Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > KxR Racing Days 2011/2012

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 9.1.2012   #21
Jack_T
Newbie

 
Jack_T's Avatar
 
Join Date: 5.12.2006
Location: Kolinsko
Posts: 36
Default

Quote:
Originally Posted by Lubik View Post
neboj na replay jsem koukal uz vcera.kdyz si v apexu tak je tam nadherne videt jak je Rodo otocen o 180 predkem proti tobe.takze me netvrd ze jsi prezeme nevidel.Najvic co me zarazi tak ze z tve strany nebyla zadna snaha zabranit kolizi.evidente je videt ze drzis plnej kotel a doufaz ze to proste prohrnes....kdyby jsi aspon pustil plyn tak by naraz nebyl tak silnej a mozna bych to ustál.ale takhle jsi me proste uplne odstrelil..
Takhle se to dá vid?t z tvého pohledu, já ani nestihl ani p?endat nohu na brzdu a prost? p?es tvé auto jsem nic nevid?l až když jsi za?al brzdit a bum.
Nemyslím si že jsem z t?ch co se hrnou vp?ed.

edit: jo ták koukám na to znovu jenže ty už koukáš všude možn? co najdeš na pot?etí jsem si ho všiml.
V LIVE to tak ale není.

Last edited by Jack_T; 9.1.2012 at 16:21.
Jack_T is offline   Reply With Quote
Old 9.1.2012   #22
xxmartin
Newbie

 
Join Date: 5.6.2010
Posts: 38
Default

Quote:
Originally Posted by martin.jrk View Post
ostravaCZE - první kolo zatá?ka v kopci, v?bec jsem t? nevid?l .
Tak podíval jsem na replay, a potvrdil jsem si to co jsem si už myslel p?edtím. ?ist? moje chyba myslím, byl jsem p?íliš optimistický :-) tam jsem se nem?l v?bec cpát do té zatá?ky.
Ud?lal jsem p?esn? to, na co vždycky nadávám. Jezdec, který je vzadu, vlítne do zatá?ky stím že mu ten vep?edu snad uhne nebo co, no ale zázrak se nestane a on neuhne jelikož jede svoji stopu když je skoro celý vep?edu:-) a tam ten co je vzadu tak akorát p?edkem auta napere do toho p?edním a bu? ho dostane do smyku a nebo ho rovnou oto?í do hodin.

No a jako dárek jsem dostal tukanec od 023 - Blazek a pak ješt? jeden od n?ho který m? už oto?il do hodin. Za první ale teda nemohl, to ho zepadu napral 030 - Runcik stylem, který jsem tady popisoval a co jsem p?edvedl bohužel já o zatá?ku p?edtím.
xxmartin is offline   Reply With Quote
Old 9.1.2012   #23
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by xxmartin View Post
No a jako dárek jsem dostal tukanec od 023 - Blazek a pak ješt? jeden od n?ho který m? už oto?il do hodin. Za první ale teda nemohl, to ho zepadu napral 030 - Runcik stylem, který jsem tady popisoval a co jsem p?edvedl bohužel já o zatá?ku p?edtím.
JJ z kopce jsem byl rychlej a neudrzel jsem se na vnitrku. Jasne moje chyba, nemel jsem tam co delat. Blbe jsem ocekaval stjeny manevr, jako z me strany v predchozi zatace do kopce, ze me tam taky misto na vnitrku, kdyz vidi ze se tam zezadu hrnu. Ale neni co resit, moje chyba.

Ale je to jedno, pak v kopci do sikany se prihnala skodovka a ta me tam sejmula uplne stejne.

Kdyz uz jsem u toho, jeste jsem tam vytroubil 27. Nejak nevim jel ale,
Bud:
1) lagoval
2) byl ozralej
3) nebo mel auto na maderu.

Pokud 1) = lagoval, omlouvam se mu za troubeni, ale po semleti do sikany jsem fakt uz nemohl jinak.

Pokud 2), nebo 3) a nejede mu to rovne, ma zajet do boxu a opravit to.


-------------------------
A druhej zavod. Zase skodovka zezadu, co neumi brzdit, kdyz pred ni litaj auta vzduchem.
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 9.1.2012   #24
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Jack_T View Post
Takhle se to dá vid?t z tvého pohledu, já ani nestihl ani p?endat nohu na brzdu a prost? p?es tvé auto jsem nic nevid?l až když jsi za?al brzdit a bum.
Nemyslím si že jsem z t?ch co se hrnou vp?ed.

edit: jo ták koukám na to znovu jenže ty už koukáš všude možn? co najdeš na pot?etí jsem si ho všiml.
V LIVE to tak ale není.
Proste, jses za nim, bud se mu vyhnes, predjedes ho, nebo to ubrzdis.
Koukas, nejen na toho pred sebou, ale i pred nej.

