Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Assetto Corsa

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 19.12.2014   #1001
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Projel jsem zm?ny a t?ším se na test. Dost v?cí co se m?ní mi v p?edchozích verzích p?išlo špatné, t?eba (ne)rozdíly v gumách na GT3, E30 slicky obecn?, zvuk F40 (hlavn? S3), atd atd se podle popisu shoduje se seznamem úprav.
Snad ješt? jen lepší MP obecn?, detekce kolizí atd, o tom se ve zm?nách moc nepíše a bude to chtít ješt? trochu zapracovat, t?ch pár admin p?íkaz? to nevytrhne, i když lepší než drátem do oka. A úprava délky a možností uložení replaye nic? Na ligy celkem problém.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 19.12.2014   #1002
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Tohle doporu?uji...

Na Brands Hatch je to bomba!

http://www.racedepartment.com/downlo...tcc-1977.4518/

http://www.assettocorsa.net/forum/in...-is-out.12979/
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 19.12.2014   #1003
salik1992
Member

 
salik1992's Avatar
 
Join Date: 30.4.2011
Location: Brno
Posts: 278
Default

Tak já jsem obrovsky zklamán. Po týdnu plném jobovek jsem se t?šil, že si zajezdím jen tak sám, což m? v AC baví. Bohužel po 2 minutách jízdy mi z?erná obrazovka a objeví se logo AC a už se z tama nedostanu. Jen p?ipomenu, že jezdím v riftu. P?ehlédl jsem n?co? Mám pocit jako by to byl n?jakej free to try trial hry.

EDIT: http://www.assettocorsa.net/forum/in...35#post-334499 fix. Tak p?eci jen demo.

Last edited by salik1992; 19.12.2014 at 21:52.
salik1992 is offline   Reply With Quote
Old 20.12.2014   #1004
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Klouczech View Post
Diky za odporucanie... to auto je fakt paradna zabava ...skusal som ho aj na Mosport a Nordschleife...no je to vlastne jedno kam ho clovek vezme... je to dokonaly zazitok. Milujem ako to plave ale pritom tak predvidatelne. Chybaju mi v AC taketo auta. Hrozne by som tam chcel nieco na styl Ferrari 250GTO alebo Ferrari P4 Starsie auta maju nieco do seba. LaFerrari je sice marketingovo asi lepsie auto no nuda po par minutach
__________________
Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2014   #1005
Alien_CZ
Member

 
Alien_CZ's Avatar
 
Join Date: 21.11.2005
Posts: 288
Default

Vanocni darek od Kunos dorazi behem pristiho tydne. https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.n...59996371_o.jpg
Alien_CZ is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2014   #1006
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Neviem dojst na to ako si po zavode skryjem tu vysledkovu listinu, ktora mi prekryva vsetko a nemozem vidiet ani chat, ani nic ine. Da sa to vobec? Kedtak diky za tip

btw: vianoce vyzeraju byt stedre... Yellowbird je jedno z auto z carlistu ktore mi tam najviac chyba
__________________
Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 22.12.2014   #1007
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Nevím o tom, že by to šlo. Zrovna tak bych uvítal možnost skrýt zobrazení poškození, pokud mám n?co ?ervené. No uvítal bych toho víc...

Na ten RUF se t?ším, ale obávám se, že po prvotním nadšení s tím nikdo online nebude jezdit. Najít online s Cobrou je taky prakticky nemožné.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 22.12.2014   #1008
Alien_CZ
Member

 
Alien_CZ's Avatar
 
Join Date: 21.11.2005
Posts: 288
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
Nevím o tom, že by to šlo. Zrovna tak bych uvítal možnost skrýt zobrazení poškození, pokud mám n?co ?ervené.
CTRL+Q vypne zobrazeni poskozeni
Alien_CZ is offline   Reply With Quote
Old 22.12.2014   #1009
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
Nevím o tom, že by to šlo. Zrovna tak bych uvítal možnost skrýt zobrazení poškození, pokud mám n?co ?ervené. No uvítal bych toho víc...

