Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 3.5.2009   #301
jarmilhonda
Newbie

 
jarmilhonda's Avatar
 
Join Date: 26.9.2008
Posts: 81
Default

Quote:
Originally Posted by Gepas View Post
dalsi zavod se pojede 9.5?
http://eliminators.webnode.cz/products/e7/
__________________
License S2 od 26.9.2008
Hlavní stránky Eliminators - http://elgallery.forumotion.com/index.htm
Stránky o renderování - http://eliminators-3drenders.webnode.cz/
jarmilhonda is offline   Reply With Quote
Old 3.5.2009   #302
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by jarmilhonda View Post
diky
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 10.5.2009   #303
Keen
Member

 
Join Date: 13.2.2009
Posts: 110
Default

Kdybych vcera zvolil pritelkyni nebo hospodu misto LFS, urcite bych se lepe pobavil.
Vecerni fiasko na <<E>> Kyoto Ring Oval Cupu byla ztrata casu.
Jiz samotna organizace na zacatku, mirne receno, pokulhavala a v zavode samotnem se pak dely zahadne veci, ktere nechapu. Udelalo to na me spatny dojem a priste si dobre rozmyslim, kde budu zavodit. Ono krouzit cca 1,5 hodiny na ovale a pak byt bez duvodu odpojen spolu s ostatnimi, kteri jeste zbyli a chteli dokoncit zavod, to je k nastvani.
Vrcholem vseho byl chat v shoutboxu na strankach tymu Eliminators, tesne po skonceni predcastne tipnuteho zavodu. Komunikace nekterych me zarazela a byla na urovni malonactiletych pubertacku.
Navic si jezdci <<E>> tymu pote privlastnili ve vysledcich 1. a 2. misto tohoto zavodu, ikdyz nikdo nedokoncil, podotykam NEDOBROVOLNE NEDOKONCIL ! Tak to uz mi hlava vubec nebere.

Diky za zkazeny vecer a uzijte si pristi zavodeni.
Keen is offline   Reply With Quote
Old 10.5.2009   #304
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

ze zacatku to nebylo spatny, pak sem mel problem s uznanim prostestu (zaujati komisari) a nakonec sem chtel do zavodu dostat tymoveho kolegu a byl sem umlcen kickem, pote ban...

pote ty puvertalni reakce v shoutboxu Eliminators, casem i u CH-R, to bylo neco, navic rozhovor se Siderem na icq stal taky za to...

myslim, ze tady kluci skoncili....
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 10.5.2009   #305
duuku
Member

 
duuku's Avatar
 
Join Date: 31.5.2005
Location: Merklín (okr. Karlovy Vary)
Posts: 335
Default

V jednom postu sem psal ze po poslednim zavode to zhodnotim, po tom co se mi stalo v poslednim zavode staci jedno slovo: KATASTROFA. Jako hosi sice sem mel modrou vlajku, ale vy ste meli uz jasny a suvereni naskok tak sem vam to nechtel dat tak snadno a jeste si zazavodit, v normalnich pravidlech je ze se pousti na modrou kdyz jste rychlejsi, to ste byli jen tim draftovanim, jak ste byli u me tak ste mi neujizdeli tak proc si nezazavodit a co od vas dostanu? kick po vice jak 120 odjetych kolech, pak se nedivte ze moje reakce byla tak vulgarni, jako sorry ale tohle sem za ty roky co jezdim jeste nezazil a doufam ze uz nezaziju. To jak to nakonec dopadlo jste si naprosto zaslouzili i svym chovanim k ostatnim. Od posledni spatny zkusenosti pred x mesicema s vama sem si tak nejak blahove myslel ze ste se polepsili, ale prdlajs. Doufam ze uz vas nikde nepotkam, NAZDAR
__________________
Battlefield Bad Company 2 lvl31 (PS3 - Duuku_cz)
duuku is offline   Reply With Quote
Old 10.5.2009   #306
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Tak vypadalo to jako hezký cup, ale po?ádající strana se opravdu vyznamenala.....

když si odmyslim závod s FZR, který zvládli kludci perfektn?, tak jinak hr?za a d?s, kdo ví co se v?era stalo, tak ví o ?em je ?e?.

Nebudu po?ád somrovat s t?mi maily, ale poslat je v dob?, kdy už ?tvrt hodiny má b?žet Q je opravdu moc.... Nechápu chodvání <<E>> v Q a nepochopitelný BAN pro Gepase, když se slušn? zeptá, jestli se m?že n?kdo p?idat . Ze jeden komentá? hned kick, když si vemu, že prej je nejd?ív upozorn?ní.... Dojel jsem Q a pak jsem se radši odpojil, pá? v takový atmosfé?e se jet nedá. Ud?lal jsem dob?e.
Závod - jako kdyby tam ?ádil Cuperfield Potom ukon?ení závodu v cca 145. kole a odpojení všech jenom proto, aby <<E>> neprohráli. To už nechápu v?bec.

