Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 7.4.2013   #41
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Po?así/vítr?

Nebo jsou všechny závody za bezv?t?í? Zatím to tak vyšlo.
Po?así je losované náhodn?, ale zatím to vždycky vyšlo na bezv?t?í.

Stejn? tak i dnes.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 7.4.2013   #42
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Po?así je losované náhodn?, ale zatím to vždycky vyšlo na bezv?t?í.

Stejn? tak i dnes.
hlavne aby bol na rally vichor a potom nebudeme vidiet skrz prach :P
Ale tesi ma ze nefuka (ako vzdy) lebo tu by to riadne vozilo v tych tiahlych
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 7.4.2013   #43
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
hlavne aby bol na rally vichor a potom nebudeme vidiet skrz prach :P
Ale tesi ma ze nefuka (ako vzdy) lebo tu by to riadne vozilo v tych tiahlych
Vsadím se, že na rally to schváln? bude. A jenom na rally.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 7.4.2013   #44
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Njn KidGenerátor co jiného

A já se tak t?šil na vítr! Chjo. Aspo? nemusim mít delší p?evody muhehe.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 7.4.2013   #45
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Vsadím se, že na rally to schváln? bude. A jenom na rally.
to je jedno..nech je vsetko zle naraz a inak nech nas zle pocasie obchadza ja aj tak pocitam ze sa mi budu skrtat dva zavody z rally
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 7.4.2013   #46
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

dneska strucne: 2/2/2
Q: 2. miesto - ocakavane hlavne kedze som to dneska nejazdil a isiel v Q prve dneska kola.
S: Ghost sa hned vzdialil. Stale bol za mnou Klouczech,ktory ma vzdy dobehol v 1. sektore lebo tam som otrasne stracal na tom sete no zas set bol super na ostatne takze tam som utekal.
R: klasicky predieracky. nastastie bez velkej kolizie. Iba sa ospravedlnujem ako som tam niekomu vletel do T1 a na plechy ho predbehol. Neviem, kto to bol (zaznam som este nevidel), no kazdopadne sorry.
Potom som bol na 4. mieste a myslel ze uz lepsie to nebude...JackCY bol daleko a ghost s klouczechom jazdili par desatin lepsie casy. No zrazu zlta vlajka v eau rouge a ghost za mnou...myslel som ze sa hned vrati za mna no asi to mal poskodene. O 1-2 kola na to, to iste Klouczech...tak som si isiel spokojne na 2. mieste lebo som Klouczechovi utekal...no potom zrazu dal pb tak som musel trosku na to slapnut...pamatam ze som pozeral rozostup na 3. medzicase tak tri kola po sebe 1,35/1,35/1,34

inak co ma trochu vytocilo pred hlavnym zavodom boli tie hlasky "ja chcem ist z konca" - pravidla su dane, otaca sa rost, nevymyslajte a ucte sa. Zozadu skusenosti nenaberiete. Aspon urcite nie tolko co vpredu. Ak sa bojite ze niekoho vyburate, tak sa nebojte, iba jazdite rozumne, pozerajte spatne zrkadla, vedla seba a nechavajte miesto v zakrutach, ak na to ma druhy jazdec pravo
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 7.4.2013   #47
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Q: P?ekvapiv? snadno 1. místo, i když to kolo jsem si p?edstavoval úpln? n?kde jinde. Ale provoz...

S: Start -> cíl, mohl jsem si dovolit i lehce na riziko zahotlapit.

