Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 28.3.2010   #1
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default Tiskovka fox cup 2. ve?er - d3

Pište...
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 28.3.2010   #2
K0Z3L_43V3R
Member

 
K0Z3L_43V3R's Avatar
 
Join Date: 1.8.2009
Posts: 150
Default

replaye:
Code:
http://www.upnito.sk/subor/0fdadbee3b625efa9f0f0d00155e551c.html
__________________

Last edited by K0Z3L_43V3R; 28.3.2010 at 23:15.
K0Z3L_43V3R is offline   Reply With Quote
Old 28.3.2010   #3
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

R1: na pytel,p?i úhybovém manévru jsem najel do trávy,hodiny,písek a už jsem se nevyhrabal :-((
R2: start z 18. místa,v T1 jsem ?uknul do Zde?ka Klímy,omlouvám se,ale dost jsi to zadupl,pak jsem m?l s n?kým ?ukanec v rychlé šikan?,promi?,byl jsem na kraji a šel jsi mi do boku,dostal jsem se na 4. místo,jedna chyba a propad na 7,souboj se Standou Kilnerem,promi? Stando,už jsem byl p?ed tebou a zatá?ka m? vynesla a ?uknul jsem ti zadkem do p?edku,opravdu promi?,dojezd na 6. míst?,škoda té jediné chyby
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 28.3.2010   #4
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Po druhom preteku (siedmy) som celkom spokojný, ale celkovo to z mojej strany nestálo za ve?a. V kvalifikácii ani náhodou ?as ako v tréningoch ke? o ni? nejde, o preteku ani nehovoriac. V prvom som spravil chybu ako úplný blbec, a dvakrát za sebou (!) - po šikane som zostal príliš dlho úplne v?avo, lenže ten asfalt tam skon?í a už som letel... potom do boxov, trest za rýchlos?, a potom tá istá chyba znovu a nezvládol som to psychicky a hodil sa do spectate... Necítim sa vo svojej koži, v robote mám toho strašne ve?a a už teraz som nervózny ako to zase budem stíha? (nebudem), cez víkend som si neodpo?inul lebo na F1 stretnutí v Tatrách aj ke? som nepil som sa v?aka na celú chatu celú noc vrieskajúcim opilcom nevyspal... nervózny som jak prasa, nie je to ono. :-( Asi potrebujem babu, nemám na koho nakri?a?. ;-)

Jo a pred šikanou ma dvaja predbeli tak že sa dali vpravo ved?a m?a (áno mali lepšiu rýchlos? po tej ?avá/pravá ktorú doteraz neviem prejs? dobre), tak ma donútili ubra?, do pr?ic. :-)

Inak ale som príjemne prekvapený úrov?ou, aj ke? sme najslabšia divízia, tak T1 perfektné (prvý pretek, druhý myslím že tam nie?o bolo), kto sa vracal na tra? tak dával pozor, perfektné, chlapci a diev?a, super.

Replay (Q, R1, R2) na Google Docs:
https://docs.google.com/leaf?id=0B8x...OGQ4YzZl&hl=sk

To isté SkyDrive:
http://cid-ad5da238ac8c14d4.skydrive...race2-we1r.zip

Last edited by Substance242; 28.3.2010 at 23:16.
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 28.3.2010   #5
zombie
Newbie

 
zombie's Avatar
 
Join Date: 29.6.2009
Posts: 18
Default incident

Musim se omluvit ú?astníku závodu Brieška Peto, ale koukni na replaye, jak to bylo je jasn? vid?t.
zombie is offline   Reply With Quote
Old 29.3.2010   #6
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Pozrel som si TV Directorom oba naše preteky, a teda druhé/tretie miesto v druhom preteku, sila! :-)

Videl som aj nejaké veci ?o by boli možno na protest, uvidíme ako to zoberú aktéri.

