Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

View Poll Results: Kdy chcete, aby se jel druhý závod (FE Gold):
P?vodní datum i ?as (18.11. od 20:00) 4 13.33%
P?vodní datum (18.11.), ale od 17:00 11 36.67%
O týden pozd?ji (25.11. od 20:00) 13 43.33%
Až 14 dn? po FE Green, tedy 20.1.2013 2 6.67%
Voters: 30. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 26.11.2012   #301
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Kid

To je slušnej výsledek na to že to je set z jiné trat?.

Q: vzal jsem setup co jsem dostal defakto p?ed Q, jen si pošteloval mali?ko brzdy a smí?il se s tím že budu jezdit, inlap, hotlap, outlap a tak dále. Nejd?íve se mi poda?ilo zajet 34.11 což jsem tak n?jak ?ekal a byl spokojen. Brzy jsem se ale propadl až na 4. místo. Tak jsem p?estal jezdit 2x hotlap kolo, v jednom mi to nevyšlo tak jsem ho hned vzal na vým?nu než to dojížd?t. A stihl jsem ješt? asi 2x zajet hotlap a jeden hold vyšel dob?e, PB ^_^

R1: Klouczecha se sice držet dalo, ale bylo to p?kn? na prd jet tak blízko. Tak jsem si ud?lal v?tší odstup abych vid?l a mohl jet protože on za to bral na za?átku taky tak m? jinak nebrzdil. Na p?edjetí to nebylo. Bavorák mi sice dýchal na kufr a trošku m? znervóz?oval ale co se dalo d?lat. Nakonec jsem zrychlil i pod náporem zezadu a tank jsem p?edjel. Bohužel asi došlo k lagu a kontaktu. U m? ke kontaktu nedošlo ale. Musím kouknout na replay. Jen jsem vid?l jak RB4 vyjíždí ven jako když to nevyto?il.
Zbytek týmu se také prodral tak to bylo nakonec trio na pódiu

R2: 10. místo na startu, na 16kol. No hnus, co k tomu více dodat. Být to více kol tak je to OK, ale prodírat se skrz 10 míst za 25min je hodn?. Zá?átek jsem se trošku probitkoval, pak jsem se držel bavoráka a ?ekal kdy se tam procpe. Nakonec jsme oba zkon?ili za Klouczechem. Bavorák jel ale moc blízko a tak nemohl p?edjet i když m?l šancí hodn?. Já jsem stále dojížd?l a ob?as se na n? cpal, protože jeli opravdu pomaleji a pomaleji a nebyl zase takový problém je dojet po neúsp?šném útoku. V posledním útoku jsme si ale s bavorákem dali kontakt a m? se poškodil pravý zadní odklon až na +1.7. Úpln? opa?ný než má být. Úto?it jsem už nemohl a snažil se ty 2 a p?l kola dokroužit v záv?su. Jelo se na ?ele tak pomalu že ta mezera co tam nejd?íve byla, nakonec zmizela a dav za námi nás dojel. Opravdu mi p?išlo že v tom davu se jelo rychleji než v tom koncovém souboji. Hold držet si menší odstup se vyplatí když se chce p?edjížd?t.

Koukám Klouczech realisticky volant vpravo ve voze
Jestli tedy ješt? kouká z pohledu za kabiny, ah nekouká, custom view.

Replay, žádný kontakt, je tam asi 1m místa mezi vozy (R1, 8. kolo, levá dlouhá mezi mosty, první 2 vozy) a najednou to Klouczecha posune. Škoda no :| Místa jsem nechával dost, nic co bych mohl ud?lat.

Bavorák si také pošteloval odklon o svodidla, ale v R1
P?kn? jsi se držel, p?kn?
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 26.11.2012 at 01:30.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 26.11.2012   #302
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default .

Tak na zaciatok musim pochvalit mpwr ze sme odjazdili pekne dva zavody. Som uplne spokojny hlavne prvy zavod nemal chybu.

Q: tesne pred Q som zajazdil 33:59 no samozrejme v Q mi neslo a nedostal som sa ani len pod 34 tak som startoval zo 4. miesta.

