Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

View Poll Results: Kdy chcete, aby se jel druhý závod (FE Gold):
P?vodní datum i ?as (18.11. od 20:00) 4 13.33%
P?vodní datum (18.11.), ale od 17:00 11 36.67%
O týden pozd?ji (25.11. od 20:00) 13 43.33%
Až 14 dn? po FE Green, tedy 20.1.2013 2 6.67%
Voters: 30. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 3.12.2012   #361
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
@bavorak: zav?ít jsem t? rozhodn? schváln? necht?l, ale nepo?ítal jsem s tím, že to tam pošleš. P?i nájezdu do zatá?ky ne že jsi nem?l p?esah, ale byl jsi celým autem za mnou. Já bych ti to místo ale stejn? nechal, kdybych t? tam ?ekal, bohužel jsem si t? všiml až pozd? a zbytek dokonal lag.
ja ta z toho nejako nevinim...bola to tazka situacia a viem ze takto clovek nema cas kontrolovat 3krat za sekundu co sa deje v spatnom zrkadle.
Ja som videl ze ides trochu nasiroko a mne to vychadzalo pekne k apexu tak som to tam poslal lebo som videl ze je tam miesto...potom uz nebolo
a teraz zo zaznamu pozeram, ze som tu situaciu zhodnotil asi zle a bola to moja vina lebo tam neostalo miesta na jedno auto..no skoda toho typickeho "lfs naplechy kontaktu", ked to neskonci dobre...lebo to nebol taky silny naraz aby nas oboch otocilo
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 3.12.2012   #362
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Predne bych chtel podekovat klukum za zprostredkovani serveru.

Q: trenoval jsem vlastne jen jeden vecer, set jsem poladil spis intuitivne nez na zaklade zkusenosti z treninku a tak me PB prekvapil.

R1: povedlo se mi chytnout nezvykly tempo, az jsem byl prekvapenej (samozrejme na moje pomery ) Dokonce mi ani nijak zvlast neprislo, ze by auto klouzalo a to ani kdyz se prehraly pneu. Uz to vypadalo, ze pred Popelkou udrzim 9. misto, ale udelal jsem dve malicky chybicky, Popelka me dotahla a dost prace predjela. Ale na 10. misto jsem si stejne ani nemyslel, takze jsem mel radost

R2: start z prvniho mista se mi nezamlouval, nechtel jsem zdrzovat vyrazne rychlejsi auta. Plan byl ze zacatku hodne ujet a pak to drzet co nejdyl. Ale nejak jsem delal chyby a ostatni me dojeli celkem brzo. V cili sice sedmej, ale s vykonem sebe sama spokojenej nejsem, kvuli zbytecnym chybam.

Opet dekuju za ucast a tesim se za 14 dni na dasli zavod.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 3.12.2012   #363
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 4.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Musím se pochlubit, ale díky Lukáši Peškovi 52, který m? p?iblížil po závodech motokár k domovu, jsem stihl jet další závod BTCC.

Nem?l jsem v?bec natrénováno, m?l jsem jen WR setup.

Q: 30minut sta?ilo na seznámení s setem a tratí.
R: Zkusil jsem ud?lat setup ale gumy se bohužel moc h?ály a s tankem se nedalo pak jet.
Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
R1: hned v prvom kole v poslednej zakrute klouczech chyboval...no ja som cakal ze auto na trati ma prednost pred autom co sa vracia na trat po havarii...bohuzial nie a po kontakte s Klouczechom som bol stale za nim.
Ur?it? jsi m?l p?ednost, proto jsem ti nechával místo na vnit?ku zatá?ky. Bylo to bok na bok, asi m? ovlivnily ty motokáry p?ed závodem. Pardon.

R2: Úprava setu, dobrý start a pak jízda na hranici únosnosti pneu.
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno

Last edited by Klouczech; 3.12.2012 at 08:51. Reason: Grammar
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 3.12.2012   #364
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Tak koukám na termíny posledních dvou závod?,tak za 14 dní vím že nepojedu a poslední závod je až 6.1.2013 a to taky nejspíš nepojedu,škoda že není 30.12.2012.
Chlapi,nepo?ádejte závody v ned?li od 20.00 hod. :-))
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 3.12.2012   #365
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Klouczech View Post

Ur?it? jsi m?l p?ednost, proto jsem ti nechával místo na vnit?ku zatá?ky. Bylo to bok na bok, asi m? ovlivnily ty motokáry p?ed závodem. Pardon.
v pohode...ja by som asi urobil to iste...tiez by som necakal kym prejde cele pole a ja som aj chcel ze by mi to vyslo tak aby ti tam ostalo miesta na sirku auta no so studenymi gumami mi to nevyslo uplne ako som chcel a zviezol som sa az do teba
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 3.12.2012   #366
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