A je zaujímavé, že takto z kamier sa mi zdá, že môže ís? ved?a seba aj 5 áut, že je tam miesta dos?, ale za volantom sa mi zdajú už dve prive?a. :-)

Jo a ke? fúka, fúka stále rovnako, tou istou silou a tým istým smerom? Musím asi trénova? zásadne s vetrom (a teda bez AI), lebo je to ve?ký rozdiel pre m?a veru, aj ?o sa týka prevodov by sa patrilo ich trochu upravi?.
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 29.3.2010   #7
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Nejprve bych opet chtel podekovat EQ Worrymu za zapujceni serveru.

Q: 11. na to ze byl minimlni trenink. spokojenost.

R1: Prvni kolo me mile prekvapilo, zadna kolizae, abolutni ukaznenost. Vypadalo to na dobry zavod. Ke konci kola Ghost zahlasil, ze jim nejede EGT server a ja zacal napozadi chroupat v hlave, co se tam asi muze dit. Koncentrace sala v nivec a chyby se kupily... Na cilovce ve 3 kole jsem dojel Pumu. Patrne po nejake dobre chybce a rozhodl se ho vzit vnitrkem. Do T1 se vsak nedal a nasadil vnejsi oblouk, tak jsem musel pribrzdit, aby me to nevyneslo na vyjezdu do nej a snazil se drzet vnitrni stopu. Mezi nas se pokusil vmacknout Kurt Kombajn. Bohuzel jsem o nem vubec nevedel a zvuk formule vlevo byl pro me Puma. Prvni jsem videl az jeho kolo a lehkym tuknutim jsem poslal Kombajna posekat pole vlevo. (Po zavode jsem se omylem omlouval Redovi, jezdim bez jmen... Tak jsem si ho speltel) No a pak ... uz bylo jen cekani na sousedy... nez si zacnou stahovat nejekej ten film
lag ... konec


R2: Po startu vidim porad buttony na ovladani. Soft padl? Ne jen sousedi stahuji... ale queue na prichozi pakety funguje.. C.M.L me odbavilo, az T3 a buttony zhasly. Na rovince jsem si chtel vzit Petuli, ale vzhledem pravdepodobnym lagum, jsem se zaradil za ni, abych tam na ni nevybafl nekde v sikane z lagu a snazil se chvilku cukat dal. Pak hop a vedle zase Red nebo Kombajn. Brzdim, abych ho nesmetl z lagu a radeji travou se snazim uklidit na posledni pozici. Jsem uklizen a net je uklidnen... uplne zklidnen konec...

Ze zanamu jsem lagoval opravdu hodne. Tak prosim pro priste ty co jsou za mnou .. zarvete Lagujes jak "....". V tomto pripade je chat povolen ... a ja se pokojne prepnu do spect rovnou. Z kokpitu nepoznam, jestli jo je nejaky kratounky vypadek, nebo jedu 3-5s pod lagem. Diky.

Jinak dekuji za ukaznene starty v R1. R2 byla drobna kolize v T1, ale jinak pohoda.

Takze sprdnu providera, aby nasadil nejaky FUP na stahovace... je fakt tezky problem nepustit torrent na 100 a vice konexi. Kdyz neco stahuji, tak pres noc a je me jedno jestli to tam je za 1h nebo 3h, pri omezenem poctu konexi. To ale lidem nedochazi...

Tak snad priste to bude fungovat, bohuzel to zjistim zase az v 8:45 ...

Tesim se Baby.
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 29.3.2010   #8
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Q: nastavil beno na zavod, stahnul set a zacal trenovat. 6. misto docela spokojenost

