Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > Týmová bitva 2008

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 29.10.2008   #1
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default Týmová bitva RB4@BL2 - tiskovka

Nejak se na ni zapomelo, tak zakladam.

Musim rict ze jsem tohle kombo vubec nechtel jet, nemam rallycross moc rad, ale jina moznost nebyla a nakonec me to i docela bavilo.

V kvalifikaci 3. misto, prvni rada takze dobry. V rozjizdkach jsem skoncil 5. 5. 2. a 8. takze spokojenost. Ta druha mohla dopadnout lepe nebyt chyby v T1, kdy jsem se po stretu s Reycem otocil do svodidel. No a v te posledni me bohuzel otocil Loukota hned v prvnim kole. No je to rallycross a byla tam docela tlacenice takze to beru, ale stejne jsi ten plyn mohl ubrat.

Celkove jsem si souboje uzil a hlavne se nam darilo tymove takze mame opet o neco vetsi naskok na konkurenty z SDI a KxR
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing
Poly is offline   Reply With Quote
Old 29.10.2008   #2
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Q: 5.

Rozjíž?ky: 6., 2., 4., 10. Vcelku spokojenej, až na poslední, kdy mi z ni?eho nic odešel tlumi? na PP kole a t?i poslední kola jsem ztratil 3-4 místa.

Budu se opakovat, rallycross nemusím, ale v pond?lí to bylo dobrý. Zvláš? co se pr?b?žnýho po?adí týka.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 29.10.2008   #3
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

No za nas som bohuzial vzhladom na technicke probelmy u RoBa nastupil len ja. Rallycross tiez dajako nemusim a stastie som veru nemal. Umiestnenia nestali za vela. Zatitok z pretekov taktiez. To sa opat opakujem - u nas na webe v odkazovaci som to napisal viacej 'od srdca'! Proste na rallycros som asi dost 'makky' - nedokazem brzdit o auta pred sebou alebo sa o ne opierat pri jazde v zakrute aby som lepsie drzal stopu. Ano nasli sa samozrejme aj tu vynimky ktore jazdili slusne, ja som mal ale viacej 'stastia' na tych druhych.
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 29.10.2008   #4
jirka.svs
Member

 
Join Date: 4.11.2007
Location: Ústí n.L. Czech
Posts: 484
Default

M? se to moc líbilo, akorát že jsem dopadl dost mizern?
Tém?? vždy se na za?átku n?co semlelo a já musel stahovat úpln? z chvostu. Ale i na konci pole jsem zažil tvrdé souboje 'plech na plech'. Super.
Omluva Meginovi hned v 1. rozjíž?ce. Nezvládl jsem auto ve skluzu a vzal T? sebou.
Nejvíc jsem si sliboval od 3. rozjíž?ky > start z první lajny, bohužel Kurt_Kombajn m? odrovnal zp?sobem né zrovna sportovním. Tak to m? mrzelo.
jirka.svs is offline   Reply With Quote
Old 29.10.2008   #5
Loukota
Regular Member

 
Loukota's Avatar
 
Join Date: 26.9.2004
Location: Zelenice
Posts: 535
Default

Quote:
Originally Posted by Poly View Post
..............No a v te posledni me bohuzel otocil Loukota hned v prvnim kole. No je to rallycross a byla tam docela tlacenice takze to beru, ale stejne jsi ten plyn mohl ubrat. ................
ubrani by asi nic neresilo, dostal bych akorad nalozeno zezadu a vysledek by byl stejny, tlacenice v t1 byla v kazde rozjizdce bohuzel. snazil jsem se vypadnout co nejrychleji
Loukota is offline   Reply With Quote
Old 30.10.2008   #6
Kurt_Kombajn
Member

