Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > InterCars GTR series

 
 
Thread Tools Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
Old 4.6.2007   #1
Gabelhirsch
Regular Member

 
Gabelhirsch's Avatar
 
Join Date: 22.4.2005
Location: Hromnice
Posts: 673
Default Round 1 tiskovka div 4

kvalda - LOL. vyrazil jsem jako trouba v chumlu na tra?... a jak je asi každému jasné, to se nedá ?as ud?lat... p?i 3. pokusu se vejít n?kam do hluchého místa, jsem to vzdal a zajel bídu. pozici si nepamatuju, není podstatná.

sprint - tak to je jiná... hl set z inferna (použit p?i celém ve?eru) fungoval dob?e a když k tomu p?ipo?teme veselou strkanici v t1. kde jsem se prosmýkl na tuším 3. pozici a po ?ase získal 2.... životní úsp?ch

long 1 - v t1 jsem m?l lehkou kolizi, ale snad jsem nikomu moc neublížil (edit - pan horá?ek, resp jeho stín... boural jsem do auta, které už vesele podprostorem bylo o 20m jinde - mno). auto jen se škrábancem. snad všichni m? p?edjeli a stíha?ka v mém loudavém podání ud?lala pokud mi moje krátkodobá pam?? slouží 7. místo. ?ili ok

long 2 - tak tady už moc spokojen být nem?žu, drifter salát (edit jak jsem koukal, byl v tom také "zprost?edkovan?) navštívil školníka a ten mi (celkem lager) dal takovej štulec, že jsem navštívil n?koho vedle sebe... auto trojkolka. ?ili celé kolo plouživka do box? a pak hurá zase dohán?t. v posledním kole jsem p?edjel 3 jezdce a specieln? posledního jsem "ud?lal" v p?edposlední zatá?ce, kterou si chudák dost blb? najel a pak zlostn? okusoval m?j zadní nárazník. pozice 11

záv?rem protest podávat nebudu, sám nejsem naprosto svatý, jako všichni v div4. nechápu demagogické výlevy n?kterých nejmenovaných. je to jen hra a tu si máme užívat. ruku na srdce. div 4 je po ty, co se cht?jí projet a ne ?um?t na sochu Maa... servry i net fungovali dokonale a já d?kuji adminovi Ká?ovi i actualu!

dobrou noc p?átelé
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . . Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o.
Jabber: alert.gabel(zavinac)jabber.actual.cz . . MSN: gabelhirsch(zavinac)hotmail.com
S1 + S2 since 2005-08-04 . . . . . . . . . . . . . . . . láska na první svodidla

Last edited by Gabelhirsch; 5.6.2007 at 22:45. Reason: co není v hlav?, to je na lfsworldu... 11. to prej bylo. jupííí
Gabelhirsch is offline   Reply With Quote
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:11.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.