Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 26.8.2012   #21
Piroman
Newbie

 
Join Date: 6.3.2012
Posts: 76
Default

Dufam ze nas bude aspon 10 v zavode nech to bude zavod na vela kol .
Piroman is offline   Reply With Quote
Old 26.8.2012   #22
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Tak je škoda že po?así je proti m?,ale i tak net b?žel docela v pohod?,ale ALTP server m? prost? nemá rád,na za?átku R2 to vypadalo,že bude boj s Pavlem o první místo,ale když m? 3x vykopl server tak už to nem?lo smysl pokra?ovat,no Pavol to hodil do spec,tak uvidíme jak to dopadne.
Jinak díky za zpest?ení prázdnin.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 26.8.2012   #23
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Diky vsem za ucast. V poslednim zavode se nas seslo dost na to aby se jel i hodinovy zavod, takze aspon jednou jsme si to zkusili
Vysledky budou v prubehu tydne.
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 26.8.2012   #24
Pauli
Newbie

 
Pauli's Avatar
 
Join Date: 30.7.2012
Location: Bratislava
Posts: 24
Default

Z Qvaldy, kde som skoncil 6. som sa v prvom zavode prebojoval na 2. miesto aj ked uz som mal na male, lebo Lala ma dobiehal a potom v druhom zavode som asi zbytocne a nasilu chcel predbehnut Jardu a sposobil som kontakt, tymto sa mu ospravedlnujem, no a potom ako som sa prepadol som to zbabelo vzdal... ale cely pohar hodnim pozitivne a som rad ze som sa mohol zucastnit a zahrat si s Vami
__________________
Logitech Driving Force GT
CZECHO-SLOVAK RACING :)
Pauli is offline   Reply With Quote
Old 26.8.2012   #25
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Q: Všechno špatn?, jediný hotlap korunovaný mizerným ?asem, ale na p?eto?ený motor to jelo dob?e

Sprint: Trochu jsem se hnal dop?edu, akorát cca v p?l závodu jsem štrechl Flameho a ten to neustál. ?ekal jsem na n?j a ?íkám "Kde jsi? - P?ed tebou". .... Aha.. Já tam totiž ?ekal dost dlouho. No v cíli to byla op?t mizérie, tentokrát motor jízdu p?ežil na 100%

Long: Start byl docela zajímavý, Flame na m? "Hlavn? nezapome? tam dát kvalt" (Ano, trpím tím, že si ?as od ?asu na startu nechám neutrál a ?ekám, že mi to odjede nejlépe a vždycky to ne a ne vyjít ), já "Co?... Eee, jo!"... No a ona tam už dávno byla zelená, takže propad až na konec. První šikanou jsem probruslil dob?e a jelo se dál. Nem?nil jsem v pitu gumy, aby to bylo zajímav?jší a nevyplatilo se. 2 kola p?ed cílem defekt. Zkusil jsem to dojet do cíle po t?ech, ale nevyplatilo se. Ze 4. místa jsem se propadl na 5.


Ano, sv?domit? jsem se nep?ipravoval na závody, protože to v poslední dob? ned?lám v?bec. Ale na okolnosti moje výkonnost nebyla zase tak špatná... Snad se v p?íštích závodech dokopu k lepší p?ípav? a také výsledku
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 27.8.2012   #26
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Tak jsem si po dlouhe dobe zajel neco jineho nez iRacing (vyhoda .. muzu jet kdyz mam cas, vetsinou me to vyjde v sobotu po 23:00, coz se uz moc ligy nejezdi)

A musim ricit ze zase super. Preci jen je to o necem jinem jet s lidma ktere znam ...

Q: Vzal jsem to jako trenink na long a jel s plnou nadrzi.

