Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

View Poll Results: Kdy chcete jet závod na Blackwoodu? (prosím lidi, kterým je to jedno,aby nehlasovali)
Podle plánu, v ned?li 29.4.2012 4 40.00%
P?esunem to na úterý, 1.5.2012 6 60.00%
Voters: 10. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 15.4.2012   #101
Awaj12
Newbie

 
Join Date: 23.6.2010
Posts: 66
Default

Díky za závod Už je to joo n?jaký pátek co sem n?co jel, trénink pro m? za?al asi v 18 hod., když na m? z lfsw vybaflo ur first lap track/car . Jsem velice spokojen, n?jaké kixy z mojí strany ur?it? byli ale snad to nebylo nic strašného, nejvíc m? vyd?sil teda d4no, v první pomalé zatá?ce, kdy mi vlet?l do kufru ,,našt?stí´´ to odnesl jenom on, tak snad zas n?kdy

[iD] Michal
Awaj12 is offline   Reply With Quote
Old 15.4.2012   #102
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

M? server taky hodn? vykopával,ale b?hem pár vte?in jsem byl zp?t ve streamu,
link na stažení: http://clipdownload.livestream.com/m...764da/4F8B2A42
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit

Last edited by Tomas Ag CZ; 15.4.2012 at 21:52.
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 15.4.2012   #103
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Kvalifikace i zavod probehly v podstate tak jak jsem ocekaval. Vzhledem k mym casum na kolo, jsem jistil zadni pozice. Doufal jsem, ze aspon dojedu oba zavody, bohuzel v longu ve 20. kole na sjezdu z ovalu me to tak nakoplo, ze jsem sel na boudu a do spectate. Behem treninku se mi to nestalo, tak jsem si to musel vyzrat pri zavode

Doufam, ze priste to bude lepsi
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 15.4.2012   #104
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Q: Kolo nebylo spatne, ale umim i lepsi. Ve druhym kole jsem dostal smyk a prehrate pneu uz jsem nevychladil, takze jsem se nezlepsil a nej kolo bylo to prvni
S: Par drobnych chyb, par tukancu. Mohlo to skoncit lip, ale uzil jsem si to.
L: Celkem divokej zavod. Predjizdet pomalejsi je celkem mazec na tyhle trati, ale celkem se darilo. Agent celkem solidne ujizdel a podarilo se mi ho dojet tesne pred pulkou zavodu. I jsme se pred nej dostal, ale pak jsem se chvili nesoustredil (teda soustredil, ale na neco jinyho) a strcil jsem do Jardy (sorry), tim se prede me Agent zase dostal a uz jsem ho nedokazal predjet na trati. Radsi jsem zvolil jinou strategii zastavky nez on, coz rozhodlo. Pote jeste udelal Gepy dve chybky. Po te prvni jsem se k nemu dost priblizil (i kdyz na utok to ani nahodou jeste nebylo), po druhe jsme ho predjel. V cili krasne 4te misto!!! Necekane.

Jeste jednou omluva Mastrovi, Popelce (uz jsme si vyrikali behem pauzy mezi zavody) a Jardovi.
Jinak souboje pekny
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 15.4.2012   #105
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Replaye:
www.mprinda.com/ky3.zip
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 15.4.2012   #106
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Opravdu dneska nemám dostatek sprostých slov pro to, jak popsat dnešní ve?er, p?edevším Long... Ale tak poj?me do toho....

Setup jsem ladil docela dlouho... Jak Q, tak Race... odjel jsem n?kolik stint?, krátkých i dlouhých, vše vypadalo skv?le...

Q: Jel jsem na R2 za cenu jedinýho hotlapu + p?ípadné opravy. Za ?as se styd?t nemusím, 2. místo bylo super.