Na ten RUF se t?ším, ale obávám se, že po prvotním nadšení s tím nikdo online nebude jezdit. Najít online s Cobrou je taky prakticky nemožné.
Hmm...tak vidim ze takychto malickosti je tam vela a pritom implementovatelne radovo v desiatkach minut. Predsa to tam nie je. Nechapem stale, ze tam nie su vlajky a ze este stale nevymysleli lepsi sposob penalizacie akoze cloveku vypnut plyn na 5 sekund - v zavode extremne nebezpecne. Moc to na realite nepridava

Vcera som prave jazdil po velmi dlhej dobe public a fakt ak clovek nechce GT2/GT3 alebo LaFerrari, tak nenajde plnsi server. Este obcas M3 E30 Gr. A., co je fajn. Sice som mal vcera uzasny zavod na GT2 @ Spa. Skoda ze replay som si ulozit nemohol lebo mi to ulozilo uplny nezmysel :/

Na to kolko ludi ma AC, tak stale mi vyber serverov na online hranie nepride sirsi ako v mrtvom lfs - bohuzial neviem co s tym a ci sa to niekedy zlepsi

Inak vcera ako som jazdil BMW GT2 tak mi to prislo extremne lahke na ovladanie - drzi jak pribite, zataca velmi ochotne, stabilne pri brzdeni. Neviem ci to bolo len setupom ale som sa chvilami citil jak v nfs, ze to zvladne zakruty v akejkolvek rychlosti
__________________
Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 22.12.2014   #1010
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Alien_CZ: díky, tahle zkratka mi n?jak unikla, musela se objevit pozd?ji

bavorak: ty vlajky a penalizace to je bída Na blue flag existuje n?jaký dopln?k (ješt? jsem nezkoušel) a na penalizace snad taky, ale to není ?ešení. Ti, kterých se to týká, to stejn? nainstalované mít nebudou.

Ješt? jsem se v?bec nedostal k testu ver. 1.0, ale vždy ve výpisu server? zkusím napsat n?co konkrétního a jak píšeš, když to není pár dokola omílaných komb (GT/Spa, Exos/Mugello, E30/Nurburgring), tak bez šance. Další "paráda" jsou servery s nastavenými auty co k sob? nejdou, nechápu jejich smysl pokud je tam nastaven i race. Bohužel to není specialita AC, ale lidi jsou prost? takoví. V LFS byly taky takové servery (nemyslím cruize), taky se jezdilo furt to samé (GTR/AS Nat), ?ešením jsou jedin? ligy.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 23.12.2014   #1011
SIR
Regular Member

 
SIR's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: LB City
Posts: 813
Default

pokud n?kdo stále ?ekal na slevu, do?kal se - AC -50% -> 22,49€

http://store.steampowered.com/app/244210/
SIR is offline   Reply With Quote
Old 24.12.2014   #1012
aspect
Newbie
 
