Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 6.5.2007   #1
duuku
Member

 
duuku's Avatar
 
Join Date: 31.5.2005
Location: Merklín (okr. Karlovy Vary)
Posts: 335
Default Tisková konference FOX Cup divize 1

Zavod byl dneska zajimavy az na lidi ktery pousteji pri modre vlajce slusne receno zvlastne, neslo by to poustet driv treba pred serii zatacek nez az po ni a tim padem docela zdrzovat toho rychlejsiho? (dneska se mi to stalo nekolikrat a jednou sem na to doplatil, ale to bude resit protest). Uz me to zacina celkem unavovat jak vidim to chovani pri vlajkach, clovek se snazi snizit ztratu a pak doplati na nekoho kdo misto aby respektoval modrou dal si jede vlastni souboj a toho rychlejsiho si moc nevsima hlavne aby mu neujel ten pred nim
__________________
Battlefield Bad Company 2 lvl31 (PS3 - Duuku_cz)
duuku is offline   Reply With Quote
Old 6.5.2007   #2
Motto
Member

 
Motto's Avatar
 
Join Date: 7.12.2006
Posts: 420
Default

Pro me byl tento zavod naprosto jedinecny!Uzil jsem si ho suprove klepu se jeste ted! Po startu jsem se dostal pred Vazaliho, po par zatackach jsem na rovince dohnal Agarashe, tery me bud nevide, nebo se me tak trosku snazil vytlacit.Kazdopadne se mi orosilo celo a mel jsem co delat abych se vesel na trat. Po par kolech mi kluci s SDI dovolili krouzit na prvni pozici az do me zasavky v boxech. Dale 6. pozice nez ostatni pozajizdeli do boxu no a ke konci jsem se snazil udrzet naskok kolem 8s nad Runningmanem. Par kol pred koncem jsem se jeste priblizil k jezdci predemnou, ale nic z toho. Hlavni bylo dojet a neudelat chybu coz se taky povedlo. Ve finale 3. misto a obrovska spokojenost Diky vsem zucastnenym a hlavne organizatorum, kteri svou praci zvladli na vybornou
__________________
M3R Motto member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team
Motto is offline   Reply With Quote
Old 6.5.2007   #3
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Quote:
Originally Posted by duuku View Post
Zavod byl dneska zajimavy az na lidi ktery pousteji pri modre vlajce slusne receno zvlastne, neslo by to poustet driv treba pred serii zatacek nez az po ni a tim padem docela zdrzovat toho rychlejsiho? (dneska se mi to stalo nekolikrat a jednou sem na to doplatil, ale to bude resit protest). Uz me to zacina celkem unavovat jak vidim to chovani pri vlajkach, clovek se snazi snizit ztratu a pak doplati na nekoho kdo misto aby respektoval modrou dal si jede vlastni souboj a toho rychlejsiho si moc nevsima hlavne aby mu neujel ten pred nim
Na to muzou byt dva uhly pohledu. Kdyz dojeded o kolo nekoho, kdo se snazi dojet toho pred sebou nebo naopak udrzet za sebou jezdce za nim, bude cekat do posledni chvile nez te o kolo pusti. i kdyz je o kolo pozadu, tak prece taky zavodi. A taky te samozrejme pusti az to pro nej bude bezpecny, coz mi po serii zatacek prijde rozumnejsi nez pred ni, kdy se potrebuju urovnat ve stope. Ona modra vlajka neznamena, ze mas absolutni pravo na to, aby ostatni zmizeli z trate.
Neco jinyho je, kdyz te nekdo uz 3 kola schvalne blokuje a pak je tady uhel pohledu od jezdce, ktery nekoho o kolo dojel a muze argumentovat stejne jako ten, koho dojel (to s tim udrzenim se vepredu nebo stahovanim nekoho).

A dalsi nestastna vec, typicka pro formuli, je absence smerovek. Kdyz dam smerovku na tej strane, kam se chci uhybat, kazdymu je hned jasny co a jak bude. U formule je to slozitejsi...

