Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 29.3.2010   #21
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Hotlap pro roz?azování na závody se m? povedl do 1.divize, ale m?la jsem z toho hr?zu bylo m? jasný, že v závodech v rychlosti nemám šanci, vsadila jsem proto na jistotu bezchybné jízdy.

Kvalifikace: 20. místo

1. závod: celkem bezchybná jízda se m? da?ila asi do poloviny závodu, to už jsem byla na 12. míst?, no ale potom 2x hodiny a propad na konec, dojela jsem 20. stejn? jako v kvalifikaci.

2.závod: to bylo ješt? lepší a dojela si pro 13. místo

V obou závodech jsem i n?kdy bojovala a p?edjížd?la doty?ní v?dí, moc se m? to líbilo, d?kuju.
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 29.3.2010   #22
Francek
Member

 
Join Date: 23.4.2008
Location: Spišská Nová Ves
Posts: 194
Default

Quote:
Originally Posted by Lala View Post
Na co ale v replayi koukat nemusim, je nehoda s Franckem. Sejmul jsem ho v T1 potom, co jsem asi o metr prejel brzdny bod. Trefil jsem ho zvnitrku do zadniho kola, oba jsme skoncili v hodinach a ztratili nekolik mist Za to se mu moc a moc omlouvam. Byl jsem z predeslych souboju namotivovany a udelal jsem strasnou chybu. Za todle bych si sebral vsechny body.
Stavaju sa aj take veci . Kasli na to...
Vcera som dost kvalitne nadaval, ale uz ma to preslo . Som rad, ze si pockal ;-)
Francek is offline   Reply With Quote
Old 29.3.2010   #23
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Q: Zvolil jsem strategii R1 setu a darilo se mi zajizdet celkem slusne casy. Nakonec cas 1:34.09 stacil na poleposition i kdyz jsem cekal ze to nekdo da pod 34.

R1: Cil byl jasny, udrzet za sebou Juraje K. do T1 a doufat ze budu mit rychlejsi vyjezd a trhnu se. A taky neudelat chybu v prvnim kole jako na Astonu. Povedlo se. Vse bez problemu a na konci prvniho kola jsem mel vic jak sekundovy naskok. Pote co se na 2. misto dostal Petr D. jsem tak trochu cekal ze se zacne priblizovat, ale diky konzistentni jizde se tomu tak nestalo. Rozdil byl dlouho kolem +- 2,5 s a od poloviny zavodu jeste narustal. Takze v cili 1. misto a velka radost.

R2: Hned po startu lehke drama v T1 kdy Radek M. vjel na travu a v naslednem smyku se mu podarilo roztocit i me. Nastesti jen lehce a Andrej K. me po chvili zase srovnal do spravneho smeru. Takze se krom ztraty 5 pozic zas tak moc nestalo. Nasledavalo nekolik krasnych kol plnych souboju a v sestem kole bohuzel doslo k incidentu s Michalem Spackem. Tady bych se rad rozepsal, takze koho to nezajima muze preskocit nasledujici odstavec.

Na rovince za prvnim splitem jsem predjizdel zprava a drzel si primy smer. Kdyz bylo moje leve zadni kolo na urovni Michalova praveho predniho, objevil se Michal v levem zpetnem zrcatku celkem blizko meho vozu. Reagoval jsem tak ze jsem lehce zatocil doprava abych se vzdalil od jeho vozu, ale nestacilo to a nase vozy se chytly. Zacalo me to prirozene tahnout doleva a Michala jsem tak vytlacil az na travu, kde dostal hodiny. Pritom mista vedle me bylo pred samotnym kontaktem spousta, nevim proc se Michal tak tlacil ke me.

V druhe polovine zavodu jsem krouzil na 7. miste a pote co odpadli Radovan G. a Mirek T. jsem byl uz na 5. Prede mnou Frantisek V. a Jiri L. Frantisek me tak trochu pustil a Jiriho jsem predjel v nasledujicim kole. Prede mnou uz byli jen Juraj K. s velkym naskokem a Vitek M., ktery jel famozne, takze jsem cilovou pasku protnul na 3. miste.

Z tohoto zavodu si odnasim maximalni spokojenost, dokonce jsem ani s vetrem nemel problemy, jak u me byva zvykem. Tesim se na Kyoto!
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing
Poly is offline   Reply With Quote
Old 30.3.2010   #24
Zefram
Newbie

 
Join Date: 3.6.2006
Location: Praha
Posts: 39
Default

Quote:
Originally Posted by Gepas View Post
...když m? p?edjížd?l pan Šimek, tak mi to luxusn? zav?el a poslal nás oba do ka?írku...
Sorry, v tu chvíli jsem myslel, že ti nechávám víc místa. Já se vždycky smál, jak mají Ameri?ani vylepšená auta tím "P?edm?ty v zrcátku jsou blíže, než jak to vypadá", ale ona to možná zas tak úplná blbost nebude.
Zefram is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:21.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.