Join Date: 25.4.2006
Posts: 31
Default

hmm, taky m? ten p?ístup/postup kunose za?íná srát. Jsem si to puvodne predstavoval uplne jinak, mala komunita složena hlavne z veterán?, a plno featur, který vás p?ekvapí a pot?ší. Že full verze bude v kv?tnu a v zá?í dlc...ale zatím jsem za 250 hodin online zažil pouze 2x, že se nikdo nevyjebal v T1 (p?ísahám ). Je mi jasný, že jsem si to vysnil, a vyvojá??m do hlavy nevídím...ne vlastn? to chápu, cht?j zaráb?t mange, a dle statistik z NKP, což hralo tak 300 lidí dohromady, nic z toho nechcem. Mám toho tolik na srdci, že ani nevím ?ím za?ít :-)
Závody si vubec neužívam, jsem neshopnej umístovat se na p?edních postech v qualifikaci, vetšinou si vyjíždím misto v polovin? roštu tak 3 vte?iny za pole position ale klidn? i 5 sekund, když typka co je na roštu p?ede mnou v quali pronasleduju, ?umím jak puk, když s autem bojuje, zmíta se od obrubníku k obrubníku na rovince a do každe zatá?ky p?etá?í i 900 stupnu pá? najíždi tak o 50 km rychlejc než by m?l, ale stejne ho nechytím. Na druhou stranu m? nebaví se s tím autem prát, já to rád hladce, žádný sk?ípání gum, se musí nechat, že v AC je to u spousty aut suprov? podchycený, p?íkladem 599xx. To p?etá?ní volantu m? sere extra, to snad d?lá tak 90% lidí v menší ?i v?tší mí?e. Pamatuju že práv? v NKP byl ?lov?k za toto dost postihován gripem, a to už po 1 kole, ale tu se nic ned?je. Takže startuju z prost?ed pole-vyjebem se v T1, pokra?uju z poslední pozice, a dojíždím kolem 5týho místa, jak ty lidi odpadávaj do ka?írku. Žadný fighty 2-3 kola. Tady tak 1-2 zata?ky, než mi ten dement vlitne do zá?, až mi z toho rupne p?ední sklo :-) Nebaví m? ?azení, tu je to tak n?jak jedno +-1000 otá?ek, žádna radost, když se trefuju, Z obrubníku m? vstávaj vlasy hr?zou, nemaj fungovat jako bezpe?nostní element, takhle si to aspon myslím, tu by bylo jist?jší vzít to po tráv?, to by ?lov?k aspon v?d?l co má ?ekat. Na ofic foru tuna threadu "kerbs of death" a "no issue"? M?že mi n?kdo popsat jak to funguje v reálu? Chápu že, nap? na masarykovým okruhu jsou betonovy, nat?ený lesklou barvou, takže budou klouzavý, ale budou mít ten kolejovej efekt co ve h?e? Spa tím moc netrpí, že? Tam jsou zarovnaný s asfaltem, snad si vybavuju jen do eau rouge, ta strední ?ast ?asto kolejí. Jsem si všim jisté podobnosti v pneumatikách s LFS, když se snažíte vyjet na obrubník (p?edstavte si klasickej chodníkovej rantl), tak jsou vlastn? jen 2 polohy, kolo na obrubníku nebo p?ed obrubníkem, ale chybí tam ta poloha, kdy se kolo už nedotýka vozovky, ale stojí na hran? rantlu. Tzn kola nejsou kulatá, ale ?tvercová a v?bec se neotá?ej? Pá? i kdyby byly mnohaúhelníkovy tak by nem?li problém stát na hran? rantlu, resp p?eklenout r?znou výšku vozovky s kerbem a ned?lalo by to z aut šalinu :-P Když jsem u kerb? tak jsou taky príma na ***** ty zelený plochy za nima, na fotkách z vallelungy, když byl ten kunosuv noviná?skej event, tak jsem si všim potrhaných ?ástí t?ch ploch, tzn že je to látkovej koberec, což by pravd?podobn? mohlo tak blb? klouzat jak ve h?e, ale otázkou pro m? z?stáva, jestli je to na všech tratích látkový? Je to tak všude nebo spíš lenost devs ud?lat víc typ? povrchu?
V?ci jako jsou 5 sekund penalty, 1 ?adkovej chat (defaultní) , konec zavodu pár vte?in po dojetí prvního + konec kvalifikace ihned po uplynutí ?asomíry, veškerý info nacpaný do jednoho ?ádku v horní lišt? monitoru, který mezi sebou bojují o pozornost..napr opakovaný hlasovani o kick ?i restart session, m? p?ivádí k nep?í?etnosti :-) vysledkova tabulka ktera nejde odjebat, no flags, to je fakt nepochopitelný pro? se tyto nedomyšlenosti tak dlouho drží. Dostat devs na 2 hodky na server El bandito a celej team by m?l hlavu jak stefano :-P Ted m? štve nova vec, jakysi kleštení textur asi 10 metru pred mojí pozicí, když má n?kdo rožlý svetla a nekoho stihas, tak se neustale zhasinaj a zas se rožínaj dle vzdálenosti protivníka, dost to mate. Efekt probržd?nejch ploch na pneu mi taky vadí, je to b?žn? takhle cítít v RL, snad po jednom st?edním probržd?ní? Mi to zastíra zbylé efekty FFB, o které stojím. M3 GT2 OMGWTFLOL, šílenej grip díky aliens pneu, ani italia GT2 se tomu neblíží, po updatu se mi zda jest? težší :-/ v?era na mugellu to nehct?lo ani držet p?imej sm?r, musel jsem tomu nakropit velky uhly spoileru. (možna jen chybnej def setup)
..No já doufám, že d?cka potáhnout k Projectu, kundos se nazobe, zam??í se na herní prost?edí, ?i vypustí zdrojáky nebo editor (neslibovalo se n?co takovyho po vydání verze 1.0?) a ud?lá to n?kdo za n?.
aspect is offline   Reply With Quote
Old 24.12.2014   #1013
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