Myslim že kluci z <<E>> dojeli...

EDIT: Shoutbox na webu <<E>> zú?astn?ní vid?li, ne t?eba komentovat, Shoutbox na našem webu byla taky síla, to op?t jenom vypovídá o <<E>> jenom to nejlepší.....

Last edited by Fast Jarda; 10.5.2009 at 16:27.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 10.5.2009   #307
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

no cup no ,vyhral som to s tak ako som to vyhral s jednym neucastnenim zavodom. Organizacne to naozaj pokulhavalo to je tak. Nebudem kontretizovat ,ale narazky a hrube slova viem tolerovat odtial potial. Bezdovodne bany kicky pocas sezony hmm ,bol som radsej ticho. Ario pocas celej sezony bola naozaj rana pod pas ,nemalo tam co robit uz z viacerych dovodov ,ale ani po vacsinovej reklamacii ,ario von nic nevyriesilo. (perla cely zavod vediem a vypise mi viac krat ,MODRA VLAJKA ,PUST RYCHLEJSIEHO ZAVODNIKA). Musim uznat ale ,ze chalani sa snazili to zorganizovat ,ale po moralnej stranke to bolo naozaj fliasko. Insertaci a mnohy iny spravili dobre ,ze to bojkotovali ,Je pravda ,ze aj SDI+Kid sme to chceli ,ved nech si jazdite 3-4 ,ale ved to trebalo aspon na trati ukazat ,ze chlapci klud. Viditelne nepomohlo. Dalej ma velmi nastvalo aj chovanie neorganizujucich Eliminatorov . Chlapci vy asi naozaj neviete co je slusnost a to sa organizatori snazili a vy to kazite este viac.
Mienku nech si utvori kazdy sam ,,hmm a este ,nenapadne dany kid do spectatu bolo naozaj zaujmave ,a dalsia vec pisete ,ze kid vas eliminoval ,ja tvrdim blbost on nespravil volantom ,ziaden pohym ,ktory by vas ohrozil isiel len rovno ,asi mu vypadol volant.
A k predcastnemu ukonceniu zavodu kick all no to radsej pomlcim.

Clovek je tvor omylny ano ,niekedy svoje ciny olutuje ,snazi sa im vyvarovat. Chalani ja vam len radim jednu vec ,k cloveku sa treba spravat slusne a respektovat kazdeho . Urazky a ine ohanebnosti si radsej kusnite do jazyka.

Mozem poskytnut aj cast zo shoutboxu ,niektore vety naozaj stali na zamyslenie.

ok zatial stacilo . ja si kusnem do jazyka .
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 10.5.2009   #308
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Nedá mi to, aspo? stru?ný vyjád?ení k organizaci v?erejška...
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 10.5.2009   #309
duuku
Member

 
duuku's Avatar
 
Join Date: 31.5.2005
Location: Merklín (okr. Karlovy Vary)
Posts: 335
Default

Me prijde hlavne uplne neuveritylny jak vyhodili Kida do pozorovani a jeste maji tu drzost psat ze to udelal on sam.
__________________
Battlefield Bad Company 2 lvl31 (PS3 - Duuku_cz)
duuku is offline   Reply With Quote
Old 10.5.2009   #310
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Nedá mi to, aspo? stru?ný vyjád?ení k organizaci v?erejška...
lol

Quote:
Originally Posted by Branislav View Post
Mozem poskytnut aj cast zo shoutboxu ,niektore vety naozaj stali na zamyslenie.
mohl bys z toho vybrat nejaky perly, podival sem se tam jen dvakrat a to uz bylo po vsem...
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech


Last edited by Gepas; 10.5.2009 at 22:43.
Gepas is offline   Reply With Quote
Old 10.5.2009   #311
jarmilhonda
Newbie

 
jarmilhonda's Avatar
 
Join Date: 26.9.2008
Posts: 81
Default

zdravím, promi?te, necht?l jsem semka psát ale tohle si žádá vysv?tlení, Kida do spectu nikdo z admin? nedal (jarmilhonda a Sider), to m?žu odp?ísáhnout, ješt? jsem se ptal Sidera kde je kid a on už byl v pozorování, fakt nevim co se stalo.
__________________
License S2 od 26.9.2008
Hlavní stránky Eliminators - http://elgallery.forumotion.com/index.htm
Stránky o renderování - http://eliminators-3drenders.webnode.cz/
jarmilhonda is offline   Reply With Quote
Old 10.5.2009   #312
duuku
Member

 
duuku's Avatar
 
Join Date: 31.5.2005
Location: Merklín (okr. Karlovy Vary)
Posts: 335
Default

treba to bylo to blby Ario, coz je stejne jedno porad je to vase chyba, neustale vam nekdo psal abyste to odstranili
__________________
Battlefield Bad Company 2 lvl31 (PS3 - Duuku_cz)
duuku is offline   Reply With Quote
Old 10.5.2009   #313
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

