Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 30.5.2011   #1
Dury
Newbie

 
Join Date: 25.5.2011
Posts: 3
Thumbs down Jsou n?jaké DRIFT závody ?

Dobrý den, Ahoj, ?au, cht?l bych se zeptat na jednu v?c. Už dlouhou dobu trénuji na jakékoliv map? drifty. Cht?l bych se zeptat, zda je n?jaká liga nebo alespo? n?jaké závody nebo turnaje práv? v Driftu. P?edem mockrát d?kuji za odpov?di.
P.S. - Blbé otázky a otázky mimo téma prosím nepište. Díky
Dury is offline   Reply With Quote
Old 30.5.2011   #2
Eraserko
Member

 
Eraserko's Avatar
 
Join Date: 16.1.2007
Location: Nitra
Posts: 337
Default

aktualne to je pozastavene, hoci drifteri stale existuju, akosi su potichu a vyrastli z lfs, ti, co volakedy driftovali, dneska iba raz za cas... mame aj server, aj forum, fungujeme pod zastitou lfs.sk, mozes nas najst na lfsaction.sk
turnaje su v planovani, resp. ani nie tak turnaje ako pravidelne eventy, pomaly tvorime nove layouty pre otvorene konfiguracie, takze snad sa to uz rozhybe
Eraserko is offline   Reply With Quote
Old 30.5.2011   #3
Awaj12
Newbie

 
Join Date: 23.6.2010
Posts: 66
Default

?ove?e nemohl si napsat 3 dny nazp?t ? nemusel jsem být sám ?ech
V?era odstartoval Summer Drift Cup 2011, je to sice Polský cup ale pod podmínkou, že umím n?co žbleptnout anglicky jsem se mohl z??astnit. Taky jsem práv? n?co hledal vzhledem k aktivit? u nás ?i na sk... ale chce to projížd?t lfs fora i zahrani?ní a nebát se zeptat
Awaj12 is offline   Reply With Quote
Old 30.5.2011   #4
Dury
Newbie

 
Join Date: 25.5.2011
Posts: 3
Default

cht?l bych si zajezdit s n?jakou tou rivalitou mít soupe?e atd . . . na ty slovenské stránky se podívám, kdyby jste hledali kohokoliv na driftování, sta?í ?íct, jinak ten polský závod to bylo co za? ? ...
Dury is offline   Reply With Quote
Old 30.5.2011   #5
Dury
Newbie

 
Join Date: 25.5.2011
Posts: 3
Default

Quote:
Originally Posted by Awaj12 View Post
?ove?e nemohl si napsat 3 dny nazp?t ? nemusel jsem být sám ?ech
V?era odstartoval Summer Drift Cup 2011, je to sice Polský cup ale pod podmínkou, že umím n?co žbleptnout anglicky jsem se mohl z??astnit. Taky jsem práv? n?co hledal vzhledem k aktivit? u nás ?i na sk... ale chce to projížd?t lfs fora i zahrani?ní a nebát se zeptat

dej mi prosím v?d?t na icq 345044388 nebo email michalduranik@seznam.cz, ur?it? bych si n?kde zajezdil.
Dury is offline   Reply With Quote
Old 31.5.2011   #6
Awaj12
Newbie

 
Join Date: 23.6.2010
Posts: 66
Default

Je to cup, tudíž na vícero ,,kol´´ ale registrace zkon?ila 28-mého, jinak tak n?jak ofiko Polský cup, tu najdeš víc. V sekci ,,drifting wirtualny´´

http://www.driftforum.pl/index.php
Awaj12 is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:19.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.