Pokud by fungovaky zlute vlajky, tak ho stejne nemuzes predjet.
Takze: "Co neubrzdis, neokecas."
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 9.1.2012   #25
Lubik
Newbie

 
Join Date: 22.9.2010
Posts: 84
Default

Quote:
Originally Posted by Jack_T View Post
Takhle se to dá vid?t z tvého pohledu, já ani nestihl ani p?endat nohu na brzdu a prost? p?es tvé auto jsem nic nevid?l až když jsi za?al brzdit a bum.

http://kxr.cz/index.php?option=com_c...257&Itemid=164 viz. odstavec 2.10
Dale to resit uz nebudu.
Lubik is offline   Reply With Quote
Old 9.1.2012   #26
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

martin.jrk: jasný že jsem tvrd? brzdil,je to první kolo a jedu tak abych to nevymlel a n?koho nevymlel hned na za?átku,jak jsem psal,ohleduplní jezdci na to doplácí,musíš p?edvídat že v prvním kole a v prvních zatá?kách to bude nat?snaný a podle toho zav?asu brzdit a ne se do zatá?ky ?ítit jako když jsi na trati sám.
Baby: žlutý vlajky nešly,tedy alespo? ne m?,nevím jak ostatním
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 9.1.2012   #27
Jack_T
Newbie

 
Jack_T's Avatar
 
Join Date: 5.12.2006
Location: Kolinsko
Posts: 36
Default

Quote:
Originally Posted by BabyOnWheels View Post
Proste, jses za nim, bud se mu vyhnes, predjedes ho, nebo to ubrzdis.
Koukas, nejen na toho pred sebou, ale i pred nej.

Pokud by fungovaky zlute vlajky, tak ho stejne nemuzes predjet.
Takze: "Co neubrzdis, neokecas."
ad 1. Pred jezdce jsem nevid?l.
ad 2. I za žlutých vlajek by se nic nezm?nilo když blikne p?ímo p?ed tebe.

ad XX. Rodo mohl stát o 180 jak cht?l byl ode mne vpravo a já ho objel.
Jack_T is offline   Reply With Quote
Old 9.1.2012   #28
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Žluté vlajky jsou celkem problém na open konfiguracích. Pokud se nepletu, tak žluté na nich nefungují.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 9.1.2012   #29
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
Žluté vlajky jsou celkem problém na open konfiguracích. Pokud se nepletu, tak žluté na nich nefungují.
JJ nedou.
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 9.1.2012   #30
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Jack_T View Post
ad 1. Pred jezdce jsem nevid?l.
ad 2. I za žlutých vlajek by se nic nezm?nilo když blikne p?ímo p?ed tebe.

ad XX. Rodo mohl stát o 180 jak cht?l byl ode mne vpravo a já ho objel.
ad 2) Souhlas i tak...

Nevidel jsem co se tam stalo, tak nemohou soudit. Ale pokud nejsem ve stavu totalni naprdlosti a celkove zurivosti, nebo si neharju na kocku a mys, tak koukam o auto pred, abych mohl predvidat co ten predemnou udela, abych ho co nejlepe pred-ob-jel.

Ale jinak jo ... jedna vec je kecat po zavode, kdyz v case 123.45s udela to a to a v 123.47s mel 0.02s na to aby neco udelal jinak ... je pri zavode nesmysl.
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 9.1.2012   #31
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Q: Jsem si myslel, ze to je nejakej bug, kdyz se mi porad zobrazovala 2. pozice. No i se spatnym casem to fakt nakonec vyslo na to 2. misto, to jsem cumel

S: Rodo z 1. mista odpad hned na zacatku kuli odrovnanymu tlumici a zbytek zavodu jsem odjel na 1. fleku

L: Start z 8. mista v pohode. Sved jsem tam par souboju nez jsem se na cas zasek za Petersbondem. Pri jednom utoku jsme se lehce tukli a ja ztratil par mist, ale casu jen trochu. Jeste tam byl jeden nebo dva souboje, az jsem se na delsi cas zavesil na Mufista. Az do zhruba 2/3 zavodu jsme si spolu po chybach nekolikrat vymenili pozice. Pri jednom prujezdu sikanou jsem mu pripravil horkou chvilku, kdyz jsem do ni malem ani nezatocil. No dostal jsem tak zezadu poradnou slupku, ale oba jsme pokracovali beze skod. Ke konci jsem jeste dojel a predjel postupne Bada a znova Petersbonda. Prubezne jsem po problemech dalsich jezdcu vydelal dalsi pozice a v cili z toho byla bronzova pricka.