Sprint: Palivo + tvrdé gumy + úpln? jiný diferák m?li za následek to, že jsem si v?bec nemohl zvyknout na jiný styl. Dano toho využil a p?edjel m?. Asi v p?lce jsem chytil správný tempo kolem 2:12 nízkých a ujel jsem Klou?kovi a spol. Dano mi ješt? dal šanci svojí chybou, ale já jí neuvyžil. 3. místo v cíli bylo uspokojivé, ale m?l jsem na víc.

Long: Start z konce. Za?adil jsem se za Klou?ka, který tyto starty z konce z?ejm? umí. Jede vždy jak kamikadze a držel jsem se ho co to dalo. Bohužel jsem s ním neproklouzlnul p?ed duo Gepas a Popelka, nic zlého, ale do další fáze závodu to m?lo katastrofální následky. P?i nájezdu na ovál jsem si dal málo pozor na p?ítlak a šel jsem ven. Vše jsem ustál a ?íkám si, že t?ch pár desetin zas tak strašný není. Ale na ovále konec. Gepas kolidoval s Popelkou a rozst?elili se. Vzali s sebou i Dana, který to odnesl nejvíc. Já si ?íkám. Projedu to , uhýbal jsem doprava, ale Popelka (absolutn? nechápu pro?) nedupla na brzdu a sjela krásn? do m?. Celá levá strana v hajzlu a auto se nedalo moc ?ídit. N?kolik kol jsem ladil stabilizátory, aby se s tím jakš takš dalo jet a dalo se. První kola kolem 2:13,5 super a šlo to dol? podle plánu co jsem si stanovil. Neztrácel jsem tolik a ?íkal si, že to tak strašný snad nebude. Byli p?edemnou jezdci, na které jsem m?l. Ale vše se za?alo sypat poté, co jsem dojel duo po?adatel?. V 10. kole jsem se na 1. mezi?ase snažil venkem objet Mufista. Nevím, jestli o m? v?d?l, nebo ne, ale z replaye to vypadá tak, že ho obrubák nasm?roval do m?. O kolo pozd?ji v šikan? z oválu jsem je p?edjel trochu ne?ist?. Nepovedl se mi sjezd a šel jsem do trávy, oba dva chybovali a m?l jsem volnou stopu, tak jsem to risknul. Vyšlo to, ale p?i následnejch brzdách m? Muf narval. Nervy jsem m?l vážn? na pochodu, ale na prvního jsem ztrácel 15s, což na okolnosti špatné nebylo. Ve 14. kole pit a konec závodu. Zapom?l jsem vypnout opravdu poškození a pád na 10. místo + 30s ztráty. Koncentrace odešla n?kam do neznáma už úpln? a p?išli chyby. A bylo jich dost. Hodiny + výlet mimo a dalších cca 15s v háji... Nakonec 7. místo a v?lké zklamání....

No co, op?t jsem na to m?l, ale okolnosti nep?áli....

P?i troše št?stí budou stats

Last edited by Fast Jarda; 15.4.2012 at 22:07.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 15.4.2012   #107
D4NO
Member

 
D4NO's Avatar
 
Join Date: 24.11.2007
Location: ?eský T?šín , Silesia
Posts: 423
Default Ky Long

Q: V prvním pokusu jsem malem z?stal ve št?rku kousek po první šikan?, nakonec jsem se z toho dostal a nakonec, p?esto že jsem ud?lal chybu v posledním sektoru, jsem m?l na setinku stejný ?as s Jardou. P3

S: Start prob?hl celkem klidn? až na probržd?ní v t1 za Jardou a trochu jsem zav?el Lala. Pak v druhém nebo t?etím kole ud?lal Jarda chybu a šel jsem p?ed n?j a trochu mu poodjížd?l. Jarda na to tla?il a p?es to, že sjem ud?lal chybu v t1 se m? už nep?edjel a výsledek byl p?kné druhé místo.

