Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

View Poll Results: Kdy chcete jet závod na Blackwoodu? (prosím lidi, kterým je to jedno,aby nehlasovali)
Podle plánu, v ned?li 29.4.2012 4 40.00%
P?esunem to na úterý, 1.5.2012 6 60.00%
Voters: 10. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 11.4.2012   #81
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Quote:
Originally Posted by Lala View Post
Jsem si vcera strihnul jeden treninkovej zavod. Jak jsem cekal, pneu tu nebudou ani zdaleka takovej problem jako na WE. Schvalne jsem jel o 2 kola vic (27) a bez defektu. Zato neoddelat tlumice bude umeni Jedinej preskok retarderu v ty rychly levy z ovalu a levej zadni tlumic zpulky kaput.

No a pro zajimavost ... tech 27 kol i s "holou" zastavkou v boxech (bez tankovani, bez prezuti) jsem udelal za neco malinko pres hodku a pul minuty. Navic moje casy staly za pendrek i se zdravym tlumicem, natoz se znicenym. Takze cekam, ze vypsanych 25 kol ujedeme pod hodinu.
nesmis jezdit tak rychle
Vsichni ufoni budou mit povinnou jeste zastavku na kafe, at mame mi sneci sanci.
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 12.4.2012   #82
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 4.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Ta šikana bude asi zbyte?ná smrt pro hodn? lidí.
Pro? nejedeme Boothy Chicane?
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 12.4.2012   #83
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Uz se na to nekdo ptal.
Chteli jsme mit neupravene trate, tak nejak z nostalgie a taky nam vadi, ze se pak nezobrazuji mezicasy.
A tak nejak se mi ta sikana libi. Prekonat to pokuseni zkratit si cestu...
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 12.4.2012   #84
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Jestli narážíš na žluté vlajky, opožd?né zm?ny po?adí atd., tak to se týká jenom open config?. P?idání šikany open config nevyžaduje, jenom se p?idá pár objekt? a na mezi?asy a vlajky to vliv nemá.

__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 12.4.2012   #85
Piroman
Newbie

 
Join Date: 6.3.2012
Posts: 76
Default

Ta sikana je dobra aspon to bude napinave do posledneho kola a zakruty

Este k streamu ak sa bude dat skus dat aj pohlad z vnutra auta dik. (hlavne v subojoch ten kto utoci)
Piroman is offline   Reply With Quote
Old 12.4.2012   #86
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Jestli narážíš na žluté vlajky, opožd?né zm?ny po?adí atd., tak to se týká jenom open config?. P?idání šikany open config nevyžaduje, jenom se p?idá pár objekt? a na mezi?asy a vlajky to vliv nemá.

Jojo, to je presne ono (zmotal jsem layout a otevrenou konfiguraci). Stejne ale layout nemenime
Pokud to bude velky pruser, budu si to pamatovat pro priste. Ted porad verim, ze to nebude takovy dramaticky.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 12.4.2012   #87
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 4.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Nevím jestli je dramatický, když si n?kdo zni?í už zni?ený zav?šení v posledním kole hodinového závodu jen proto, že ztratil malinko koncentraci a trošku p?ejel obrubník...
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 12.4.2012   #88
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Odjel jsem už 2 stinty (Fas?ák hr?za a d?s...) a tlumi?e mi vydrželi. Ono jde o to, jak jezdec k pr?jezdu šikanou p?istoupí. Ano, stane se mi, že tam o to zavadím, ale snad ani jednou se mi nestalo, za tu dobu co LFS jezdím, aby se mi u jakýhokoliv auta p?i pr?jezdu šikanou a cutnutí obrubáku rozsypal tlumi?. Nepo?ítám již zna?n? poškozené vozidlo, nebo blb? nastavený podvozek, ale pokud budu mít už auto poškozené, tak si dám majzla ne snad?

