Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

View Poll Results: Pouze pr?zkum na délku závodu.
Kdo je pro 2 x 88 kol? 16 40.00%
Kdo je pro 2 x 44 kol? 24 60.00%
Voters: 40. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 5.12.2009   #281
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Quote:
Originally Posted by [d9] View Post
..... a vice nez jeden (ridic) clovek v aute
Nesouhlasím na co tam pak jsou ty seda?ky hmm ?
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 5.12.2009   #282
[d9]
Member

 
[d9]'s Avatar
 
Join Date: 16.2.2008
Posts: 166
Default

Quote:
Originally Posted by Vitr View Post
Nesouhlasím na co tam pak jsou ty seda?ky hmm ?
protoze vahovy handicap z tebe dela auto jine kategorie

ja treba vic lidi do auta neberu, protoze pak jsem pomalejsi
__________________

|p!nk| live for speed DEMO server & |p!!nk| S2 server
LFSlapper & cleanracersdetector.exe powered girls-only servers
[d9] is offline   Reply With Quote
Old 5.12.2009   #283
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by [d9] View Post
protoze vahovy handicap z tebe dela auto jine kategorie

ja treba vic lidi do auta neberu, protoze pak jsem pomalejsi
Vítr má výhodu, ho nic nezpomalý, už je dost pomalý i tak, vždy? je to p?eci ESCARGOT
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 6.12.2009   #284
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Quote:
Originally Posted by [d9] View Post
protoze vahovy handicap z tebe dela auto jine kategorie

ja treba vic lidi do auta neberu, protoze pak jsem pomalejsi
V tom p?ípad? jsem vyhrál ve své kategorii a ješt? jsem dokázal úsp?šn? bojovat v kategorii vyšší Mikulášské a Silvestrovské a jiné takto ?asov? orientované závody jsou pro m? p?edevším zábava... a sranda to byla neskute?ná, jak ste se vždy dívali p?i p?edjížd?ní tzn. oto?ily pohledem sm?rem ke m?, pak vrátily hlavu do p?ímého sm?ru, pak zase ke m? a ?u?eli

Quote:
Originally Posted by Gepas View Post
Vítr má výhodu, ho nic nezpomalý, už je dost pomalý i tak, vždy? je to p?eci ESCARGOT
P?esn? tak máš u m? malé bezvýznamné plus
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 6.12.2009   #285
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Popelka : prepac mi moju recesiu ,ze som na "nezmyselnej" 5 minutovej kvali isiel kolecko na Raketu (spiatocku) , drzal som sa mimo racing line a snazil som sa nikoho neohrozit , s tebou som mal kontakt (neviem ako sa to stalo ,asi ti dal niekto na auto magnetky) zato prepac. Dost ma stval chat pocas race ,restart racu bol naozaj uz na totalne nasranie a odpojenie ,duuku to zobral dost dobre kde to ukoncil hned (nedivim sa ,ze bol nasrany). Otazka este tak na zaver ,to si nikde nemala ulozene vysledky z prvej kvali ,ked sa musela ist znova? --> preto ten moj nazov nezmyselna kvali .
Ano mozno ma mas za debila , a mozno ma este nepoznas ,vlastne ma nepoznas vobec ,ale nemyslel som to zle ,niesom blb aby som naschval niekomu kazil kvali.

A odpojil som sa preto ,lebo tych 33 kol bolo sakra malo ,nasledoval som duuka ,kde ma to fakt nebavilo uz len na tych 33. Pekne som si dal povinny pit a nasmeroval do zvodidiel kde som mal smolu a nedostal som sa za plot (asi tazke XRG) potom som sa dostal na safe miesto a disconnect.
Nato ze to bola tvoja prva organizacia tak to nebolo zle ,naopak som bol prekvapeny ,ze si sa nato nevyprdla pri pade serveru. Ok uz nebudem sa tu rozpisovat ,,,, grats Jane Fonde a Ghostovi a vsetkym co dosli do ciela
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 6.12.2009   #286
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

M?j Bože, už jsem si ?ekla že se k tomu nebudu vracet a zase jsem podlehla
Branislav: a? bylo rozhodnuto o kvalifikaci jakkoliv, nem?l jsi takto jezdit!!! V druhé polovin? trati jsi rozst?elil pneumatiky, které let?ly dvoum závodník?m do cesty. Podívej se na záznam. Ten kontakt se mnou byl jen minimální, ten jsem nemyslela, ale taky jsi m? vyd?sil. Nemusel jsi tu kvalifikaci jezdit v?bec. P?i tom rozhodování jak jet padaly r?zné návrhy, "kdo se d?ív p?ipojí, 44 kol, kvali, bez kvali" a podobn?, už si to opravdu nepamatuju a p?e?íst znovu si to nem?žu, bylo to v režimu roz?azování nebo jak se to jmenuje a to se do záznamu neuloží. Byl zmatek, tedy alespo? u m? jak jsem popisovala a tak jsem rozhodla tak jak jsem rozhodla.
Ale dob?e, p?ijímám tvojí omluvu
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 6.12.2009   #287
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by Popelka View Post
Ghost: získáváš pusu (nevím kdy) za nevyhlášenou sout?ž o nejlepší skin
Hihi, toho jsem si nevšimnul... No uvidíme.

