Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 15.2.2010   #121
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Když jsem p?ed m?sícem ohlásila tento závod, nem?la jsem tušení, jak nabitý tento víkend budu mít. Vše ale prob?hlo podle plánu a z lyžova?ky jsem se vrátila na ?as.
Na serveru vše probíhalo tak jak m?lo, kvalifikaci jsme odstartovali ješt? o 5 minut d?ív, ale zase byla o 5 minut delší
Sestavování po?adí na start se celkem da?ilo, byli jste ukázn?ní a za to jsem ráda. (Až teda na EGT_Pumu2, ten si mnohdy hrál na po?adatele )

Kvalifikace - 8.místo, odjela jsem jen asi p?lku, zdálo se m?, že plynulost obrazu není v po?ádku, tak jsem se odpojila a zase p?ipojila. Ale bylo to stejný, jestli to je tím layoutem to nevím.

1. závod - první t?i nebo ?ty?i kola to bylo moc p?kný, hodn? souboj? a nebo chyby ostatních. Potom jsem až do konce bojovala s Gepasem o 8. místo a vít?zn?, d?kuju.

2. závod - na za?átku jsem zase t?žila z chyb soupe??, chvíli jsem byla i na 2. míst?, než m? dojeli ti nejrychlejší, chvíli jsem vzdorovala, ale jsou to profíci a tak m? p?edjeli a ujeli do cíle jsem dorazila na 5. míst?

N?kdo si po závod? st?žoval na výb?r trat?, ale m? se zdá KY3 v obou sm?rech jako nejlepší z celého LFS moc se m? to v?era líbilo.

D?kuju všem za ú?ast, Bílé Paní za safetycar a dohlížení na závody, D9 za server, všem z Pinku, co také dohlíželi, Bavorakovi za statistiky a Ghostovi za setup.

A GRATULUJU VÍT?Z?M

Výsledky:

1. místo : Radek.Inferno
2. místo : spdoGhost
3. místo : CeRT| Poly
-------------------------
4. [ALeRT] Lala CZ
5. mpwr.JackCY
6. mpwr.bavorak
7. Popelka (IK)
8. [APR]Gepas
9. [APR]Flame
10. [KR]Substance242
11. StreetKing
12. [APR]KLIMA Zdenek
13. [KR]PeterVSP
14. HonzaNB

- Ag Jirka CZ - diskvalifikace
--------------------------
Pouze jeden závod dojeli: n\Z.Cagaš, |!|dnine, [APR]Slow Jarda, TheOlis, EGT_Puma2, [APR]Pe?ule
--------------------------

Radek: pošli m? do meilu tvojí adresu, dostaneš cenu.
Poly: prosím o meil, (na Ghosta mám z minule)
(diplomy budou virtuální)
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 15.2.2010   #122
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

gratulacie vitazom...mne ostala ta pozicia pri ktorej som dostal iba dobry pocit zo zavodenia no bol to v pohode vecer...
ja som si stazoval ze kombo bolo zle...nehovorim ze trat....trat je to krasna aj podla mna ale nie na TBO lebo to sa tam asi neda neupalit... na XRR tu trat milujem
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 15.2.2010   #123
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Jarda lagoval dost. Jel jsem za nim v 8 a 9 min druhého závodu a pr?b?žn? se ztrácel, aby se nakonec v 9:33min ztratil úpln? a objevil se až za dalších 7s ve mn?.

Last edited by HonzaNB; 15.2.2010 at 19:32.
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 15.2.2010   #124
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

u toho Jardy je to divny, d?lalo to myslim jen p?l závodu a jen dnes, jindy to bylo v pohod?
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 15.2.2010   #125
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default Vynikajici zavodni vecer...

Q: Odjel jsem nekolik kol, nez me to koplo a nebyl jsem si jist, jestli muzu jeste na trat. Cas byl ale dobry a stacil na 5. misto.

