Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 2.3.2009   #1
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default Sdi 911 cup 2 - tiskovky

A? nezakládáme zbyte?n? moc vláken, všechny tiskovky tedy budem psát sem. Takže se m?žete vyjád?it zde.

Moje vyjád?ení - moc se omlouvam za toho exota, už to bude striktn? cz/sk pohár.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 2.3.2009   #2
Otas43
Member

 
Otas43's Avatar
 
Join Date: 13.12.2008
Posts: 139
Default

Taky se omlouvám za exota...m?. FZR ko sem nem?l moc najetý a nakonec sem byl rád že sem byl rád. P?ípravu na další race nepodcením pokud budu pušt?n na start. Doufám jsem že v?tšinu Blue Flag zvládnul bez komplikací a jsem si v?dom že sem párkrát zazmatkoval....tak p?íšt? Good Race
PS:kone?n? sem vid?l jak vypadá cup kam p?ihlášení dorazí...díky
Otas43 is offline   Reply With Quote
Old 2.3.2009   #3
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

No vlastne ten dotycny bola moja chyba ,na test race sa choval slusne neako problemy neboli ,dokonca jazdil slusne a rychlo .Ako spominal neskor bol "nadrzany" ze moje zajzdit ligu . Ale nakoniec jeho lagy boli problem.

A este dakujem za pokosenie travy ,po pol roku nam vyrastla
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 2.3.2009   #4
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Omlouvám se za nehodu v 16. kole 2. závodu, rEyco dostal smyk za cílovou šikanou, p?es Waldu jsem ho nevid?l a když za?al Walda brzdit, už jsem to nestihl a oba trochu nabral
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 2.3.2009   #5
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Tak tohle byl Race jak má být

P?ed závodem samotnym jsem m?l nehorázný problémy se zvukem asi po 5. restartu Byla zvukovka ochotná spolupracovat, p?ed Kvaldou jsem neodjel ani kolo ale co.
Q: katastrofáln? jsem nastavil brzdy, potom se to odrazilo na pneumatikách a nejelo to.
Race 1: Hned v 1. kole se mi to BRUTÁLN? seklo a p?eed 2. mezi?asem jsem to narval do plotu a z?stal na boku. B?ch d?kuj za TS a O?as m? oto?il na kola ale jel jsem dál, se strátou jak hrom ale jel jsem. potom celej závod jsem jenom poušt?l na modrou a ani jedno po?ádný kolo, prost? hr?za, nakonec míste?ko za body.
Race 2: To vypadalo už celkem slibn?, byl jsem rozjetý a v??il jsem si krapec víc, po 1. zatá?kách jsem se dostal na 14. místo a (myslim) ve 3. kole došlo k hromadný kolizi 4 aut a posunul jsem se na 12. místo, jenže, po bržd?ní do 1. zatá?ky hned po startu, m? Exot nabral na vidle a zadní kolo se ozvalo a musel jsem do bod? a už jsem potom jenom ztácel, nakonec 14. místo.

PS: pokud jsem n?komu uškodil p?i poušt?ní na modrou, tak se pochopiteln? omlouvám
Jinak hezkej závod a dik za n?j.

Last edited by Fast Jarda; 3.3.2009 at 00:59.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 2.3.2009   #6
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Mne se tendle vecer moc nepovedl. Na to, kolik jsem mel natrenovano, jsem moch a mel byt rychlejsi a hlavne konzistentnejsi. Udelal jsem hromadu nevynucenych chyb. Uzil jsem si sice par peknych souboju, ale jinak pocit z jizdy nic moc. Aspon ze s vyslednymi pozicemi muzu byt v podstate spokojen.

Poly: Jeste jednou se omlouvam za ten tukanec, kdy jsem te poslal do travy. Koukal jsem na replay a o kontaktu nemuze byt rec. Jednoznacne moje chyba - moc plynu na vyjezdu, pretocil jsem to a tuknul te, kdyz jsi me mijel

No a jinak jsem snad v kazdem druhem kole predjizdel bilo-modry autak o kolo ... kluci z CH-R ale uhybali celkem dobre. Chce to fakt jen trenink a bude to OK
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 2.3.2009   #7
Radek CZ
Member

 
Radek CZ's Avatar
 
Join Date: 11.6.2007
Location: Brno
Posts: 342
Default

Rozmyslel jsem se na poslední chvíli že pojedu. Domluvil jsme se s Ghostem na icq, že p?íjme p?ihlášku i po termínu (dík). P?ed kvali jsme najezdil zhruba 15 kol.