Quote:
Originally Posted by [d9] View Post
no kam jsi to klesnul?
davat prednost nejake hovadine pred lfs a sanci na balicek avonu?
Neboj, p?ed pár minutama jsem m?l telefonát a už mam zase v pond?lí ?as. Takže zejtra jedu. Te? už jen vymyslet n?jaký cheaty, aby mi to jelo rychleji.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 6.12.2009   #288
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

*** POZOR *** INFORMACE K POND?LKU ***

Pojede se na serveru |p!!nk| a heslo oznámí majitel serveru [d9] sem do vlákna zítra odpoledne.

Závod prob?hne podle propozic v 1. postu http://forum.czechlfs.net/showpost.p...09&postcount=1

Po?adí na startu: t?ch 16 (edit: nyní už jen 15) co dojeli 1. závod bude obrácen?, dalších 5 co nedokon?ili pojedou tak jak dlouho vydrželi na trati, nov? p?íchozí pojedou z konce v po?adí které jim umožní hromadná 15 minutová kvalifikace (jen pro n?!!!). Kdo jí nebude chtít jet, nemusí, potom budu p?i sestavování po?adí na startu na vás klikat, tak jak m? "p?ijdete pod ruku", nic jiného v tom není.

Zatím je po?adí na start 2. závodu takovéto: (píšu bez týmu)
1.Otto, 2.Petersbond, 3.Tomas, 4.Vitr, 5.Substance, 6.Masterful, 7.Fast Jarda, 8.Pablo, 9.Jakub mt, 10.Popelka, 11.Sorow, 12.Lala cz, 13. Zefram, 14.Ghost, 15.R?žová Krasavice, 16.StreetKing, 17.Kid, 18.Suffry, 19.Branislav, 20.Xtz.
Kdo nep?ijde, má sm?lu, omluvenky neposílejte.

V 19:00 bude otev?en server nastavený na trénink, v 19:30 p?jdou všichni do pozorování. D9 spustí kvalifikaci na 15 minut. Na tra? vyjedou pouze ti, co nejeli 1. závod, nikdo jiný!!!
19:45-20:00 dopln?ní zbylých na start, p?estávka
Start závodu ve 20:00 hodin.

Kdo bude ignorovat moje upozorn?ní, bude následovat ban!!! V kvalifikaci se ješt? m?žete ptát pouze na d?ležité v?ci, ale v závod? už konec. Zakázány jsou jakékoliv hlášky. "Sorry, Good race, smajlik", to nikoho nezajímá a m? to také ruší.


Výhradní právo na ud?lení banu má [d9] - v??ím Ti
Server bude nastaven na: "p?ipojení do rozjetého závodu - NE"

Snad se nám to povede lépe než v pátek, zítra ve?er se na Vás t?ší Popelka

__________________
DANICA PATRICK - The Official Website

Last edited by Popelka; 6.12.2009 at 23:07.
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 6.12.2009   #289
Kalio
Newbie

 
Join Date: 15.3.2009
Location: CZE, Morava
Posts: 23
Default

Popelko, víš co bude nejlepší? Když všchny ty schopn?jší a ohledupln?jší zabanuješ a ty, kte?í se sotva udrží na trati tam necháš, to pak bude opravdová krása. Ohledn? toho banu, za 1. no alespo? jsem se pobavil a za 2. když m? n?kdo 2x v pr?b?hu dvou kol bezd?vodn? pošle mimo tra?, tak se na m? nezlob, jsem cholerický a výbušný ?lov?k a když m? n?kdo vyto?í konám hned... te?ka, nehled? na to co jsi psala na úvod. Že si chceš zahrát bez crasher? a imbecil? co na demu jezdí destruction derby, mi to p?ipadalo ješt? horší jako demo... žádné respektování pravidel apod., takže se nad sebou zamysli a nejd?ív se podívej na replay a až pak laskav? konej a rozdávej tresty, protože tohle ti zatím moc nejde...
__________________

