Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Týmy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 27.1.2007   #41
Rybíz.CZE
Member

 
Rybíz.CZE's Avatar
 
Join Date: 17.9.2006
Location: Zlín
Posts: 138
Default

Quote:
Originally Posted by Spangler View Post
Hele, tak si udelejte logo, jako ma MT a davejte si to na skiny, lepsi nez mit hnus skin....
Dobrej napad dik to bych nevymyslel
Rybíz.CZE is offline   Reply With Quote
Old 27.1.2007   #42
NASRAT
Member

 
NASRAT's Avatar
 
Join Date: 26.10.2005
Location: Ji?ín
Posts: 359
Default

Quote:
Originally Posted by Rybíz.CZE View Post
Dobrej napad dik to bych nevymyslel
jj problem s Team skinama jsem vyresil jiz davno, když jsem zjistil že ud?lat n?jaky stejny skiny na všechny auta se mi nechce bo nato nemam ?as tak že když ud?lam n?jakej skin ?eknu jako že MT koupilo nové auto
a když chcem reprezentovatt tak na ten skin nalepime samolepku MT ..

all rights reserved by MT!!!
NASRAT is offline   Reply With Quote
Old 29.1.2007   #43
5n4k3
Newbie

 
5n4k3's Avatar
 
Join Date: 19.12.2004
Location: Hodkovice
Posts: 62
Default photoshop

Nj, tak rybiz asi hold nema tolik penez stejne jako ja narozdil od ostatnich aby si moh PS dovolit.
__________________
»MTR«5n4k3

5n4k3 is offline   Reply With Quote
Old 29.1.2007   #44
Vazli
Regular Member

 
Vazli's Avatar
 
Join Date: 21.3.2006
Location: Pelh?imov
Posts: 601
Default

Quote:
Originally Posted by 5n4k3 View Post
Nj, tak rybiz asi hold nema tolik penez stejne jako ja narozdil od ostatnich aby si moh PS dovolit.
njn tak ono na warezu neni skoro nic spatnyho
__________________
www.vyvonenakara.cz
Vazli is offline   Reply With Quote
Old 29.1.2007   #45
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Quote:
Originally Posted by Vazli View Post
njn tak ono na warezu neni skoro nic spatnyho
LOL
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 30.1.2007   #46
Peet.cz
Member

 
Peet.cz's Avatar
 
Join Date: 15.6.2005
Location: Brno
Posts: 138
Default

trial verze jsou free...
__________________

TEAM : KnipeX-Racing
Peet.cz is offline   Reply With Quote
Old 30.1.2007   #47
Woyta
LFS Guru

 
Woyta's Avatar
 
Join Date: 17.5.2005
Location: Ho?ice
Posts: 2 813
Default

GIMP je free a umi toho opravdu hodne. DOST OT!
__________________
Intel E7200 OC 3,8ghz a stoupá, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative Sound Blaster Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Linksys WMP54G.EU, Logitech MX518, Logitech Driving Force PRO, Logitech VX Revolution, Ati Remote Wonder, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodni dilo: Laing DDC + XSPC Top, EK Supreme Acetal, EK 8800GZ FC, Alphacool Extreme II, Swiftech MCR320-QP, EK Multioption RES 250

Woyta is offline   Reply With Quote
Old 31.1.2007   #48
xedox
Member

 
xedox's Avatar
 
Join Date: 18.12.2004
Location: P?íbram
Posts: 342
Default

....ale hosi...nechapete nic....tady urcite nejde o full nebo warez,ale proste si nesmi instalovat samovolne soft do PC podle jeho napadu ...taky jsem mival PC pod kontrolou....nebavilo me kazdejch 14 dni predelavat widle
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"
XEDOX engineering
oct TDI 168 PS 450 Nm
MONTCAR autosport
JAWA 250 - 592

xedox is offline   Reply With Quote
Old 1.2.2007   #49
Peet.cz
Member

 
Peet.cz's Avatar
 
Join Date: 15.6.2005
Location: Brno
Posts: 138
Default

... taky be me nebavilo vratit se z pole, uklidit vidle a jeste doma prehazovat widle...
__________________

TEAM : KnipeX-Racing
Peet.cz is offline   Reply With Quote
Old 1.2.2007   #50
Woyta
LFS Guru