EDIT: ja jsem dojel na devatem miste, coz povazuju za uspech. Trochu jsem doplatil na to, ze jsem byl dost mekkej pri pousteni lidi o kolo a pri soubojich, protoze to posledni co jsem si pral, byla bouracka.
Za jeste vetsi uspech nez devaty misto povazuju to, ze jsem ani jednou neboural
Naladu mi naopak zkazilo to, ze jsem zase dal prednost pohodlnosti a pouzil pri long setu vetsi pritlak, aby se mi auto lip ovladalo. Takovou blbost uz priste neudelam. Na rovince jsem ztracel a v zatacce stejne nikoho nepredjedu, protoze za a) je tam malo mista a za b) v zavesu za nekym o tem pritlak stejne prijdu.

Celkove ale spokojenost.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.

Last edited by 00Ja; 6.5.2007 at 22:17.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 6.5.2007   #4
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by 00Ja View Post
Na to muzou byt dva uhly pohledu. Kdyz dojeded o kolo nekoho, kdo se snazi dojet toho pred sebou nebo naopak udrzet za sebou jezdce za nim, bude cekat do posledni chvile nez te o kolo pusti. A taky te samozrejme pusti az to pro nej bude bezpecny, coz mi po serii zatacek prijde rozumnejsi nez pred ni, kdy se potrebuju urovnat ve stope. Ona modra vlajka neznamena, ze mas absolutni pravo na to, aby ostatni zmizeli z trate.
Neco jinyho je, kdyz te nekdo uz 3 kola schvalne blokuje a pak je tady uhel pohledu od jezdce, ktery nekoho o kolo dojel a muze argumentovat stejne jako ten, koho dojel (to s tim udrzenim se vepredu nebo stahovanim nekoho).
A dalsi nestastna vec, typicka pro formuli, je absence smerovek. Kdyz dam smerovku na tej strane, kam se chci uhybat, kazdymu je hned jasny co a jak bude. U formule je to slozitejsi...
Sice jsem s vami nejel, ale absolutne souhlasim. V D2 me nekdo uhybal po zatcce pod kopcem po staru a vcelku zbytecne mu to ulitlo . Spise jsem cekal, ze za nim zakrouzim ty esicka a pak na te dlouhe rovince ho predjedu. Vzdyt tech par desetin me na hodinovem zavode nezabije a je to bezpecnejsi pro oba. Jsem rad, ze me pusti ale kdzy je to pred zatackou tak obcas nevim jestli ho to nerozhodi, tak vetsinou nikam nespecham. A vynucovat si jeho pribrzdeni pred zatackou me prijde zbytecne. Problem je pokud nekdo uz pribrzdi. Pak podle sebe soudim ostatni a nevim jestli fakt brzdil, nebo me pusti az na bezpecnem miste. Tak take uberu a zpomalim nas oba. Ale mozna nejsem ten spravny zavodni dravec Hlavni je aby jsme si vsichni uzili zavod
__________________
BabyOnWheels

Last edited by Canibal; 6.5.2007 at 22:23.
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 6.5.2007   #5
Novas
Regular Member

 
Novas's Avatar
 
Join Date: 7.4.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 718
Default

ja jsem nebyl (podle HL) opet za zadneho favorita, takze jsem jel (nebo jsem se snazil) na pohodu, ono to nak dopadne... neocekaval jsem zadny zazrak, takze nemuzu rict ze jsem nespokojeny, i kdyz mi nektere moje chyby dost vadi, ale co naplat... proste zacit trenovat den pred zavodem v 18:30 a to jen kvuli tomu abych mohl poslat ve 20:00 hotlap, je pozde... zavod byl pro me vice-mene singleplayerovy, ani zezacatku jsem se nikam nehnal, neb jsem vedel ze natrenovano proste nemam, tak nebudu nikomu zbytecne kazit zavod... nakonec 13. (teda aspon myslim), coz ovsem znamena predposledni (teda aspon myslim (zase)).

k modre vlajce: jsem ten, co byl o kolo predjizden docela dost, ale doufam ze jsem nikomu nezaclanel... obecne se snazim poustet budto za zatackou, tim ze ji jedu pomaleji a na vyjezdu zustanu na vnitrku, nabo ji naopak poradne protahnu, a tim padem me za mnou jedouci vezme hned v zatacce...

EDIT:
Quote:
Originally Posted by Agarash View Post
quali: Napad se zakazem shift+S i behem kvalifikace se ukazal jako naprosto skvely a rad bych ho videl i v oficilani lize.
s tim nemuzu jinak nez souhlasit!