Last edited by Kalio; 6.12.2009 at 15:46.
Kalio is offline   Reply With Quote
Old 6.12.2009   #290
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Kalio: jezdíš velice rychle, všechna ?est, ale chováš se opravdu jako n?kte?í na public serverech. Na záznam jsem koukala s povolan?jšími a výrok byl jednozna?ný, za tvojí první nehodu (1. kolo toho nedokon?eného závodu) mohl tv?j kolega z týmu Dovrchu# SoroW (odrazil Zeframa na tvoje auto), za druhou nehodu (2. kolo) jsi mohl ty sám, jeli jste se závodníkem Xtz.cze do šikany vedle sebe a ty jsi mu nenechal dost místa. V obou p?ípadech k nehod? p?isp?la nedokonalost LFS o kontaktu vozidel, bohužel.
A tv?j následující chat byl puber?átský.
To jen na vysv?tlení a už se k tomu nebudu vracet.
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 6.12.2009   #291
[d9]
Member

 
[d9]'s Avatar
 
Join Date: 16.2.2008
Posts: 166
Default

Quote:
Originally Posted by Kalio View Post
Popelko, víš co bude nejlepší? Když všchny ty schopn?jší a ohledupln?jší zabanuješ a ty, kte?í se sotva udrží na trati tam necháš, to pak bude opravdová krása. Ohledn? toho banu, za 1. no alespo? jsem se pobavil a za 2. když m? n?kdo 2x v pr?b?hu dvou kol bezd?vodn? pošle mimo tra?, tak se na m? nezlob, jsem cholerický a výbušný ?lov?k a když m? n?kdo vyto?í konám hned... te?ka, nehled? na to co jsi psala na úvod. Že si chceš zahrát bez crasher? a imbecil? co na demu jezdí destruction derby, mi to p?ipadalo ješt? horší jako demo... žádné respektování pravidel apod., takže se nad sebou zamysli a nejd?ív se podívej na replay a až pak laskav? konej a rozdávej tresty, protože tohle ti zatím moc nejde...
opravdu nevim, kolik oficialnich zavodu jsi odjel, ja moc ne, ale presto neco jsem pochytil - to jak to vedla popelka je cajicek, proti tomu, co se u nas jezdi.

absolutne nemas pravo a je to sobecke a ubohe, i kdyby te nekdo pred sebou kutalel 2 kola na to, abys jako poskozeny hlasoval o restart nebo psal jakekoliv komentare do chatu!

mozna jsem uplne mimo, ale po shlednuti replaye jsem zadneho crashera, ktery by mel s tebou co do cineni neobjevil. prvni kolize se zeframem byla kvuli jeho kontaktu se sorrowem - ja jsem toho nazoru, ze sorrow nemel v okamziku turnpointu vuci zeframovi dostatecny presah a tudiz mel nechat zeframovi vnejsi stopu v zatacce, krome toho zefram jel tak jak jel, byl mimo jine v tu chvili vepredu a nemohl se vznest do vzduchu a nechat vas laskave projet.
potom ses zacal chovat dost agresivne, vlal jsi po trati a ten kontakt s xtz - po celou sikanu jel cumakem vedle tebe, uvnitr jeste vyjel dvema kolama mimo trat aby ti nechal misto a stejne jste se potkali. jeho chyba?
tim, ze jsi vybusnejsi, bych se moc nechlubil, to te jako zavodnika absolutne degraduje.

ps. uz se delsi dobu chystam na we1/xfg, tak si ber neco na uklidneni, at pak nebouchnes
__________________

|p!nk| live for speed DEMO server & |p!!nk| S2 server
LFSlapper & cleanracersdetector.exe powered girls-only servers
[d9] is offline   Reply With Quote
Old 6.12.2009   #292
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

M?že sem n?kdo prosím hodit rep z toho 1. nedokon?eného závodu, a? se taky trochu pokochám?
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 6.12.2009   #293
[d9]
Member

 
[d9]'s Avatar
 
Join Date: 16.2.2008
Posts: 166
Default

http://pink.kx.cz/avon_race1.mpr
__________________

|p!nk| live for speed DEMO server & |p!!nk| S2 server
LFSlapper & cleanracersdetector.exe powered girls-only servers
[d9] is offline   Reply With Quote
Old 6.12.2009   #294
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

d9: stejn? odesláno, p?enos myšlenek? D?kuju za stejný názor.
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 6.12.2009   #295
[d9]
Member