qual:
Spokojenost s 3. místem.

race1: Pár zatá?ek po startu odpadl Poly. P?ede mnou byl reyco, kterej m?l zjevn? natrénováno. Drželi jsme se po?ád n?jak pospolu, do te doby než se projevil neotestovanej race set a za?ali se pálit p?ední gumy. Spomalil jsem a chladil. Dojel m? Los, ale to už gumy byli OK tak jsme za?al zrychlovat. V cíli 2. místo.

race2: Na za?átku p?kný souboje s Lalou a n?jakým NGR (už nevím, kterej to byl). Po pár kolech jsem je p?edjel. Dohnal Lennyho, kterej následn? taky podlehl. Dohán?l jsme Polyho a Faraona, když jsem jim byl nadosah, tak Poly p?edjel Faraona a za?al ujížd?t. Faraon držel skv?lou defenzivní stopu a udržel m? p?ed 10 kol. Už jsem oddechl že jsme ho zdolal a cht?l jsme za?ít jezdit rychlý kola, ale v šikan? za cílem jsme p?est?elil a Faraon m? znovu p?edjel. Nakonec jsme mu to oplatil v p?edposledním kole. V cíli 2. místo.

Už dlouho jsme si závody tak neužil.
__________________
Hanz DD fan (Destruction derby World)
Radek CZ is offline   Reply With Quote
Old 2.3.2009   #8
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by Lala View Post
No a jinak jsem snad v kazdem druhem kole predjizdel bilo-modry autak o kolo ... kluci z CH-R ale uhybali celkem dobre. Chce to fakt jen trenink a bude to OK

Já osobn? jsem m?l problém? nad hlavu, m?l jsem taky dost najeto, ale zlobila m? levá p?ední guma, k?li který jsem jezdil pomalu, v??il jsem si teda na víc, navíc se jelo na mym neoblíbenym okruhu, FE fakt nemám moc v lásce, snad p?íšt?
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 3.3.2009   #9
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Dost jsem se na tenhle zavod tesil. Musim rict ze jsem do tohodle podniku vstoupil s nadsenim. Natrenovano celkem dostatecne, coz se nakonec ukazalo v kvalifikaci kde se mi podarilo zajet pole i kdyz to nebyl cas ktery bych si pral.

Hned po startu jsem to ale celkem zpackal, nechci se nejak vymlouvat (no i kdyz? ), ale bylo to tak trochu tim, ze jisty exot nepochopil co znamena zakaz chatu... Ale rozhodit me to nemelo, moje chyba.

Snazil jsem se probijet dopredu, az jsem narazil na Lalu
Quote:
Originally Posted by Lala View Post
Poly: Jeste jednou se omlouvam za ten tukanec, kdy jsem te poslal do travy. Koukal jsem na replay a o kontaktu nemuze byt rec. Jednoznacne moje chyba - moc plynu na vyjezdu, pretocil jsem to a tuknul te, kdyz jsi me mijel
Taky jsem na to koukal, proste ti to trochu driftlo. To se stava, omluva prijata. Nakonec jsem se pres Lalu nedostal, takze alespon 5. misto a nejrychlejsi kolo.

Ve druhem zavode to slo kupodivu celkem hladce, pres soupere jsem se dostaval diky jejich chybam, akorad Faraon me trochu potrapil. Takze dik za pekny souboje, bylo videt ze ti auto a trat sedla. Cil jsem tedy projel jako prvni. Jen s nejrychlejsim kolem to tentokrat nevyslo.

Otas43: Nevadi, priste to bude lepsi... Jen si pamatuj, ze na trat po nehode zasadne necouvame a uz vubec ne v useku, kde neni moc videt a kde za sebou mame rychlejsi jezdce.
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing
Poly is offline   Reply With Quote
Old 3.3.2009   #10
Otas43
Member

 
Otas43's Avatar
 
Join Date: 13.12.2008
Posts: 139
Default

Quote:
Originally Posted by Poly View Post

Otas43: Nevadi, priste to bude lepsi... Jen si pamatuj, ze na trat po nehode zasadne necouvame a uz vubec ne v useku, kde neni moc videt a kde za sebou mame rychlejsi jezdce.
Vím co myslíš, asi druhej race po tý šikan? ke konci trat?, d?lal jsem tam hodiny a když jsem vid?l že n?kdo jede tak sem se snažil rychle uhnout....bohužel asi jednou auto sem tukl
Otas43 is offline   Reply With Quote
Old 3.3.2009   #11
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

P?kný závody, jen škoda, že jsem ješt? stále v LFS takovej zají?ek.