Last edited by Novas; 6.5.2007 at 23:03.
Novas is offline   Reply With Quote
Old 6.5.2007   #6
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

quali: Napad se zakazem shift+S i behem kvalifikace se ukazal jako naprosto skvely a rad bych ho videl i v oficilani lize. Musel jsem si rozpocitat kolik za tech 15 minut mam pokusu. Nakonec se mi povedlo vyjet 3.misto
race: Docela me prekvalipa disciplinovanost a opatrnost novacku. Cely zavod jsem si strasne uzival a to asi hlavne diky Zeframovi se kterym jsme si nekolikrat vymenili pozice. Ke konci zavodu mi odeslo auto takze jsem za sebou Zeframa zkratka neudrzel a dost mazacky si me dal v prvnim sektoru, kde jsem byl vyrazne pomalejsi. Dik za zavod tesim se priste.
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 6.5.2007   #7
Treglis
Member

 
Treglis's Avatar
 
Join Date: 23.4.2006
Location: Plze?
Posts: 246
Default

Quote:
Originally Posted by Agarash View Post
quali: Napad se zakazem shift+S i behem kvalifikace se ukazal jako naprosto skvely a rad bych ho videl i v oficilani lize.
Jsem sice z D2, ale k tomuhle. Na jdnuu stranu to taky vitam, vic to priblizi realite a tak si lidi daji na priprave vic zalezet a budou opatrnejsi. Ale na druhou stranu vzhledem k nemoznosti nastaveni vymeny pneu jinak nez v zavislosti na opotrebeni (aspon me ta moznost teda zatim unika pokud v LFS je) to neni dobre reseni. Ja to udelal tak ze jsem do boxu zajel klasicky, ale po zastaveni jsem se prepnul do garaze a pak zpet na trat. Dalsi veci je ze bych radeji startoval do kvali z garaze nez z prostredka trati, to ale prinese uz dalsi patch, takze tohle uz ted neni tak podstatne.
Treglis is offline   Reply With Quote
Old 6.5.2007   #8
Faraon_cz
Member

 
Faraon_cz's Avatar
 
Join Date: 2.12.2006
Posts: 106
Default

Kvalifikace:
Sice jsem vedel o zakazu shift+S i behem kvalifikace,bohuzel jsem na to nejak pozapomel a to byl muj konec.Chyba v jedne ze zatacek,musel jsem do boxu a tim padem jsem dostal tolik paliva,ze by to stacilo pro nasi armadu :-) S tim uz se lepsi cas,nez jsem zajel,proste nedalo.Takze 14 misto..
Zavod:
Po startu jsem se nejak vyrazne nikde netlacil,v prubehu jsem nedelal vetsi chyby a ve vysledku 8.misto.Takze celkem spokojenost.Celkem proto,ze kdybych tu kvaldu tak nezvoral,mohlo to bejt mozna lepsi :-)
__________________
M3R Faraon_cz member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team

MB:GIGABYTE GA-EP35-DS4 CPU:Intel® Core™2 Duo Processor E8400 GPU:Bliss 8800 GT 512MB GS RAM:2x2GB DDR2 800MHz PC6400 A-DATA Extreme Edition + 2 X 1GB DDR2 800 240Pin Registered DIMM ECC Memory HDD:WD Caviar 500 GB, 3 Gb/s, 16 MB Cache, 7200 RPM LCD:22“ Samsung 2232BW Wheel:Logitech G25 Racing Wheel OS: Windows 7
Faraon_cz is offline   Reply With Quote
Old 6.5.2007   #9
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Quote:
Originally Posted by Agarash View Post
quali: Napad se zakazem shift+S i behem kvalifikace se ukazal jako naprosto skvely a rad bych ho videl i v oficilani lize. .
teis som bol v D2 ale s tymto tiez suhlasim
Megin is offline   Reply With Quote
Old 7.5.2007   #10
Zefram
Newbie

 
Join Date: 3.6.2006
Location: Praha
Posts: 39
Default

Runningmanovi patri moje omluva za incident hned po startu. Jak by rekl Coulthard, zvolena stopa byla prilis optimisticka, musel jsem korigovat smyk a v tu chvili jsem si neuvedomil, ze mi to ustrelilo tolik. Byla chyba, ze jsem potom neprenechal svoji pozici.