L: No, takových ran jsem už dlouho nedostal. Na jazyku mám hlavn? jméno V. Šalomon. V 5. kole m? oto?il v "eau šikan?" - regulérn? jsem ho p?edjel, byl jsem vp?edu - ale náraz. Hlavn? tady bych vid?l okamžik, kdy jsem p?išel o šanci bojovat o vít?zství. Bohužel to odnesla pravá strana, od té doby mi to hodn? klouzalo... Navíc pak o kolo dál v poslední zatá?ce zkusil nepochopitelný st?emhlavý útok - kdybych to nevid?l v zrcátku a nepo?ítal s tím, že mu ud?lám místo, protože to nešlo ubrzdit... Další ránu jsem už fakt necht?l. Takhle ne... Ješt? si to rozmyslim co s tim, ale hezký to nebylo. Bohužel pak to už šlo vlivem poškození od desíti k p?ti, auto se chovalo úpln? jinak než jsem cht?l a z toho pramenily chyby. Cht?l jsem jet co to dá, jenže takhle to nešlo. Takže jsem se nakonec zkoncentroval na to, abych za minima chyb dojel co nejblíž podiu, takže nakonec 4. místo. Spokojený nejsem, m?l jsem na dojetí na jiné a mnohem lepší pozici. Další závod, hodinový rallycross, si moc nedokážu p?edstavit a net?šim se na n?j. Ale co, n?jak to dopadne...
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 7.4.2013   #48
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Já jsem to pod?lal už v p?íprav?, protože jsem si myslel, že ?as 2:16 a set z doby Ypsilonové budou sta?it.

Kvali op?t zachrán?na v posledním kole, jak jinak už. 11.

Sprint: V prvním kole za prvním splitem jsem n?koho oto?il, ?ekal jsem na n?j a propadl se na 21. místo. Omluva, moje chyba, i když jsem možná dostal š?ouch zezadu. Pak stíha?ka na 14. místo.

Long: Na konci prvního kola znovu kolize, tentokrát s Pablem, z?ejm? pak kv?li m? musel do pitu, sorry. Znovu trochu propad, tentokrát postupn?jší, proložený super souboji se SIRem, Lalou a na konci s petersbondem, který jsem po kup? chyb v posledním kole prohrál. 13. místo.

Popelka: V prvním postu a v mailu jsem psal, že nejpozd?jší p?íchod je v 18:55. O?ekávám, že se to bude dodržovat. M?žu ud?lat 2-3 minutovou toleranci, ale jiné výjimky už opravdu ud?lovat nebudu, a? jde o kohokoli. P?ijít v p?lce sprintu a p?ipojit se do rozjetého závodu a pak žádat o start, to opravdu ne...
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank

Last edited by Kid222; 7.4.2013 at 23:03.
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 7.4.2013   #49
Blood
Member

 
Blood's Avatar
 
Join Date: 12.7.2009
Location: M?ník
Posts: 270
Default

Q: tuším 23. místo, což sem ani ne?ekal, po tom co jsem v sobotu spat?il UFOny.
S: Velice p?kné. Nejhez?í závod co jsem snad kdy jel. Sice jsem se necht?n? dostal do sendvi?e a následn? ud?lal elegantní piruetu, ale v dalším kole jsem je dotáhl. A sorry B. Goga jestli jsem t? n?kde n?jak hodn? brzdil, zdálo se mi, že v T3 to n?kdy bylo tak tak Nakonec zase 23.
E: Hned v 1. kole jsem do n?koho lehce ?ukl z boku (tím se doty?nému omlouvám, a doufam že ho to nerozhodilo) a ujel mi zadek, tak jsem se oto?il. Pak jsem dojel menši vlá?ek, který se snad b?hem kola roztrhal a já z?stal v ?ele a za mnou ?. 101. Skoro až do konce jsem jezdili u sebe, jenže u konce asi ud?lal chybku a už jsem ho v zrcátkách nespat?il. Za to se tam vyno?il ?ernej UFOn a já tomu za?al šlapat co jsem si troufl, abych nedostal kolo. Nakonec to tak tak nestih. A asi ješt? provokativn? za mnou jel vit?zny kole?ko

Díky
__________________
| http://bloodweb.ic.cz | Kawasaki KMX 125 rider | up the IRONS!

Blood is offline   Reply With Quote
Old 7.4.2013   #50
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Tuhle tra? mám rád,ale s jiným vozem,m? tu prost? chyb?l p?ítlak a nedokázal jsem se s tím po?ádn? poprat,hlavn? v poslední šikan?.
Q: nic moc,20. místo
S: docela to šlo,dostal jsem se i o n?co výš,ale jedna chyba v 6 kole,propad na 21 flek,tak jsem si ?ekl že do longu alespo? ze p?edu,ale n?jak jsem zapom?l na spálený gumy z hodin a v 7 kole v poslední šikan? mi to ulítlo a propad na 27. místo.
L: op?t jsem poposko?il dop?edu,pak chyba a propad,ješt? jsem pár jezdc? p?edjel a dojezd na 18. míst?.
Ghost: souhlasím,tolik ?ukanc? až neskute?ný,odklony v haj....,n?který jezdce nechápu pro? se tak tla?í v prvním kole.