R1: V T1 jsem se cpal nekam, kde jsem nemel co delat. Kvuli lehcimu stouchanci s JackCY (omlouvam se za nej) jsem nastesti ztratil jen ja. Vyuzil toho Kid a vlastne muzu rict "diky za to", protoze mi tim udelal spickovy zavod. Nahanel jsem ho pul zavodu Zkousel jsem to vsude mozne, ale jel skvele a nepustil me. Nekolikrat jsme jeli bok po boku, i nekolik zatacek v kuse, a bez kontaktu. Mozna jsem byl na par mistech moc mekota, ale nechtel jsem to ukoncit nehodou a zas o tolik pomalejsi nebyl. Pak se nam do toho vmichal Ghost a k memu uzasu nas hned neobletel. Naopak ty souboje posunul jeste o level vys. PARADNI ZAVOD

R2: Zprvu to bylo hodne neprehledne, ufoni se kolem prohnali jak splaseni a sam jsem se nejakym zazrakem dost rychle propracoval dopredu. Par ran jsem pritom schytal, ale auto jelo skvele. Potom jsem se dotahl na Popelku a to teprve zacal pravy zavod. Jela vyborne. Chvilinku jsem uvazoval, jestli ji nezkusit udelat pres boxy, ale to by byla chyba. Bez problemu a obav jsem se s ni pustil bok po boku do nekolika zatacek. Predjel jsem ji az po delsim case a pekne se u toho zapotil. Opet PARADNI ZAVOD

Podle me byla komba vybrana dobre. Prvni slibovalo tesne, dlouhe souboje a druhe bylo vyzvou uz i kvuli tomu udrzeni teplot pneumatik v rozumnych cislech.
Otaceni celeho pole neni spatna myslenka. Holt tady byl moc velky rozdil v umu zavodniku, ale to se dalo cekat. Vzdyt pockat si s predjetim znamena prodlouzit si zavodeni a zkratit hotlapeni ke konci.

Ja jsem nad miru spokojen. V obou zavodech jsem si uzil souboje a vylepsil si vyrazne PB.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 15.2.2010   #126
[d9]
Member

 
[d9]'s Avatar
 
Join Date: 16.2.2008
Posts: 166
Default

vsechno nejlepsi radkovi za temer roboticky bezchybnou jizdu, ghostovi k nevyhrani formule, pollymu za velmi dobry vykon bez pripravy (odhaduji podle toho jak skakaly lfsw: )

diky popelce za organizaci a duveru v nas "hosting"

ps. priste nebud netecna a neutikej tak rychle ze serveru
__________________

|p!nk| live for speed DEMO server & |p!!nk| S2 server
LFSlapper & cleanracersdetector.exe powered girls-only servers
[d9] is offline   Reply With Quote
Old 15.2.2010   #127
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by [d9] View Post
...
8Mb/256 O2

Jak ?íkám, za t?ch n?kolik m?síc? s mumble nebyl jedinej problém (i na IHR p?i plynm serveru je to OK).... stalo se mi to jen jednou za ty 2 roky co jezdím na tomto p?ipojení (Když už se n?co stane, tak je to výpadek totální) .... t?eba problém u dodavatele.

+/- v p?lce 1. závodu mi bylo ?e?eno, že je to OK...

Jak ?íkám, nikdy jsem problémy žádný nem?l, ráno, odpoledlne, v noci, vždy OK... Podle m? n?co chvilkovýho, dneska už je to op?t v pohod?....
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 15.2.2010   #128
Radek CZ
Member

 
Radek CZ's Avatar
 
Join Date: 11.6.2007
Location: Brno
Posts: 342
Default

Q: Do pulky kvali se m? n?jak nevedlo. Potom se m? povedlo nový PB, který sta?ilo na 1. místo. (ješt? že nejel Ghost )

Race1: Jízda stylem start, cíl. Ke konci m? jen zkoušel dohnat bavorak, ale bezusp?šn?. 1. místo.

Race2: M?l jsme trochu obavy že skon?ím v n?jaké boura?ce, ale našt?stí se tak nestalo. Projel jsem polem celkem hladce. Asi ve 3. závodním kole jsem se dostal do vedení, které jsem p?ed Ghostem ubránil, protože m?l poškozený auto. Já zas ud?lal set p?ed závod a netestoval ho, takže moje teploty nebyli upln? ideální. V cíli 1. místo.