R1: Po nestastnom starte Jardu som sa drzal cely cas za JackCYm...az som sa cudoval ako mi to islo jazdit tesne nalepeny na jeho zadnom narazniku. V podstate som cely cas bol o nieco rychlejsi ako JackCY lenze ked ideme na rovnakom sete a JackCY chyby nerobi :P tak sa ho predbehnut neda. Klouczecha sme predbehli po nestastnom lagu JackCYho, co som videl na vlastne oci. Isli obaja pekne vedla seba no zrazu JackCYho hodilo doprava a znova dolava a Klouczech tym padom skoncil mimo trate - z mojho zaznamu to vidno jasne - v pripade potreby poskytnem.
Z toho, ze som bol stale nalepeny na JackCYho zadnom narazniku vyplynula moja frustracia a v nejakom 13. kole som to oprel na vyjazde na mostek a posteloval som si lave odklony no tie tri kola do konca som dojazdil v pohode kedze som mal velky naskok pred tretim Lalom.

R2: Dost som sa bal 9. miesta lebo ako sa poznam, predbiehat neviem a jazdit tesne za niekym na FE3 nie je tiez take lahke no kupodivu som sa predral na nejake 4. miesto dost rychlo a myslim ze aj vsetko vramci pravidiel. potom este chvilu trvalo kym som bol za Klouczechom na 3. mieste no za nim som sa zasekol aj ked jazdil o nejaku 1,5 sekundu pomalsie kola no skuseny to jazdec a branil zubami nechtami a ja predbiehat neviem tak som sa trapil za nim hrozne dlho aj ked robil chyby no vzdycky som musel po jeho chybach iba brzdit aby som to do neho nenapral...aj tak milion bumpov odo mna zo zadu (moc sa ospravedlnujem no casto som necakal ze treba ist s RB4 cez zakruty az tak pomaly - nastastie to RB4 az tak nerozhodi). Pred nami bol este Logical ktory mal vpodstate rovnake tempo ako Klouczech a ja aj ked sme bojovali pomaly v kazdej zakrute. Potom nas dobehol JackCY a bohuzial sme si dali teamovy kontakt ktory mna neposkodil ale JackCYho ano. Mne sa podarilo nejake tri kola pred koncom vonkajskom v poslednom sektore predbehnut Klouczecha no na Logicala to uz nestacilo a tak podruhykrat druhe miesto.

So zavodom som maximalne spokojny. Bola to fakt zabava a vysledkovo som ani necakal ze takto uspejem i ked teraz mam pocit ze nebyt mojej neschopnosti predbiehat tak som mohol posledny vyhrat no touto cestou gratulujem Logicalovi, ze to dotiahol do ciela na prvom mieste - urcite je to cenne vitazstvo

Last edited by bavorak; 26.11.2012 at 03:18.
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 26.11.2012   #303
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Za sebe muzu rict, ze jsem si nad ocekavani dobre zazavodil. nemel jsem moc natrenovano a cekal jsem, ze se budu trapit.
V kvali jsem zajel na svoje pomery dobrej cas, takze spokojenost.
V prvnim zavode jsem dojel 10., v coz jsem nedoufal, ale hlavne jsem si parkrat pekne zasoubojoval.
Ve druhem zavode jsem vedel, ze prvni misto neudrzim, ale snazil jsem se vydrzet co nejdyl. Uzuz to vypadalo na konecny 7. misto, ale stacilo nedobrzdit zatacku, jet lehce vnejsim obloukem a uz jsem byl 9.

Znovu me hlavne prijemne prekvapilo, na jakej urovni jsou soucasni jezdci. Nezaznamenal jsem zadnou vylozene fatalni chybu, souboje byly v ramci fair play, zkratka na kazdyho se da spolehnout, ze auto ovlada a jezdi s rozumem.

Doufam, ze pristi tyden se sejdem ve vetsim poctu a ze jsme presunutim terminu vcerejsiho zavodu nekoho neodradili.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 26.11.2012   #304
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Tak taky pár slov, doma st?hování, rekonstrukce atd. ?ili nic moc ?asu, po?ítal jsem s tím, že ani nepojedu, ale pak se to stalo, posunutí termínu a rázem jsem m?l ?as alespo? 10 kol natrénovat .

Kvalifikace dopadla nad moje o?ekávání 6. místem. Spokojenost

Po startu prvního závodu jsem v prvním kole n?jak vyjel z ideální stopy a p?ipadal jsem si jak na zmrzlý silnici a všem jsem jenom p?ekážel a snažil jsem se co nejmí? uškodit, p?ehnalo se p?eze m? asi polovina pole, poté super souboje, dost tvrdý, ale na téhle trati to asi ani jinak nešlo, v cíli 8.