Op?t prosím první 3 z obou závod? a ty co m?li logo Mary Kay,a? dají v?d?t na m?j mail pro poslání kupon?.První 3 a? mi pošlou na jakém po?adí dojeli,nemám záznam.Díky
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 8.4.2013   #51
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Tento závod jsem m?l testovací s úpln? jiným nastavením pohledu. 24" monitor posunut t?sn? za volant a nastaven vypo?ítaný FOV 50 (dote? 75). Mnohem reáln?jší pohled z auta, na druhou stranu jsem p?išel o zrcátka, takže hlavní cíl byl nikoho nezbo?it.

Q: Ani nevím, n?kde v okolo 14
S: Ztratil jsem pár míst v nejpomalejší zatá?ce, kde jsem musel zastavil za nehodou, ale p?kný závod, ?ukance snad v norm?
L: Ach ta poslední levá. 2x jsem tam dostal ránu, což p?isp?lo k tomu, že jsem se z 5. pozice postupn? propadl až úpln? na konec (Kide ok, kv?li tob? jsem do box? nejel). Pak stíha?ka, jenže když jsem dojel Kadu, trochu optimisticky jsem se vedle n?j nahnal, dotkli jsme se (promi?), m? to poslalo do svodidel a musel jsem do box?. Tentokrát jsem byl nejen poslední, ale s skoro 40s ztrátou na p?edposledního. Zase stíha?ka, p?i které jsem op?t po?ukal Kadu (v poslední levé v 16. kole jsem myslel, že m? pouštíš a najel jsem tam jako by byla celá pro m?, podruhé promi?), nakonec jsem ješt? pár lidí p?edjel a skon?il 20.

Samotná jízda byla s nový nastavením sice trochu nezvyk, ale mnohem víc jsem si to ?ízení užil. Kdybych m?l na stole místo na další monitory na zrcátka, tak to nemá chybu.

Last edited by Pablo; 8.4.2013 at 01:52.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 8.4.2013   #52
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Rallycross si po dnešním AS7 také neumím moc p?edstavit, já mám vítr, rally apod. rád, moc se nejezdí, není kde trénovat ale rally m? baví a jezdit bokem mi na myši nevadí. To jak se s tím v?tšina popere no uvidíme.

Je to závod, ne rallycross prosím. Bez kontakt?.

Setup jsem v?era n?co zkoušel no strávil jsem na serveru snad 8h? Já ani nevím, skoro jsem nejezdil po?ád jsem n?co koumal, pak odjel 1-2 kola a znovu koumal.

Bavorákovi z toho nakonec vyšel setup, já bych ho spálil ale pro n?j nebyl špatný. Já se nakonec musel vrátit k p?vodnímu kart36 style setupu, sice hodnosty vlasní a upravné vlastnosti v?tšinou ale antiroll nedotá?ivý a tlumi?e p?etá?ivé v tom správném pom?ru který bych u?ídil. Na lepší ?asy by byl lepší více to?ivý setup ale to bych nedal.

Q: op?t jsem nestihl ani zkontrolovat po?ádn? své nastavení, no zase vyhozen z roštu tak hned klikam JOIN a vyrážím no našt?stí op?t první venku z pit? takže pohoda Provoz žádný defakto, ale pálil jsem to, pár kol dobrých jsem asi zajel a na roštu mi to sta?ilo. Jen jsem byl p?ekvapen jak bavorák nejede a nejede, nakonec tam 2 dobrá kola dal a p?ekonal mne. Jel jsem celých 9 kol bez pitu ale n?která jsem vynechal a chladil trošku.

