Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 24.5.2009   #241
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Tak ned?ív bych cht?l pod?kovat všem za skv?lej závod. Dlouho jsem oficiální organizovaný závody nejel, zvláš? pak rallycross na 57 kol, takže mi to moc nešlo

Kvalda... ud?lal jsem svý PB a s ?asem jsem byl spokojenej...

Sprint... no, bylo to n?jaký moc rychlý na m? ale dojel jsem nakonec na slušnym míst?.

Závod: Za?átek v pohod?, jel jsem tušim n?kde mezi 7-9 místem, ale po ?ase se projeovaly pneu, ale taky zav?šení, s ?ímž sem nepo?ítal, takže jsem si vypnul opravu poškození. Jel jsem do pitu trochu pozd?ji, než jsem zamýšlel (benzínu bylo dost ). Ale pak jsem musel znova kv?li odd?lanýmu p?ednímu zav?šení, takže jsem docela dost ztratil. Ale nad?ji jsem ješt? m?l, protože p?ede mnou byli trochu pomalejší lidi, tak jsem je postupn? dotahoval - toho posledního jsem nestih, ale bylo to vo fous ... kdybych byl poslední kolo p?ed 1. jezdcem, možná bych ho ješt? p?edjel, ale jen možná - i tak jsem s 9. místem spokojenej.

T?šim se na p?íští závody! (uou to je zase sloh vode m?)

Jo a jinak... bude n?kdo fotit screeny ze závodu? Já bych klidn? n?jaký ud?lal
__________________
Flame

Last edited by Flame; 24.5.2009 at 23:02.
Flame is offline   Reply With Quote
Old 24.5.2009   #242
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Hezký svezení, na šotolinu jsem se opravdu t?šil

Q: V?bec jsem se nemohl dostat do rytmu, nakonec až 10. místo.

Sprint: Musim se kouknout na rep, ale nechápu jak jsem se mohl prokousat až na kone?né 5. místo, takže max. spokojenost

Long: Po startu z 9. místa jsem se dostal na 6., p?ede mnou jezdit Petr a ješt? n?kdo. Ten kdosi nezvládl nájezd k mezi?asu a Petra tam zav?el, já musel dupnout na brzdu a vznikla tam zácpa jak na jížní spojce, propad až na poslední 14. místo. V ten moment jsem si dal za cíl neodd?lat gumy, což se da?ilo, ale neda?ilo se mi udržet spojku, ale n?jak jsem to zvládal, po problémech soupe?? jsem v 40. kole byl na p?kném 7. míst?. Práv? v tomhle kole mi odešel pravý p?ední tlumi? a levá p?ední guma, takže se s tim jelo jak s tankem, ale spomalilo m? to jenom o 1,5s na kolo, takže jsem do box? už nejel a dojel jsem zdárn? na 7. míst?.

Super závod, dik za n?j.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 24.5.2009   #243
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

No štart dlhého preteku bol brutálny, ja ako najpomalší vpredu, teraz všetci z?ava sprava, nechcel som sa nikoho dotknú? (doslova, hehe)... ale netrvalo to dlho a potom som sa bavil už hlavne s odváznou vranou (BraveCrow), a snažil sa ve?mi nezavadza?. :-) Ale fajn zážitok, ani neviem ako tá hodina ubehla. Môj prvý cross pretek asi tak po roku, a to som vtedy len tak skúšal ešte s myšou, ak si spomínam. :-)
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 24.5.2009   #244
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Pozrel som si štart a musím sa ospravedlni? Jakubovi_mt - prepá?, mal som pri návrate na tra? spomali?, takto ma to vynieslo do teba... :-( Tiež som viackrát ?ukol do Petra CZ a ohrozil na za?iatku asfaltu aj TonyG, pardon.
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 24.5.2009   #245
pagotamd
Newbie
 
Join Date: 15.4.2007
Posts: 82
Default

odkouril jsem v nejakym 4xtem kole spojku ,ale nevadi, povozil jsem se po dlouhej dobe pekne
pagotamd is offline   Reply With Quote
Old 25.5.2009   #246
BraveCrow
Newbie

 
BraveCrow's Avatar
 
Join Date: 14.4.2009
Posts: 6
Default

Môj prvý cross dopadol klasicky dos? zle :-) V závode som sa držal na chvoste startoveho pola, ale dalo sa. Asi v polke preteku som za?al ma? problem s prednou napravou a vozidlo zacalo by? hodne nedotacave. Aby toho nebolo malo tak auto zacalo pri zatacani hrozne vibrovat a bol som nuteni ist do boxov. Po zastavke v boxoch auto zacalo slapat ako malo, ale po asi 10 odjazdených kolach to prislo zas, problem s pravým tlmicom a zacal som straca?. Takže som bol zas nutení ist do boxov. Potom už auto islo fajn až do konca. Ospravedlnujem sa tým ktorých som trošku zdržal pri objehaní.Sorry borci. Inak som s mojho výkonu sklamaný.
BraveCrow is offline   Reply With Quote
Old 25.5.2009   #247
ŠakaL
Member

