Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 2.9.2013   #161
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Q: pb tak to bolo na 1. miesto, inak sorry JackCY...nejako som to tam v 1. kole neukeroval a vletel trochu nekontrolovane do teba

R1: prestrelil som T1 ale 1. miesto udrzal...potom urobil naskok, potom ho stratil a na takmer spalenych zadnych nejako udrzal

R2: zo zaciatku to vyzeralo zaujimavo...stvorica v predu dost vyrovnana no potom som pre potesenie divakov urobil 360° za sikanou a stratil kontakt na Flame-a no hlavne spalil pneu...drzal som si tak rovnaky odstup no neslo to na tych 82°C zadnych pneu. Tak nakoniec 4. miesto po trapeni

setup som jazdil MARUS ale s upravenymi zadnymi tlakmi a odklonmi...islo to pekne kym sa to neprehrialo

Ale aspon som v neostrom zavode zistil ze moj momentalny stol je uplne otrasny na jazdenie lfs...hybe sa a cely je nejaky nestabilny...neviem ako to poriesim...asi by som nemal jazdit lfs..mozno by to pomohlo progressu v mojej diplomke

edit: inak som rad ze som stihol aspon jeden zavod...diky teda za organizaciu

Last edited by bavorak; 2.9.2013 at 22:32.
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 2.9.2013   #162
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Závody jsou ukon?eny, výsledky uzav?eny. Gratuluji vít?z?m a d?kuji všem z??astn?ným za dobrý pr?b?h zázvod?.

Kone?né po?adí

1. místo L.Ježek
2. místo JackCY
3. místo M.Kapal

Kone?né po?adí Hardcore Sim Racing trophy
1. místo P.Horák
2. místo M.Kapal
3. místo J.B?lík

V HSRt mají první dva jezdci po 120b, ale P.Horák odjel více závod?, tak jsem mu p?id?lil první místo.

Díky Ghostovy za poskytnutí setupu a 00Ja za poskytnutí serveru.

Last edited by HonzaNB; 2.9.2013 at 22:48.
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 3.9.2013   #163
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
Q: pb tak to bolo na 1. miesto, inak sorry JackCY...nejako som to tam v 1. kole neukeroval a vletel trochu nekontrolovane do teba
Já se asi trošku motal/boural v prvním kole, tak jsi m? p?edjel. Pak jsem se cht?l zav?sit že okoukam jak se tady vlastn? na té trati jezdí
Pod mostem jsi asi požral ze?, a i když jsem brzdil p?edem abych neud?lal to samé tak na vyto?ení se úpln? mimo to nebylo, jak t? to pak odrazilo od zdi tak jsme se potkali. Tak co, auto jsem opravil a jel dál Byla to taková skakácí a nebrzdící jízda. Pneumatiky jsem nem?nil zase tolik se smykem nespálili.

Quote:
R1: prestrelil som T1 ale 1. miesto udrzal...potom urobil naskok, potom ho stratil a na takmer spalenych zadnych nejako udrzal
A nebo to byl kou? od p?ední levé, tu jsem spálil v R2.

Quote:
setup som jazdil MARUS ale s upravenymi zadnymi tlakmi a odklonmi...islo to pekne kym sa to neprehrialo
Tak to jsi musel asi hodn? hlídat, na závodních setupech byli tlaky zadních pneu 190-200kpa a menší odklony.

Quote:
Ale aspon som v neostrom zavode zistil ze moj momentalny stol je uplne otrasny na jazdenie lfs...hybe sa a cely je nejaky nestabilny...neviem ako to poriesim...asi by som nemal jazdit lfs..mozno by to pomohlo progressu v mojej diplomke


Setupy parádní, díky Ghost
N?co jsem si upravil ob?as ale i tak v?tšinou velice dobrý základ na kterém se dalo odjet okamžit? závod. Kvalifika?ní jsem moc nezkoušel, spíše mi nesed?li ze za?átku a všechno jsem jezdil na závodním setupu.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 3.9.2013 at 14:30.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 5.9.2013   #164
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Gratuluji vít?z?m, d?kuji soupe??m a hlavn? organizátorovi za super pohár!

Lituji, že jsem se na poslední závod krom ú?asti úpln? vybodnul (dostal m? do spár? iRacing..), protože RACek ve m?st? byl prost? mazec.

Na vid?nou na trati
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 13.9.2013   #165
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Gratulujem vsetkym vitazom, a dakujem organizatorovi Honzovi a vsetkym zucastnenym.
Mrzi ma ,ze som nemohol s vami odjazdit celu seriu. Mal som to celkom dobre rozbehnute a tesil som sa hlavne na suboje s Beldom . Bohuzial mi do toho prisla brigada a posledny zavod som bol na dovolenke. Kazdopadne super uzil som si 2 preteky a pre mna v nestandardnej kombinacii s RAC som sa bavil
Tesim sa na 2. rocnik LSP
Puma /// is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 18:51.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.