R1: Start byl az nejaky moc poklidny. V T1 to chvalim, ale trochu jsem cekal, ze se lidi budou potom vic drat po lepsim umisteni. Napr. Kombajn.
Kurte cekal jsem ze trochu zabojujes. Jeste jsme se na sebe koukali na ty rovince. To mi udelalo usmev na tvari, protoze hodne lidi jezdi tunel a nekouka napravo nalevo , zaroven taky trochu zklamani, protoze tim jak si se stahnul, jsme se osidili o souboj.
To stejny Substance. Kdyz jsem te dojel, tak na stejnym miste jsem te v poho predjel vnitrkem, presne tam, kde se Kurt stahnul.
Lidi, vzajemny respekt je fajn, ale pozvanky na pro predjeti zbytecne nerozdavejte.
Peter Brieska. S tebou to bylo fajn. Hodne krat jsme si vymenili pozici, ale myslim, ze by to slo lepe, kdyby si nedalal tolik chyb. Mohli jsme se posunout mnohem vys v poli. Strasne si mi pomohl, protoze ja jezdil pomalu a porad se jeste ucil trat a vlastne diky tobe jsem dojel lidi, ktere bych v R1 nikdy nedojel.
3. misto bylo fajn

R2: Start usel, ale v prvnim kole jsem se otocil, takze do druheho jsem najizdel posledni. Nastesti byla zabava, ale ne zas tak velka, protoze jak jsem rekl. Nikdo nema chut zabojovat, nebo asi proste neumi jezdit defenzine.
Co se tyce Mirka Kucery, toho jsem tak trochu pustil, protoze jsem se domnival, ze se mi za nim podari vyvezt pred vetsinu pole. Bohuzel, predjizdel moc rychle a ja ho proste nestihal.
Kdyz jsem se podival zpetne dneska na replay, tak jsem zjistil, ze jsem predjel Standu Kilnera pod zlutou. Moc se za to omlouvam a vubec netusim, jak jsem si toho nemohl vsimnout, asi jsem se presprilis soustredil na souboj. Jeste jednou promin a jsem ochotny za to nest nasledky, pokud mas pocit, ze by to neco zmenilo, kdybych te tam nepredjel.
4. misto z posledniho, takze spokojenost.

Uz se tesim na dalsi zavod

Baby: Ty si lagoval strasne. V zivote se mi nestalo, ze by auto v jedny zatacce zmizelo a objevilo se az v druhe.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 29.3.2010   #9
KLIMA Zdenek
Newbie

 
Join Date: 13.2.2010
Location: Smržov
Posts: 59
Default

Quote:
Originally Posted by Tomas Ag CZ View Post
,v T1 jsem ?uknul do Zde?ka Klímy,omlouvám se,ale dost jsi to zadupl
Vím o tom, ale zleva a zep?edu se nedalo jinak, ale to nic, pak jsem tam ve druhým závod? trochu vytla?il myslim pana Koreneho. Byl jsem docela zklamaný z prvního závodu, kdy jsem jezdil na 5. míst? a pak v p?lce 16.kola vypadl internet a byl konec. druhej závod jsem jel na plno od za?átku do konce, ale pak n?jaký chyby. omluva všem se kterými jsem p?išel do kontaktu.

Snad to p?íšt? vyjde líp.
KLIMA Zdenek is offline   Reply With Quote
Old 29.3.2010   #10
Puma
Member

 
Puma's Avatar
 
Join Date: 16.7.2009
Posts: 465
Default

Quote:
Originally Posted by KLIMA Zdenek View Post
Vímpak jsem tam ve druhým závod? trochu vytla?il myslim pana Koreneho.
Nepamatuji si ale o pozici jseem nep?išel.. (doufam )


Q: Nemoh jsem se porovnat z v?trem a tím takže až na kkonci kvaldy myslim 8.(?) místo

R1:Nádherná T1 fakt díky bylo to nádherný kluci T1 z 3. divize by se m?la dát na hlavní stránku a do pravidel.. bylo to jak vyst?ižený z novin...
Potom jsem se probojoval na 3. a za?al chybovat... dojela m? Bába a tak jsme si dali souboj na cílovce ale vyšel jsem s toho líp a Kombajn tam (aspon u me v zracatkach) zaLAGoval a šel do hodin.... Potom jsem p?edjížd?l Reda(?) a na rovin? p?ed šikanou nesmysln? vjel do m? a dali jsme si oba výlet na trávu Red(?) Do ka?írku a dal si líba?ku z bariérama... já jsem odešel jen z pochroumaným zav?šením pravé strany a LZ kola... jelo se dál a v T1 jsem to kv?li poškození nevyto?il a dal si výlet na ten plácek... vrátil jsem se za n?jakýho CHS(tusim pan Simek) ale ješt? jsem ho p?edjel a mezitím se další CHlupatej Spacák vysekal tak jsem si vychutnal ješt? jej a cílovej prapor...