S dost v?cmi co jsi napsal musím souhlasit a vzpomínám na nKP, který bylo sice totáln? nedod?laný, ale bylo tam vid?t to zam??ení na hardcore, i ta parta co to jezdila to tak brala a ?lov?k doufal, že se to p?eleje i do AC + v?ci se dotáhnou. Bohužel nedotažený je to zase a dobrý obsah + nízká cena p?itáhly masy, od kterých se v T1 fakt nedají ?ekat zázraky. Snad se to ?asem všechno zlepší, protože jinak už fakt nevím, kam se p?esunout. Obsah jako takový je super, jen to kazí ty spousty nedotažených drobností.
Trochu bych polemizoval s tím umís?ováním, co jezdíme závody tak kdo jezdí dob?e, tak to ostatním nandává a nemám pocit, že by na to n?kdo n?jakým nfs ?ízením dokázal vyzrát. Toho p?etá?ení jsem si všiml taky, ale to m?že být klidn? chyba zobrazení - ješt? nedávno n?který auta dokonce otá?ely kola na druhou stranu...
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 24.12.2014   #1014
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Tak tak, Pablo pise spravne. Staci zacat jazdit organizovane zavody a zazijes pekne suboje. A samozrejme ti ucast ufonov napravi ego ziskane pocas kariery
O pretacani prenych kolies som cital v suvislosti s EGT modom, tam bola myslim nejaka custom zmes pneumatik a tie sa chovali tak, ze pri maximalnom rejde mali vyssi grip ako pri normalnom, ale ziskavali tym hlavne AIcka, nie hraci. Pri oficialnych autach som to nepostrehol. A to ze niekto vyzera ze s autom bojuje moze byt tiez len problem mini lagov.
A to ze sa hra dobre predava je super, aspon maju vyvojari prachy na dalsie updaty, nie ako v LFS
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 24.12.2014   #1015
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Aspect - s vela vecmi suhlasim a dobre si to vystihol. Hlavne male nedostatky, ktore by nebolo tazke implementovat ale predsa tam stale chybaju a clovek len kruti hlavu nad tym ako je to mozne.

Quote:
Originally Posted by aspect View Post
... Takže startuju z prost?ed pole-vyjebem se v T1, pokra?uju z poslední pozice, a dojíždím kolem 5týho místa, jak ty lidi odpadávaj do ka?írku. Žadný fighty 2-3 kola. Tady tak 1-2 zata?ky, než mi ten dement vlitne do zá?, až mi z toho rupne p?ední sklo :-)
Toto ma sialene rozosmialo (hlavne to rozbite okno po naraze zozadu ), ale bohuzial je to kruta pravda a kvoli tomu som uz online hru milionkrat vypol a isiel radsej pohotlapit na nejakej trati sam, lebo tam sa aspon nenas*rem z tohoto sablonoviteho priebehu kazdeho zavodu

Quote:
Originally Posted by aspect View Post
.... M3 GT2 OMGWTFLOL, šílenej grip díky aliens pneu
Od v1.0 sa mi to zda fakt jak nfs. Pamatam si ze M3 GT2 bolo pomerne tazke. Ano malo to grip ale ked dal clovek tomu len trosku viac plynu na vyjazde tak letel do pretacaku. Teraz to auto vobec za nic netresta, co je fakt divne.



Co sa tyka obrubnikov tak studoval som to pred par mesiacmi na masarykaci...bolo mokro a klouzalo to jak na snehu. No niekedy mi to tiez pride trosku prehnane vzhladom na to ze v AC je vzdy sucho. Napr Imola - vyjazd zo sikany v 3. sektore.