 
Woyta's Avatar
 
Join Date: 17.5.2005
Location: Ho?ice
Posts: 2 813
Default

Neumite opravovat widle. :P Mazat neplatne zaznamy v registrech, optimalizovat chod pro danny ucel a pod.
DOST OT.
__________________
Intel E7200 OC 3,8ghz a stoupá, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative Sound Blaster Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Linksys WMP54G.EU, Logitech MX518, Logitech Driving Force PRO, Logitech VX Revolution, Ati Remote Wonder, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodni dilo: Laing DDC + XSPC Top, EK Supreme Acetal, EK 8800GZ FC, Alphacool Extreme II, Swiftech MCR320-QP, EK Multioption RES 250

Woyta is offline   Reply With Quote
Old 1.2.2007   #51
Woyta
LFS Guru

 
Woyta's Avatar
 
Join Date: 17.5.2005
Location: Ho?ice
Posts: 2 813
Default

Vzhledem k tomu jak to vsechno funguje jsme se dohodly ze team rusime.
__________________
Intel E7200 OC 3,8ghz a stoupá, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative Sound Blaster Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Linksys WMP54G.EU, Logitech MX518, Logitech Driving Force PRO, Logitech VX Revolution, Ati Remote Wonder, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodni dilo: Laing DDC + XSPC Top, EK Supreme Acetal, EK 8800GZ FC, Alphacool Extreme II, Swiftech MCR320-QP, EK Multioption RES 250

Woyta is offline   Reply With Quote
Old 1.2.2007   #52
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

osvezte mi nekdo pamet, kolikaty tym uz poslal rybiz ke dnu?
jet is offline   Reply With Quote
Old 2.2.2007   #53
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Dobrý den.
Vzhledem ke stávajícím okolnostem, rozhodl jsem se pozastavit se pár slovy nad velmi pestrou historií kariéry výjime?ného jezdce Rybíze, kterého všichni dob?e známe.
Rybíz se narodil n?kdy mezi léty 1993-1995 a p?esné datum jeho narození je obest?eno rouškou tajemství. Další zbyte?nosti ze života zám?rn? vypustím a zam??ím se na kariéru jezdce LFS.
Rybízova kariéra za?ala pom?rn? normáln?. Po jisté dob? se ale za?al u Rybíze projevovat jistý talent, který se nakonec pln? projevil v jeho velice originálním vedení vozu po trati a jejím širokém okolí.Díky t?mto p?ednostem se Rybízem zajížd?né ?asy staly též velmi originální a pro ostatní tém?? nedosažitelné. I jezdci sv?tového formátu, jako nap?. Biohazard, Blackman nebo Bawbag, by jen na vyrovnání Rybízových ?as? pot?ebovali slušnou porci velmi intenzivního tréninku (pozn. autora – ani po použití dopingu 8x Prazdroj 12° to nejde).
Po t?chto úsp?ších se tedy Rybíz rozhodl hledat team, kde by se jeho talent mohl dále a lépe rozvíjet. Pravd?podobn? první team, kde se Rybíz uchytil, byl Taxi Riderz, kde jsem byl v dob? jeho p?íchodu ?lenem. Po p?ijetí za?al nejen pilovat sv?j jezdecký um, ale i též ve?ejn? hlásat jezdeckou teorii a radit ostatním hrá??m. Po n?jakém ?ase jsme se v teamu rozhodli, že nebudeme brzdit v rozletu tak talentovaného ?lov?ka a tudíž jsme mu poskytli možnost najít si nové angažmá.
Po odchodu z Taxi Riderz nastalo v Rybízov? karié?e takzvané Anální, pardon, Orální období, které se vyzna?ovalo velmi ?astými zm?nami p?sobišt?. Rybíz se v tomto období také pokoušel získat ?lenství v osv?d?ených ?eskoslovenských teamech, ale neúsp?šn?. Všichni p?edstavitelé team? totiž byli stejného názoru. Talent, kterým Rybíz bezesporu disponuje, by to mohlo omezit, což by byla velká škoda.
Následn? vstoupil Rybíz do druhé (nebo t?etí?) ?ásti Rybízovského období kariéry v Rally teamu. Bohužel to byl op?t krok vedle a nezbývá než konstatovat, že by se Rybíz m?l odebrat na mezinárodní scénu, protože v ?eských luzích a hájích na takové talenty nejsou kapacity. Tímto jsme se dostali do sou?asnosti a nezbývá než tuto krátkou biografii ukon?it památným výrokem:
„Mam plnozu ale tu IP Adresu nemam a nechce se mi schanet takze nic“.