Long: Katastrofa. První kolo probíhalo poklidn?, probojovával jsem se s Klouczkem Hiromim Jardou a dalšími polem kup?edy když to Danica nesmysln? spustila na ovalu pod Gepase a následn? m? dost tvrd? trefila. Od té doby se ve m? va?ila krev a výsledek byl 4 pitstopy, poslední v 23 kole a snaha o nejrychlejší kolo na R2 vzala za své když jsem zjistil že jsem o kolo pozadu než Klouczech a do rychlého kola už nenajedu.

Takže tak, byl jsem na špatném míst? ve špatný ?as, stím už nic nenad?lám. Ale myslím, že kdyby byla oto?ená první desítka mohlo to dopadnout o dost líp pro m? :P
D4NO is offline   Reply With Quote
Old 15.4.2012   #108
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

KVALI: sice umim i lepsi cas, ale tohle byl takovej lepsi prumer, takze celkem spokojenost.

SPRINT: hned v T1 (nejen) me zkazil zavod ZABII, kterej se to tam prostrelil. Vypadalo to, ze dostal smyk, co se da delat. Vyhrabal jsem se z travy a predjel par lidi, co udelali chybu

LONG: v zadnym pripade jsem nechtel jet z prvniho mista, pac to znanemalo jen uhybat rychlejsim a ne bojovat se slabsima. Podarilo se mi trochu odjet. kolem pulky zavodu, pred pitem, jsem si liboval, ze jsem na moje pomery chytnul slusnej rytmus. Zacal jsem premyslet nad pitem a zacal jsem se na ovalu vrtat ve strategii. V dusledku toho jsem napalil do svodidel. Nastesti se s tim dalo jet, ale nastvalo me to.
Po pitu jsem krouzil sam bez sance dojet Mufa a v nadeji, ze nikdo nedojede me. Takze vysledek nad ocekavani, ale bez vetsiho pocitu, ze bych si to uzil.

Mrzi me, kdyz ctu, ze se nekomu zavod nevydaril nebo ze nekdo nekomu jinemu zavod zkazil. To k tomu ale patri- nemyslim tim, ze je to normalni, ale jste prece mazaci a tak vite, ze statisticky se vzdycky neco takovyho prihodi. Tak klid, o nic nejde.
Me tohle Kyoto tak bavi, ze az skonci cup, rad bych vyhlasil samostatny zavod na tomhle orkuhu, klidne s tou vasi zadanou upravenou sikanou. Klidne dame vic kratsich zavodu a pak jeden delsi, ciste pro to, abychom si to uzili bez nervu, kdyz jeden zavod nevyjde ;-)
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 15.4.2012   #109
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
[i][size="1"]V 10. kole jsem se na 1. mezi?ase snažil venkem objet Mufista. Nevím, jestli o m? v?d?l, nebo ne, ale z replaye to vypadá tak, že ho obrubák nasm?roval do m?. O kolo pozd?ji v šikan? z oválu jsem je p?edjel trochu ne?ist?. Nepovedl se mi sjezd a šel jsem do trávy, oba dva chybovali a m?l jsem volnou stopu, tak jsem to risknul. Vyšlo to, ale p?i následnejch brzdách m? Muf narval.
Prvni pripad presne jak pises. Z obrubniku jsem skouznul az na tebe. A to druhy, uznavam ze jsem te trefil a jasne moje chyba. Ale zas tak moc si tam neztratil a nevim, ze bych ti poskodil auto. Kdyz jsem te trefil, tak jsem skoro zastavil, abych ti dal neprekazel. Pod pojmem "narval" si predstavuju ze jsem te uplne vyndal a nemohl si pokracovat. Tohle bylo stouchnuti
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 15.4.2012   #110
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by mufisto View Post
Prvni pripad presne jak pises. Z obrubniku jsem skouznul az na tebe. A to druhy, uznavam ze jsem te trefil a jasne moje chyba. Ale zas tak moc si tam neztratil a nevim, ze bych ti poskodil auto. Kdyz jsem te trefil, tak jsem skoro zastavil, abych ti dal neprekazel. Pod pojmem "narval" si predstavuju ze jsem te uplne vyndal a nemohl si pokracovat. Tohle bylo stouchnuti
Zas m? neber tak vážn? . V ten moment to nebylo snadné uko?írovat s tím poškozením co jsem m?l. Jsem rád, že jsem z toho vyváznul dob?e, ale v ten moment toho bylo opravdu moc a nervy jsem m?l vážn? na pochodu... No což, hlavn? že to nedopadlo v?t?í katastrofou