Záv?rem chci ?íct že jsem ne?ekal že mužu vyhrát když jsem vid?l že jede i Ghost, ale zada?ilo se. Škoda že nemám pod?kovat komu za p?ímý souboj, bylo to spíš takový hotlapování. Organizace byla taky výborná a zaslouží pochvalu.
__________________
Hanz DD fan (Destruction derby World)
Radek CZ is offline   Reply With Quote
Old 15.2.2010   #129
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by Radek CZ View Post
Škoda že nemám pod?kovat komu za p?ímý souboj, bylo to spíš takový hotlapování.
zkoušel si jet n?kdy takovy závody t?eba s default setem? myslim, že by t? to aspo? trochu p?oblížilo nám, závodícím lidem
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 15.2.2010   #130
Radek CZ
Member

 
Radek CZ's Avatar
 
Join Date: 11.6.2007
Location: Brno
Posts: 342
Default

Quote:
Originally Posted by Gepas View Post
zkoušel si jet n?kdy takovy závody t?eba s default setem? myslim, že by t? to aspo? trochu p?oblížilo nám, závodícím lidem
Na IHR jsem se nudil, tak jsem si ud?lal extremn? m?kej podvozek. Pak to byla sranda držet za sebou ostatní, když m? p?i každým bržd?ní vylet?l zadek o 30cm vzhuru a v zatá?ce byl dost velkej náklon.
__________________
Hanz DD fan (Destruction derby World)
Radek CZ is offline   Reply With Quote
Old 15.2.2010   #131
TheOlis
Newbie

 
Join Date: 14.2.2010
Posts: 3
Default

Quote:
Originally Posted by HonzaNB View Post
Díky za p?kný závodní ve?er. Byl to m?j první oficiální závod v LFS a dopadl tém?? p?esn? podle mého o?ekávání. V prvním kole v obou závodech kontakt se soupe?em (R1 - asi moje chyba, R2 - zde bych to vid?l spíš na soupe?e) a pak z posledního místa dojížd?ní zbytku startovního pole. :-)
Taky jsem jel první oficiální závod v LFS a nejhorší bylo že jsem asi p?l roku nejezdil, takže nic moc. Ale od p?lky prvního závodu mi to za?alo docela jít a p?kn? jsem si s tebou zazávodil Jednou (snad) jsem t? p?ed zatá?kou trochu popostr?il, za to se omlouvám. Druhej závod radši snad ani nekomentovat, m?l jsem na FXO blbej setup a po pár kolech se mi p?eh?áli gumy a auto bylo strašn? nedotá?ivý, tak jsem radši zajel do boxu abych nikoho neohrožoval. Ale jinak jsem si to užil, akorát budu muset zase za?ít trénovat
TheOlis is offline   Reply With Quote
Old 16.2.2010   #132
Puma
Member

 
Puma's Avatar
 
Join Date: 16.7.2009
Posts: 465
Default

Quote:
Originally Posted by Popelka View Post
Až teda na EGT_Pumu2, ten si mnohdy hrál na po?adatele )
Jo vid?l jsem že to nezvládáte tak sry.... ale fakt m? to ob?as štvalo když se chatovalo když to nebylo pvolený
__________________

|ALTP8 Baby GTR- 14.|1. CZ LFS Liga 2010- 53.|
Puma is offline   Reply With Quote
Old 16.2.2010   #133
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default Pitstop

Quote:
Originally Posted by [d9] View Post
vitej mezi zacatecniky
Docela m? mrzí, že pitstop byl použit jen jako Stop&Go. Bylo by zajímav?jší, kdyby se využila skute?n? k tomu k ?emu má sloužit - dotankování, vým?na pneu. Myslím, že by to závod ud?lalo ješt? o n?co zajímav?jší díky nutnosti spávn? si naplánovat a rozvrhnout monožství paliva

Last edited by HonzaNB; 16.2.2010 at 11:03.
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 16.2.2010   #134
TheOlis
Newbie

 
Join Date: 14.2.2010
Posts: 3
Default

Quote:
Originally Posted by HonzaNB View Post
Docela m? mrzí, že pitstop byl použit jen jako Stop&Go. Bylo by zajímav?jší, kdyby se využila skute?n? k tomu k ?emu má sloužit - dotankování, vým?na pneu. Myslím, že by to závod ud?lalo ješt? o n?co zajímav?jší díky nutnosti spávn? si naplánovat a rozvrhnout monožství paliva
já m?l benzín na 10 kol a v boxu jsem doplnil abych dojel. Gumy jsem nem?nil, protože byly ješt? dobrý. Ale jsem jeden z mála co to takhle ud?lali
TheOlis is offline   Reply With Quote
Old 16.2.2010   #135
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by Puma 2 View Post
Jo vid?l jsem že to nezvládáte tak sry.... ale fakt m? to ob?as štvalo když se chatovalo když to nebylo pvolený
no myslim, že kdybys jim do toho nechatoval ty, tak že by to bylo bezproblému
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 16.2.2010   #136
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Ja som si po?as druhého preteku uvedomil, že som trénoval na 15 kôl a ideme 18... normálne som mal problém si po?as jazdy vyráta? takú jednoduchú vec, ko?ko natankova?. ;-)
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 16.2.2010   #137
[d9]
Member