S: Moc mi to nešlo a hlavn? jsem nevid?l ve fauxrouge. Tím pádem jsem tam ztrácel a to hned 2 kola za sebu na za?átku. To dalo výhodu Klouczechovi za mnou a p?edjel mne. Pak už jsem se jen snažil stíhat 2 auta p?edemnou a ?ekat jestli náhodou nespomalí nebo se nevybourají tak jsem se snažil držet v záv?su, na dojetí jsem nem?l.

Žvatlal obecný.
P?esko?te to, defakto tam skoro nic není, kdo chce si po?te. Z mé strany bez havárek.
Auta pod modrou vlajkou poušt?la velice dob?e, díky

Kapitola 1

E: Moje oblíbená plná nádrž. V T1 jsem dostal boost od ducha koukám, jsem myslel že to bylo n?jaké jiné auto, T2 op?t druhá strana auta, našt?stí bez poškození. Duch se cpal, no nebylo kam, ani já a Lala nemohli tam byla ze? p?ed námi. Snažil jsem se brzdit d?íve s mými slabými brzdami ale i tak jsem p?edjížd?l na brzdách auta a pak nev?d?l kolik místa mohu nechat tak tam byla docela díra a duch jí vid?l, myslel jsem že tam je Kapal ale ten se nacpal do vlaku. Sice jsem tam dost ztratil ale zase získal výhled a manévrovací prostor. Pak jsem musel jezdit stylem brzda plyn nebo? ten chumel v?bec nejel a brzdilo se p?ed každou zatá?kou snad, tak jsem se tam bokem proskakoval kde bylo místo. Pak tam ob?as troubím jak když jedu v Indii nebo ?ín?, prost? aby o m? v?d?li a n?kdo m? nevymet nebo? místa jsem vid?l dost a využíval ho. Samoz?ejm? se to tam hned drcalo jak o sob? auta nev?d?li a bokem se to tam muchalo. Vnit?kem jsem projížd?l a pohoukal abych nebyl zav?en zboku. Ob?as jsem musel ubrat a útok vzdát abych tak získal výhodu na další útok. 42 Geppert na rovince do kopce Lap 1. To jsem nem?l moc radost, získal jsem draft za Ježkem a tebou, vjel jsi mi do cesty na rovince do kopce a tak jsem t? nabral, já už to nem?l kam vykli?kovat. Dostal jsem draft za Ježka op?t ale jel jsem defakto bez plynu na n?kterých místech, nem?l jsem kde p?edjet. Alespo? jsem se za?adil za Ježka. Fauxrouge se jela ve vlaku na brzdách, jak to víc krátím bylo tam místo a hned se to za mnou cpalo. Musel jsem zm?nit stopu nebo bych nabral Ježka. Už tam lítal Cagaš trávou vp?edu no vypadalo to na melu. Auta vpravo co m? p?edjela a p?edemnou auto vracející se na tra?. Na brzdách jsem šel vnit?ní, rovn?, no p?edemnou se to na brzdách rozhodlo zatá?et a zavírat... tak došlo na bo?ní kontakty. Ubrzdil jsem to dob?e, na vnit?ku jsem se vešel i když se to všechno najednou nacpalo podivn? doleva, nevím pro? to tak zatá?elo brzy doleva to jsem nepochopil. Držel jsem se co nejvíce na vnit?ní na výjezdu z poslední zatá?ky skoro jsem to koupil op?t ale našt?stí jsem byl dostate?n? vlevo stále a vyhnul se tak tomu chumlu co se mlel. To bylo asi nejost?ejší moje p?edjetí ve?era díky tomu že tam defakto nikdo nenechal místo pro auto za sebou a zavíralo se to. T?sn? za mnou p?ed cílovkou se auta o sebe op?eli a vypadalo to na melu celého pole jestli zablokují tra?. Do T1 jsem m?l docela nahnáno abych to v záv?su ubrzdil ale vyšlo mi to tak akorát Na rovince se to tam p?kn? mlelo, Ghost špatn? odhadl p?i vyhýbacím manévru a byl zablokován autem na naštorc, defakto mu pomohl se vrátit zp?t do jízdy Exner p?est?eluje T1 brzdami na 75m p?i vnit?ní stop?, m? to vychází asi 90m na vn?jší stop?. Tak to za mnou propaluje a míjí Kida atd. a kon?í nakonec v písku. ?uk, no na výjezdu s myšákem ne?ekám že by se mi poda?ilo n?koho dojet ale stalo se. Ve vracáku op?t po boku a nechávám místo a tak tam ztrácím. Draft si nechávám na pozd?ji a tla?ím se Štenglovi na bok v další zatá?ce, výjezd ale p?epaluje a chytá trávu. Našt?stí bez kolize a tak další sérii p?edjíždím. 13 Klíma ztrácí kontrolu nad vozem a kon?í mimo tra? no už ho vidím jak m? vymete když se vrátil k?ížem p?es stopu a smykem tam tancuje. T?sné ale vešel jsem se, pod?azení až na 3 a bokem se n?jak vyhýbám. Snažím se využívat poznatku z KY31 a nechávat si v?tší manipulovací prostor než bych si musel nechávat s ostatními jelikož se zde dojíždí velice rychle. Na rovince do kopce draftuju a p?ichází moje oblíbené místo pro p?edjížd?ní jak jsem pozd?ji zjistil. P?es vnit?ní p?edjedu p?ed bodem zatá?ení, sice musím zpomalit abych vyto?il a zbrzdím tak auto za sebou ale vychází mi to dob?e.