ALTP server bude na aktualnim patchi az zitra...
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 3.12.2012   #367
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Quote:
Originally Posted by 00Ja View Post
ALTP server bude na aktualnim patchi az zitra...
Copak je to taková tragédie?
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 3.12.2012   #368
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Nerad nedodrzuju neco, co jsem slibil... ;-)
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 3.12.2012   #369
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by 00Ja View Post
Nerad nedodrzuju neco, co jsem slibil... ;-)
Dodrzet lze to co muzes ovlivnit, pokud to dleegujes dal ... tak je rozumne (od ostatnich) primhourit ocicko
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 3.12.2012   #370
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Quote:
Originally Posted by Tomas Ag CZ View Post
Chlapi,nepo?ádejte závody v ned?li od 20.00 hod. :-))
Kdyz pro nas je to zase nejlepsi termin

Trenink v podstate taky nebyl. Asi jen jeden nebo dva kratke vecery. Set jsem nejakej sesmolil, ale palil jsem pneu
Q: Hrozne dlouho jsem se nedostal do tempa. Jeste asi 3 min pred koncem jsem byl 17tej, ale pak jsem zjistil kde delam chyby a byl z toho PB a 8mý misto. Spokojenost
R1: Start nic moc. Rodo s ime hlidal tak moc, ze me zase predjel AG_Coldriver. S tim jsme se pak trochu honili, ale udelal chybu a dost mi to usnadnil. Pote krouzeni az do jednoho okamziku, kdy jsem se na rovince koukal jak jsou na tom ostatni s pneu a jeste si upravoval pozici pedalu. A kdyz jsem se pohledem vratil zpet na monitor, tak jsem zjistil ze nekoukam ze svyho auta, ale nejakyho jinyho, coz mi ihned dal najevo i volant vibracema. Jsem si myslel ze kazdou chvili prijde rana, pac jsem se ani nemohl najit. Nastesti jsem se nasel jeste pred narazem do zdi a ztratil jen jednu pozici. A tu jsem jeste po peknych soubojich s Logicalem ziskal zpet. Na konci jsem ani moc neztracel na jezdce pred sebou a nebyt ty chyby, tak jsem je urcite dojel. Skoda
R2: Zavod plny souboju. Cekal jsem ze se budu propadat, ale ke konci to vypadalo mozna i na 4ty misto, ale XRT si me tu na rovince davali jak nic a v poslednim kole jsem se dokonce propadl na 6te misto, pac predemou se zpomalili Popelka s Kingem soubojem, na cez jsem musel taky lehce zpomalit pri vjezdu na rovinku a to byla voda na mlyn pro Lalu, pro ktereho ho bylo jak vzit diteti bonbon

Ale zavody bez treninku dobry! Diky za ucast a za dva tydny zdar
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 3.12.2012   #371
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default Záznamy

Kvalifikace
1. závod
2. závod
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 3.12.2012   #372
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Q: 5. misto a spokojenost. Za PB jsem zaostal jen asi o desetinku, ale teoreticky s tim slo zajet uplne jinaci cas.

R1: Nevyzkousel jsem si dostatecne novej set a skoro se to nevyplatilo.
Start OK a na dlouhy rovince prvniho kola jsem draftoval Redline Kinga. Jenze pak jsem mu nedokazal poodjet a musel jsem se chvilema branit. Predni pneu se prehrivaly a auto bylo cim dal nedotacivejsi. Kinga a pak i Roda jsem tak za sebou nejakej cas brzdil. O misto jsem teda nastesti neprisel. Jaks taks jsem se s tim naucil jet.
Pak jsme dojeli Kloucka. Predjel jsem ho zase snadno draftem, ale okamzite jsem se musel zacit branit a zacalo peklo. Behem nekolika malo zatacek byly predni pneu na 79-80 stupnich a ja uz uz zacinal bojovat o to, abych vubec moc zatacet a udrzel se na trati. Zase jsem je zacal dost brzdit a nikdo me zpatky nepredjel asi jen proto, ze se mleli mezi sebou.
Nakonec se mi nejak povedlo zahrat i zadni, aby se srovnalo vyvazeni auta a dokazal jsem poodjet. Dojezd na peknym 3. miste.