Statistiky (I z WE dopl?uji)
WE1 Q
WE1 Sprint
WE1 Long

KY3 Q
KY3 Sprint
KY3 Long
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 15.4.2012   #111
Piroman
Newbie

 
Join Date: 6.3.2012
Posts: 76
Default

Q - Snazil som sa neprepalit R2 aby som mohol dat na 1.pokus naj cas mal som odstup od HABASKA 10 sekund ani v sne by ma nenapadlo ze ho v tom kole dobehnem(stalo sa) mal som to rozbehnute na naj cas ale ma nepusti a musel som to skusit o 2 kola neskor. Cize 1 pokus a bolo to PP .

S: Start bol ok drzal som sa na 1. mieste iba som si strazil aby ma DANO nedobehol.

L: Prva polka kola bola husta ale bolo to fér ziadne zakernosti. Ked sme sa dostali v tom 1. kole na oval stale to bolo huste a zrazu prask chyba DANICE (nezmyselna) do Gepasa a chudak DANO na to doplatil (je mi to luto) mal som super set tak som si veril ze sa dotiahnem a budem bojovat o prvenstvo. Aj sa tak stalo v 5 kole.
Klouzech predbehol 00Ja_mprinda a cakal som ako sa zachova aj pri mne. Tlacil som zrazu pozeram ze vyhodil blinker . (Naozaj ocenujem spravanie ktore si preukazal a myslim si ze si pochopil ze nemas sancu na obranu a pustil si ma ako by to mal urobi? spravny pretekar ). (potlesk)
Isiel som dalej a mal som na muske Klouzka. Reku nema sancu ale mylil som sa.
Naozaj super duel sme davali 2 kola normalne som sa zabaval. Bola to super obrana ale aj utokDD nice a ten posleny duel v 7 kole 100% .
Bol som 1. prislo 10 kolo isiel som na pit stop. Vysiel som a dostal som sa za
Ag Šalomona CZ bol som trochu zaskoceny ze mi to akurat takto vyslo po vyjazde z boxov. Ok reku pockam si kde ho mozem predbehnut ze to nebude problem ved bol asi o 4 sekundy na kolo pomalsi a zachová sa ako 00 Ja a pochopi ze nema sancu . Dal som ho asi o 1min bez problemov na brzdy vôbec sa nebranil !!!
Ok som si povedal musim pridat aby ma cez boxi nepredbehol Klouzech.

Ale ako som ho dal na brzdy (Ag Šalomona CZ)vyjazd mal on lepši dostal sa cez draft namna a zrazu pozeram on ma ide pred sikanou predbehnut. Cumel som ako Puk.
Vravim si co to stavaras ved nemas sancu tak preco mi nicis zavod len aby si si uzil predbiehanie ? Ok pustil som ho mohol som ho aj zblokovat ale ja taketo zakernosti nerobím. Ak viem ze niekto je rychlejsi ako ja tak sa silou mocou netrtkam ked viem ze je to zbytocke a neohrozim veduceho pretekara len mojou ješitnostou. Prišla sikana on asi v euforii ze ma predbehol a bude 1. v zavode nezvladol riadenie auto sa stalo neovladatelne ja som si isie svoju stopu.
Nestihol som zareagovat na jeho konanie ...... a mal som po zavode. Jemu sa nic nestalo ja som mal znicenu geometriu a dopadol som rovnako ako DANO.
Za dobrotu na zobrotu uz 2. pretek som doplatil na ineho. ?akujem
Piroman is offline   Reply With Quote
Old 15.4.2012   #112
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
Zas m? neber tak vážn? . V ten moment to nebylo snadné uko?írovat s tím poškozením co jsem m?l. Jsem rád, že jsem z toho vyváznul dob?e, ale v ten moment toho bylo opravdu moc a nervy jsem m?l vážn? na pochodu... No což, hlavn? že to nedopadlo v?t?í katastrofou