Ach ano, Boothyna by byla nej
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 13.4.2012   #89
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 4.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Tak já myslel, že to hodn? ni?í podvozek.
Ješt? jsem neujel ani kolo
Boothy šikana je n?co nového, bezpe?n?jšího a zajímav?jšího...
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 13.4.2012   #90
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Ja jsem tam pri svym treninkovym stintu o retarder zavadil 2x. Poprve to poskodilo levej zadni tlumic na cca 40% a trochu se zhorsila ovladatelnost auta. Prizpusobil jsem se tomu a dalo se jezdit porad jaks taks rychle. Podruhy uz byl tlumic asi tak na 85% poskozenej a v tu ranu zaclo byt auto hodne nedotacivy v pravych zatackach a trochu pretacivejsi v levych. Stalo me to vic jak sekundu na kolo. Pak uz jsem ho netrefil, ale stacilo jezdit divoceji na obyc. obrubnicich a postupne jsem ho oddelal uplne. Ke konci uz jsem mel co delat neztracet kuli tomu vic nez dve sekundy na kolo.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 13.4.2012   #91
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Já tyhle debaty v?bec nechápu
Organizáto?i p?ece zadali tra?, auto a hotovo.
Bu? se p?izp?sobím, nebo nejedu.
Když m? redardéry ni?í podvozek, tak se jim vyhnu a nebudu ?ešit zlomky vte?iny na kolo.
Pro? vlastn? hrajete LFS? Abyste jezdili o pár vte?in na kolo rychleji než ostatní díky jízd? mimo tra? a mnohdy bez souboj?, protože vás nikdo nedožene?
Já to tedy hraju pro radost a zábavu a p?izp?sobím se všemu.

Pro ty, kdo necht?jí žádnou zpomalovací šikanu, ale cht?jí sjezd z oválu rychlý a bez retardér?, je ideální layout v p?íloze.
Nikomu nevnucuju !!!

Samochvála : d?lala jsem ho sama p?ed 2 lety na Valentýnský závod.
Kyoto Ring GP Long považuju za nejlepší tra? v LFS. (Je to pouze m?j názor)
Attached Files
File Type: lyt KY3_valentine_1.lyt‎ (540 Bytes, 4 views)
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 13.4.2012   #92
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Thumbs up

Quote:
Originally Posted by Popelka View Post
Já tyhle debaty v?bec nechápu
Organizáto?i p?ece zadali tra?, auto a hotovo.
Bu? se p?izp?sobím, nebo nejedu.
Když m? redardéry ni?í podvozek, tak se jim vyhnu a nebudu ?ešit zlomky vte?iny na kolo.
Pro? vlastn? hrajete LFS? Abyste jezdili o pár vte?in na kolo rychleji než ostatní díky jízd? mimo tra? a mnohdy bez souboj?, protože vás nikdo nedožene?
Já to tedy hraju pro radost a zábavu a p?izp?sobím se všemu.

Pro ty, kdo necht?jí žádnou zpomalovací šikanu, ale cht?jí sjezd z oválu rychlý a bez retardér?, je ideální layout v p?íloze.


Samochvála : d?lala jsem ho sama p?ed 2 lety na Valentýnský závod.
Kyoto Ring GP Long považuju za nejlepší tra? v LFS.
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 14.4.2012   #93
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Debatujem tu o tom proto, ze nekdo (Boothy) vymyslel layout, kterej jedno kriticky misto na trati udela bezpecnejsi a prehlednejsi, zamezi zkracovani trate a jeste ke vsemu zlepsi moznost k predjizdeni.
Zlomky vteriny na kolo resime proto, ze jsme zavodnici.
Jak moc prejezdy retarderu nici podvozek, jak velkej vliv na casy to bude mit apod. jsou zkusenosti z praxe. Tem, kdo na KY3 a/nebo s XRR tech zkusenosti tolik nemaji, se muzou takovydle poznatky hodit.

Pokud poradatele reknou, ze jedem bez layoutu, tak pojedem bez nej a taky se prizpusobim.
Valentynskej layout je taky fajn
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 14.4.2012   #94
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Popelka: souhlas,retardéry jsou tam proto,aby se tam nejezdilo
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 14.4.2012   #95
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Lála +1

Retardéry tu nikdo nezkracuje úmysln?, nebo se snad pletu? Pardón, ale taky jsem jenom ?lov?k, který ?as od ?sau n?jakou tu zatá?ku netrefí a po ovále se koncentrovat pln? na sjezd na 5 je o doost složit?jší než tam pod?adit na 2. Od toho pan Booth tuto šikanu vymyslel. Layouty, kde šikany byly vystužený vším možným, že se jezdec pomalu to bál projet, aby mu jediná chyba nezni?ila celej závod, jsou nanic.