Po 2 kolech 5.

V T1 nemá smysl si hrát na hrdinu a tak nechvám místo Dob?anskému a brzdím d?íve. I když na výjezdu ho to krapet vyneslo a tak se ?ukáme rohem, sorry. P?ed námi se mele Šalomon a Goga, dokonce slyším n?jaký houka?kový koncert no asi se trošku potrkali. Goga ztrácí, jede pískem nebo? probrzdil. Za vracákem se musím ?adit za Gogu, vedle n?j je Dob?anský. Goga vytla?uje Dob?anského, asi se leká a tak m?ní stopu a vlaje. To znamená že já se v další zatá?ce dostávám skoro vedle n?j. Což se ale jeví jako velice špatný nápad když vidím jak Goga s autem zápasí a vlaje po celé ší?i trat?. Pozd? zatá?í a tak op?t k?ižuje/driftuje celou vozovku t?sn? p?edemnou našt?stí po mém ubrání a zpomalení, jak ho vidím p?edemnou k?ižovat dokonce brzdím abych ho nenabral a nevyboural se s ním. Goga, prosím jdi na cargame.nl S2 a nau? se jezdit v davu aut, ovládat auto p?i kolizích a jízd? mimo ideální stopu, vnímat ostatní auta, jak p?edjížd?t a být p?edjížd?n. LX4 nemá k?ídla a ten grip co jsi od ní ob?as cht?l to opravdu nemá. Za?azuji se za Dob?anského. Trošku ho trápím a jedu po boku tak abych ho zpomalil pro výjezd na rovinku do kopce. Draft skoro nechytám, vn?jší stopa se mi nelíbí a p?ejíždím na vnit?ní, Dob?anskému se nelíbí vnit?ní a chce vn?jší V mé oblíbené ho p?edjíždím i když s t?mi novými p?evody jsem tam asi pomalejší na p?edjetí mi to vyhovuje s novými. Fauxrouge chytám trávu ale ustávám to, poslední zatá?ku jdu ost?eji abych nenechal Dob?anskému šanci pro p?edjetí nebo? byl v záv?su a na vnit?ní stop?.

3. kolo 3.

Už pozoruji ducha jak se plíží za mnou. Hned ale chybuje a získávám alespo? malý náskok bi? je to ani né vte?ina rozdíl mezi námi.

4. kolo stále 3. zbývají už jen 2 auta na p?edjetí s duchem v záv?su. A to se ur?it? plíží i Klouczech a bavorák.

