Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Pro za?áte?níky

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 18.3.2005   #41
WiRuZik
Member

 
WiRuZik's Avatar
 
Join Date: 16.8.2004
Location: Jihlava
Posts: 487
Default

taaak jsem to nestihl, ted jsem prisel z barazoveho zapasu! Byl to neuveritelnyy zazitek.. ale doufam, ze se nekdy skola bude opakovat a ja se budu moct zucastnit
__________________
S2 licensed racer, I'm collecting points for the team eNeRGy!
WiRuZik is offline   Reply With Quote
Old 18.3.2005   #42
RavenakCZE
Regular Member

 
RavenakCZE's Avatar
 
Join Date: 17.8.2004
Location: Praha
Posts: 631
Default

Quote:
Originally Posted by WiRuZik
taaak jsem to nestihl, ted jsem prisel z barazoveho zapasu! Byl to neuveritelnyy zazitek.. ale doufam, ze se nekdy skola bude opakovat a ja se budu moct zucastnit
mno opakovat se bude tusim zitrav SOBOTU ve 20.00 :jest:
__________________
RavenakCZE is offline   Reply With Quote
Old 19.3.2005   #43
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Tak server CeRT Zone jede, heslo kravicka...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 20.3.2005   #44
WiRuZik
Member

 
WiRuZik's Avatar
 
Join Date: 16.8.2004
Location: Jihlava
Posts: 487
Default

no a ja jsem uplne blbej.. sem vcera prisel a myslel jsem, ze se ta skola uz odehrala.. no tak ted jsem prisel z druheho barazoveho zapasu.. aaaale nalada neni uz tak super.. Ale stejne doufam, ze se to bude opakovat!
__________________
S2 licensed racer, I'm collecting points for the team eNeRGy!
WiRuZik is offline   Reply With Quote
Old 20.3.2005   #45
RavenakCZE
Regular Member

 
RavenakCZE's Avatar
 
Join Date: 17.8.2004
Location: Praha
Posts: 631
Default

Quote:
Originally Posted by WiRuZik
no a ja jsem uplne blbej.. sem vcera prisel a myslel jsem, ze se ta skola uz odehrala.. no tak ted jsem prisel z druheho barazoveho zapasu.. aaaale nalada neni uz tak super.. Ale stejne doufam, ze se to bude opakovat!

stejne by ses nevesel bylo PLNO :trampo: :uhammer:
__________________
RavenakCZE is offline   Reply With Quote
Old 20.3.2005   #46
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Koukam, ze se to tu hemzi odbornikama na teorii i praxi rizeni

Muzete mi rict, pri jakejch votackach mam radit nahoru ?
Ja vosobne radim pri tech, kde ma motor maximalni silu.
Jestli to delam blbe, tak me prosim vyvedte z vomylu.

Sorac za ten zacatecnickej dotaz, ale chci mit jistotu
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 20.3.2005   #47
DoN
Administrator

 
DoN's Avatar
 
Join Date: 21.7.2004
Location: Rožnov p.R.
Posts: 1 103
Default

nejlepsi je radit nahoru pri rozsviceni cervene diody na palubovce
__________________
http://www.rallyphotos.cz
DoN is offline   Reply With Quote
Old 20.3.2005   #48
Jarda(CZ)
Member

 
Jarda(CZ)'s Avatar
 
Join Date: 17.3.2005
Location: Litvínov
Posts: 144
Default

ta autoskola byla super, dík , ted jenom trenovat a trenovat :no:
Jarda(CZ) is offline   Reply With Quote
Old 21.3.2005   #49
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Lala
Koukam, ze se to tu hemzi odbornikama na teorii i praxi rizeni

Muzete mi rict, pri jakejch votackach mam radit nahoru ?
Ja vosobne radim pri tech, kde ma motor maximalni silu.
Jestli to delam blbe, tak me prosim vyvedte z vomylu.