R2:Start ze 3. po chvíli na 1. a za?al m? dojížd?t ZABII(?) nakonec m? p?edjel ale krásn? jsem se ho držel....potom m? dojel Peppo s ním jsme si zajeli bohužel mu nevyšla rychlá zatá?ka a dal si hodiny potom m? dojel vít?z prvního závodu (p?iznejte se kdo to byl!!! ) a já jel defenzívu a do cíle jsme dojeli oba ze strátou +0:06:21 na vít?ze bohužel jsem nevím pro? byl 2. a on 3.

D?kuji za skv?lej závod, p?íšt? zas....


Puma
__________________

|ALTP8 Baby GTR- 14.|1. CZ LFS Liga 2010- 53.|
Puma is offline   Reply With Quote
Old 29.3.2010   #11
KLIMA Zdenek
Newbie

 
Join Date: 13.2.2010
Location: Smržov
Posts: 59
Default

Quote:
Originally Posted by Puma 2 View Post
Nepamatuji si ale o pozici jseem nep?išel.. (doufam )
myslim že ne, cht?l jsi m? p?edjet v nájezdu po mírné levé p?ed šikanou, a já se nechal trochu víc vynést, ale ke kontaktu nedošlo. ješt? zkouknu replay a uvidím s kým sem se tam potakl
KLIMA Zdenek is offline   Reply With Quote
Old 29.3.2010   #12
Jigr
Newbie

 
Jigr's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Location: Olomouc
Posts: 38
Default

Co ?íct.Všem se moc omlouvám!!!
P?i prvním vykopnutí ze serveru jsem byl na ku?ácké na dvo?e.P?i druhým už m? to za?alo bejt divný(mám kabelovej inet a rychlej).Po vykopnutí z prvního závodu jsem vyb?hl z pracovny a zjistil,že mladýmu pánovy se na no?as za?ali stahovat updaty.Sprdnul sem ho "do bezv?domý" a šel sem zase ke kompu.Jenže to nep?estávalo a po xedoxov? zoufalém volání,že laguju celej server jsem vzdal i druhej závod,abych to nekazil ostatním.P?esto jste si asi vytrp?li dost.Ješt? jednou se omlouvám.
BTW: dnes to chytl provider,co to jako m?lo být a ten p?iznal,že m?li problém na páte?ní síti.Bohužel,jak na svini,zrovna od p?l deváté do jedenácti.Smolík.Snad p?íšt?.
Jigr is offline   Reply With Quote
Old 29.3.2010   #13
Puma
Member

 
Puma's Avatar
 
Join Date: 16.7.2009
Posts: 465
Default

ta jsem koukl Replay a Kombajn teda neLAGl ale myslm si že tam baby ho nerozto?il... i kdys ho mozna trochu ?ukl ale fakt jen ne moc
__________________

|ALTP8 Baby GTR- 14.|1. CZ LFS Liga 2010- 53.|
Puma is offline   Reply With Quote
Old 29.3.2010   #14
Pet46ule
Newbie

 
Pet46ule's Avatar
 
Join Date: 3.9.2009
Location: Ivan?ice - Letkovice
Posts: 25
Default

R1: Start byl klidnej , jela jsem si to svoje a zbyte?n? neriskovala, okolo 13.kola m? dojížd?l Kurt Kombajn s kterým pak byli parádní souboje , úpln? jsem se klepala, abych to nepokazila a d?kuju mu za n? ješt? jednou , byli to jedny z prvních v LFS v závod? v cílí 13. místo a spokojenost.

R2:: Dostala jsem se jednu dobu na 11. místo, ale nebyla jsem tak rychlá a sem tam n?jaká chyba a propadla se , na konci 17. místo myslím.