Duch už je pod p?l vte?iny a využívá každé mé chyby k p?iblížení se. Šalomona sice dojíždím ale musím si po?kat na svojí p?edjížd?cí zatá?ku. Nevím kolik t?ch aut jsem tam p?edjel ale tak 3 až 4 ur?it?
Musím ubrat ale výjezd jsem našt?stí nepokazil a jdu do draftu. Op?t vnit?ní a op?t nechávám více místa a tentokrát se to vyplatilo, Šalomon totiž nevyužívá místa vlevo a nechává tam asi 2.5m. Samoz?ejm? m?j výjezd je pomalejší z vnit?ní stopy a tak to schytávám do kufru a dostávám boost
Samoz?ejm? je tam ješt? jeden trik pro toto p?edjetí a samotná vnit?ní stopa nesta?í. Ghost nás dojíždí a dostává se na bok Šalomona ve fauxrouge. Jedou po boku, Ghost si bere vnit?ní, v bod? zato?ení asi tak jsou vedle sebe a za ním už je ghost vep?edu. Ghost brzdí a jede hodn? vnit?ní. Šalomon využívá každého míste?ka což se mu ve fauxrouge nedivím, bohužel tak ale dochází ke kontaktu p?edního kola Šalomona a zadního kola Ghosta, díky tomu že m?l p?íliš velkou rychlost a využil více trati než bylo vhodno. Bylo to t?sné ale sta?ilo více ubrat p?i nájezdu a Ghost by se vešel a byl by z toho vlak. Je to místo kde osobn? jsem si ?ekl že p?edjížd?t nebudu nebo? je to velice riskantní. Pro? ke kolizi došlo? Protože se tam jezdí bokem a tak vozidla vedle sebe pot?ebují OB? více místa, jedno vystrkuje zadní ?ást vozu a druhé p?ední, prost? driftovat vedle sebe se tam nedá. Škoda no, bylo by to parádní p?edjetí jinak. Ghost korigoval smyk který je tam normální a v tomto momentu došlo ke kontaktu což zp?sobilo že Ghosta to oto?ilo a projel bokem pneumatiky a Šalomon mu mali?ko poškodil pravou stranu. Kupodivu k poškození strany levé strany od pneumatik nedošlo. Šalomon to kazí a Ghost ho p?edjíždí i když na Ghosta po?ádn? doráží co m?že. Ghostovi to n?jaký ten odklon ubrat muselo.

5. kolo 2.

Dojíždím postupn? Beldu který si od za?átku tvo?il náskok. P?i koukání na jízdu Ghosta bych tu svojí za?adil do kategorie amatérská S mými slabými brzdami by Ghostovi sta?ila jedna zatá?ka. Našt?stí jsem se nau?il lépe pod?azovat a auto tolik neterorizovat a mén? brzdit zadními pneumatikami, v ?asech se to projevilo dob?e
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 8.4.2013 at 08:59.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 8.4.2013   #53
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Kapitola 2

7. kolo dochází k souboji s Beldou, v šikanách ho nechávám tam vím že to bez pedál? moc nedám. Za výjezdem vracáku se dostávám na vn?jší a tam já nerad vím že to tam klouže a nerad bych hrabal písek. Snažím se tak za?adit, jízdou na vn?jšku jsem ztratil a Belda využívá ší?e trat?. V rychlém pr?jezdu zatá?ek se dostávám hodn? blízko, Belda chybuje a driftuje, ?ukám ho protože jsem blízko a drift ho zpomalil, našt?stí to ustál. Do dalších rychlých ubírám a za?azuji se. Že by op?t ?ekání na mojí p?edjížd?cí zatá?ku? I když p?edjet musím brzy nebo? Belda m? brzdí a pr?jezdy jsou pomalé, velice snadno ho dojíždím v n?kterých ?ástech až ho skoro naberu. Moc brzdíš Belda. Výjezd na rovinku, Belda kazí nevyužívá ší?e trat? a na výjezdu ho to vynáší až do trávy. Krátký draft, vnit?ní, no znáte to
Op?t tam nechávám pro jistotu 2 jízdní pruhy pro Beldu. I když tentokrát pod plynem chytám na výjezdu trávu ale nic co by myšák neukli?koval.

