Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > ACTUAL LINUX závody

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 1.11.2006   #1
NEXT
Regular Member

 
NEXT's Avatar
 
Join Date: 17.1.2006
Posts: 555
Default Tiskovka ALML, round3, div2

peknej zavod, ale curaci pauza byla stejnak nejlepsi

EDIT: sry, div 2 samozrejme, prosim o opravu

dekuji
__________________
Motorstorm Racing
Logitech DFP, I Live for Speed since 10/2004, S2 Licenced since 28.2.2006

Last edited by NEXT; 1.11.2006 at 23:44.
NEXT is offline   Reply With Quote
Old 2.11.2006   #2
Tommy V.
LFS Guru

 
Tommy V.'s Avatar
 
Join Date: 26.5.2006
Location: Valmez
Posts: 1 976
Default

quali>11.: moje kvali strategie: 5kol, cigaro, zbytek. bohuzel behem toho cigara, mi lfs padlo, takze jsem byl ochuzen asi o minutu, a v tom zbytku jsem stihl uz jen 2 ostre kola, ktere mi nevysly, jak sem potreboval.
sprint>7.:na startu sem to trosku zkomlikoval nextovi(?), diky tomu, ze prede mnou byla mela, tak sem se dotahl na taira s nextem, a nexta sem predjel, v posledni zatacce sem se ta tak vyhl bourajicim, v druhem kole sem v zrcatku videl chybujiciho nexta, tak uz sem se sazil jet na udrzbu, a v posledni zatacce sem dostal darovany dve pozice(diky).
long>10.: v prvnim kole jsem mel dobry pocit, pac sem se celkem prokousaval, ale v posledni zatacce sem priklepl a otocil loukotu(ne schvalne) chtel sem na nej pockat,a le nez sem si vsiml, ze projel, pockal sem skoro na cely zbytek pole. motivace sla v tu chvili na parek. po 30 minutach sem zamiril do boxu, ale zmateni mechanici zapomeli vymenit vsechny kola. zbytek zavodu jsem se snazil nezavazet rychlejsim. trosku me zklamal trewor, snazil jsem se ho dotahnout i s bouchlym tlumicem, kdyz odstoupil v 52 minute. pak uz sem se nemel kam hnat, a dal jsem jsi jeste jeden(tentokrat kompletni) pitstop abych to uz dojel bez starosti.

na to, ze jsem jel na volantu asi po mesici, sem udelal co se dalo, ale mohlo to byt lepsi.
no uff, trosku se mi rozjela ruka
Tommy V. is offline   Reply With Quote
Old 2.11.2006   #3
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

sprint: b?žný ?ukanec s O. Netolickým = 4. -> 7., na konci se p?ede mnou oto?il T. Trávní?ek, pak mi psal že jsem do n?j ?uknul, ale m?žu poslat video že v?bec, takže asi lag

long: pom?rn? lehce jsem se dostal b?hem jednoho kola na 2. místo a za?al stahovat O. Netolického, který nám stihnul ujet asi o 5s. To stahování t?ch 5s mi trvalo asi 1/2h , jenže mezitím mi m?j setup (stažený minutu p?ed p?ipojením na server z inferna) n?jak stihnul poškodit tlumi?e.. bodej? by ne, wr setu nejsou na výdrž. Pak jsem to ješt? vylepšil dotykem svodidel a m?l jsem z toho ?ervenou skákající kozu. 2 kola jsem koketoval s myšlenkou na tom dojet, ale když m? sjel windmouse jako nic, bylo jasný, že musím do box?. Tam jsem si postál snad minutu, ale stejn? jsem to nakonec dojel na 3. míst?, takže pro m? spokojenost vzhledem k naprosto nulový p?íprav?.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 2.11.2006   #4
Gabelhirsch
Regular Member

 
Gabelhirsch's Avatar
 
Join Date: 22.4.2005
Location: Hromnice
Posts: 673
Default

takže jako již tradi?n? ve st?edu nešel ráno internet... pro jistotu jsem byl pracovn? vyslán "na oto?ku" do Kutné Hory, z ?ehož se vyvynula zábava na 7, opakuji 7 hodin (z Plzn?) díky úžasné dopravní situaci p?ipomínající v Kolín? zácpu slona (5km fronta), na Pražském okruhu zácpu Hrocha (4km fronta) až po zácpu prasete (od Lod?nic prakticky do Berouna na 1. rychlostní stupe?). Po p?íjezdu dom? internet fungoval, ale v 19:30 bylo již vážn? pozd? cokoli podnikat, nehled? na m?j fyzický i mentální stav. takže... poslední závod p?íští týden je ze statistického hlediska pro m? zcela jist? offlineový. jestli mi ješt? jednou n?kdo ?ekne, že "ty máš ale kliku", p?ísahám, že ho plesknu!
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . . Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o.
Jabber: alert.gabel(zavinac)jabber.actual.cz . . MSN: gabelhirsch(zavinac)hotmail.com
S1 + S2 since 2005-08-04 . . . . . . . . . . . . . . . . láska na první svodidla
Gabelhirsch is offline   Reply With Quote
Old 2.11.2006   #5
Novas
Regular Member

 
Novas's Avatar
 
Join Date: 7.4.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 718
Default

videli jste ho!!?? ja jo!! :O on tam byl!! to mi nikdo nevymluvi!!

no nic, konec zbleptu...

quali: 2. misto!!! parada!! Loukota byl jasnej favorit, daval mi na pr*el uz v RcA

sprint: 2. misto!!! parada!! docela me dost znervoznoval M. Kucera (Duuku), ovsem nakonec to vyslo a 2. misto zustalo.

long: tam me ze zacatku stesti neprovazelo... v predposledni zatacce (posledni sotolinova) prvniho kola jsem jel tesne za nekym, ten tuknul do mantinelu, a ja sel jak ovecka za nim (to je moc hloupy, lec casto vidany reflex). odrazil jsem se do dalsiho mantinelu a zezadu do me kdosi tuknul, nacez jsem sel na strechu. obeslo se to bez poskozeni, jen jsem ztratil par mist. jenze, asi se neco hnulo (bo co) a po kazdem skoku se zaveseni poskodilo o 1/5. tim padem mi auto po peti kolech poskakovalo jak koza (jak tu jiz nekdo trefne rekl). musel jsem do pitu a opravdu jsem hodne ztratil. nicmene jsem se pokusil o stihaci jizdu, a postupne jsem se propracoval az na pate misto (ovsem za "prispeni" nekterych lagkicku). pul zavodu jsem pak bojoval o 4. misto opet s panem Kucerou coz byla opravdu libustka! parada! jel vsak opravdu skvele, takze nakonec zustalo u 5. mista, coz vzhledem k zacatku zavodu neni vubec spatne!

jeste chci vyjadrit uprimnou soustrast Loukotovi, ktereho to kicklo cca v pulce zavodu z 2. mista, co je fakt k nasra*i...
Novas is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:51.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.