Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Pro za?áte?níky

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 6.4.2008   #1
Mr.Article
Newbie
 
Mr.Article's Avatar
 
Join Date: 7.8.2007
Posts: 17
Question S2 Licence-s3

Mám prostou otázku...má dneska cenu si koupit s2 full,když za chvíli vyjde s3?Mimochodem ješt? bych rád v?del,kd to p?ibližnš bude...
P?edem díky
Mr.Article is offline   Reply With Quote
Old 6.4.2008   #2
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

S3 rozhodn? nevyjde za chvíli, bude to ješt? n?kolik let. Kup S2, protože v?bec nic neztratíš, S3 pak "dokoupíš" za rozdíl ceny, tak jako my všichni.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 6.4.2008   #3
Mr.Article
Newbie
 
Mr.Article's Avatar
 
Join Date: 7.8.2007
Posts: 17
Default

Okay..Díky za info...Tak do 3.m?síc? bude S2..Možná i d?ív
Mr.Article is offline   Reply With Quote
Old 6.4.2008   #4
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

To si celkem veris, podle me S2 takhle rychle nebude, je toho jeste dost, co se ma stihnout (interiery atd.)
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 6.4.2008   #5
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Myslím, že cht?l ?íct, že do 3 m?síc? bude mít S2 licenci
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 6.4.2008   #6
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

aha, dvojsmyslna veta
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 13.4.2008   #7
PzKpfw VI Tiger
Newbie
 
Join Date: 15.3.2008
Posts: 15
Default

Sry, že vam to tu kazim, ale ja si to neodpustim. Nekupuj, budeš zklamany.
PzKpfw VI Tiger is offline   Reply With Quote
Old 13.4.2008   #8
gajdyn@tor
Newbie

 
Join Date: 3.3.2007
Location: PD
Posts: 57
Default

PzKpfw VI Tiger Mohol by si uviest preco, co ta zklamalo, co si ocakaval?
__________________
S2 Licenced since 19.3.2008

Real Racing Team
gajdyn@tor is offline   Reply With Quote
Old 13.4.2008   #9
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by PzKpfw VI Tiger View Post
Sry, že vam to tu kazim, ale ja si to neodpustim. Nekupuj, budeš zklamany.
ja víš, jestli n?kdo jiný bude zklamaný? Vhodn?jší by bylo napsat "já jsem zklamaný" a napsat d?vod. Nebo se jakožto jednotlivec ceníš jako d?ležit?jší, než zdejších n?kolik set lidí spokojených s lfs?
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 13.4.2008   #10
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by gajdyn@tor View Post
PzKpfw VI Tiger Mohol by si uviest preco, co ta zklamalo, co si ocakaval?
to by me taky zajimalo...
ja si licenci koupil v roce 2003 a zatim me to stale bavi i kdyz momentalne nemam moc cas jezdit
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 13.4.2008   #11
Vazli
Regular Member

 
Vazli's Avatar
 
Join Date: 21.3.2006
Location: Pelh?imov
Posts: 601
Default

presne kdo do toho jednou spadne jen tak toho nenecha
__________________
www.vyvonenakara.cz
Vazli is offline   Reply With Quote
Old 13.4.2008   #12
Kurt_Kombajn
Member

 
Kurt_Kombajn's Avatar
 
Join Date: 3.8.2005
Location: F-M
Posts: 484
Default

Quote:
Originally Posted by PzKpfw VI Tiger View Post
Sry, že vam to tu kazim, ale ja si to neodpustim. Nekupuj, budeš zklamany.

Podle meho nazoru, pokud se nekdo nadchne demem, tak plna ho v zadnem pripade nemuze zklamat, ba naopak.

Proc myslis, ze by mohl byt (mel byt) zklamany ? Ty sam jsi zklamany ? Muzes nastinit duvody ? Vazne me to hrozne zajima, protoze jsi prvni clovek, ktery neco takove tvrdi.
__________________
M3R Kurt_Kombajn member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team

AMD Athlon XP2200 (1,83 GHz), 1 GB RAM, NVIDIA GeForce4 Ti 4200, Logitech G25 Racing Wheel, S2 licence od 13.6. 2006

"D?kazem dobrého pr?jezdu jsou pro m? utíkající diváci. To si vždy ?íkám, že to bylo na brzdách akorát." - Iva Víchová
Kurt_Kombajn is offline   Reply With Quote
Old 13.4.2008   #13
PzKpfw VI Tiger
Newbie
 