Q:13. místo, ale ?as se mi nepovedlo zrovna mých p?edstav, ale i tak jsem byl relativn? spokojen.

Race1:Start se mi povedl a byl jsem n?kde na tom 13. míst?. V 2. kole jsem využil kolize ostatních jezdc? a prokli?koval se na 8. místo, i když mi bylo jasné, že ho asi neudržím. A to se také stalo, ostatní jezdci si za mnou museli p?ipadat jako za safety-carem a ?asem se p?ese m? dostali. Ale op?t n?kte?í chybovali a tak jsem byl ve 12. kole na 10. míst?. Poté jsem se propadl na 12. místo, na kterém jsem se št?stím po kolizi s Otasem43 dokon?il. Takže suma sumárum, jel jsem si svoje tempo, vyvaroval se chyb a ono to ?ák dopadlo.

Race2:Start se m? nepovedl, nešla m? tam za?adit 2, takže hned následoval propad o 2 místa. Ve 2. kole jsem doplatil na hodiny reyca, který bohužel nez?stal stát na míst? a jeho v?z pomalu couval a tak jsem si vyzkoušel jak funguje ka?írek. Ve 4. kole jsem z 16. místa zaúto?il v posledním kole na Woytu a byl na bodech, ovšem Fast Jarda na cílový rovince ?uknul do brzdy a po menším kontaktu se Woyta dostal zpátky p?ede m?. Další kolize p?išla v 10. kole, kdy se Fast Jarda p?i poušt?ní rychlejších jezdc? o kolo rozto?il a já už nemohl nic d?lat. V 16. kole jsem využil kolize t?í jezdc? p?ede mnou a posunul se na 10. místo a už to vypadalo, že závod v klidu dokon?im. To se nestalo, 8 kol p?ed cílem m? to vyneslo na trávu, což bylo v pohod?, ale shodou okolností ve stejném míst? na tráv? stál Otas43 a tak došlo k další nehod?. M?j náskok se zmenšil, ale nakonec jsem na 10. míst? dojel až do cíle.

Takže po 1. závodnim ve?eru jsem relativn? spokojen, jen m? mrzí kolize s týmovými kolegy. Snad budu v p?íštích závodech ješt? rychlejší.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 3.3.2009   #12
SIR
Regular Member

 
SIR's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: LB City
Posts: 813
Default

dlouho jsem nic nenapsal, tak to aspon trosku napravim.

kvali: spis jsem zkousel vydrz pneu. posledni 2 kola jsem mel dobre rozjete, ale v obou pripadech jsem mel kolizi s pomalejsim jezdcem. i tak jsem v poslednim kole zajel tusim pb.

race1: start OK, ale ve 2. kole probehla mensi mela predemnou. popsal bych to asi takto. auto1 a auto 2 tuk, tuk, tuk, auto2 hodiny, brzdim, nedobrzduji, narazim, bum bum bum bum bum. pak uz jsem se jen snazil dostat do boxu opravit auto. nasadil jsem stihaci jizdu, ktera skoncila na 10. miste

race2: pekne pojezdeni, prodral jsem se za losaka a nebyt jeho chyby, tak jsem se pred nej nedostal a on bojuje o pozice na bedne, takze jsme jeli pospolu a pomalicku stahovali dvojici pred nama, coz se nam nepovedlo. 4. misto super


prvni zavod hodnotim kladne. brazilec se predvedl, ale co se da delat, aspon nebyla nuda

PS: nevadilo mi, ze jede radek, ale pravidla byla dana a mela by platit pro kazdeho a ne "na posledni chvili jsem si to rozmyslel"

pravidla: "p?ihlášky budou p?ijímány do 1.3.2009, 23:59. Lze se p?ihlásit i pozd?ji na divokou kartu, avšak bez možnosti startovat v 1. závod? na Fern Bay"
SIR is offline   Reply With Quote
Old 5.3.2009   #13
Faraon_cz
Member