potom uz len jedna moznost ,naozaj to ario ho tam hodilo ,lebo ked sa da sam hrac do spectatu tak to vypise ,ze ten a ten sa dal do pozorovania (has joined spectators) ,ked to spravi admin nevypise nic. Ario predpokladam ,ze ma tiez admin pass
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 10.5.2009   #314
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by Branislav View Post
potom uz len jedna moznost ,naozaj to ario ho tam hodilo ,lebo ked sa da sam hrac do spectatu tak to vypise ,ze ten a ten sa dal do pozorovania (has joined spectators) ,ked to spravi admin nevypise nic. Ario predpokladam ,ze ma tiez admin pass
nebo ze by jeste nejaky jiny admim? nemyslim sidera ani jarmila, ale nekdo jiny... a klidne i z remotu...

covece, to je detektivka, mate do zitra nad cim premyslet
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 11.5.2009   #315
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

som rad ze sa potvrdilo nase spravne rozhodnutie o nepokracovani... a ten shoutbox by som si rad precital.. Branislav daj to sem, alebo len mne na ICQ nech si dotvorim skaredy obrazok
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 11.5.2009   #316
RoBo_SK
Moderator

 
RoBo_SK's Avatar
 
Join Date: 23.12.2007
Location: Košice
Posts: 179
Default

Vidím že sme ušetrili sme ?as aj nervy... . Myslel som si že to bude na úrovni že to ?o sa stalo ešte ke? sme jazdili my bolo to najhoršie ale vidím že som sa mýlil . Keby to admini neriešili tak detsky ale aj mali snahu da? to do kopy myslím celú ligu ale takto to mali rovno zruši?. Celé je to trápne jak stiera?e na ponorke.
__________________
------------------------------------------------------------------------
Robert"RoBo_SK"Zima| Herne zariadenie: Logitech G27|
------------------------------------------------------------------------

Last edited by RoBo_SK; 11.5.2009 at 10:10.
RoBo_SK is offline   Reply With Quote
Old 11.5.2009   #317
Keen
Member

 
Join Date: 13.2.2009
Posts: 110
Default

Quote:
Originally Posted by duuku View Post
Od posledni spatny zkusenosti pred x mesicema s vama sem si tak nejak blahove myslel ze ste se polepsili, ale prdlajs. Doufam ze uz vas nikde nepotkam, NAZDAR
aha, oni uz problem v minulosti meli? to sem mel vedet...
Quote:
Originally Posted by jarmilhonda View Post
zdravím, promi?te, necht?l jsem semka psát ale tohle si žádá vysv?tlení, Kida do spectu nikdo z admin? nedal (jarmilhonda a Sider), to m?žu odp?ísáhnout, ješt? jsem se ptal Sidera kde je kid a on už byl v pozorování, fakt nevim co se stalo.
stale ovsem nikdo z vas nevysvetlil odpojeni vsech zbyvajicich zavodniku, nebo vam to prijde normalni?

ASI MATE VELKEJ PROBLEM
Keen is offline   Reply With Quote
Old 11.5.2009   #318
duuku
Member

 
duuku's Avatar
 
Join Date: 31.5.2005
Location: Merklín (okr. Karlovy Vary)
Posts: 335
Default

Quote:
Originally Posted by Keen View Post
aha, oni uz problem v minulosti meli? to sem mel vedet...
Pred casem na jednom zahranicnim a hodne navstevovanym serveru delali strasnej bordel a dostali tam ban a o necem svedci i to ze Sider dostal celkem nedavno kratky ban i tady na foru
__________________
Battlefield Bad Company 2 lvl31 (PS3 - Duuku_cz)
duuku is offline   Reply With Quote
Old 11.5.2009   #319
Kalio
Newbie

 
Join Date: 15.3.2009
Location: CZE, Morava
Posts: 23
Default Race

?us, jen si tak ?tu fórum a uvid?l jsem tohle, celkem mi do toho nic neni, ale jestli sem m?žu napsat sv?j názor, tak z toho obrázku mám pochopit že jel Kid rovn?... tzn. že to byla jeho chyba pa? ho p?edjížd?li o kolo a on se tam nem?l co motat a m?l se bu?to stáhnout ke vnit?ku nebo naopak ke vn?jšku trat?... a jestli to bylo naschvál tak je to jeho blbost, tak mi není jasné pro? se ho zastáváš a ješt? navíc takovým trapným gestem že jel rovn? když rovn? jet nem?l. To? vše...
Kalio is offline   Reply With Quote
Old 11.5.2009   #320
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by Kalio View Post
...
nerozumis situaci, neres to
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:15.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.