A tyhle debaty ke KY3 prost? pat?í a pat?it budou. Jenom tu vznáším(e) návrhy a p?ipomínky z vlastních zkušeností, o nic víc tu nejde a pokud to hned bere n?kdo jako urážku organizátora........
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 14.4.2012   #96
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 4.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Quote:
Originally Posted by Popelka View Post
Já tyhle debaty v?bec nechápu
Organizáto?i p?ece zadali tra?, auto a hotovo.


Pro ty, kdo necht?jí žádnou zpomalovací šikanu, ale cht?jí sjezd z oválu rychlý a bez retardér?, je ideální layout v p?íloze.
)
Neproti?e?íš si trochu?
Já jsem jen cht?l poradit, abychom si mohli užít tu zábavu a ne nervy, jestli se náhodou netrefím do šikany.
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 14.4.2012   #97
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Quote:
Originally Posted by Klouczech View Post
Neproti?e?íš si trochu?
Myslím že ne, to první bylo myšleno na tento závod a to druhé na n?jaké závody p?íští
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 15.4.2012   #98
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Stream: http://www.livestream.com/asphaltguysCZ
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 15.4.2012   #99
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Mne debaty nevadi. Nicmene by to melo byt debatovano vcas nejlepe hned po vypsani propozic. Urcite ne ctyri dny pred zavodem (vim vim, upozornovalo se na to driv )
Jednak spousta lidi uz natrenovala soucasnou verzi a jednak si umim predstavit, ze nekdo treba nesleduje forum kazdy den a po pripojeni na server by byl dost prekvapeny.
Uz jsem napsal, ze layout jsem nechtel hlavne proto, ze pak nejsou videt mezicasy- to jsem si neuvedomil, ze se to tyka jen otevrenych layout. Z tohoto pohledu je to ma chyba. Ale rozhodne to nebyljediny duvod, takze stejne nevim, jestli bych se nechal prekecat
Osobne tu sikanu taky nemam rad, ale co se da delat, DAS IST MOTORSPORT

Moc zavodu jsme neporadali, takze nam nejaky ty zkusenosti chybi a pro priste se urcite polepsime ;-)
Tento cup tedy rozhodne bez layout.

Doufam, ze vecer nas prijde co nejvic. Kyoto mam rad.
Prubeh vecera bude jako minule- odjedeme kratickou kvaldu a na povel odhlasujeme start kratkeho zavodu. Po kratkem zavode bude postaven rost a pak teprv pauza.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 15.4.2012   #100
KLIMA Zdenek
Newbie

 
Join Date: 13.2.2010
Location: Smržov
Posts: 59
Default

Tak na druhý závod jsem se t?šil snad nejvíc z tohohle poháru a nakonec to byl hodn? velký propadák.

Q: tak odjel jsem první kolo a najel do ostrého, ale co se nestalo, po ?tvrtce kola mi to padlo, takže start z posledních míst

Sprint: start byl docela slušný, ale ve 3. kole jsem šel ven dvakrát a dojel na 16. pozici, mohlo to být lepší i jsem si s Gepasem jednou vym?nili pozice což m? t?ší, ale pak jsem si to zkazil sám

Long: Start op?t ze druhého místa jako na WE, 3 kola jsem se držel a trošku se vzdaloval jezdc?m za mnou, ale po t?ech kolech m? to op?t vykoplo

Jsem tak naštvanej, když jsem to m?l celkem dob?e rozjetý a tyhle delší závody m? více jednak baví a vcelku mi jdou v rámci možností, ale holt ten internet na vesnici, ikdyž od O2, ale maj to hrozn? nestabilní, jednou to nespadne za celej den a jednou to padá každou chvíli.

No nic, u p?íštího závodu ahoj.
KLIMA Zdenek is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:54.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.