Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Offtopic

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 24.6.2014   #1
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default Pot?ebuju radu ohledn? iR

Nazdar lidi,
už dlouho jsem tu nebyl a co se tý?u simracing jsem te? úpln? mimo. V dohledné dob? se k tomu vracet nebudu, ale t?eba n?kdy ?asem. Bohužel se mi stala zlá v?c. Automaticky se mi obnovila licence iRacingu za 100 USD. A p?itom bych dal ruku do ohn? za to, že jsem to m?l vyplé. V iR jsem nejel víc jak p?l roku ani závod a nejdnou mi pošlou email že mi berou 100 USD. Je n?jaká šance, jak tu platbu stornovat? Prob?hlo to dneska p?es paypal. Fakt nevim co s tim, ty 2 litry m? dost mrzej. Na ?eskej diskuzi na iR fóru to vypadá mrtv? a tady je vás ur?it? aspo? pár, co s iR zkušenosti mají. D?kuju za každou radu, fakt nevíte jak bych to cht?l dostat zpátky.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 24.6.2014   #2
salik1992
Member

 
salik1992's Avatar
 
Join Date: 30.4.2011
Location: Brno
Posts: 278
Default

Ahoj. Taky jsem m?l za to, že p?es PayPal by se to samo obnovit nem?lo.
Nejd?íve bych v My Account vypnul automatic renewal. Pak bych použil jejich Support formulá? a jako Subject dal Renewal. Text pak n?co ve smyslu (nevím jak moc je to p?esné pro tebe, ale pro inspiraci):
Quote:
Dear Sir/Madam,
due to my study at university I have not been using your service recently. My previous subscription was payed by PayPal and I believed that it can't be renewed automatically (unlike using credit card directly).

I have not used the service since the renewal had happened few days ago. I would like to ask you, whether it could be possible to cancel this renewal, return my money and suspend my subscription.

Positive reaction would be really appreciated.

Thank You very much!

Yours faithfully
[jméno zde]
Doufám, že v tom nejsou chyby. Pokud ti to nesedí, klidn? použij i n?co svého, ale toto je napsáno zdvo?ile a myslím, že by m?lo mít velkou šanci na úsp?ch.
Hodn? zdaru!
salik1992 is offline   Reply With Quote
Old 25.6.2014   #3
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by salik1992 View Post
Ahoj. Taky jsem m?l za to, že p?es PayPal by se to samo obnovit nem?lo.
Nejd?íve bych v My Account vypnul automatic renewal. Pak bych použil jejich Support formulá? a jako Subject dal Renewal. Text pak n?co ve smyslu (nevím jak moc je to p?esné pro tebe, ale pro inspiraci):


Doufám, že v tom nejsou chyby. Pokud ti to nesedí, klidn? použij i n?co svého, ale toto je napsáno zdvo?ile a myslím, že by m?lo mít velkou šanci na úsp?ch.
Hodn? zdaru!
Díky, použil jsem n?jaký mix tvého a mého. Snad to projde, odeslal jsem to ješt? v?era, ale zatím žádná odpov??. Každopádn? jsou to sv*n?, úpln? jasn? si vybavuju že jsem tehdá nastavoval, aby se to neobnovovalo samo. Jak se to mohlo stát... Nemam nic proti iR jako h?e, ta bylo dobrá a dost jsem se u ní pobavil. Ale vzhledem k mojí horší práci jsem na tom ?asov? bídn? a ten volný ?as co mám trávim jinak. Ur?it? se k ježd?ní vrátim, ale te? na to neni ten správnej ?as.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 25.6.2014   #4
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

[OT] pro ty, kdo nemumí ?íst mezi ?ádky, tak te?, když GHOST nejezdí, má šanci vyhrávat i n?kdo jinej. Tak šup šup, než se GHOST k ježd?ní vrátí [/OT]
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 1.7.2014   #5
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Peníze jsou na cest? zp?t, nejsou to až takoví hajzlíci jak jsem si myslel. Ješt? jednou díky Saliku1992.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 2.7.2014   #6
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Pro ostatni, nedavno jsem pres promo kod aktivoval licenci za $1 na rok, placeno pres PayPal. Zapnulo se automaticke obnoveni, je to celkem nenapadna hlaska pri platbe. Kazdopadne vsechny tyhle automaticky platby (obchody, ktere maji povoleno neco automaticky strhnout z uctu) lze videt v PayPal uctu a lze je kdykoliv zrusit: Navod na zruseni opakujicich se plateb v PayPal uctu (anglicky).

Pokud jste platili kartou, tak je podle meho jedina moznost zrusit automaticke obnoveni v iRacing uctu.
Kada is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:05.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.