Velkou cast zavodu jsem souperil s Agarashem - a nutno rict, ze jsme si nedarovali ani centimetr trati navic, proste nadhera. Agarashovi se darilo vsude si me pohlidat, nepomohla mi ani pozdejsi zastavka v boxech a uz mi zacaly dochazet napady. Nakonec jsem se protlacil po vnejsi stope, uz ani nevim jak.

Celkove super zavod, diky vsem a tesim se na dalsi
Zefram is offline   Reply With Quote
Old 7.5.2007   #11
William Wakeford
Newbie

 
William Wakeford's Avatar
 
Join Date: 31.10.2005
Posts: 82
Default

Ja jsem nejak nevychytal nastaveni auta, a tak potom co jsem natankoval cca 48% na pulku zavodu byl jsem prekvapen kam az me odstrediva sila vynasi Prvnich par kol jsem docela ztratil nebot jsem si nemohl zvyknout na ovladani, musel jsem najizdet vice opatrne a tak abych zatacku vubec projel, nebot moje auto bylo hodne nedotacive...

po nekolika kolech jsem si jakstaks zvykl a predjel nekolik lidi a dostal jsem se na 5. misto, pak nasledovaly boxy, takze se poradi rozhazelo, a ve 40. kole jsem bohuzel prevratil formuli na bok, coz je docela smesny vzhledem k tomu ze jsem myslel ze zavod se jede co nejvic realisticky tzn bez shift+s myslel jsem ze je tomu tak i s beznym resetem auta...proto nasledovalo pozorovani a tim pro me zavod skoncil

timto bych chtel navrhnout aby auta ktera skonci v pisku, nebo na strese nemela moznost pouzit reset, pro vetsi realisticnost,a taky bych sem chtel zaradit tezsi havarie, nepocitam mensi postrcky, nebot jsem videl v dnesnim zavode havarii kde auto udelalo hodiny + narazilo do svodidel a pokracovalo v jizde...mozna by se to dalo i hlidat pomoci nejakeho toho modu kterej rika kdo mel kolizi atd...

jinak jsem mel vetsi strach z tohoto zavodu, ze nebude moznost s nekym bojovat, jsem rad ze jsem se mylil, diky vsem za hojnou ucast a tesim se na dalsi zavod, pri kterem uz si dam bacha na set
William Wakeford is offline   Reply With Quote
Old 7.5.2007   #12
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

mno prezout gumy upravit tlaky dotankovat behem kvali lze ale musite zajet do boxu.de nam o to ze nemuzete proste vzit formuli a jet hlava nehlava rozbiju to skocim do garaze jedu dal.takhle ztratite 2 kola(zajeti do boxu a vyjeti) a pri nehode a to uz lidi donuti jet pomalu.myslim si ze je to dobra vec ktera se nam osvedcila uz v altp4
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 7.5.2007   #13
AdamCZ
Member

 
Join Date: 4.3.2005
Posts: 105
Default

Super zavod. V kvalifikaci jsem porad akorat pocital benzin, abych nahodou nezustal nekde stat s prazdnou. Posledni ostry kolo jsem jel jeste s asi 7mi procenty v nadrzi. Ale nakonec to na pole stacilo Omlouvam se Duuku za to zdrzeni (skoro to mohlo vypadat jako kvalda F1 loni v monaku, ale tak jsem to vazne nemyslel)
V zavode vse fungovalo dobre. I kdyz zastavka uz v 5tym kole mela za nasledek, ze jsem se vratil do velkyho provozu. Ale zase jsem si moc pekne zazavodil. Ke konci me zacal Duuku pomalu ale jiste stahovat. Ja zas zacal stahovat mezi sebou bojujici jezdce o kolo zpet. Bylo to docela napinavy, Duuku byl asi 5s za mnou a porad se blizil. Ja jsem zatim musel opatrne predjizdet jezdce o kolo. Diky za v pohode pousteni. (Jedina krizovka bylo, kdyz me 00Ja chtel pustit za T1 tak, ze primo prede mnou bribrzdil v zavodni stope. Nastesti jsme se nevymlaskli. Jen jsem do nej trochu tuknul zezadu.) Pak uz jsem dokrouzil s velkou radosti prvni
Muj dik patri tymu SDI za skvele pripravenej monopost a samozrejme organizatorum za skvele pripravenej zavodni vikend. Tesim se na dalsi zavody. Adam
________
Vaporizer store