Sorac za ten zacatecnickej dotaz, ale chci mit jistotu
Jak rika DoN, nejlepsi je ridit se tim svetylkem, pac to fakt ukazuje idealni moment pro razeni...
Jinak se rozhodne nevyplati radit na max vykonu, lepsi je kousek za nim, protoze kdyz si spocitas plochu v tehle dvou pripadech, tak je jasny ze pri razeni za vrcholem je plocha vetsi:

plocha je cca 42 ctverecku

plocha je cca 43,5 ctverecku

tohle plati pokud ma krivka takovejhle prubeh za vrcholem, jiny motory (napr v F1) maj za vrcholem strmej pad, tak se vyplati radit driv za vrcholem.
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 21.3.2005   #50
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Ja jsem stejne doted poradne nepochopil jak to je s vykonem/kroutakem. Kdyz max. kroutak je na 4500ot a max. vykon na 6000ot, stejne vsichni stavej prevody tak ze se pohybujou od 5500 do 6500ot a me pripada ze nejvic to na danej prevod bude zrychlovat na max. kroutaku. Ale fakt mam v tyhle veci maglajs takze asi kecam.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 21.3.2005   #51
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

no uplne nekecas, pac na danej prevodovej stupen je skutecne nevetsi zrychleni pri max kroutaku, ale diky tomu ze mas prevodovku s vice prevodama, tak:

zarazeny stupen 4 - max. zrychleni pri zarazeny 4 (pri max kroutaku) je dejme tomu 3m/s2 (treba pri rychlosti auta 100 km/h)

ale diky prevodovce muzes zaradit nizsi stupen,

zarazeny stupen 3 - max. zrychleni pri zarazeny 3 (pri max kroutaku) je dejme tomu 5m/s2 (treba pri rychlosti auta 80 km/h), ale pri tech 100 km/h je zrychleni 4m/s2 tj. vic nez se zarazenou 4...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 22.3.2005   #52
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Jasny, to chapu, ale ja jedu na 3 a dosahnu 100kmh pricemz otacky uz mam max, tj. 6500 (viz muj priklad prve). Zaradim 4 ale i pri WR setupech se mi zda ze to maj udelany ze otacky spadnou na 5500, tj. pohybujou se okolo max. vykonu a pritom by mely spadnout nekam na tech 4500 aby to na tu 4 kterou jsem prave zaradil maximalne zrychlovalo..
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 24.3.2005   #53
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

ojoj... skoda toho prispevku od zxcv..

no kdybys mel udelanou prevodovku tak jak pises, ze by to pri kazdym razeni spadlo do max tocivyho momentu, tak bys mel na vetsinu okruhu (ted co jsou tak na vsechny) prilis dlouhou prevodovku...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 24.3.2005   #54
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos
ojoj... skoda toho prispevku od zxcv..
dont worry

Quote:
Originally Posted by zxcv_cz
Tak tady zase musim prispet svoji troskou do mlyna :-) Taky sem v tom myval celkem hokej, ale je to vlastne hrozne jednoduchy ...

Vemte si ze kroutak je udavanej na klikovy hridely. Je to v podstate sila (v Newtonech ... pokud chcete lepsi predstavu v "kg" tak delte deseti) jakou pusobi kolo na svem obvodu o polomeru 1m pripevnene primo na tu klikovou hridel. Taaakze:

Kdybyste meli prevod 1:1 a kolo o prumeru 2m (a zanedbaly ztraty), tak kroutak znamena silu jakou to kolo pusobi na vozovku. Jenze v aute mame mezi motorem a kolem prevodovku. Navic polomer kola je jiny (obvykle mensi pokud nejezdime v kombajnu).

Pro jednoduchost dalsi uvahy si ponechme 2m kola a zprevodujme to 1:2. To znamena, ze motor se otoci dvakrat a kolo jednou. Takze vysledna sila na kole je dvakrat vetsi nez na klice. Motor o kroutaku 200Nm tedy bude pusobit na vozovku 40kg a obvodova rychlost pri otackach 2000ot/min bude ... (2*3,14*1*2000/2*60/1000, 2*PI*polomer_kola*otacky/prevod*(konverze z m/min na km/h)) 377km/h. Takze aby to jelo s takhle slabym motorem tak by to muselo mit velmi nizky soucinitel odporu, ale to az treba jindy ...

Nyni tedy vime, ze kroutak je v podstate sila (F) a jak znamo tak vykon je prace za cas. Prace je sila krat draha ... taaakze vykon P = F*s/t a draha za cas (s/t) neni nic jinyho nez otacky za minutu. Z toho vypliva, ze potrebujeme co nejvetsi otacky a co nejvetesi kroutak abychom meli co nejvetsi vykon. Proto je maximalni vykon posunut za hranici max. kroutaku. Zalezi jen na tom jak moc strme zacne kroutak opadavat.