Statistiky (I z WE dopl?uji)
WE1 Q
WE1 Sprint
WE1 Long

KY3 Q
KY3 Sprint
KY3 Long
Diky moc za statistiky. A super, ze to beres takhle
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 16.4.2012   #113
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Quote:
Originally Posted by Piroman View Post
...Klouzech predbehol 00Ja_mprinda a cakal som ako sa zachova aj pri mne. Tlacil som zrazu pozeram ze vyhodil blinker . (Naozaj ocenujem spravanie ktore si preukazal a myslim si ze si pochopil ze nemas sancu na obranu a pustil si ma ako by to mal urobi? spravny pretekar )...
Nevim, jestli to bylo spravny zavodnicky chovani, ale presne jak pises, tady nemelo cenu se branit, jen bych umele vytvoril mezeru mezi tebou a Klouczchem. Odmenou mi bylo pozorovat jak si to vy dva mezi sebou nedarujete
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 16.4.2012   #114
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Chtel jsem vcera jet, ale nejak jsem se zdrzel u taty v nemocnici.
Tak snad priste to uz konecne vyjde.
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 16.4.2012   #115
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

At uz je s tatou cokoliv, at to dopadne dobre a brzo ;-)
Priste se tesime na trati.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 16.4.2012   #116
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 4.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

M?l bych za?ít více trénovat a shán?t setup d?íve. Není na to ale ?as.

Q: Na R3/R3, abych m?l co nejvíc pokus?, protože hotlap jsem nenatrénoval ani jeden. ?as tomu odpovídal a nebyl zase tak špatný. 6. místo.

R1: Na R4/R3 setupu ze setupgridu. Jel jsem na jistotu ale agresivn?, abych otestoval setup a obrubníky. 4. místo, paráda.

R2: Tady jsem m?l dilema, jestli zkusit setup od Jardy nebo jet zase ten co ve sprintu. Nakonec jsem zvolil stejný set s R4/R3. Start super, jel jsem ?ist? ale tla?il (žádný kamikaze ). B?hem dvou kol jsem byl na druhém míst? a za další dv? kola p?edjel 00Ju. To znamenalo vedení, ale blížil se Hiromi a já v?d?l, že o 1. místo rychle n?j p?ijdu. Trošku jsem s ním pozávodil a nechal ho jet, protože byl mnohem rychlejší. Po PITstopu jsem vyjel na 5. pozici ale za další kolo už jsem byl druhý. ?íkal jsem si, že Hiromi má velký náskok ve p?edu a já zkusím udržet druhé nebo t?etí místo. Najednou jsem byl ne?ekan? první, protože vedoucí jezdec nebyl Hiromi ale Lala. ?ekal jsem, že m? dožene, ale dlouho bojoval s APRPetrem a já vedení udržel až do konce a to jsem celkem ?um?l .
Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
Statistiky
Díky.
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 16.4.2012   #117
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Kyoto mám moc ráda a o to víc m? mrzí, co jsem v?era zavinila.

Kvalifikace: hned v prvním kole jsem skon?ila v písku

Sprint: start z 18. místa, cíl 9. místo, moc jsem si to užívala.