 
Faraon_cz's Avatar
 
Join Date: 2.12.2006
Posts: 106
Thumbs up

Kvalda
Docela dost jsem trenoval,v kvalde 4.misto..Spokojenost


Zavod 1
Start ze 4 pozice,v sikane jsem tuknul do Radka (sorry),takze jsem pockal,az se prede me zase dostane,klesl jsem na 6.misto,po propadu Polyho 5 pozice.V 2.kole za T2 lehce do me tuknul Motto,coz jsem jeste ustal,ale pak nasledoval mensi tukanec s Lalou,vyneseni za obrubnik a otoceni vozu napric.Pak uz jse si pripadal jako kulecnikova koule.Propad na 13. pozici.Nasledovala
stihaci jizda,no a nekolik kol za Loukotou,ktereho jsem nedokazal zdolat konecne 8.misto.....

Zavod 2
Start z 2.mista,po chybe Lennyho posun na 1.misto.Asi v 6.kole se ke me priblizil Poly,coz je jezdec z jineho sveta a me bylo jasne,ze ho dlouho za sebou neudrzim,sic jsem se o to snazil,co to slo V 9.kole me udolal a zacal ujizdet.Klid ovsem byl v nedohlednu,nebot za mnou uz byl Radek.Dorazel na me,ale mel tam nekde kontakt s nekterym z pomalejsich jezdcu,
takze jsem mel chvilku klidu a mohl zacit chladit gumy Jenze klid netrval moc dlouho (1,5 kola) a Radek byl zase tesne za mnou.Udolal me pred najezdem na most v 16.kole,mel lepsi stopu.Ve 20.kole udelal Radek chybu,ktere jsem vyuzil a posunul se zpet na 2.misto.Ale Radek byl opet tesne za mnou a zacala bitva cislo 2.Ve 22. kole,pred najezdem na most jsem udelal mensi chybu,cehoz Radek vyuzil a dostal se vedle me.Bohuzel mel lepsi stopu,tak jsem z tohoto souboje rezignoval,jit do toho byl byl moc velky risk.Takze konecne 3. misto.

Kazdopadne diky Polymu a Radkovi za paradni souboje


Prvni zavod Porsche cupu 2 jsem si naramne uzival a zatim velka spokojenost.........
__________________
M3R Faraon_cz member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team

MB:GIGABYTE GA-EP35-DS4 CPU:Intel® Core™2 Duo Processor E8400 GPU:Bliss 8800 GT 512MB GS RAM:2x2GB DDR2 800MHz PC6400 A-DATA Extreme Edition + 2 X 1GB DDR2 800 240Pin Registered DIMM ECC Memory HDD:WD Caviar 500 GB, 3 Gb/s, 16 MB Cache, 7200 RPM LCD:22“ Samsung 2232BW Wheel:Logitech G25 Racing Wheel OS: Windows 7
Faraon_cz is offline   Reply With Quote
Old 16.3.2009   #14
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

: celkem spokojenost s ?asem, i když to sta?ilo an poslední ?adu ale moc jsem netrénoval, takže celkem spokojenost
Race 1: o tom tu ?e? byla.
Race 2: Tak start ze 16. místa, nikam jsem se nehnal a doufal jsem že soupe??m budu sta?it, pop?ípad? že budu t?žit z jejich chyb, které jsem vid?l jenom 2, nakonec jsem se v +/- 10. kole rozto?il sám než jsem se vyhrabal z ka?írku tak všichni byly pry? a já jenom koukal na mapku a odhadoval, kdy od UFOn? dostanu kolo, nakonec jsem ho dostal ve 22. kole, ale v cíly 13. místo, takže neni si naco st?žovat. To co m? nejvíc dostalo byly gumy. V minulém závod? jsem k?li nim jel 2x je m?nit b?hem obou závod?, te? jsem byl rád že jsem je zah?ál na ideální teplotu, p?itom ?asy na m? krásný, takže toto mi docela dodalo sebev?domí potom, co jsem si myslel, že tento cup pro m? z tohoto hlediska bude zakletý.
Jinak závody hezký, P?ímé souboje jsem na vlastní k?ži nezažil, ale po ip?tovném pžipojení jsem n?aké hezké vid?l, t?eba Zdenka a Loukoty, hezky do poslední zatá?ky, jak to má být, takže závody hezké a dik za n?
_________________
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 17.3.2009   #15
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Mel jsem rozepsanou takovou esej a pak si omylem zavru okno prohlizece.
Tak jen ve zkratce, mate smulu. (na druhou stranu si usetrite par minut zivota)

Q 1. ale spectate -> 4.