D?kuju za parádní závod všem, alespo? teda pro m? byl supr a taky d?kuju svýmu týmovýmu kolegovi Zde?kovi za pochvalu po R1 a gratuluju mu k jeho umíst?ní a k jeho šikovnosti a u?enlivosti se závod od závodu zlepšovat
Pet46ule is offline   Reply With Quote
Old 29.3.2010   #15
duuku
Member

 
duuku's Avatar
 
Join Date: 31.5.2005
Location: Merklín (okr. Karlovy Vary)
Posts: 335
Default

Quote:
Originally Posted by Puma 2 View Post
potom m? dojel vít?z prvního závodu (p?iznejte se kdo to byl!!! ) a já jel defenzívu a do cíle jsme dojeli oba ze strátou +0:06:21 na vít?ze bohužel jsem nevím pro? byl 2. a on 3.

D?kuji za skv?lej závod, p?íšt? zas....


Puma
Byl jsem to ja Jinak priste uz se musim na HL daleko vic soustredit abych nedopadnul jako ted kdy v prvnim zavode sem si jel svoje a ostatnim jen ujizdel a ujizdel (a byla to velka nuda). Ve druhym zavode jen diky nehode, propadu dozadu a rychlemu prodirani se dopredu aby z toho byla aspon bedna to uz bylo aspon nejaky vzruso a nakonec 3. misto o tisiciny vteriny chtelo to jeste par kol navic, prvni uz byl v dohledu
duuku is offline   Reply With Quote
Old 29.3.2010   #16
Peppo
Newbie

 
Peppo's Avatar
 
Join Date: 13.6.2008
Location: Levice-Slovakia
Posts: 88
Default

Quote:
Originally Posted by zombie View Post
Musim se omluvit ú?astníku závodu Brieška Peto, ale koukni na replaye, jak to bylo je jasn? vid?t.
Je to zavod stat sa moze cokolvek a zalezi len na tebe ako to vezmes .Bol som nahnevany ale potom to preslo ,aj ja som par krat skazil preteky inemu a mrzelo ma to.Ale nahoda je blbec.
__________________
OMR-OLD MAN RACING , http://www.omr.tym.sk ,
Peppo is offline   Reply With Quote
Old 30.3.2010   #17
Kurt_Kombajn
Member

 
Kurt_Kombajn's Avatar
 
Join Date: 3.8.2005
Location: F-M
Posts: 484
Default

Óóó, tolik publicity najednou
Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
...ale trochu jsem cekal, ze se lidi budou potom vic drat po lepsim umisteni. Napr. Kombajn.
Kurte cekal jsem ze trochu zabojujes. Jeste jsme se na sebe koukali na ty rovince. To mi udelalo usmev na tvari, protoze hodne lidi jezdi tunel a nekouka napravo nalevo , zaroven taky trochu zklamani, protoze tim jak si se stahnul, jsme se osidili o souboj...
V mém p?ípad? se s pozvánkou k p?edjížd?ní pleteš. Vysv?tlení pro tebe mám hned dv?. Rozhodn? více zklamání, než z neuskute?n?ného p?edjetí, bys m?l, kdybychom to tam v té šikan? nezvládli a skon?ili bychom oba v písku a plácali si místo závodu bábovi?ky. A za další, ne každý náznak p?edjížd?ní je mín?n jako okamžitý souboj. N?kdy je dobré si soupe?e nejd?íve o?ukat, p?e?íst si jeho jízdu a p?ípadn? ho i takovými výpady znervóznit.

Quote:
Originally Posted by BabyOnWheels View Post
... Mezi nas se pokusil vmacknout Kurt Kombajn. Bohuzel jsem o nem vubec nevedel a zvuk formule vlevo byl pro me Puma. Prvni jsem videl az jeho kolo a lehkym tuknutim jsem poslal Kombajna posekat pole vlevo...
V pohod? Beztoho bych tam tak jak tak, d?íve ?i pozd?ji skon?il

Quote:
Originally Posted by Puma 2 View Post
... a Kombajn tam (aspon u me v zracatkach) zaLAGoval a šel do hodin....