Inak obrubniky su kamen urazu vzdy a mam pocit, ze v reale tie obrubniky vobec tak netahaju auto ako v hre. Ani nepomozu az tak zatocit (v AC mam pocit akoby ten obrubnik v zakrute chytil vnutorne koleso a auto pretocil smerom do stredu zatacky az prilis vyrazne.
__________________
Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 25.12.2014   #1016
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Ano zelene plochy za obrubnikem se chova v AC neco jako zakryta trava, rovne to ztraci trakci/rychlost a pokud na tom nekdo zataci tak to jde do smyku. Chova se to jako travnik ale bez tech hrbolu co ma trava v AC.
Taky jsem cekal ze na spouste trati to bude zelene natreny asfalt/beton apod. proste tvrdy povrch s podobnym gripem asfaltu s tim ze nadmerny vyjezd na nej bude penalizovan atd. Prijde mi to na vsech tratich stejne, klidne i kdyz tam je trat a pak asfalt tak pokud mezi tim je zelena tak je to ten klouzavej hnus a ne zeleny asfalt. Treba to asfalt je ale tak moc natreny a vyhlazeny ze je to jak zrcadlo.

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
Toto ma sialene rozosmialo (hlavne to rozbite okno po naraze zozadu ), ale bohuzial je to kruta pravda a kvoli tomu som uz online hru milionkrat vypol a isiel radsej pohotlapit na nejakej trati sam, lebo tam sa aspon nenas*rem z tohoto sablonoviteho priebehu kazdeho zavodu
Public stoji za starou belu. Neco jako LFS demo, bezny LFS server bez adminu atd. bych to prirovnal. Spousta lidi ani neumi udelat ciste kolo po trati.

Quote:
Od v1.0 sa mi to zda fakt jak nfs. Pamatam si ze M3 GT2 bolo pomerne tazke. Ano malo to grip ale ked dal clovek tomu len trosku viac plynu na vyjazde tak letel do pretacaku. Teraz to auto vobec za nic netresta, co je fakt divne.
Zkousim to po roce od koupe asi 14dni ted. Prvni dojem byl "Arcade Corsa". Model je klouzavy v porovnani s LFS a proste jiny. Hure se cte ovladani auta a vsechny default setupy jsou nedotacive a auta klouzou porad predkem ven. Hodne jich je take mekkych a plavou jak lode. Staci kouknout pres apps na parametry a nastaveni vozu a je to obcas vcelku jasne proc to jezdi jak vrak. Tim padem se auta ovladaji jednoduseji, nepretaceji se ani ta premotorovana monstra a najezdy do zatacek se daji prestrelovat bez tezkych nasledku. Casove clovek ale ztraci necistou jizdou.

Spa Eau Rouge s GT2 je to plny plyn, porad. M3 GT2 2:15:655, 458 GT2 2:15:814. Z jezdeni na public online chaos serverech ALOOG.

Quote:
Inak obrubniky su kamen urazu vzdy a mam pocit, ze v reale tie obrubniky vobec tak netahaju auto ako v hre. Ani nepomozu az tak zatocit (v AC mam pocit akoby ten obrubnik v zakrute chytil vnutorne koleso a auto pretocil smerom do stredu zatacky az prilis vyrazne.
Me v AC netahaji vubec, jedine na nekterych hillclimbech se da jezdi trochu rally style a nechat se tahat nebot tam jsou propady dolu vedle asfaltu.
Duvod proc me obruvniky otaceji treba s M3 DTM na Silverstone je ze najedu zadnim hnanym vnitrknim kolem na obrubnik a v AC to tak nejak znamena velkou ztratu gripu a to vnejsi kolo to neudrzi a auto jde velice rychle do driftu nebo se rychle otoci. Zalezi na zatacce a najezdu.
Jedine kde me obrubniky kopou jsou takove ty s 10cm hrbolem
Ale treba s Lotus 2-11 v zavode je nejrychlejsi lidi prejizdeli a to tak ze ho prejeli aby byl pod autem mezi obema koly. Je to docela slusne zkraceni a zrychleni v sikanach. Imola se jela.

Nejake zname zakerne obrubniky? Rad bych je vyzkousel.

---

Jede se dnes nejaky organizovany zavod?