R2: Delsi jizda ve vlacku dost na tesno. Par mist jsem si vyjel diky draftovani. Pak se stuklo par aut v sikane a ja musel dost zpomalit. To nezvladlo nekolik aut za nama a situaci to jeste trochu vic zkomplikovalo. Ztratil jsem par mist, nejakej cas, ale bez poskozeni jsem moch jet dal.
Potom jsem mel incident s Rodem. Pri jizde tesne vedle sebe udelal malej lag z malyho tukace zase rozstrel ve stylu "neco mezi nama bouchlo". A znovu: ztrata par mist, nejakej cas, ale bez vlivu na chovani auta jsem moch jet dal.
Ke konci jsem jeste stihnul dojet skupinku aut a urvat asi 2 mista, abych dojel patej.
Asi to mohlo bejt lepsi, ale na druhou stranu dobrej vysledek na neoblibenym BL.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 3.12.2012   #373
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Statistiky
Q
Race 1
Race 2
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 3.12.2012   #374
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Diky moc Flamovi za replaye a Fast Jardovi za statistiky!
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 3.12.2012   #375
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Tomas Ag CZ View Post
Tak koukám na termíny posledních dvou závod?,tak za 14 dní vím že nepojedu a poslední závod je až 6.1.2013 a to taky nejspíš nepojedu,škoda že není 30.12.2012.
Chlapi,nepo?ádejte závody v ned?li od 20.00 hod. :-))
M? to nep?ijde jako špatný ?as, leda bys pracoval n?kde od 3 ráno, nebo byl pravideln? do 3 ráno zam?stnán jinou ?inností

Quote:
Originally Posted by mufisto View Post
Pote krouzeni az do jednoho okamziku, kdy jsem se na rovince koukal jak jsou na tom ostatni s pneu a jeste si upravoval pozici pedalu. A kdyz jsem se pohledem vratil zpet na monitor, tak jsem zjistil ze nekoukam ze svyho auta, ale nejakyho jinyho, coz mi ihned dal najevo i volant vibracema. Jsem si myslel ze kazdou chvili prijde rana, pac jsem se ani nemohl najit. Nastesti jsem se nasel jeste pred narazem do zdi a ztratil jen jednu pozici. A tu jsem jeste po peknych soubojich s Logicalem ziskal zpet. Na konci jsem ani moc neztracel na jezdce pred sebou a nebyt ty chyby, tak jsem je urcite dojel. Skoda
Tak to je moc ;D
Už jsem ?ekal že to bylo v kvalifikaci ale pak koukám v závod?.
Jinak 'Home' t? vrátí na vlastní auto

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
Statistiky
Q
Race 1
Race 2
Díky.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 3.12.2012   #376
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Myslim, ze to byl Tomas, kdo psal, ze jezdi makat do zahranici a jezdi na noc. Zkratka ne kazdej dela u pasu Po-Pa od do
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 3.12.2012   #377
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Statistiky: v tom druhém závod? n?jak hapruje sloupec WR, ne?

Jinak i p?es tu hr?zu co jsem p?edvedl ze statistik koukám, že jsem v obou závodech skon?il lépe než odstartoval, nebýt kolize v R2 tak možná v obou o 5 míst, takže naprostá spokojenost. Ješt? jednou díky za set.

edit: mufisto m? tím p?epínáním taky pobavil, LFS toho umož?uje moc, p?epínat se do jiného auta by mimo spectate nem?lo fungovat.

Last edited by Pablo; 3.12.2012 at 21:56.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 3.12.2012   #378
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Jinak 'Home' t? vrátí na vlastní auto
jj, uz mi to rikal i agent
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 3.12.2012   #379
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

AG Petr, m?l jsi o 2% mén? paliva, došlo ti už na cílovce 17. kola.
Za mostem t?sn? za horizontem jsi stál ve tm? bez sv?tel normálních i výstražných v hlavní stop?. Koukal jsem na tabulku, všiml jsem si t? pozd?ji, tmavé auto na tmavém pozadí. Brzdil jsem strhával jsem volant, kdyby jsi se pohyboval vyhnul bych se ale stojícího auta se za horizontem prost? nevyhnu. Nehnal jsem to tak že bych n?koho dojel a i když n?koho vidím a dojíždím tak zpomalím ješt? více.
M? to hodilo do hodin a zastavil jsem se o 3m dále.

Závod by jsi nedojel tak jako tak. Kdyby jsi m?l alespo? o 1% více tak jsi se n?jak mohl doplazit na cílovce 18. kola.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 4.12.2012   #380
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

Noo ješt? to jelo.

Nechápu, vždy dávám aspo? 1 % navíc, než ukazuje garáž spot?eby a v?tšinou mám spot?ebu menší než udává. Te? mi nesta?ilo ani 20 % paliva. V race2 mi došlo na cílovce.
Petersbond is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:24.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.