 
[d9]'s Avatar
 
Join Date: 16.2.2008
Posts: 166
Default

Quote:
Originally Posted by Popelka View Post
d9: stejn? odesláno, p?enos myšlenek? D?kuju za stejný názor.
coze? taky se chystas na ten westhill?
__________________

|p!nk| live for speed DEMO server & |p!!nk| S2 server
LFSlapper & cleanracersdetector.exe powered girls-only servers
[d9] is offline   Reply With Quote
Old 6.12.2009   #296
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Quote:
Originally Posted by [d9] View Post
coze? taky se chystas na ten westhill?
né, myslela jsem post 290 a 291.
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 6.12.2009   #297
Radass
Member

 
Radass's Avatar
 
Join Date: 4.12.2008
Location: Moravská zem?
Posts: 307
Default

Quote:
Originally Posted by Popelka View Post
Kalio: jezdíš velice rychle, všechna ?est, ale chováš se opravdu jako n?kte?í na public serverech. Na záznam jsem koukala s povolan?jšími a výrok byl jednozna?ný, za tvojí první nehodu (1. kolo toho nedokon?eného závodu) mohl tv?j kolega z týmu Dovrchu# SoroW (odrazil Zeframa na tvoje auto), za druhou nehodu (2. kolo) jsi mohl ty sám, jeli jste se závodníkem Xtz.cze do šikany vedle sebe a ty jsi mu nenechal dost místa. V obou p?ípadech k nehod? p?isp?la nedokonalost LFS o kontaktu vozidel, bohužel.
A tv?j následující chat byl puber?átský.
To jen na vysv?tlení a už se k tomu nebudu vracet.
Je ale fakt že zefram se cpal mezi sorrowa a kalia a sorrow nic nemohl ud?lat pro? tedy nepo?kal ten zefram no pro? to svád?t na sorrowa to má jezdit snad vjet na pole?? aby zefram mohl pokra?ovat p?kn? po asvaltu? je to muj názor
__________________

S2 licence od 06.10.2008
Radass is offline   Reply With Quote
Old 6.12.2009   #298
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by Radass View Post
Je ale fakt že zefram se cpal mezi sorrowa a kalia a sorrow nic nemohl ud?lat pro? tedy nepo?kal ten zefram no pro? to svád?t na sorrowa to má jezdit snad vjet na pole?? aby zefram mohl pokra?ovat p?kn? po asvaltu? je to muj názor
Díval jsem se na to n?kolikrát, ale nep?ijde mi, že by se Zefram n?kam cpal, když mu ti dva nechali t?ímetrovou díru na projetí. P?i brzd?ní už byl víc než o 3/4 auta p?ed nima, takže o n?m museli oba v?d?t. To, že do n?j Sorrow najel je up?ímn? jeho chyba, Zefram nechával místo na vnit?ku pro Kalia a Sorrow to tam poslal dost optimisticky. Podle m? je vina jasná.

S Xtz to bylo bylo t?sný.. ale tohle se v té šikan? stává ?asto, zvláš? s plechovkama.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 6.12.2009   #299
Kalio
Newbie

 
Join Date: 15.3.2009
Location: CZE, Morava
Posts: 23
Default

Jak ?íkám 1 srážka nebyla moje chyba, a druhá taky ne, nevím kde jste p?išli na to že jsme jeli vedle sebe... byl jsem jasn? p?ed ním, tudíž jsem m?l právo na volbu stopy (mimochodem místa tam m?l dost, já jsem kolikrák m?l mén? místa a obešlo se to bez kolizí, takže bych ?ekl, že to záleží na schopnostech toho doty?ného), a d9 prosím t? ty velký kluku co ze sebe d?láš p?ih?átého troubu a ztrap?uješ tím jak sebe tak ?eskou lfs komunitu rad?ji už nic nepiš, a co se tý?e WE Int, víš nvm jak ty, ale pro m? není problém si ten wr kdykoli zajet zas. Už jenom to, že tu diskusi svádíš k takovým záležitostem nasv?dšuje o tom jaký jsi ubožák...
__________________

Last edited by Kalio; 6.12.2009 at 17:44.
Kalio is offline   Reply With Quote
Old 6.12.2009   #300
Kalio
Newbie

 
Join Date: 15.3.2009
Location: CZE, Morava
Posts: 23
Default

Sorrow do n?j narazil, protože už nem?l kam uhnout a když Zefram v?d?l že to neubrzdí a dojde ke kolizi, nem?l se do toho souboje poušt?t... P?edstav si, že by ti to tak n?kdo ud?lal v reálu... "No co, však on je na vn?jšku, tak co bych brzdil mrdup s ním. Ostatn? bude to vypadat že to byla jeho chyba, tak co se tím budu zat?žovat" up?ímn? takového ?lov?ka bych vyliskal na fleku. Když neumí hrít fair play , tak a? to rad?ji odinstaluje
__________________

Last edited by Kalio; 6.12.2009 at 17:49.
Kalio is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 15:44.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.