Join Date: 15.3.2008
Posts: 15
Default

Jo jsem, demo sem hral mesic-dva. Sem si ?íkal, 700 za plnou není moc, budu mít s kým hrát a budu mít GTRka. Jenomže nabídka server?, kde se jezdí GTRka je hodn? malá. Aktuáln? vidím 6, ale jenom jeden kde se dá hrát, protože tam nebudeme dva. A to ConeDodgers1, na dvojce v??n? nikdo není. Když sem to vid?l poprvé, 20-30 lidí, tak sem si ?íkal, že budou po?ádné závody. V demu mi první jeden dva v?tšinou uleji s ?asem blízkým sv?tovymu rekordu a zbytek byl zase takovy, že neodjel jedno kolo v celku. Myslel sem, že budu mít vždycky s kým závodit. Jenomže ouha. Když ješt? stojíme na startu, tak to vypadá super. Jenomže pak se n?kdo nerozdeje, protože u toho prost? nesedí. V nejlepším je ješt? v první desítce, takže zbytek se namele. (Za to asi nem?žou, mám vyzkoušeny, že vyhnout se tam je hodn? t?žký). Když to náhou p?ežiju nebo je novy start, tak n?jaky zas n?kdo nedojede do první zatá?ky a za?ne z trávy couvat kolmo do trati. Buch to do n?ho. (Aby bylo jasno, tra? AS3 (national), takže n?jaky 250km/h). Auto v hodinach, nejlepe vemu ješt? 5-6 s sebou nebo n?kdo m? když to nejsem já. Když dojedu do první zatá?ky a ustojim to žduchání zezadu, jako že to není jeden ?uk, ale op?t n?kolik. To není závod?ní, to je o tom p?ežít v celku první kolo. Pak mám jist? postarany o místo v první desítce, protože zbytek nedojede. Když to shrnu.

1. Myslel sem, že to hraje hodn? lidí => nebudu mít problém najít jakoukoli tra? s jakoukoli kategorií a to s minimáln? 10 závodníkama. Vubec, no neva. Aston National je fajn a jeden server s lidma existuje.
2. Nehody se stanou vždycky, to jo. Mužu n?koho nabourat, m?že n?kdo m?, se prost? stane. Ale abych ?ekal 20 min na závod a pak 6x skon?il v prvním kole, to je moc.
3. Když bylo u dema napsany, že tam m?žu potkat kohokoli, tak sem to bral. Tady jede ?lov?k za sebe a chová se jak hovado.
M?že být pomalý, taky sem byl. M?že n?koho nabourat. Ale bu? se ti lidi nedivaj na zavody v televizi, ne?ídí auto anebo v?bec nemyslí. Napadlo by n?koho normálního couvat do rozjetyho pole? Odstavit to na horizontu nebo v zata?ce nejlepe n?kde, kde není vid?t? Na to nepot?ebuju ani závodní licenci ani ?idí?ák. Na to sta?í zdravý rozum. Když jedu 250, tak kolik ujedu, než mi dojde, že tam stojí a to nemluvím o bržd?ní.
Beru modry vlajky, upln? zastavit mi pokazí "m?j" závod, ale m?žu uhnout a p?ibzdit a ne kli?kovat pul kola.
4. A samotny závod?ní. Párkrát sem potkal ?lov?ka, co byl +- st?jn? rychlý jak já. T?i kola sem se p?edjížd?li v zatá?kách, ale vždycky tam bylo místo pro toho druhyho. Ale pro v?tšinu p?edjetí znamená natla?it se do vnit?ní stopy, dupnout na to a doufat, že ho druhy takovy nezbo?í ze zadu a že ten p?edjížd?ny ?u?í do zrcátek a prost? nezato?í. Do t?ch zrcátek by m?l, to jo, ale aby musel skoro zastavit. Stejn? jak jízda mimo ideální stopu, aby nemohl být p?edjen vnit?ní stopou, beru ví o m?. Má plusové body, ale p?ece nezato?í když už sem vedle n?ho a nabere m?? Vytlá?ení na rovince to samé. Jedem vedle sebe a zni?eho nic bum do m? z boku. Taky to p?etá?ení jak ve filmech, že m? nabere v zatá?ce, nejlépe n?jakíé rychlé, jeno zlehka ?uk do blatníku a už se vezu.
Už se to psal, nehody se stanou, ale abych za celý den nedoje jeden jediný závod od 1.kola do 10.kola se jednou zastávkou. Dneska sem teda dojel dva. Jeden jenom o kolo zp?t, kdy sem v boxe ?ekal skoro minutu na opravu auta, protože n?jaky vul zustal stát v zatá?ce. A druhy, protože sem startoval z 5.místa, tak se m? crash v první zatá?ce vyhnyl, ale stejn? tam byla kolize a byl sem vyšet?ovan adminy, nakonec to moje vina nebyla, ale ono se t?žko n?jak mluví (píše), když ješt? jedu. A stejn? zase oprava v boxe, bylo to n?jaky nahnuty.
Hra je to super, to jo, ale ti lidi co je potkavam, když ud?lá takovou blbost, tak napíšu sorry a ne když se zeptám, co to bylo, tak mi napíše "". Není závod, abych nedojel s otiskem v karoserii p?i nejlepším. Jediny št?stí, že se nem?žu zabít, už bych tu nebyl.
PzKpfw VI Tiger is offline   Reply With Quote
Old 13.4.2008   #14
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