 
[d9]'s Avatar
 
Join Date: 16.2.2008
Posts: 166
Default

Quote:
Originally Posted by HonzaNB View Post
Docela m? mrzí, že pitstop byl použit jen jako Stop&Go. Bylo by zajímav?jší, kdyby se využila skute?n? k tomu k ?emu má sloužit - dotankování, vým?na pneu. Myslím, že by to závod ud?lalo ješt? o n?co zajímav?jší díky nutnosti spávn? si naplánovat a rozvrhnout monožství paliva
a to je cast pit strategie - pojedes x kol o y sekund rychleji s hotlap setem a mene palivem a pak si spocitas, jestli te vymena pneu, dotankovani a korekce setu bude stat mene nez x * y sekund

v takovych kratkych zavodech, jako byly tyhle, nema vymena ani tankovani smysl (kdo si to spocital, ten "vyhral"), ale tim to, jak pises, to k cemu ma pitstop slouzit, uplne smysl neztraci - nejvetsi ztraty jsou v najezdu a vyjezdu z nej, tam zacinaji litat ty sekundy - kdyby vsichni menili pneu a tankovali, tak zase vsichni nakonec ztraci stejne.

pokud se jede zavod na mene nez 1-2h a neni to vyslovne v podminkach, pri zastaveni v boxech se nevyplaci menit gumy ani tankovat, ale prizpusobit jizdu tak, aby gumy vydrzely cely zavod.

(budu z toho mit nejake body za dobrosrdecnost?)
__________________

|p!nk| live for speed DEMO server & |p!!nk| S2 server
LFSlapper & cleanracersdetector.exe powered girls-only servers
[d9] is offline   Reply With Quote
Old 16.2.2010   #138
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default Pitstop

Dík za vysv?tlení. Neprudím tady protože bych m?l pocit, že bych si n?jak polepšil (skon?il bych na chvostu tak jako tak). Spíš mi jde o vyjasn?ní si situace pro p?íští závody.
M?žu to tedy brát tak, že není-li explicitn? ?e?eno, že p?i pitstopu se musí provést tankování,... , tak je možné pitstopem projet jen stylem stop&go?
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 16.2.2010   #139
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
Ja som si po?as druhého preteku uvedomil, že som trénoval na 15 kôl a ideme 18... normálne som mal problém si po?as jazdy vyráta? takú jednoduchú vec, ko?ko natankova?. ;-)
to presne ja na 24hodinovke som si pocital ze ked kolo trva 45sekund tak ze kolko kol musim dat aby som jazdil pol hodinu ....za tri kola som to nevypocital tak som sa potom na to vykaslal ...to fakt pri zavodeni ja uz nemam vobec na zvys mozgu na rozmyslanie nad inymi vecami

Puma: ja som nemal pocit ze by to organizatori nejako nezvladali bez teba...vsetko islo podla planu...
HonzaNB: ano ked je povinna zastavka tak zastavis a ides....1,13 sekundy k stop and go by som to neprirovnaval lebo aspon v lfs pri stop and go musis stat na boxovom mieste sa mi zda ze 10 sekund
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 16.2.2010   #140
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Je to ciste kvuli tomu abys ukazal ze umis dobre zajet do boxu, zastavit v obdelniku a dobre vyjet. Pritom neprekrocit 80km/h. Takze to spestreni je, obcas kouknu na zaznam a vidim jak se nekteri netrefi do obdelniku a nebo dostanou smyk v najezdove ulicce Taky se mi to stavalo. A to jsou pak ztracene sekundy. Dalsi vec je naplanovani takove zastavky, pokud ti jde o dobre umisteni, tak je lepsi jet pozdeji a tim minimalizujes sanci ze se po vyjezdu zapletes za pomalejsi jezdce kteri jeste nezastavovali. Naopak pokud si chces dobre zazavodit, tak je lepsi jet hned zezacatku a ty pomalejsi budes mit treba jeste par kol pred sebou. Ale jak rika d9, v zavode pod 1h nema smysl premyslet o nejakem doplnovani paliva nebo vymene pneu. Maximalne oprava, pokud mas hodne roztriskane auto.
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing
Poly is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 14:09.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.