Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > Týmová bitva 2008

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 4.9.2008   #41
dravgunov
Member

 
dravgunov's Avatar
 
Join Date: 21.7.2005
Location: Náchod
Posts: 496
Default

Quote:
Originally Posted by vcz.Jimik View Post
P?vodn? sem se tady k tomu už necht?l vyjad?ovat, ale stejn? už je o tom polovina vlákna. P?esn? tohle padlo asi dv? minuty po závod? p?ímo v lfs, když si do m? p?estal bourat.
Tak mi prosím ud?lej screenshot konverzace, na mém repl. nic takového není a já si na nic takového nevzpomínám. Je to klidn? možný, ale fakt nevim...

jj je to tam
__________________

http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=256&dateline=12137154  20

C2Q Q6600@3.0Ghz / Gigabyte P965 DS4 / 2x2GB 1066Mhz DDR2 / 8800GT 512MB


Last edited by dravgunov; 6.9.2008 at 14:13.
dravgunov is offline   Reply With Quote
Old 4.9.2008   #42
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default

ad modra vlajka - asi bola moja pripomienka uplne inak pochopena. Keby niet kontaktu Attiho s Kurtom, ani by som necekol. Ale ked uz, tak som si dovolil na to poukazat. V ziadnom pripade som tym nechcel nazvat Kurta prasatom (bolo to vseobecne konstatovanie), tiez ho poznam ako fair zavodnika a o to viac ma prekvapila jeho reakcia na trati.

Co som tym chcel povedat je to, ze ma nepustil hoci mal moznost a voci tym vzornejsim mi to prislo nefer. Mna by ta sekunda-dve az tak netrapili, islo mi len o princip - bolo mi luto, ze clovek chce inemu dobre a sam ma z toho skodu.

(Mimochodom v kvalifikacii som pri zahrievacich kolach uhybal aj do travy pred kymkolvek kto sa priblizil. Vysledok ? Vacsinu ostrych kol som bol blokovany aj ked som si nechal odstup... Co mi len potvrdilo "od dobroty do zobroty" alebo "cim je clovek vacsie prasa, tym lepsie pre neho" - na nikoho tym nenarazam, len konstatujem. Niekto moze mat ine skusenosti, toto su moje. )


Ak sa este mozem vyjadrit ku kontaktu Jimika s Bohemianom, v podstate suhlasim s reycom. Chybu spravili obaja, ta Jimikova sa zaobisla bez nasledkov, ta Bohemianova uz nie. Myslim ze nazor "predbiehat sa da vsade" je velmi odvazny a bozechran aby sa tym zacal riadit kazdy ! Aj ked pri ovela pomalsich zavodnikoch je pouzitelny, no v tomto pripade neviem neviem. Tolko moj nazor, nechajme rozhodnut panov komisarov...
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile
eraser007 is offline   Reply With Quote
Old 4.9.2008   #43
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Quote:
Originally Posted by Ondrejko View Post
tu je kratke video s uvodom zavodu, pouzil som TV Director
www.in-sert.hostujem.sk/video_endurance.rar
zeby sa nam zalozil novy web?
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 4.9.2008   #44
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

Quote:
Originally Posted by Megin View Post
zeby sa nam zalozil novy web?
moje FTP to nechcelo prijat, tak mi RoBo poskytol priestor
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 5.9.2008   #45
Kurt_Kombajn
Member

 
Kurt_Kombajn's Avatar
 
Join Date: 3.8.2005
Location: F-M
Posts: 484
Default

Quote:
Originally Posted by eraser007 View Post
...
Promi?, ale když si p?edtím v jednom odstavci spojil m?j nick s výrazy jako prase atd.. musel jsem reagovat. Za sebe mohu op?t zopakovat, že jsem nikdy a nikoho úmysln? nebrzdil ani neuzavíral a v otázce modré vlajky m?žu mít ?isté sv?domí.

Vím, že to tak není, že každého v LFS p?itahuje to krásné pozávod?ní a p?edjížd?cí manévry (,by? i závodníka o kolo pozadu) d?lají z oby?ejného kroužení to pravé zavod?ní a jsou teprve tím správným ko?ením, na které všichni ?ekají. Nap?íklad já si t?eba užívám oba momenty, i když p?edjíždím a nebo i když jsem p?edjížd?n. V obou p?ípadech se zvýší tep a ?lov?k musí reagovat na po?ínání toho druhého a sou?asn? neztratit kontrolu nad ?ízením, hlídat si rychlost, mezeru k soupe?ovu autu, atd.. a to je fakt skv?lý adrenalin. Ale podle tvých slov mi p?ipadalo, že bys nejrad?ji kroužil po prazdné trati.. A to by byla škoda..
Navíc, ve sprintu by se to nestalo, ale ve vytrvalostním zavod? si s tím p?ece musel po?ítat, že je velká pravd?podobnost dojetí jezdce o kolo pozadu. A pro? neukázat své kvality i v tomto p?ípad?, místo ublíženého f?ukání ? Pokud jsem tam ale m?l možnost t? na modrou pustit, jak ?íkáš a neud?lal jsem to, vyslovuji omluvu. Ur?it? jsem t? pustil p?i nejbližší vhodné p?íležitosti.