Last edited by AdamCZ; 15.2.2011 at 03:07.
AdamCZ is offline   Reply With Quote
Old 7.5.2007   #14
Jack_T
Newbie

 
Jack_T's Avatar
 
Join Date: 5.12.2006
Location: Kolinsko
Posts: 36
Default

Z mé strany bohužel sm?la, musel jsem do rachoty místo kolegy, no prost? v Prá... závodit dost dob?e nelze.
Jack_T is offline   Reply With Quote
Old 7.5.2007   #15
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Je Tu Nekdo Kdo By Naspal Report Divize 1?
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 7.5.2007   #16
xedox
Member

 
xedox's Avatar
 
Join Date: 18.12.2004
Location: P?íbram
Posts: 342
Default

Quote:
Originally Posted by 00Ja View Post
Neco jinyho je, kdyz te nekdo uz 3 kola schvalne blokuje a pak je tady uhel pohledu od jezdce, ktery nekoho o kolo dojel a muze argumentovat stejne jako ten, koho dojel (to s tim udrzenim se vepredu nebo stahovanim nekoho).

A dalsi nestastna vec, typicka pro formuli, je absence smerovek. Kdyz dam smerovku na tej strane, kam se chci uhybat, kazdymu je hned jasny co a jak bude. U formule je to slozitejsi...
.......souhlasim .....podle me je nejvetsi "problem" kdyz mas pustit nekoho na modrou a on ma za sebou ve vetru dalsi auto ....jezdce jezdici ho za tebou.......tohle je o zavodnicke dovednosti ,poctivosti a slusnosti....protoze ten co te jede o kolo kdyz bude "prase" tak te predjede tak , ze si te da i ten zanim ve vetru.....?!
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"
XEDOX engineering
oct TDI 168 PS 450 Nm
MONTCAR autosport
JAWA 250 - 592

xedox is offline   Reply With Quote
Old 8.5.2007   #17
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

N?jak mi tenhle okruh na druhou stranu v?bec nesedl. No a aby toho nebylo málo tak v posledním kole mi došel benzín a musel jsem do box? pro pár lit?ík?, takže propad z 9 na 11 místo . T?ším se na m?sto
masterful is offline   Reply With Quote
Old 9.5.2007   #18
SosaK -CZE-
Member

 
SosaK -CZE-'s Avatar
 
Join Date: 9.4.2005
Location: Praha
Posts: 475
Default

K predjizdeni na modrou, uz mnohokrat kdyz sem byl predjizden se mi osvedcilo bud vyjet ze stopy na rovince a nechat ho predjet nebo kdyz uz je za mnou a maji prijit zatacky tak zatacku najet vnejsim obloukem, nestalo se mi jeste ze by to nekdo nepochopil, najede si ji tedy tak jako normalne ve stope a neztrati nic ja ztratim nejakou desetinku jen tou vnejsi stopou.

Nejvetsi blbost co nekdo muze udelat je spomalit na stredu zatacky ve stope.
__________________
ESCARGOT Racing Team | W2SX Member > ALTP| Používám nastavení voz? od XEDOX engineering.

MSI K8N Neo Platinum | AMD 64 3000+ | 2x512 MB DDR | ATI
9600PRO | Logitech DFP | LCD ACER1923 19"
SosaK -CZE- is offline   Reply With Quote
Old 9.5.2007   #19
Atti Honyi
Member

 
Atti Honyi's Avatar
 
Join Date: 24.12.2005
Location: Kalná nad Hronom
Posts: 339
Default

presne ako napísal Sosak, najideálnejšie je ke? púš?aš na modrú vonkajším oblúkom do zákruty a nie ako to tu niekto napísal, že je o kolo predbiehaný a dokoca si prejde sériu technických pasáží a brzdí rýchlejšieho jazdca v zákrutách, to sa nerobí, ked je niekto predbiehaný o kolo, ešte sa vyhovára? že on stratí napr 13 miesto ke? ten koho nechce pusti? môže kvôli tomu strati? napr. 1 miesto
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.

Last edited by Atti Honyi; 17.5.2007 at 13:30.
Atti Honyi is offline   Reply With Quote
Old 10.5.2007   #20
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

http://youtube.com/watch?v=m8rv23q9sZM
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:37.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.