The End
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 2.2.2007   #54
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

já nemám slov
Možná by mohl zkusit n!faculty, ti mají poslední dobou sklon jít dol?, tak by je mohl zvednout...
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 2.2.2007   #55
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Lol :d
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 2.2.2007   #56
ThorR
Senior Member

 
ThorR's Avatar
 
Join Date: 12.2.2006
Location: Ostrava,F-M
Posts: 1 002
Default

ha ha ha...

Tak jsme se zasmáli ...

Ale zamyslete se trošku, každý jsme m?li n?kdy 13 rok?, sice se n?kdy Rybíz choval tak n?jak podivn?, ale myslím, že to není d?vod si tady z n?j po?ád d?lat srandu. P?ipadá mi to tak trošku d?tinské.

Nic proti tob? Ghoste, ale každý nemá na LFS tolik ?asu jako ty, aby si zajížd?l WRka a pak si tady tak utahoval z t?ch pomaljších. Taky bys taky asi nejezdil kdybys m?l 13. Tak nechápu pro? si po?ád z n?j d?láš ty a ostatní srandu, taky se rád zasm?ju, ale tohle mi p?ipadá už zbyte?né možná až nevhodné.
P?ece jen se tady pohybují lídé už trošku starší, kte?í v?dí co cht?jí a jak se chovat. Takže když se tady objeví n?kdo hodn? mladej, tak ho nemusíte hned shazovat, ale spíše mu to vysv?tlit co a jak, nepom?žete mu tím, že se mu budete všichni smát. To je asi vše co jsem cht?l ?íct jak to tady tak ?tu.
__________________
Powerful Motorsport Team → P4 3GHz → Ati X700PRO → MSI 915P → 1GB RAM → 350GB HDD → DFP

ThorR is offline   Reply With Quote
Old 2.2.2007   #57
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Vážn? – každý byl nová?ek, i já. Taky jsem um?l prd a vyptával se na všechno možný i nemožný, takže nová?ky chápu a rád jim poradím. Rybíz je ale jiná liga a nejde o jeho jízdu. Kdyby se choval normáln?, tak bych to nezmi?oval. U Taxi Riderz jsem s ním byl v kontaktu a bylo toho opravdu dost nejen pro m?. Mohl bych tu rozebírat jeho ?iny, ale bylo by to na dlouho a nechce se mi to psát. T?eba se už aspo? ?áste?n? zm?nil a byl bych opravdu rád, kdyby tomu tak bylo.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 2.2.2007   #58
Woyta
LFS Guru

 
Woyta's Avatar
 
Join Date: 17.5.2005
Location: Ho?ice
Posts: 2 813
Default

Jeho ciny jsou obcas usmevne. Vytahnem e na net ze neco ptrebuje probrat. Na serveru se dozvim ze mam nekoho ucit driftovat. Pak Rybiz zmizi. A ja zjistim ze ucim nooba kterej o LFS nevi ani zaklady. Takze mu par potrebnych veci vysvetlim a poslu par setupu. Pak mu chci zacit vysvetlovat trochu zaklady a musi pryc.
__________________
Intel E7200 OC 3,8ghz a stoupá, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative Sound Blaster Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Linksys WMP54G.EU, Logitech MX518, Logitech Driving Force PRO, Logitech VX Revolution, Ati Remote Wonder, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodni dilo: Laing DDC + XSPC Top, EK Supreme Acetal, EK 8800GZ FC, Alphacool Extreme II, Swiftech MCR320-QP, EK Multioption RES 250

Woyta is offline   Reply With Quote
Old 3.2.2007   #59
Atti Honyi
Member

 
Atti Honyi's Avatar
 
Join Date: 24.12.2005
Location: Kalná nad Hronom
Posts: 339
Default

Ok takže aby bol Thor v obraze nech si zoberie Rybíza pod patronát povedzme na mesiac a nech nás potom informuje aké výsledky dosiahol.
( mám na mysli plusové )
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
Atti Honyi is offline   Reply With Quote
Old 3.2.2007   #60
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by Atti Honyi View Post
Ok takže aby bol Thor v obraze nech si zoberie Rybíza pod patronát povedzme na mesiac a nech nás potom informuje aké výsledky dosiahol.
( mám na mysli plusové )
Asi tak...
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:21.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.