci, prosli grafika a fyz. model je oproti ostatnim autobusackym hram jako z nebe... samoze to neni dokonale, nejvic me stve ta kamera, nebo treba ze tam neni nejaka opravdu linka, kterou by clovek jel treba 5x... ale jinak je to opravdu prvni hra s touhle tematikou, ktera za neco stoji a musi kazdeho z "nas" potesit... jen vic takovych... dokonce jsem chvilemi uvazoval ze si na svuj dfp udelam sundavatelny velky volant z Karosy (a dam to trochu na plocho) ale to by musela byt preci jen o neco lepsi..

vim, muzu se vam ted jevit jako uchyl, a necekam ze to nekdo pochopi, jen jsem to zkusil...

a btw simulator vysokozdv. voziku bych taky bral

Last edited by Novas; 16.4.2007 at 18:33.
Novas is offline   Reply With Quote
Old 16.4.2007   #13
Novas
Regular Member

 
Novas's Avatar
 
Join Date: 7.4.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 718
Default

jeste pridam par smajliku k predchozimu postu, pac se tam uz nevlezli:



Novas is offline   Reply With Quote
Old 16.4.2007   #14
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Novas View Post
proste tohle je urceno lidem, pro ktere je to srdecni zalezitost, jako jsou pro jine masinky, nebo motorky...
hmm budu to muset ..pip.. "otestovat". Vypada to gamesa presne pro me At zije MTS a Trainz . Jsem rad ze nejsem sam
__________________
BabyOnWheels

Last edited by Canibal; 16.4.2007 at 18:54.
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 16.4.2007   #15
vcz.Jimik
Member

 
vcz.Jimik's Avatar
 
Join Date: 27.2.2005
Location: Most
Posts: 237
Default

Quote:
Originally Posted by Novas View Post
vy se tady tomu posmivate (Chaos ), ale to nemuzete takhle brat... tohle je proste vec pro velice uzkou skupinu lidi... tohle je pro lidi, kteri chodi na ruzna vyroci MHD apod......
sorry za spam, ale tenhle prispevek by se mel presunout do vtipu, takhle jsem se uz dlouho nezasmal
vcz.Jimik is offline   Reply With Quote
Old 16.4.2007   #16
Novas
Regular Member

 
Novas's Avatar
 
Join Date: 7.4.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 718
Default

Quote:
Originally Posted by vcz.Jimik View Post
sorry za spam, ale tenhle prispevek by se mel presunout do vtipu, takhle jsem se uz dlouho nezasmal
ja jen doufam, ze to neberete JEN jako vtip... ta podstata je myslena VAZNE
Novas is offline   Reply With Quote
Old 16.4.2007   #17
DoN
Administrator

 
DoN's Avatar
 
Join Date: 21.7.2004
Location: Rožnov p.R.
Posts: 1 103
Default

Quote:
Originally Posted by Novas View Post
vy se tady tomu posmivate (Chaos ), ale to nemuzete takhle brat... tohle je proste vec pro velice uzkou skupinu lidi...atd
Ja sem treba zrovna ten typ, co popisujes, autobusy me celkem bavi, vzdy jsem si pral nejakou autobusovou simulaci, ale todle me fakt nechytlo - takze to bude asi o necem jinem
__________________
http://www.rallyphotos.cz
DoN is offline   Reply With Quote
Old 16.4.2007   #18
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Nevite nahodou o nejake ultra-real-simulaci tramvaji nebo metra ?
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 16.4.2007   #19
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Pro opravdove nadsence doporucuju Desert Bus (je to na Segu, ale jede to v emulatoru). Strucny popis: Jedete s autobusem z Tucsonu v Arizone do Las Vegas v Nevade. Zadni pasazeri, zadny okoli silnice. Cesta trva 8 hodin cistyho casu. Zadny "Save". Pri dojeti do cile se vam zvysi skore o 1 bod a muzete jet zpatky. I kdyz je cesta furt rovne, autobus je treba stale ridit, protoze rizeni tahne doprava. Nekde jsem videl soutez ve skorovani 100 bodu v tehle hre (800 hodin hrani).
Kada is offline   Reply With Quote
Old 16.4.2007   #20
Kdo.vi
Regular Member

 
Kdo.vi's Avatar
 
Join Date: 10.1.2007
Location: Hradec Králové
Posts: 580
Default

Spangler:
metro - http://mechanik.wz.cz/ (ale musí se tuším spoušt?t p?es Dosbox nebo VDMS)
Tramvaj (i n?jaké to ne moc povedené metro) - http://www.bve-cz.net/ a stáhnout tra? z http://www.bve-tram-neustadt.de.vu/ tu mám ale odzkoušenou jen pod BVE2 nevim, jestli p?jde pod 4, protože jsem jí nerozjel

Edit: Kada - to m?že hrát jen magor ^^

Last edited by Kdo.vi; 16.4.2007 at 20:02.
Kdo.vi is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 17:09.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.