se nediv... ConeDodgers se IMO temer rovna demu co se urovne lidi tyka... S2 je spis o tom ucastnit se organizovanejch lig a poharu nez jen jezdit na public serverech...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 13.4.2008   #15
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Miluju lidi, kteri to, po par zkazenych zavodech, vzdaji... Nezajdem na dzusik ?
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 13.4.2008   #16
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default

PzKpfw VI Tiger - skus nejaku ligu... napriklad dalsiu "1st class" cesku ako oktavky. Je pravda, ze oproti minulosti ta uroven na publicoch upadla, ale to ma nejak velmi netrapi, kedze na puboch prakticky nejazdim. Ked uz, tak vacsinou vystopujem niekeho znameho na LiveAlert (to demo nema a pripojim sa za nim. Vacsinou sa trenuje na nejaku ligu (tu sa to oproti minulosti zlepsilo, vtedy raz za cas nejaka liga a teraz pomaly kazdy den nieco). Ver mi, ze ked sa tu aklimatizujes a spoznas ludi odtialto, zazijes pravu silu S2
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile
eraser007 is offline   Reply With Quote
Old 13.4.2008   #17
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

prodej licenci
jet is offline   Reply With Quote
Old 13.4.2008   #18
Kahan
Newbie

 
Kahan's Avatar
 
Join Date: 14.2.2007
Location: Olomouc
Posts: 26
Default

V LFS nejsou jen GTRka. Taky jsem byl takovej, koupil jsem si licenci a hurááá do FZR. bylo to strašny, potom jsem to asi m?síc nehrál a nakonec jsem si ?ekl že za?nu trénovat a ono to postupem ?asu šlo. Jak ?ekl Chaos, organizovaná liga je super. Nebo za?ni jezdit s ne?ím pomalejším tam takovy rozdíly v ?asech nebudou a kolize budou menší.
Kahan is offline   Reply With Quote
Old 13.4.2008   #19
Kurt_Kombajn
Member

 
Kurt_Kombajn's Avatar
 
Join Date: 3.8.2005
Location: F-M
Posts: 484
Default

Quote:
Originally Posted by PzKpfw VI Tiger View Post
Jo jsem, demo sem ........
Ten server, ktery uvadis vubec neznam. Respektive znam jen z vypraveni a (mozna i proto) jsem tam nikdy nebyl, takze tve postrehy nemohu poprit ani potvrdit. Ale S2 neni jen o par nevydarenych public zavodech na jednom serveru, jedne trati, jednom aute a o jednech crasherech. Jak psali kluci, zkus nase (ceske a slovenske) organizovane zavody, nebo treninky pred nimi. Tam se kazdy hlida a kdyz uz dojde k nejakemu nechtenemu incidentu, vetsinou se ti dostane omluvy a kazdy pocka a pusti te zpatky pred sebe. Nevim jak je to ted, demo jsem jezdil naposledy pred skoro 2 roky, ale i tehdy se dalo najit solidni public demo servery se serioznimi zavodniky. Dnes uz je to udajne horsi i v S2, ale i tak se daji najit servery, kde si to naramne uzijes. Jestli opravdu jeste nemusis, nevzdavej to..
__________________
M3R Kurt_Kombajn member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team

AMD Athlon XP2200 (1,83 GHz), 1 GB RAM, NVIDIA GeForce4 Ti 4200, Logitech G25 Racing Wheel, S2 licence od 13.6. 2006

"D?kazem dobrého pr?jezdu jsou pro m? utíkající diváci. To si vždy ?íkám, že to bylo na brzdách akorát." - Iva Víchová
Kurt_Kombajn is offline   Reply With Quote
Old 13.4.2008   #20
Vazli
Regular Member

 
Vazli's Avatar
 
Join Date: 21.3.2006
Location: Pelh?imov
Posts: 601
Default

jj ja taky jezdim v podstate jen ligy... a conedodgers je dobrej server ale chce to jezdit opatrne... a to ze do nej nabouras kdyz nekde necha stat auto je tak trochu tvoje vina protoze ti dost dlouho sviti zluta vlajka...
__________________
www.vyvonenakara.cz
Vazli is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 21:41.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.