R1: Jsem nejak nezaznamenal, nejdrive jsem si myslel, ze to je testovaci start, kdyz uz se testovalo 9 kolem... tak jsem si rekl, ze to asi byl uz zavod, zaroven opet trening s nastavenim a natankovanim na long

R2: Prvnich par kol bylo super nahanet HonzuNB a po jeho predjeti prisla desna nuda na osamocenem okruhu... Kolem 17-18 kola jsem se zacal uz tesit na zpestreni zastavkou v boxu a bojoval s nutkavosti si zdrimnout... ktera se dostavila prkrat na sjezdu z klopenky. V Boxech jsem zapomenul vypnout opravy, takze mechanici vyklepavali lehce odrenou levou stranu uplne zbytecne, ale alespon me predjel Honza. Pak jsem se ho snazil dohnat, ale vzdy se tam pripletl nekdo na modrou. A me se nechtelo uz vubec spat No a kdyz uz jsem ho dojel a predjel, tak jsem dosel k zaveru ze dlasi nuda na okruhu nema cenu a budem si hrat ... Takze se Honzovi omlouvam za nesportovne, ale snad sportovni, co se tyka souboju, chovani a dekuji mu za to ze hru hral se mnou ..


Tesim se panove zase nekdy na trati.
Baby v kocarku ...
__________________
BabyOnWheels

Last edited by BabyOnWheels; 27.8.2012 at 08:46.
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 27.8.2012   #27
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Quote:
Originally Posted by BabyOnWheels View Post
Takze se Honzovi omlouvam za nesportovne, ale snad sportovni, co se tyka souboju, chovani a dekuji mu za to ze hru hral se mnou ..
No, dalo by se to vzit jako znevazovani soupere, takhle si se mnou hrat jak kocka s mysi. Ale aspon se budu priste vic snazit, aby se mi to uz nestalo
Jinak to bylo dobre, aspon jsem byl stale v pozoru a nutil jsi mne jet trochu kvalitne, i kdyz na casy ktere jsem byl schopen dat v testech jsem se vubec nedostal.
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 27.8.2012   #28
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Q: Po prvnim letmym kole s mizernym casem jsem si rek, ze pneu nejsou zas tak odvareny a moch bych hned zkusit jeste jedno rychly. Jaks taks se povedlo, ale neuvedomil jsem si, ze uz mi nezbude benzin ani na inlap. Teda nejak bych to dojel, ale uz by zas nezbyl cas. Tak jsem to odstavil a cekal, co z toho bude. No a bylo pekny 2. misto.

S: To pekny 2. misto vzalo rychle za svy, pze me presprintovaly 2 FXR a jeste jsem musel bojovat s Flamem. Do konce jsem si stihnul vzit zpatky uz jen jediny misto. Mit jeste kolo navic - no mozna i pul by stacilo - tak beru stribro.

L: Start prakticky z konce. Bez problemu jsem se probojoval na 2. flek a vzal si do hlavy, ze dozenu Hiromiho. Slo to jen po desetinkach, ale slo. On ovsem netankoval, takze po pitech mel luxusni naskok. Ja se navic uz nemoch trefit do tempa. Do konce jsem snad jeste neco malinko stahnul, ale na vitezstvi to nebylo.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 29.8.2012   #29
Piroman
Newbie

 
Join Date: 6.3.2012
Posts: 76
Default

Dik za pekny pretek ten posleny bol fajn cakal som ze ma XRR poprehana a nebudem mat na 4x4 narok ale nestalo sa Nabuduce ked nieco bude navrhujem GT2 to uz tolko 4x4 nebude alebo zrusit fzr restriktor

Este chcem upozornit ze v tabulke je chyba Hrac Meda a Hiromi to je ten isty hra? ako bol aj Beda a Pauli z Ag ale to je iba detail
Piroman is offline   Reply With Quote
Old 29.8.2012   #30
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Quote:
Originally Posted by Piroman View Post
Este chcem upozornit ze v tabulke je chyba Hrac Meda a Hiromi to je ten isty hra? ako bol aj Beda a Pauli z Ag ale to je iba detail
Detail, ale dulezity protoze po slouceni do jednoho jezdce radne zahybou tabulkou poradi.
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 29.8.2012   #31
Pauli
Newbie

 
Pauli's Avatar
 
Join Date: 30.7.2012
Location: Bratislava
Posts: 24
Default

Roman si ma nemohol nechat prveho? ale ne gratulujem k vitazstvu a Pi Roman Pi :P
__________________
Logitech Driving Force GT
CZECHO-SLOVAK RACING :)
Pauli is offline   Reply With Quote
Old 30.8.2012   #32
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Do prvního postu jsem doplnil kone?né po?adí LSP. Gratuluji vít?z?m a d?kuji všem zú?astn?ným za pohodové závody.
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:27.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.