Druhý závod op?t spousta souboj?, pár ran jsem rozdal, pár jsem schytal, ale vše v rozumné mí?e. Souboje až do posledního kola, v cíli 6. Na to že jsem ani necht?l jet to dopadlo dob?e. Startovní pole ale p?kn? vyrovnané, pamatuji že p?ed rokem n?jaká jména uzavírala stále startovní pole, a dnes mám co d?lat se jich držet. Fajn pozávod?ní, t?ším se na p?íští týden, ikdyž ta tra?
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 26.11.2012   #305
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Q: 5. misto ... Hned v prvnim ostrym jsem trefil pekny kolo. Snazil jsem se to pak jeste vylepsit a mel jsem to parkrat rozjeto na PB, ale bud jsem to zpackal, nebo me nekdo zpomalil. Po tech 25 minutach ale byly prede mnou jen ocekavany jmena, takze spokojenost.

R1: Start dobrej. Par tukancu bylo, ale v norme. Delala se mezera pred i za mnou az do pulky zavodu, kdy jsem dotahnul Kloucka. Ten hodne bojoval s autem (nejspis prepaleny pneu). Nekolik kol vzdoroval, ale nakonec jsem ho zdolal a dojel si pro bronz. Super.

R2: Skoro celej zavod souboje... pred, za, vsude okolo. Hned, jak jsem se do neceho primotal, uz se na me nekdo tlacil zezadu. Poradim jsem se pohyboval nahoru i dolu. V jednu chvili jsem nepekne nabral v T1 modrou RB4 (asi Ostrava), tak se omlouvam. Sel jsem tam pri souboji az moc pozde na brzdy. RB4 to ale ustalo. Jinak jsem se asi nejvic mlel s Jardou, Rodem, Kidem a chvili Agentem (pekna obrana). V cili 7. misto. Mohlo to vysledkove dopadnout lip (mel jsem si vic kryt zada), ale uzil jsem si souboje.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 26.11.2012   #306
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default 2. kolo - Fern Bay Gold

K mému po?ínání ve v?erejším závod? se rad?ji ani vyjad?ovat nebudu, nebo? to nemá smysl

Výsledky závod? 2. kola
Šampionát jednotlivc?
Šampionát tým?


Replaye
Kvalifikace
1. závod
2. závod
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 26.11.2012   #307
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Moje replaye:
kvalifikace
1. závod
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 26.11.2012   #308
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Nejprve diky Jardovi a Flamovi za vysledky. Pekne!

Q: NA posledni chvili jsem dal pekne kolo. Jsem ani netusil, ze v rozmezi 0,04s budeme 4! A ja z nich byl nejvysmatejsi
Race1: Start dobrej, ale pak se najednou predemnou rozutekla auta a predemnou Jarda stal . Pozice ziskane startem jsem zase ztratil, ale s autem nic nebylo nebo se dokonce nastavilo lepe nez bylo original, pac se mi tolik nepalily pneu. Uzil jsem si souboje a i se mi darilo dostavat dopredu. Otravu jsem teda trochu vyvezl skoro ven, ale nastesti to ustal. Pak mi to samy udelal Puma v prvni zatacce, ale taky jsem ustal. A do konce uz jsem si jen hlidal pneu. Ostrava se jeste snazil dotahnout, ale taky bojoval s teplotou pneu vic nez se mnou.
Race2: Nic moc. Vsichni kolem mne prolitavali ani jsem nevedel jak. Od pateho koal utavene pneu a nechtely se vubec vychladit, i kdyz jsem jel jako turista. Nakonec tesne za body 11.

Zavodeni moc pekny. Ukazalo se, ze RB4 tu nebylo pomaly, ale rychle se prehrivaly pneu a to rozhodovalo. Predpokladam, ze na BL nam XRT taky nalozi
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 26.11.2012   #309
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Dodate?n? omluva za neú?ast, nebyl jsem neplánovan? doma.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 26.11.2012   #310
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Pri dnesnim treninku na Blackwood jsem prave prekrocil 100000 online kilometru Ted uz zbyva naucit se poradne jezdit
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 27.11.2012   #311
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Taky klukum moc dekuju za vysledky ;-)
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 29.11.2012   #312
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Stihne se p?ehodit server na 0.6C?...
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 29.11.2012   #313
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Bohuzel ne, kamarad, u kteryho server bezi, ma dovolenou, takze nejdriv v pondeli.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 29.11.2012   #314
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by 00Ja View Post
Bohuzel ne, kamarad, u kteryho server bezi, ma dovolenou, takze nejdriv v pondeli.
Zdá se být jako problém, klient se ti updatne defakto automaticky (1 klik od p?echodu do multiplayeru) a moc bych za to nedal, že nikomu se nebude chtít to p?ehazovat zpátky na 0.6B, když závod je až v ned?li + v podstat? te? všechny servery p?echázejí na 0.6C - jinými slovy by si ?lov?k nemohl zajzdit nikde jinde. My co už to máme p?ehozený....