 
Kurt_Kombajn's Avatar
 
Join Date: 3.8.2005
Location: F-M
Posts: 484
Default

Když už to tu teda je, tak taky p?isp?ji
Na rally a RB4 jsem se t?šil a už s p?edstihem piloval hotlapy ?íkal jsem si, že v závod? na nezpevn?ném povrchu to bude asi kapánek tvrdší závod?ní, než na klasických okruzích, ale stejn? m? p?ekvapilo, jak auto ?asto dostávalo náklep ze všech stran. Díky ?ukanc?m na za?átcích rozjížd?k dostaly zabrat tlumi?e i zav?šení a bylo to zase o hledání ideální stopy v návaznosti na zm?n?né jízdní vlastnosti..
Ale celkem jsem si všechny jízdy užil až na nejv?tší ka?ku celého ve?era ve t?etí rozjíž?ce, kdy jak už zmínil Jirka.svs, jsme vál?ili doslova nárazník na nárazník a celou dobu to vypadalo že ten souboj Jirka.svs ustojí, nakonec ale neustál a zapíchnul to do svodidel. Dodate?n? se omlouvám, proti protestu nemám námitky a už te? vím, že p?íšt? uberu plyn d?íve.
Za zmínku stojí i fair-play zachování Kida, který m? sice ne úpln? svojí vinou ve stejné rozjíž?ce dostal do podobné situace jako já Jirku.svs, ale i tak b?hem cílové rovinky na m? po?kal a pustil zpátky p?ed sebe. Našt?stí m? totiž hned Poly CZE zase srovnal do správného sm?ru a mohli jsme jet dál a nikdo moc neztratil..
A ješt? dlužím omluvu Meginovi, za ne zrovna nejš?astn?jší návrat na tra? ve 4. rozjíž?ce, kterou jsem ale díky ne?ekané slideshow (2-3 fps) v 11. kole nedokon?il.
Takže suma sumárum : 8. 7. 3.(?) 18.(?)
__________________
M3R Kurt_Kombajn member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team

AMD Athlon XP2200 (1,83 GHz), 1 GB RAM, NVIDIA GeForce4 Ti 4200, Logitech G25 Racing Wheel, S2 licence od 13.6. 2006

"D?kazem dobrého pr?jezdu jsou pro m? utíkající diváci. To si vždy ?íkám, že to bylo na brzdách akorát." - Iva Víchová
Kurt_Kombajn is offline   Reply With Quote
Old 30.10.2008   #7
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Quote:
Originally Posted by jirka.svs View Post
...
Omluva Meginovi hned v 1. rozjíž?ce. Nezvládl jsem auto ve skluzu a vzal T? sebou....
Ospravedlnenie primam, vlastne prijal uz v preteku.
Kedze si ma pockal tak som si to ani spatne nepozeral ci to bolo nezavinene alebo ako... bolo to na konci startoveho pola, po predchadzajucej trme vrme takze sanca na dobty vesledok uz nebola. Neskor som ta napokon pustil, lebo spojka uz mala dost.

Quote:
Originally Posted by Kurt_Kombajn View Post
....
A ješt? dlužím omluvu Meginovi, za ne zrovna nejš?astn?jší návrat na tra? ve 4. rozjíž?ce, kterou jsem ale díky ne?ekané slideshow (2-3 fps) v 11. kole nedokon?il....
jj ..ne zrovna nejš?astn?jší návrat.. to to zrovna vystihuje, trocha si sa pohol.. potom opat zabrzil.. a buc.. az si spravne pametam .. a ja som mal smolu v zlom predvidani
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team


Last edited by Megin; 30.10.2008 at 12:36.
Megin is offline   Reply With Quote
Old 30.10.2008   #8
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

zavod byl fantasticky. Konecne jsem jezdil nekde uprostred pole a porad v souboji, nebo se snazil dohnat ztratu vytvorenou z pozdejsiho predjeti pomalejsiho protivnika.
Libilo se mi na techto zavodech, ze to bylo vice o zavodeni nez o hotlapeni (az na kvalifikaci). Rally by se melo jezdit casteji. Uz jenom pro to, ze to clovek muze hodne napalit, kdyz chce a predtim setril spojku s pneu. Proste vice promlouvala taktika. Jedinou vitku bych snad mel k obraceni rostu. Tady to podle me tvorilo jeste vetsi zmatek nez normalne.
Na konec musim hlavne podekovat Agarashovi za poskytnuti jeho setupu. To byl asi ten hlavni duvod proc jsem se drzel s polem a neplandal na uplnem konci s nakladem nekolika kol od souperu.
Dik agi . Zrychlilo me to o nekolik sekund
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 30.10.2008   #9
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
Dik agi . Zrychlilo me to o nekolik sekund
www.setupgrid.net

yndzoj!
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 21:21.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.