Long: p?i oto?eném roštu vždy bývají první zatá?ky docela nebezpe?né, vše ale probíhalo kolem m? p?im??en?. Po projetí nejnebezpe?n?jších míst jsme se dostaly na ovál a já myslela že už je nejhorší za mnou. Opak byl pravdou. V draftu jsem dojela Gepase a zdálo se m?, že nechává na vnit?ku skulinu na p?edjetí. Ta skulina byla hodn? t?sná, p?iznávám, proto jsem sundavala nohu z plynu a cpát se tam necht?la. Byla jsem ale hodn? blízko a zavadila o pravý zadní nárazník Gepasova auta (jednozna?n? moje chyba) a náklon oválu + protináklon krajnice ud?laly své. Gepas bravurn? kolizi ustál bez poškození a pokra?oval, za což jsem opravdu ráda. Se mnou to bylo horší, auto se stalo neovladatelné a následovalo to co už tu n?kte?í popsali.
Nejvíc to odnesl Dano, kterého jsem srazila na ze?, moc m? to mrzí, když to schytá n?kdo nevinn?. Další to projeli bez újmy až na Fast Jardu. Máš absolutn? pravdu, že jsem m?la šlápnout na brzdu a z?stala bych stát u zdi, ale byla jsem z toho tak vykulená, že jsem to nezvládla a zk?ížila ti cestu, což m? taky dost mrzí. Ovšem vid?l jsi p?ed sebou kolizi + žlutou vlajku a ani jsi nesundal nohu z plynu a náznak uhýbání doprava (jak píšeš) taky není ze záznamu patrný. Prosím t?, neber to osobn?, v žádném p?ípad? nechci ?íci, že jsi tomu mohl zabránit, svojí chybu jsem p?iznala.
Tak to je m?j pohled a vysv?tlení v?erejšího incidentu. Jsem z toho dost špatná, protože se vždy snažím jezdit ?ist? a kdo se mnou n?kdy soupe?il, v??ím že m?že jist? potvrdit.

Ovšem zarazily m? názory n?kterých závodník?, jako kdyby oni sami nikdy neud?lali n?jakou chybu.
Dále m? zaráží jakási n??í nad?azenost (nebo jak to nazvat). Abych byla konkrétní, tak jsem docela nepochopila, jak Piroman (Hiromi) popisuje sv?j souboj s Šalomonem. Je snad podle tebe v pravidlech, že by pomalejší závodník nesm?l bojovat s rychlejším? Jezdíš rychle a dob?e, ano, ale neznamená to, že t? nikdo nesmí p?edjet a nebo ti dokonce uhýbat a vyklízet tra?. Každý má šanci a né jak ty tvrdíš: "nemá šanci". To jsem teda opravdu nepobrala.
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 16.4.2012   #118
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by Popelka View Post
Další to projeli bez újmy až na Fast Jardu. Máš absolutn? pravdu, že jsem m?la šlápnout na brzdu a z?stala bych stát u zdi, ale byla jsem z toho tak vykulená, že jsem to nezvládla a zk?ížila ti cestu, což m? taky dost mrzí. Ovšem vid?l jsi p?ed sebou kolizi + žlutou vlajku a ani jsi nesundal nohu z plynu a náznak uhýbání doprava (jak píšeš) taky není ze záznamu patrný. Prosím t?, neber to osobn?, v žádném p?ípad? nechci ?íci, že jsi tomu mohl zabránit, svojí chybu jsem p?iznala.
Ano, mohl jsem ubrat, to uznávám, ale když si vemu, v jaké se to odehrálo rychlosti a celkem i nep?ehledné situaci, tak jsem nem?l v?bec myšlenky na to, abych ubíral, to p?iznám. Hodn? jsem po?ítal s tím, že to zadupneš a vše bude OK, navíc, když to všichni p?edemnou projeli bez problém?, tak jsem o bezpe?nosti situace byl p?esv?d?en. Kdyby se to za?alo štosovat, tak brzdím taky .. Je fakt, že ?lov?k se taky musí nau?it bourat. Není to snadné. Sám to znám moc dob?e

Prost? jsem o?ekával to co jsem už psal - nestalo se, nevadí. P?íšt? už víš co d?lat a vše bude perfektní .
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 16.4.2012   #119
Piroman
Newbie