7. kolo 1. a za?íná p?epínání režimu.
Jízda bez nikoho p?ed sebou není žádný med, moc mi to nejd?íve nezrychluje a musím se snažit více soust?edit nebo? nemám na trati co sledovat a tak m? to samo nenutí se na jízdu až tolik soust?edit jako když jsou souboje. Za mnou je ur?it? Klouczech a náskok od davu jsem všechen ztratil p?i souboji s Beldou. Snažím se zapamatovat si abych jel co nejrychleji to jde, získal náskok a p?i nejmenším urval t?ch pár bod? za nejvíce vedených kol. Také to kazím, ?adím zbyte?n? 6, pak už m? tuhnou prsty na klávesnici a když si je chci protáhnout, ?uk op?t šest omylem, no našt?stí to nebylo tak hrozné v tom moment? a 6ka to utáhnula. Pak už jsem skoro každé kolo m?l mali?kou chvili?ku kdy si uvolnit prsty na rovince ale moc toho ?asu nebylo. To ma?kání plynu je namáhavé pro delší jízdu aby toho nebylo málo krom? koncentrace. Ale vychází mi to a jedu co m?žu abych se vyhnul výpadku a zpomalení, chyb atd. nejlepší je jet co to jde a nicnešet?it na nic ne?ekat, zbyte?n? nezálohovat pozici kv?li náskoku ale jet co to jde až do cíle. Tak se mi i da?í, jízdu zlepšuji postupn?, dokonce porážím své PB a celkov? jezdím asi ?asy t?sn? nad 15. Musím pak kouknout na replay. Ghost nevím kde vypadl a Klouczech se n?kde zdržel nebo další kolize. Ze za?átku náskok nemám pak ale vidím za mnou se to trhá pronásledovatele stále mám a drží na mé úrovni. Netuším ale kdo to je, asi Doležal/Klouczech a podle replaye tomu tak je. Tempo se mi da?í držet a za mnou dochází k souboj?m. Ghost asi n?kde odpadl jinak už by na m? dávno fun?l. Bavorák se nejspíše zasekl v davu nebo bojuje aby se ke m? dostal. Náskok si držím, jedu dostate?n? rychle a to m? drží v pozornosti a jízda se mi tak zlepšuje. Chyb je tam ale hodn?, špatné pod?azení, driftování, atd. Podle replaye se ale bavorák p?ibližuje, pomalu ale p?ibližuje, v závod? jsem nesledoval jen podle mapy vid?l že náskok je stále podobn? veliký v pozd?jší ?ást závodu.

první místo, náskok udržen, spokojen

K mému p?ekvapení najednou v pitu bavorák zaparkuje vedle m? a já koukám že je hned za mnou druhý. Tak se nám to nakonec p?kn? povedlo, ješt? že se to posunulo a bavorák mohl jet, ú?ast byla veliká. Jsem rád že jel i Klouczech nebo? konkurence není nikdy dost. Top 8 dnes bylo hodn? p?kné.

V?era jsem ze serveru vypadl p?i testování snad 4x nejmén?? Dnes nic ^_^

Gratulace všem co dojeli. Setup zde byl opravdu loterie, na každém se to dalo rozum? zajet a bylo to jen co komu sedí. Teploty pneumatik OK hlídat jsem to n?jak nemusel zvlášt? potom co jsem jezdil rozumn?ji bi? rychleji. Vyšší tlaky p?edních gum mi vyhovovali a v endu mi vydrželi nádhern?. Na myši velice spokojen se stabilním a nedotá?ivým setupem se slabými brzdami.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 8.4.2013 at 09:01.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 8.4.2013   #54
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Popelka: V prvním postu a v mailu jsem psal, že nejpozd?jší p?íchod je v 18:55. O?ekávám, že se to bude dodržovat. M?žu ud?lat 2-3 minutovou toleranci, ale jiné výjimky už opravdu ud?lovat nebudu, a? jde o kohokoli. P?ijít v p?lce sprintu a p?ipojit se do rozjetého závodu a pak žádat o start, to opravdu ne...
Zm?na hesla v 18:55 které je nahlášeno na serveru. Je to nep?íjemné pro ob? strany když je pak nutno n?koho zamítnout a nem?že jet. Když n?kdo p?ijde v dob? kvalifikace tak se to dá tolerovat dejme tomu, s tím že bu? ?as zajede a jinak startuje z konce pole. Nebo je podmínka zajetí alespo? jednoho kola v Q.
Tady je to te? do 18:55, což je p?ed startem kvalifikace. Jsou tak rovné podmínky do celého ve?era pro každého ú?astníka, navíc admin také jezdí a nem?že vy?izizovat a starat se o pozd? p?íchozí v kvalifikaci.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 8.4.2013   #55
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Blood View Post
Za to se tam vyno?il ?ernej UFOn a já tomu za?al šlapat co jsem si troufl, abych nedostal kolo. Nakonec to tak tak nestih. A asi ješt? provokativn? za mnou jel vit?zny kole?ko