R1 Paradni zavod... Start -> Po par kolech 2. -> s Reycem totozne casy -> stihaci jizda -> pokus o utok -> chyba -> propad o jednu pozici -> zaverecne drama -> v cili 3. za Mottem a Reycem. Doporucuju zaznam, poslednich 5 kol.

R2 Jeste lepsi zavod... Skvele souboje na rovinkach -> propad o dve pozice -> posun vpred o dve pozice -> posun vpred o dalsi dve pozice -> stihacka na vedouciho Klouczecha -> dve kola pred cilem predjizdim -> v cili 1.

Tesim se na priste..
Konec tiskove zpravy!
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing
Poly is offline   Reply With Quote
Old 17.3.2009   #16
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Tak já si sem taky n?co hodim.

Q: 12. místo, se kterým nejsem v?bec spokojen. Ani jedno kolo nebylo na hranici mého PB s 911 a když jsem jel opravdu rychlý kolo (bylo na PB) tak jsem se rozto?il.

Race1: Trošku divo?ejší úvod v T1, a tak se start opakoval. Ve 2. kole jsem nedobrzdil do šikany po dlouhé rovince a sv?j v?z seznámil se svodidly a trochu si poškodil ?ízení a od té chvíle to bylo trápení. Pak jsem zažil taky p?kný souboje s DevilstormemCZ, ale to skon?ilo menší kolizí po mé chybi?ce. V posledním kole jsem p?edvedl p?kný sobouj s Loukotou, který se p?ede m? dostal na dlouhé rovince (blbej protivítr) a já si ?ekl, že to na n?j zkusím v poslední zatá?ce, což jsme ud?lal, ale Loukota m?l lepší výjezd, takže v cíli 13. místo, které mohlo být lepší, nebýt mých chyb.

Race2:Ten byl klidn?jší, užil jsem si p?kný souboje s DevilstormemCZ a také s Gothou CZ. Nebýt mých chyb jako v 1. závod?, mohl jsem dojet i na lepším, než 12. míst?.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 17.3.2009   #17
reyco
Member

 
reyco's Avatar
 
Join Date: 11.8.2005
Location: Zlate Moravce, Slovakia
Posts: 450
Default

V skratke, tréning spo?íval v u?ení sa na maturity prvý de? myslím mám úspešne za sebou

Qual : No ako spokojný som bol lebo som prišiel k pole position ako slepé kura k žitu ...

Race 1 : Zo za?iatku troška problémy so studenými pneu ale potom sa to rozbehlo, Motto chyboval a odvtedy Poly stále v spätných zrkadlách. Ke? som spravil ?as pod 1.11 ?akal som, že sa trocha vzdialim ale Poly bol ešte rýchlejší, potom sa nebezpe?ne priblížil avšak na moje š?astie zopakoval moju chybu na ktorej stratil viac ako ja. Posledné 2 kolá do cie?a náskok cca 4s ale tak pre?o ešte nepobavi? divákov, troši?ka som to oto?il v šikane, spálil spojku pneu. Takže posledné kolo za sebou Motto a Poly ale ostal som chladný na prekvapenie. Prvé zákruty som išiel pomalšie a držal si obranú stopu, ?akal som na lepšiu spojku a potom som sa snažil ujs? na výjazde na rovinku potom som sa už nebál až tak o pozicíu. Ale závod ako má BY? !!

Race 2 : Zas som neodhadol grip auto na nezahriatych pneu, prepad dozadu avšak som sa prebojovával až som sa nestihol ?udova?, pre?o mám pri pingu až ?ervenú pali?ku. Odvtedy ?o mám DSL tak mi to nikdy nepadlo, mal som velký packetloss. Reštart routera a všetko v poriadku takže dajme tomu technická závada na aute

Celkovo spokojnos? ale sklamanie, že už titul len ?ažko obhájím...
__________________
VCz Rulezzz... aj ke? som už ?lenom SDI ale VCz bol super tímom !www.viaduct.ic.cz
SDi - prinášam novú odrodu - Spamming drivers incoporation :)
NTB : HP pavilion dv5-1160ec, c2d t5800 2,0Ghz 2MB L2 cache, nvidia 9600m gt 512 ddr2 VRAM, repro altec lansing, intel pm45 chipset, 3GB ram

reyco is offline   Reply With Quote
Old 30.3.2009   #18
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Aspo? v n??em jsem první.

