Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Soubory > Média

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 9.4.2014   #2981
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Quote:
Originally Posted by Branislav View Post
Ten horizont uz je zburany , teraz sa jazdi variant 1 kedze znizuju ten skokanok
19.5. tam jedu, tak jsem zv?dav.
Mn? osobn? ten horizont fakt bavil, ale to je tím, že mám pomalé auto.


V Most? jsem si zkusil M3 E36 v 3-hodinovém závod? (1h stint). Závod to nebyl, bylo to spíše testování, ale pro seznámení s autem, pro m?, ideální.
http://www.youtube.com/watch?v=iXlPxArIzB8


.
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 10.4.2014   #2982
Zefram
Newbie

 
Join Date: 3.6.2006
Location: Praha
Posts: 39
Default

Super videa! Má to ale i stinnou stránku - ?ím víc vidím, tím v?tší mám nutkání poprvé vyrazit na opravdovou tra?, akorát že nemám s ?ím

Taky p?isp?ju svou trochou do mlýna. Na motokárách v pragovce je nová verze trat?. P?ijde mi zábavn?jší než ta p?edchozí a nejsou tam žádné pomalé zatá?ky, ze kterých by se to znova rozjížd?lo p?l dne. O trochu h?? se p?edjíždí, ale žádná tragédie.

http://youtu.be/FcWJ9WCub9E
Zefram is offline   Reply With Quote
Old 10.4.2014   #2983
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Zefram View Post
Super videa! Má to ale i stinnou stránku - ?ím víc vidím, tím v?tší mám nutkání poprvé vyrazit na opravdovou tra?, akorát že nemám s ?ím
To mi povídej, tohle vlákno mi akorát prohlubuje deprese Ale super, aspo? n?kdo, posílejte dál
N?jakou rwd popelnici bych si t?eba i koupil, ale kde s tím jezdit, když ?lov?k nechce d?lat piráta na silnici? Na n?jaké ofiko akce na okruhu bych nem?l finan?n? a kv?li jednomu dni otev?ených dve?í, kdy se ?lov?k stejn? moc v tom davu nesveze, nemusím držet auto.
Motokáry jsem zkoušel 2x (indoor) a asi jsem netrefil na ty správné, ale v?bec m? to nevzalo. Mrchy s k?ivým podvozkem, všude v?le, každá jede úpln? jinak (pokud se tomu ješt? dá ?íkat "jede"), trat? bez možnosti p?edjížd?ní, no asi jsem m?l sm?lu.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 10.4.2014   #2984
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Nevim, jak daleko to mas do Chebu, ale doporucuju vyzkouset motokary na venkovni trati kousek od tamtud. Je to uplne jiny svezeni, a to i s tema pujcenyma karama.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 11.4.2014   #2985
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Lala View Post
Nevim, jak daleko to mas do Chebu, ale doporucuju vyzkouset motokary na venkovni trati kousek od tamtud. Je to uplne jiny svezeni, a to i s tema pujcenyma karama.
Skoro 300km, ale i tak díky za tip, t?eba n?kdy bude p?íležitost se tam dostat.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 12.4.2014   #2986
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Quote:
Originally Posted by Klouczech View Post
19.5. tam jedu, tak jsem zv?dav.
Mn? osobn? ten horizont fakt bavil, ale to je tím, že mám pomalé auto.

.
zeby som prisiel kuknut?
Co sa tyka toho horizontu ,aj mna bavil na SUVcku Ale na lahkej zadokolke hmm ,, divny pocit ,hlavne ked zistis ,ze za horizntom idu pomale fiaty

EDIT: no pozeram ,ze je to pondelok ,hmm to nestiham
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 17.4.2014   #2987
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Thumbs up Substance v Porsche

Dám to sem...

Video z mojej jazdy v Porsche GT3 na Slovakia Ringu:

https://drive.google.com/file/d/0B8x...it?usp=sharing (asi 90 MB, nespracovaný súbor ktorý som dostal)

Nie je to pravdaže ni? extra - prvýkrát v takom aute, prvýkrát na Slovakia Ringu... Síce som si dopredu pozrel WTCC onboardy, ale presne ako na Nordschleife som všetko zabudol, a potreboval by som takých 20 kôl aby som sa ?o len priblížil nejakým limitom auta ?i trate... A ešte z môjho skvelého atmosférického Swiftu Sport som zvyknutý to?i?, to?i?, to?i?, s týmto Porsche som mal ale radi? hore skôr... Stálo to za to, ale fakt by som potreboval viac ?asu. Ve? aj v simulátoroch mi trvá tak hodinu kým za?nem rozumie? ?o sa deje. :-) Inak inštruktor aj firma super, aj preto ma vnútorne trošku serie, že som nešiel lepšie. :-)

http://www.procarmotorsport.com/slovak/
(Skúsil by som aj Mustanga, ale ako skúsený simracer som tušil, že na prvý pokus by som si naložil prive?a.)
__________________
Peter Machala, Killer Race Team

Last edited by Substance242; 17.4.2014 at 21:17.
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 17.4.2014   #2988
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Pekne, musel byt celkom zazitok, i ked ako sa tak pozeram na ceny, asi nie len pre teba ale aj pre penazenku