Díky
Já dojíždím do box? když mám palivo, upravil jsem si kalkula?ku tak už ho budu mít snad dostatek te? a nemusím tolik laborovat. Být to 28 kol tak ano p?edjel bych t?. Po dokon?ení už jen dojíždím a nikoho nep?edjíždím, uzavírám závod a jedu do Pitu.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 8.4.2013   #56
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

P?ezdívku "Jirásek" získává...
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 8.4.2013   #57
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Jenom to p?e?íst bylo vy?erpávající
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 8.4.2013   #58
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Já málem usnul
Koukal jsem replay tak jsem to popsal, kdo chce tak vidí že to má p?esko?it a ne?íst jak to je dlouhé
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 8.4.2013   #59
salik1992
Member

 
salik1992's Avatar
 
Join Date: 30.4.2011
Location: Brno
Posts: 278
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
P?ed námi se mele Šalomon a Goga, dokonce slyším n?jaký houka?kový koncert no asi se trošku potrkali.
No on m? totiž Goga hned v prvním kole p?i pokusu o p?evzetí vedení sest?elil.
Více ?eknu, až zhlédnu replaye. (postnete je n?kdo?)
salik1992 is offline   Reply With Quote
Old 8.4.2013   #60
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default shrnutí

Tak p?íprava prob?hla né upln? podle p?edstav. Né že bych toho odkroužil málo, ale poslední trénink byl n?kdy 25.3. a m?l jsem jen set na quali+sprint, víc jak 8-10 kol jsem v kuse neodjel snad ani jenou, long jsem ud?lal na rychlo o p?estávce, takže start na "neznámém aut?", z toho plus + nervozity z prvního místa a opatrné jízdy plynuly také ?asy, kdy navíc opatrná jízda je to nejhorší, co jsme mohl ud?lat, protože jsme naopak d?lal chyby, takže jsem si nevytvo?il po?ádný náskok.

Q: Katastrofa, víc jak p?l kvaldy zahozené, první dv? kola nic moc, pak jsem sko?il ze zvyku do boxu, což mi došlo až poté, takže jsem strávil asi 3 minuty v boxu, abych se p?edešel n?jakémnu zkoumání ze získání výhody atd, výjezd, honem honem, ?adím za dva buch...trest pr?jezdem boxovou uli?kou, no to snad né, ?elo polil studený pot a nejrad?ji bych si nafackoval, takže dalších 5 minut ztracených, no nic...17.pozice nebo tak n?jak..

S: Posun asi na 12. místo tuším, všichni rychlíci p?ede mnou, ze mnou taky žádná velká divo?ina

L: Start z 5., nad?je na úsp?ch, rychlé prokousání na ?elo díky n?jakým poty?kám p?ede mnou + pomalejší jezci nebyli obtížná p?ekážka v posunu vp?ed, poté kroužení na prvním míst? s ?asy hluboko pod možnostmi, n?jaká psychologická ru?ní brzda byla zatažená asi... no a pak postupn? za?ali p?ilétávat UFOni, byl jsem odhodlán je v rámci možností potrápit, ale víc jak 1,5-2 kola jsem za zadkem asi nikoho neudržel.

Zazávodil jsem si krásn? i když šlo spíš o trénink defenzivní jízdy, (s t?ma brzdama to beru na v?domí Jacky, ale tak šlo o to dovézt to na jisto, když byl TOP10 v dohledu a né pálit gumy a riskovat výlet z trat? p?i souboji s jezdci o 2-2,5s na kolo rychlejšími), takže díky kluci za supr závod!
__________________

Last edited by Belda_CZ; 8.4.2013 at 16:43.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 14:23.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.