V celém pr?b?hu závodu došlo v celém poli k namálo kontakt?m a to se p?i p?edjížd?ní ob?as stává. Až se divím, že komisa?i obdrželi jen jeden protest. Ale tak je to vlastn? správn?, bojovat se má na trati a ne u zeleného stolu. Náš kontakt s Attim byl jedinou malou ka?kou na jinak kvalitním závod? a díky všem zú?astn?ným za n?j a už se t?ším na druhé endu TB, jen skryt? doufám, že to bude vylosováno s n?jakým "rozumným" autem
__________________
M3R Kurt_Kombajn member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team

AMD Athlon XP2200 (1,83 GHz), 1 GB RAM, NVIDIA GeForce4 Ti 4200, Logitech G25 Racing Wheel, S2 licence od 13.6. 2006

"D?kazem dobrého pr?jezdu jsou pro m? utíkající diváci. To si vždy ?íkám, že to bylo na brzdách akorát." - Iva Víchová
Kurt_Kombajn is offline   Reply With Quote
Old 5.9.2008   #46
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

KK: jj kdyz koukam jeste do zavodu tak by bylo zajimave endu : FZR a AS nat kde nam KxR natrhnou s tim co tam maj odjezdeno a nebo by zajimave bylo FOX a Westhill

edit: aha foxka se jede ted
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.



Last edited by sonyk; 5.9.2008 at 15:14.
sonyk is offline   Reply With Quote
Old 5.9.2008   #47
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Quote:
Originally Posted by Ondrejko View Post
moje FTP to nechcelo prijat, tak mi RoBo poskytol priestor
ja sklerotik, ano tak to je nas web na urcite ucely uz tam nie to co tam robo nahral tak som zabudol

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
KK: jj kdyz koukam jeste do zavodu tak by bylo zajimave endu : FZR a AS nat kde nam KxR natrhnou s tim co tam maj odjezdeno a nebo by zajimave bylo FOX a Westhill
pre endu su idealne dlhe trate a ja tam aj jednu taku vidim... a zaroven sa modlim aby sa isla aj s prislusnym autom pre endu vhodnym... ale nechajme to na nahodne vylosovanie
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 5.9.2008   #48
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Megin: vidis tu sem prehlid pri tom moje oblibene auto. a trat taky v poho takze doufam ze jeden z astonu to bude
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 5.9.2008   #49
Miri
Regular Member

 
Miri's Avatar
 
Join Date: 9.2.2007
Location: Kladno, Czech Republic
Posts: 860
Default

jenze FXR na AS Historic se jelo endu loni v ramci TB (mozna to byl AS North)
__________________
none
Miri is offline   Reply With Quote
Old 5.9.2008   #50
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by Miri View Post
jenze FXR na AS Historic se jelo endu loni v ramci TB (mozna to byl AS North)
Bylo to AS GP.. Ale docela bych si tohle kombo taky p?ál, hlavn? protože je to naše domácí = p?i úsp?chu by byly velký body.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 5.9.2008   #51
Miri
Regular Member

 
Miri's Avatar
 
Join Date: 9.2.2007
Location: Kladno, Czech Republic
Posts: 860
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Bylo to AS GP.. Ale docela bych si tohle kombo taky p?ál, hlavn? protože je to naše domácí = p?i úsp?chu by byly velký body.
ale my je pot?ebujeme více .

Myslím, že to stejn? necháme na Agarashe a? rozhodne a myslím, že on sám už to má rozhodnuté.
__________________
none
Miri is offline   Reply With Quote
Old 6.9.2008   #52
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Quote:
Originally Posted by Miri View Post
ale my je pot?ebujeme více .

Myslím, že to stejn? necháme na Agarashe a? rozhodne a myslím, že on sám už to má rozhodnuté.
Ja to ale losuji a falsuji. Nikdo, ani v tymu, nevi co bude dalsi kombo.
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 6.9.2008   #53
Radek CZ
Member

 
Radek CZ's Avatar
 
Join Date: 11.6.2007
Location: Brno
Posts: 342
Default

Quote:
Originally Posted by Agarash View Post
Ja to ale losuji a falsuji. Nikdo, ani v tymu, nevi co bude dalsi kombo.
Takže nakonec mužeme blbnout 3 hodiny na rallycrosu.
__________________
Hanz DD fan (Destruction derby World)
Radek CZ is offline   Reply With Quote
Old 6.9.2008   #54
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Quote:
Originally Posted by Radek CZ View Post
Takže nakonec mužeme blbnout 3 hodiny na rallycrosu.
Neboj, nic takoveho. Rallycross ma zvlastni rezim.
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 6.9.2008   #55
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Quote:
Originally Posted by Radek CZ View Post
Takže nakonec mužeme blbnout 3 hodiny na rallycrosu.
me by to i bavilo. Aspon by se ukazalo jak kdo umi setrit auto a menit v prubehu zavodu jezdecky styl.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 6.9.2008   #56
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
me by to i bavilo. Aspon by se ukazalo jak kdo umi setrit auto a menit v prubehu zavodu jezdecky styl.
To se ukáže (ukázalo) i na asfaltu, ne?
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 6.9.2008   #57
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

hmm to bohuzel nevim, protoze jsem to obratil na budku
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:21.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.