Bal jsem se, jak to zas s timdle kombem dopadne, ale povedlo se mi vyvarovat se fatalni chyby a odvazim si super vysledek

Oba zavody nakonec vyhralo UFJ, i kdyz podle treninkovych casu jsem tomu moc sanci nedaval. Hlavne Logical sekal neskutecny casy.


Jo a omlouvam se Masterfulovi, ze jsem mu v jednu chvili poslal neprijemne gumy do cesty. Bylo to na zacatku posledniho sektoru.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 10.1.2012   #32
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

q: paradni vysledek. Povedlo se mi super kolo a i kdyz cas nebyl zas tak skvelej, tak ostanim se moc nezdarilo - 3.
s: na startu jsem jel opatrne. Koukal jsem, ze Rodo nejak nabral pneu hned v sikane, ale ustal to. Pak ve vracaku se trochu roztocil a ja ho pristrcil. Zafungoval malinko gagarin a roztocil se. Citim tam trochu vinu, takze sorry. Podarilo se mi bez ztraty pokracovat a drzet se Laly. Pak me dojel Klouczech, tak jsem se soustreil na obranu. Dlouho jsemn nevydrzel a podleh. Ale pekne jsme si tam vymenili 2x pozice. Do konce uz jsem jel na jistotua nikam se nehnal. 3. misto je super vysledek.
L: start ze sesteho v pohode, ale 2x jsem ztratil po chybach prede mnou, kdy jsem byl donucen hooooodne zpomalit za zdi a vyuzili toho ostatni. S Lalou jsme se dobre nahaneli a delali drobne chyby, po kterych jsme si menili pozice. V poslednim kole jsem chtel jeste zabojovat o patou pozici a u zdi jsem jel hop nebo trop, ale nevyslo to a roztocil jsem se. Tim jsem pozici prepustil Franckovi, ale s tim rizikem jsem do toho sel.
Celkove jsem byl se zavodama velmi spokojenej. Pekne jsem si zazavodil, pekny, cisty souboje a dobry umisteni. Jeste ve stredu (nebo kdy jsem to naposled trenoval) jsem si rikal, ze se nedostanu ani do desitkly a nakonec takhle dobre. Parada
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 12.1.2012   #33
Jack_T
Newbie

 
Jack_T's Avatar
 
Join Date: 5.12.2006
Location: Kolinsko
Posts: 36
Default

Quote:
Originally Posted by Lubik View Post
+1 na todle jsem doplatil v obouch zavode.A asi nejen ja...Hned pri 1 zavode za t1 ve vracaka na kopci byli snad tak 4 aut po trati a nebilo kam uhnout natoz pomale projet.Tak automaticky sundavam nohu z plynu a tukam na brzdu aby ti za mnou brali ohled co se deje na trati.Samozdrejme ze sem na to doplatil a ti zamnou asi nevi co je to zluta vlajka(respektive chumel aut rozhazenej po trati).

Na dnesni zavod jsem se tesil ale hluboce zklamanej.Ale beru to v poho

Jinak jsem velice zvedam na metr komisaru za nektere dnesni creshe a prohresky.Docela me zajima jak to bude adekvatni k memu prohresku na minulem zavode
Jen bych si rád ujasnil tu automatiku


V tuto chvíli máš plnej kotel ty, a to jsi od cca 34,5 vte?iny závodu na to koukal. V ?ase 36,95 máš plnej kotel (asi ta automatika , brzdy máš 36,97)
Já brzdím v ?ase 37,76 což od tvých brzd je 0,8 vte?iny.

Takže tak jak ty automaticky tak já taky.

Ze záznamu to m?žeme rozebírat krok po kroku no problem, v závod? to ovšem vypadá trochu jinak.

To moje zhodnocení tvého na??ení :
"neboj na replay jsem koukal uz vcera.kdyz si v apexu tak je tam nadherne videt jak je Rodo otocen o 180 predkem proti tobe.takze me netvrd ze jsi prezeme nevidel.Najvic co me zarazi tak ze z tve strany nebyla zadna snaha zabranit kolizi.evidente je videt ze drzis plnej kotel a doufaz ze to proste prohrnes....kdyby jsi aspon pustil plyn tak by naraz nebyl tak silnej a mozna bych to ustál.ale takhle jsi me proste uplne odstrelil.."

Pustil jsem plyn jak to jen šlo. Jestli ty jsis všiml nehody když vidíš ?umák proti sob? ....

Asi tak co jsem cítil sd?lit

Dr. Cool

Last edited by Jack_T; 12.1.2012 at 11:42.
Jack_T is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 00:45.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.