Quote:
Originally Posted by Puma 2 View Post
ta jsem koukl Replay a Kombajn teda neLAGl ale myslm si že tam baby ho nerozto?il... i kdys ho mozna trochu ?ukl ale fakt jen ne moc
Už to bude t?etím rokem, co jsem na tomto p?ipojení (10 MBit, optika) a že bych lagoval, tak to slyším prvn?.. Ale n?co se tam stalo.. to jo.. Z replaye to na n?jaký mini lag opravdu vypadá..

Quote:
Originally Posted by Pet46ule View Post
...okolo 13.kola m? dojížd?l Kurt Kombajn s kterým pak byli parádní souboje , úpln? jsem se klepala, abych to nepokazila a d?kuju mu za n? ješt? jednou , byli to jedny z prvních v LFS v závod? ...
I m? bylo pot?šením a také vyslovuji znovu slova dík?. S tím klepáním jsme na tom byli podobn?. U m? možná o to víc, že šlo o souboje s k?ehkým stvo?ením, kterému jsem necht?l ani vlásek pok?ivit Jela jsi kolo od kola líp a líp a tam kde jsem si v minulém kole ?íkal, že by to šlo, tak to v tom dalším už nešlo


Díky všem za závod se vším všudy a hlavn? Polymu za poskytnutý race set. Hned po zavod? jsem si ?íkal, že se na další p?ipravím zodpov?dn?ji, tak uvídím, jestli to dopadne jako vždycky..
__________________
M3R Kurt_Kombajn member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team

AMD Athlon XP2200 (1,83 GHz), 1 GB RAM, NVIDIA GeForce4 Ti 4200, Logitech G25 Racing Wheel, S2 licence od 13.6. 2006

"D?kazem dobrého pr?jezdu jsou pro m? utíkající diváci. To si vždy ?íkám, že to bylo na brzdách akorát." - Iva Víchová
Kurt_Kombajn is offline   Reply With Quote
Old 30.3.2010   #18
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Jigr View Post
BTW: dnes to chytl provider,co to jako m?lo být a ten p?iznal,že m?li problém na páte?ní síti.Bohužel,jak na svini,zrovna od p?l deváté do jedenácti.Smolík.Snad p?íšt?.
O tom samem me presvedcoval i ten muj ... ale nevim co se deje jine nedele od 20:30
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 30.3.2010   #19
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Puma 2 View Post
ta jsem koukl Replay a Kombajn teda neLAGl ale myslm si že tam baby ho nerozto?il... i kdys ho mozna trochu ?ukl ale fakt jen ne moc
Na vcolantu jsem cicil tuknuti do leve predni pneu. Ne moc .. ale trochu jo. Vzheldem k plynu na vyjezdu, kdy se to toci i bez tuknuti to myslim sacilo...
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 10.4.2010   #20
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Pozde ale prece napisu, jak jsem si po dlouhatananske dobe zajel online. Vecer zacal zjistenim, ze je jakysi novy patch: Download -> unlock -> marne vzpominani na heslo -> marne hledani zmeny game hesla na lfsworldu -> zmena hesla na lfs.net -> konecne vidim seznam serveru .
Kvalifikace - zadny vydareny kolo, pozice nekde uprostred
1. Zavod - vyhnul jsem se vsem kolizim, krizovka jen jedna, v celku pohodove 4. misto.
2. Zavod - Jizda uplne bez problemu, stejny casy na kolo, vice mene zadne souboje, v cca 3-4 kole jsem vnejskem predjizdel myslim Standu Klinera. V poslednim kole jsem trochu probrzdil prvni zatacku, takze me po dlouhem stihani dojel a predjel Jan Sirl, takze 5. flek.

Dikec Babymu za paradni administraci, windmousemu za set a vsem za zavody.

Last edited by Kada; 10.4.2010 at 18:48.
Kada is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:40.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.