Jednoduse receno, dulezita je sila, kterou pusobi kolo na vozovku nikoliv jakou silu zrovna podava motor. Je tedy lepsi mit otacky za max. kroutakem rekneme s 250Nm a prvodem 1:3,5 nez jet stejne rychle na maximalni kroutak (270Nm) s prevodem 1:4 ... 250/3.5 > 270/4.

Poznamka na zaver (je to zrejme z predchoziho vykladu, ale me to chvilku trvalo nez mi to doslo). Pro urceni krivky vykonu nam staci znat krivku krouticiho momentu. Resp. krivka vykonu je plne urcena (zavysla) na otackach a kroutaku.
diky! konecne jsem to opravdu poradne pochopil

Quote:
Originally Posted by Nitemare
este bych doplnil, ze prepocet tocivyho momentu na vykon je

P = (2 * pi * n * M) / 60 000 [kW]

n - otacky motoru [s^-1]
M - tocivy moment pri otackach n [Nm]
no a ted uz je ta informace uplne dokonala..
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 25.3.2005   #55
zxcv_cz
Newbie

 
Join Date: 7.9.2004
Posts: 27
Default

jj ... pravda, obvod kruhu je fakt 2*pi*r ... se mi to plete s pi*d :-)
Klidne mi to tam oprav.

BTW: Copak se stalo s tim mym prispevkem? Chyba fora a nasledne obnoveni ze zalohy kde ten prispevek nebyl?
zxcv_cz is offline   Reply With Quote
Old 25.3.2005   #56
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by zxcv_cz
jj ... pravda, obvod kruhu je fakt 2*pi*r ... se mi to plete s pi*d :-)
Klidne mi to tam oprav.

BTW: Copak se stalo s tim mym prispevkem? Chyba fora a nasledne obnoveni ze zalohy kde ten prispevek nebyl?
Opraveno, tak kdyz smazes ze svyho postu nad timhle tu prvni vetu a ja pak tuhle, tak po chybe nezustane ani pamatka

Poskodila se databaze takze se dala zhruba 2 dny stara zaloha a tudiz zmizel nejenom tvuj prispevek ale vsechno co se od ty zalohy do obnoveni napsalo..
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 29.8.2005   #57
Felix
Regular Member

 
Join Date: 14.8.2004
Location: Lhenice
Posts: 952
Default

Co takhle udelat dalsi skolu uz v S2 ... par novacku pribylo par lidi tam nebylo takze by to mohlo bejt uzitecny
Felix is offline   Reply With Quote
Old 29.8.2005   #58
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by Felix
Co takhle udelat dalsi skolu uz v S2 ... par novacku pribylo par lidi tam nebylo takze by to mohlo bejt uzitecny
souhlas, naucime konecne jeta, chaose, rumika a spol jezdit. Oni jsou jen porad samej fofr, ale vsadim se o svoje sanky, ze urcite si jeste nevsimli, ze na blackwoodu uz kukacka vyvedla mlady, na fern bay v trave v pravo od posledni sikany je nova rodina zajicku (zatim bez, mladych, ale jak znam zajice, tak to prijde co nevidet ) a v south city ta rodina, jak bydli za T3, porad se hadali a hazeli veci z oken, tak se udobrili a v posledni dobe se spolecne vyklaneji z oken a zdravi kolemjdouci ( a kolemjedouci). To neni jen porad samy hen heeen, to chce si take toho zivota uzivat
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 29.8.2005   #59
joshua
Member

 
joshua's Avatar
 
Join Date: 15.7.2005
Location: Most
Posts: 117
Default

zapomn?l si na ty nový japon?íky, co se do SO p?ist?hovali po té, co v okolí Kyoto ringu za?alo bejt nesnesiteln? ?ušno od doby vydání S2

jinak k v?ci - kdyby se to rozjelo, okamžit? se hlásim
__________________
The one who gets on the throttle first usually wins, because all we do is drag race between the corners.
-- Carroll Smith

B.E.E.R. Team member- BEER Team web
joshua is offline   Reply With Quote
Old 1.9.2005   #60
Felix
Regular Member

 
Join Date: 14.8.2004
Location: Lhenice
Posts: 952
Default

tak mam zpravu ... zajici na fernbay uz vyvedli mlady ... psali mi na ICQ

no myslim si ze by to bylo dobra akce prospesna pro vsechny ...
:nanallama:none??
Felix is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:34.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.