Odklad závodu? Tohle se mi zdá být rozhodn? podstatn?jší než pitomá F1
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 29.11.2012   #315
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Ja som sa práve vrátil na 6B, nebolo to na dlho (premenova? adresár LFS na nie?o iné, stiahnu? 6B full, nainštalova?, zobra? 6B exe do pôvodného adresára, zmaza?, premenova? nazad - naš?astie sa to dá takto a nezapisuje to kadejaké dll a registre). Ke? už mám tak dobre natrénované na nede?u... ;-)
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 29.11.2012   #316
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
Zdá se být jako problém, klient se ti updatne defakto automaticky (1 klik od p?echodu do multiplayeru) a moc bych za to nedal, že nikomu se nebude chtít to p?ehazovat zpátky na 0.6B, když závod je až v ned?li + v podstat? te? všechny servery p?echázejí na 0.6C - jinými slovy by si ?lov?k nemohl zajzdit nikde jinde. My co už to máme p?ehozený....

Odklad závodu? Tohle se mi zdá být rozhodn? podstatn?jší než pitomá F1
Je mi to lito, ale v soucasnej chvili s tim nejde nic delat. Update probehne az v pondeli.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 30.11.2012   #317
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Blbost, už je 0.6D.

0.6C už je starý a zatím m? LFS ne?valo abych updatoval. Ale na server se nedostanu s 0.6B momentáln? na žádný, furt m? ?ve že se nem?že p?ipojit na master server. Asi se v tom zase rochtaj nebo je nutno mít 0.6D. Uvidím zítra.

Každopádn? dejte v?d?t na ?em bude server a taky aby se na n?j dalo p?ipojit. Je mi jedno jestli to bude 0.6B nebo 0.6D.

Už se 0.6D ohlásil i emailem, ale lfs.net = dead, master server = dead, ... heh, bu? to lidi p?etížili což bych ne?ekl že je možné u LFS A nebo jim to prost? padlo.

Každopádn? 0.6D je poslední oficiální verze te?. A master server i lfs.net je v kytkách.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 30.11.2012 at 00:58.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 30.11.2012   #318
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Blbost, 0.6D.

0.6C už je starý a zatím m? LFS ne?valo abych updatoval. Ale na server se nedostanu s 0.6B momentáln? na žádný, furt m? ?ve že se nem?že p?ipojit na master server. Asi se v tom zase rochtaj nebo je nutno mít 0.6D. Uvidím zítra.

Každopádn? dejte v?d?t na ?em bude server a taky aby se na n?j dalo p?ipojit. Je mi jedno jestli to bude 0.6B nebo 0.6D.
0.6D vyšlo chvíli po 0.6C, protože se objevil zásadní bug a bylo nezbytný ho rychle opravit. A pokud máš 0.6C, m?l by ti vysko?it auto-updater na 0.6D a jestli ne, je n?kde chyba.

To, že te? nefunguje master server a LFS weby krom? fóra, je druhá v?c, s patchem to nemá nic spole?nýho.
__________________
Flame

Last edited by Flame; 30.11.2012 at 00:49.
Flame is offline   Reply With Quote
Old 30.11.2012   #319
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

A co takhle jinej server? Mohl bych se poptat...
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 30.11.2012   #320
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
A co takhle jinej server? Mohl bych se poptat...
Pokud dokazes sehnat jinej server, budem radi. Ja jeste zkusim napsat Tairovi, coz me vcera nenapadlo.
Podle me neni problem jet na jakymkoliv verzi, pokud nekdo updatoval LFS u sebe na PC, neni nic tezkyho ho zas downgradovat.
V tomhle smeru jsem bohuzel dost neflexibilni, protoze server bezi u kamarada v praci.
Tak jako tak, dam vcas vedet jak to dopadlo. Zatim to vidim spis tak, ze pojedem na nasem serveru, kterej az do pondelka zustane na stejne verzi jako pred patchem (netusim co to je zac, jsem v praci a tak se nemuzu kouknout).
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 20:45.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.