 
ŠakaL's Avatar
 
Join Date: 5.2.2007
Location: Praha
Posts: 380
Default

No bylo to na pohodu,skoda ze se rallycross nejezdi castejc,a svjetsi ucasti..
Jinak long dobrej tak 15 kol kdy sem si pekne zazavodil.Lepsi je vic kratsich rozjizdek v rc..
ŠakaL is offline   Reply With Quote
Old 28.5.2009   #248
Kurt_Kombajn
Member

 
Kurt_Kombajn's Avatar
 
Join Date: 3.8.2005
Location: F-M
Posts: 484
Default

Nenašel by se u n?koho ze zú?astn?ných mpr záznam z tohoto posledního podniku, pls ?

Jinak, závod byl v bojovném duchu a klempí?i se po závodech ur?it? nenudili Na dlouhý závod se vyplatilo trochu potrénovat a dojel jsem si tak pro životní výsledek. Na TonyhoG nikdo nem?l a jen dv?ma soupe??m t?sn? nenad?lil celé kolo. Díky pat?í i Reycovi, za fair-play gesto v záv?ru.

A velký dík pat?í samoz?ejm? Chaosovi za organizaci a za p?íjemn? strávené ned?lní ve?ery.
__________________
M3R Kurt_Kombajn member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team

AMD Athlon XP2200 (1,83 GHz), 1 GB RAM, NVIDIA GeForce4 Ti 4200, Logitech G25 Racing Wheel, S2 licence od 13.6. 2006

"D?kazem dobrého pr?jezdu jsou pro m? utíkající diváci. To si vždy ?íkám, že to bylo na brzdách akorát." - Iva Víchová
Kurt_Kombajn is offline   Reply With Quote
Old 28.5.2009   #249
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by Kurt_Kombajn View Post
Nenašel by se u n?koho ze zú?astn?ných mpr záznam z tohoto posledního podniku, pls ?
Kouknu, pokud budu mít, tak upnu

EDIT:
Sprint
Long

Last edited by Fast Jarda; 28.5.2009 at 14:26.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 29.5.2009   #250
Pedro_CZ
Newbie

 
Pedro_CZ's Avatar
 
Join Date: 8.4.2007
Location: Ostrava
Posts: 20
Post 24.5. Blackwood RallyX s RB4

Trošku pozd?jc, ale p?eci jenom taky p?isp?ju.

Q: Ned?lal jsem si moc iluze na top p?í?ky, ale byla to ješt? v?tší hr?za než jsem ?ekal. Moc kol jsem sice neodkroužil, ale ani jedno nebylo kvalitn? zajeto, takže na roštu cca n?kde za polovinou ne-li už skoro na chvostu...už si nepamatuju (rad?ji)

Sprint: S n?kým jsem se hned po stratu ?uknul (myslím, že jsem v tom lítal sám, ale p?eci jenom pokud jsem n?komu uškodil, tak se omlouvám), následovaly hodiny a už jsem kontroloval poslední p?í?ku. Asi v posledním kole jsem se ješt? na trati potkal s Gepasem (myslím), který m?l ale problém tuším s p?edním kolem.

Long: Na startu jsem byl v první ?ad? a start se celkem povedl. Jedno kolo jsem kroužil na 1. fleku. Od 2. kola jsem se za?al propadat a cca v 5. kole už jsem byl tam, kde jsem pat?il a to n?kde v polovin? (5-6). Asi n?kde v p?lce závodu jsme se trošku škrábli s Gepasem a ikdyž to nebylo nic velkého, tak se bohužel Gepas rozto?il a ztratil n?kolik pozic. SORRY... Jinak myslím, že jsem až moc šet?il spojku a dost jsem ztrácel. Spojka nakonec vydržela bez problém?, ale h??e na tom byly tlumi?e, hlav. pravý p?ední. Takže od n?jakého 40 kola jsem si p?ipadal jako na koloto?ích. Do cíle jsem nakonec dojel 6. a musím ?íct, že i p?es m?j nedobrý výkon to byl fajn závod. Díky za n?j a snad zase brzy na trati

Last edited by Pedro_CZ; 29.5.2009 at 16:59.
Pedro_CZ is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:57.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.