Q:Jsem spíš vytrvalostní jezdec, rychlý ?asy na jedno kolo m? ješt? d?lají trochu problém, ale to se ?asem dopiluje.

Race1: Start se mi povedl, posunul jsem se dop?edu, bohužel jsem ve 2. kole ud?lal chybu, po které jsem se propadl. Pak jsem jezdil sám, po pár kolech jsem dohnal Fast Jardu, t?šil jsem se na p?kný závod, ale on ud?lal chybu, tak jsem si dojel už jen v klidu na 11. míst? do cíle.

Race2:bez komentá?e....

Duuku: Co to bylo???!!! Takhle bezohledn? se vracet do závodu, to jsem ješt? nevid?l!!! Víš od ?eho je ta mapka v pravém horním rohu???

Kdyby m?l n?kdo replay, tak sem ho?t? prosím link nebo mi ho zašlete na e-mail Chyny@seznam.cz, díky
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 30.3.2009   #19
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Dnešní podnik se mi opravdu líbil a t?šil jsem se.

Q: Nebylo to zlé, s ?asem spokojenost.
Race 1: Necht?l jsem do nikoho vle?et, tak jsem jel na jistotu co to jenom šlo. Cca ve 3. jsem se rozto?il na výjezdu ze šikany, z?stal jsem tam stát nap?í? a chytil jsem od n?koho ránu (sorry), ale dalo se s tim jet. A ve 13. kole to p?išlo, ztratil jsem zase p?ipojení.
Race 2: Tak zase maximální jistota a celkem v klidu probíhalo d?ní p?ede mnou, takže jsem se za?al pono?ovat do atmosféry sólo závodu. Vte?inu p?ed sebou jsem m?l Zde?ka a v 6. kole (myslim) se stal na výjezdu ze šikany crash ve?era, nevim kdo všechno tam byl, ale v tu chvíli jsem jel Zde?kovi na kufru a zle jsem ho napral. Poté mi ješt? jeden jezdec ud?lal plastiku kufru od auta, no geometrie trochu v háji ale jedu dál. Do konce závodu jsem už jenom ?ekal, jestli n?aký ze soupe?? ud?lá chybu. Po té hromadné kolizi jsem trochu p?eh?ál spojku, takže jsem si trochu p?ipadal jak zem?m??i?, hledal jsem nerovnosti na trati a p?isp?soboval tomu šlapání na plyn, nakonec jsem jí n?jak uchladil. V cíli 10. a spokojenost.

P?ed závodem jsem spoléhal nato, že soupe?i budou d?lat chyby, nestalo se tak, všichni jeli ohledupln? a výborn?.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 30.3.2009   #20
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Q: 4. misto zadna slava, ale i tak dobry.

R1: Skvele pozavodeni, souboje na spici, proste parada. Souboje s Lalou byly obcas trochu tvrdsi, ale myslim ze ciste z obou stran. Ke konci jsem se jeste snazil dohnat Klouczka, to se mi sice povedlo, ale pak nasledovala serie drobnejsich chyb a ve vysledku z toho bylo 3. misto za kolegou.

R2: Tenhle zavod se od urciteho okamziku uplne zvrtnul. Na zacatku opet parada, pak chyboval Reyco v sikane a ja byl jen tesne za nim, takze se uz nedalo nic delat. To by jeste bylo porad dobry, po navratu jsem byl asi 8. za Klouczkem, Gothou a Mottem. Jenze na konci dalnice prisla obrovska chyba a ja doslova sestrelil Gothu. Bohuzel jsem nepocital s tim ze me to za tim hupem tolik vynese. Snazil jsem se jeste trochu brzdit. Dopadlo to jeste relativne dobre jenze Gotha mel znacne rozhaveny pneu a v nasledujicim kole prisla podobna situace hned za sikanou. Gotha sel do smyku s cimz jsem na vyjezdu opet nepocital... Jeste jednou se moc omlouvam.
"Tresnickou na dortu" byl vypadek Motta v 22. kole. 2. zavod pro nas opravdu nedopadl nejstastneji.

Na zaver musim rict, ze to dnes bylo hodne vyrovnane. Takze jen tak dal panove.
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing
Poly is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:59.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.