Ja som sa minule dopracoval k tejto stranke www.actionrace.cz co vyzera tiez dost zaujimavo, i ked sa mi nepacia tie omacky kolo toho ako drahe hotely, vecere a grid girls. A hlavne asi ani po pol hodine hladanie na stranke som stale nenasiel kolko taka sranda stoji. No mat auto na zavody a k tomu profi instruktora - to je nieco, co by sa mi pacilo. Lebo ja som furt taky "zavodnik" samouk, ale viem ze mi vzdy hrozne pomoze ked mi niekto povie ako je to najlepsie ist. Ako naposledy na motokarach v brne. Typek co to tam spravoval mi povedal ako ist lepsie dve zatacky a stiahol som casy o sekundu uz pomerne blizko k najlepsiemu casu (vzhladom na moju vahu)
__________________
Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 18.4.2014   #2989
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

kedze som este neokusil "novy" horizont .tak mi skus popisat ,ze ci tam je neaky citelny hup co sa stretava stary s novym asfaltom ,a ci pri brzdeni je citit ,zmena asfaltu
Alebo si to mam radsej vyskusat sam ked tam pojdem? Inac co si nedal vediet ,dosla by aj moralna podpora ...
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 23.4.2014   #2990
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Tentoraz z motokar z masarykovho okruhu. A aj s troskou movie-makingu http://youtu.be/m6OSOoMGXrg
__________________
Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 27.4.2014   #2991
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default Peugeot RCZ R 2014 - test driving moments (autoforum.cz)

http://youtu.be/74p_JgKw7ps

Ten chlap _nemôže_ by? celkom normálny, želám nech to vždy dobre dopadne. Inak ale neskuto?ná jazda, na horizontoch som ani nedýchal. :-)
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 27.4.2014   #2992
Michelin
Member

 
Michelin's Avatar
 
Join Date: 15.8.2004
Location: Prague
Posts: 367
Default

Nj Janda
Michelin is offline   Reply With Quote
Old 27.4.2014   #2993
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
http://youtu.be/74p_JgKw7ps

Ten chlap _nemôže_ by? celkom normálny, želám nech to vždy dobre dopadne. Inak ale neskuto?ná jazda, na horizontoch som ani nedýchal. :-)
Kde vzali tak p?knou uzav?enou cestu?
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 27.4.2014   #2994
Michelin
Member

 
Michelin's Avatar
 
Join Date: 15.8.2004
Location: Prague
Posts: 367
Default

Kdyby byla uzavrena aslespon
Michelin is offline   Reply With Quote
Old 30.4.2014   #2995
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

To je ako public v LFS
Motorsport is not something you just go out and do successfully. It takes time and patience in order to learn how a race car feels and handles. And playing videos such as Gran Turismo doesn’t count as experience. But Vadim Kogay, a rich Russian businessman, thought he was above it all and could race without a hitch. Instead of starting at a lower level, he went out and bought himself a Ferrari 458 GT3. Yes, GT3 racing. He then enters a race at Monza.
http://www.carbuzz.com/news/2014/4/2...-Race-7720004/
PS: a komentatori to tiez zvladli vyborne
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 30.4.2014   #2996
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by GothaR View Post
To je ako public v LFS
Motorsport is not something you just go out and do successfully. It takes time and patience in order to learn how a race car feels and handles. And playing videos such as Gran Turismo doesn’t count as experience. But Vadim Kogay, a rich Russian businessman, thought he was above it all and could race without a hitch. Instead of starting at a lower level, he went out and bought himself a Ferrari 458 GT3. Yes, GT3 racing. He then enters a race at Monza.
http://www.carbuzz.com/news/2014/4/2...-Race-7720004/
PS: a komentatori to tiez zvladli vyborne
Jak se resi "nebezpecnost" pro ostatni? to lze taky "zaplatit"? Nechapu, ze mu nedali cernou vlajku.
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 30.4.2014   #2997
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Takhle to dopada, kdyz ma nekdo dost penez a nedostatek sebereflexe.
Ani bych se nedivil, kdyby odchazel s pocitem, ze on jel dobre, jen auto nejak nesedelo.
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 30.4.2014   #2998
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Preco si niekto mysli ze ked jazdi na svojom cestnom Ferrari 458 Italia po dialnici a vie ist 250kmh po rovinke tak uz je hned pripraveny na zavody? Skill doesn't come with money - kedy to uz ti zbohatlikovia pochopia? To by sme nevideli potom kazdy druhy den nejaky rozbity supersport, ze? Ale mozno aj vdaka takymto retardom tie automobilky maju vacsi zisk. Servis je vzdy najdrahsia cast kupy auta.
__________________
Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 30.4.2014   #2999
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Quote:
Originally Posted by BabyOnWheels View Post
Jak se resi "nebezpecnost" pro ostatni? to lze taky "zaplatit"? Nechapu, ze mu nedali cernou vlajku.
Toto presne som si hovoril aj ja. Skusal som hladat nejake info o dodatocnych sankciach, ale nenasiel som nic. Zeby to FIA bolo jedno? Mal tam par nebezpecnych manevrov, ktorymi ohrozil ostatnych pilotov a to by sa nemalo prehliadat.
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 6.5.2014   #3000
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

8Konec závodu EuroV8 Series ve Vallelunze. Tomu ?íkám závod?ní - velký výkon, malý p?ítlak!

http://www.youtube.com/watch?v=BAKalYaYTF0
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:08.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.