 
Join Date: 6.3.2012
Posts: 76
Default Hmm

Dále m? zaráží jakási n??í nad?azenost (nebo jak to nazvat). Abych byla konkrétní, tak jsem docela nepochopila, jak Piroman (Hiromi) popisuje sv?j souboj s Šalomonem. Je snad podle tebe v pravidlech, že by pomalejší závodník nesm?l bojovat s rychlejším? Jezdíš rychle a dob?e, ano, ale neznamená to, že t? nikdo nesmí p?edjet a nebo ti dokonce uhýbat a vyklízet tra?. Každý má šanci a né jak ty tvrdíš: "nemá šanci". To jsem teda opravdu nepobrala.[/quote]


Je mi jasne ze si nepochopila co som mal na mysli. Nikomu nezakazujem predbiehat ! Nevkladaj mi do ust co som nepovedal. Aj keby ma 00Ja nepusti nic by sa nestalo . Ale ako sám povedal
-- tady nemelo cenu se branit, jen bych umele vytvoril mezeru mezi tebou a Klouczchem. Odmenou mi bylo pozorovat jak si to vy dva mezi sebou nedarujete ---
Mozno to co som napisal posobi arogantne ale to ze ma predbehol nebolo nic proti pravidlam ani situacia nebola proti pravidlam ale to co sa stalo sa nemuselo stat keby...Mám na to iny nazor to asi preto lebo som takych zavodov z povinnou zastavkou v boxoch najazdil asi najviac a zaskocilo ma to co sa stalo.
Chcem sa predovsetkym bavit a uzivat si zavodenie ale ked uz druhy zavod nedojdes do ciela normalne bez cudzieho zavinenia tak to cloveka nastve .
Stalo sa co sa stalo je to iba hra mne uz nic ine nezostava ako dufat ze WE a KY GP bola iba blba nahoda.
Piroman is offline   Reply With Quote
Old 16.4.2012   #120
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by Popelka View Post
V draftu jsem dojela Gepase a zdálo se m?, že nechává na vnit?ku skulinu na p?edjetí. Ta skulina byla hodn? t?sná, p?iznávám, proto jsem sundavala nohu z plynu a cpát se tam necht?la. Byla jsem ale hodn? blízko a zavadila o pravý zadní nárazník Gepasova auta (jednozna?n? moje chyba) a náklon oválu + protináklon krajnice ud?laly své. Gepas bravurn? kolizi ustál bez poškození a pokra?oval, za což jsem opravdu ráda. Se mnou to bylo horší, auto se stalo neovladatelné a následovalo to co už tu n?kte?í popsali.
Já se pokusím trochu vysv?tlit moje po?ínání na trati. Bohužel jsem nevybral upln? ideální nastavení, takže jsem docela dost ztrácel na rovinkách, proto sem se bránil všema zp?sobama, jak to jen šlo.

Nedávám pozici jen tak zadarmo, jsou to závody, tak pozici si musí každý vybojovat. To, co jsem p?edvedl bych vysv?tlil takto: jel jsem po okraji, když jsem vid?l, že se blížíš, cht?l jsem se trošku oddálit od vnit?ku, a myslel jsem, že najedeš na levou stranu vedle m? a že t? m?j nájezd na prost?edek zpomalí. Bohužel jsem upln? nevychytal, nepo?ítal jsem s tím, že m? budeš chtít podjet a taky se ve m? op?t probudilo "p?ece ji jen tak nepustím" /bohužel, jsem blbej/. To zap?í?inilo to, žes m? postr?ila, já vybral smyk, ale ty si to bohužel odnesla víc, ješt? k tomu to odnesli další nevinní.

Takže moje závodnická povaha zkazila závod 3 lidem/jezdc?m, omlouvám se vám a pokusím se p?išt? jet trochu víc p?átelsky.
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 23:31.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.