---


Jsem zvedav jak dlouho se mi v AC podari udrzet WR, 1 den?
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 25.12.2014 at 18:02.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 25.12.2014   #1017
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Jede se dnes nejaky organizovany zavod?
Chcel by to mozno nejaky prehladny kalendar zavodov, ktore sa jazdia. Mne nastastie Klouczech casto napise ked sa nieco ide alebo to hodi tu na forum. To ma vzdy potesi. Naposledy 10 kol Nordschleife bolo super


Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Jsem zvedav jak dlouho se mi v AC podari udrzet WR, 1 den?
Na takomto cerstvo pridanom aute asi fakt kratko Viacmenej dovtedy kym si tento tvoj post precita Klouczech - on je taky spehun na casy - aj mna hned nasiel a prekonal o pol sekundy, ze? (1M Nurburgring sprint)
__________________
Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 25.12.2014   #1018
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
Chcel by to mozno nejaky prehladny kalendar zavodov, ktore sa jazdia. Mne nastastie Klouczech casto napise ked sa nieco ide alebo to hodi tu na forum. To ma vzdy potesi. Naposledy 10 kol Nordschleife bolo super

Na takomto cerstvo pridanom aute asi fakt kratko Viacmenej dovtedy kym si tento tvoj post precita Klouczech - on je taky spehun na casy - aj mna hned nasiel a prekonal o pol sekundy, ze? (1M Nurburgring sprint)
S tim pocitam Chci videt co je mozne. Nordschleife se mi zatim nepodarilo v hotlapu odjet celou cistou kdyz to jedu ostre, s RUF tedy.

Koukam na CZ AC fora ale nic tam na svatky neni.

Tak jsem zjistil ze AC nenastavuje turbo u aut na maximum a pokazdy se musi prenastavit nebot neni ani v setupu. RUF se tak promenil jeste vetsi bestii nebot default turbo je 80%. Pekne blbe se s tim ale jezdi a na nordscheife bych si to snad prepinal podle potreby. Tak to ten WR dlouho nevydrzi lol alespon uz vim jak dosahuji tech zavratnych topspeed. Nordscheife s RUF s 100% tubem 7:48.462, ale je to blbe zajety uz jsem navyknutej na to turbo 80% se kterym se tam jedou zatacky lip. Cela trat na 80% je to 7:5x. WR je zatim 7:35, nekomu uz se to podarilo odjet se 100% turbo ciste a na podlahu.

WR, njn uz me dva prekonali, tak jsem pojezdil s turbem na 100% a opet je preskocil 0:54.841
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 26.12.2014 at 01:33.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 26.12.2014   #1019
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

To nastavovanie som skusal kedysi s Lotusom 98T a neni to ono. Mal som to nastavene na volante a prepinal som to rucne (iba 2 moznosti - cca 50% a 100%), ale nefungovalo to az tak dobre ako som si myslel . Idealne by to bolo nejak automaticky a podla zaradeneho prevodoveho stupna, no to by sa uz dalo povazovat za cheat. Mozno by sa to dalo nastavit logitech profileri, aby to pri zaradeni stupnov 1-3 stlacalo aj 5ku, na 50% turba a pri ostatnych prevodoch 100%, ale neviem ci to potom rovno nezmeni cisto na klavesu a nie tlacitko.
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 26.12.2014   #1020
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Na preuceni se jsem si udelal prepinatko 80% default a 100% plnej vykon. WR jsem neprepinal a proste jsem to odjel ciste na 100%, jak koukam na replay. S pedalama to musi byt az moc jednoduche. Na tyhle premotorovany potvory jsou pedaly jak delany zejmena na takto pomalou trat s vracaky, tam vzdycky ztracim nejvic i v LFS. Aha tak WR se daji jezdit i s netovarnim ABS a TC no tak to je pak o nicem jestlize na RUF ktery tovarne ABS nema se da nasilne zapnout.
Prepinatko clovek stejne potrebuje kdyz to ma defaultne nastaveno 80% a v setupu se to zmenit neda. Mozna na to je nejaka aplikace ktera pri kazdem startu nastavi 100% turbo.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 26.12.2014 at 01:43.
JackCY is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 14:42.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.