Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Soubory > Média

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 18.9.2014   #3081
Miondir
Regular Member

 
Miondir's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Ústí nad Labem/Brno
Posts: 661
Default

vikend v catu, cca 1600km, od svitani do soumraku, totalne znicenej a stastnej, nutne potrebuju do garaze i kdyz tomu chybi svor a 2 litr, pak by to bylo dokonaly.. https://www.youtube.com/watch?v=sGJOHpDlcdA
__________________
Miondir is offline   Reply With Quote
Old 19.9.2014   #3082
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Miondir View Post
vikend v catu, cca 1600km, od svitani do soumraku, totalne znicenej a stastnej, nutne potrebuju do garaze i kdyz tomu chybi svor a 2 litr, pak by to bylo dokonaly.. https://www.youtube.com/watch?v=sGJOHpDlcdA
Pekne, pekne... video mi vynieslo stare dobre spomienky Vidim ze uz aj tachometer funguje - ja som nikdy nevedel ako rychlo idem.
A co hovoris na brzdy? neviem ci s nimi nieco robili ale mne sa pred tymi par mesiacmi zdali tragicky slabe. A motor mi tiez neprisiel uplne v poriadku, no vidim, ze ty si to aspon trosku dokazal utrhnut do kopca, takze mozno urobili tomu nejaku malu generalku a je to v lepsom stave
__________________
Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 21.9.2014   #3083
Miondir
Regular Member

 
Miondir's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Ústí nad Labem/Brno
Posts: 661
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
Pekne, pekne... video mi vynieslo stare dobre spomienky Vidim ze uz aj tachometer funguje - ja som nikdy nevedel ako rychlo idem.
A co hovoris na brzdy? neviem ci s nimi nieco robili ale mne sa pred tymi par mesiacmi zdali tragicky slabe. A motor mi tiez neprisiel uplne v poriadku, no vidim, ze ty si to aspon trosku dokazal utrhnut do kopca, takze mozno urobili tomu nejaku malu generalku a je to v lepsom stave
tachometr spravili tak, ze ukazoval do 110 a pak zpatky klesal na nulu
brzdy bez posilovaci podle me brzdi tak adekvatne, stejne jako kdyz jsem s tim jel pred rokem.. musi se proste hodne slapat kdyz chces hodne brzdit, ale sneslo by to urcite lepsi.. rikal, ze delali geometrii a nejaky dalsi veci, ale podle me se to chovalo porad stejne jak loni, je to pretacivy akorat v najezdu na brzdach a z kopce, kdyz chces udelat to co ja na videu, tak se to musi hodne na brzdach nahodit a pak to celkem jde, svor by to hodne vylepsil, ne jen kvuli driftum..
__________________
Miondir is offline   Reply With Quote
Old 24.9.2014   #3084
Logical
Member

 
Logical's Avatar
 
Join Date: 7.8.2010
Location: Praha
Posts: 219
Default

Gymkhana po cesku

http://youtu.be/t-Q4hWudR4Y
__________________
twitter.com/jCharv
SteamID: jcharv
Logical is offline   Reply With Quote
Old 5.10.2014   #3085
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Klouczech View Post
Tady jsou ty vít?zné jízdy ze slalomu v Hodonín?

http://www.youtube.com/watch?v=n4-4JGzCRPE

.
Som sa az teraz dostal k pozretiu tohoto videa a schvalne som si vsimal onboard zvnutra, ako pracujes rukami a uz chapem preco v AC nemozem jazdit na takom velkom rozsahu ako ty... fakt sila ako rychlo ruckujes a celkovo pracujes s volantom. Ked budem velky, tak chcem tiez tak vediet :P
__________________
Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 13.10.2014   #3086
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Kone?n? jsem m?l možnost kontaktního sprintového závodu a díky strategii volby pneu a trp?livosti jsem v Most? vyhrál.

Kritika, p?ipomínky a dotazy k videu ?i jízd? jsou vítany

Enjoy:
http://www.youtube.com/watch?v=3bxR9jYIAw0
.
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 13.10.2014   #3087
Logical
Member

 
Logical's Avatar
 
Join Date: 7.8.2010
Location: Praha
Posts: 219
Default

__________________
twitter.com/jCharv
SteamID: jcharv
Logical is offline   Reply With Quote
Old 13.10.2014   #3088
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Presne takto som to sledoval
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 13.10.2014   #3089
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Quote:
Originally Posted by Logical View Post
Best video comment I ever had!
LOL, dob?e ty
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 14.10.2014   #3090
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Quote:
Originally Posted by Klouczech View Post
Kone?n? jsem m?l možnost kontaktního sprintového závodu a díky strategii volby pneu a trp?livosti jsem v Most? vyhrál.

Kritika, p?ipomínky a dotazy k videu ?i jízd? jsou vítany

Enjoy:
http://www.youtube.com/watch?v=3bxR9jYIAw0
.
Nic moc, nuda, žádný hodiny, žádná po?ádná krizovka, žádná rána... Vtip.

Te? vážn?, p?kná jízda jak na vlastní o?i, tak i dle videa. A z onboardu ta krize s BMW M3 od týmu RTR zas tak ak?n? nevypadá. V??, že z venku to vypadalo h??.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 14.10.2014   #3091
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Na tom AIM sa nikomu nechcelo nastavit ten zaradeny stupen? Ta nula ma tam vytaca Ked uz nie senzorovo ,tak aspon cez vypocet (rychlost/otacky)+-

Inac som sa cudoval ,ze niesi v Dunajskej na slalome

A ozaj ,pekna jazda ,konecne zabava pri korigovani
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 21.10.2014   #3092
Zefram
Newbie

 
Join Date: 3.6.2006
Location: Praha
Posts: 39
Default

Motokáry Ho?ovice - rozdíl mezi 200 a 390 ccm

http://youtu.be/NNeiUEylQcM
Zefram is offline   Reply With Quote
Old 25.10.2014   #3093
salik1992
Member

 
salik1992's Avatar
 
Join Date: 30.4.2011
Location: Brno
Posts: 278
Default

Op?t n?co ze simulátorového sv?ta. Tentokrát pohled na implementaci podpory riftu od iRacingu.

Takové zkusmé kolo v Suzuce s F1: https://www.youtube.com/watch?v=NOoqnNLQZ2E (Dlouho jsem s FW31 nejel, takže ta rychlost není nic moc.)

A nový Holden Commodore v mém prvním závod? po 5 kolech tréninku: https://www.youtube.com/watch?v=U1pj5iKyfB8
salik1992 is offline   Reply With Quote
Old 31.10.2014   #3094
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Na 8hodinovke v brne som si odkrutil moju zavodnu premieru v Honde Integra R. Jazdil som nejaku hodinku a pol a bola to teda parada... hned jak som vystupil, tak som chcel ist znova :P Oproti simulatoru som ocenil milion veci a dokonca mi to prislo aj o nieco lahsie - clove citi vsetky sily, vidi kolo seba, neseka to, ostatni nelaguju :P

urcite som nesiel uplne na hrane no manazer teamu, ktory je zaroven jazdec dal o nejake 2.5s lepsi cas, co je celkom v pohode na to ze ja som dal iba 2 hotlapove kola - zvysok som to jemne setril lebo bola obava ze odide prevodovka.

tu video (dodatocne som zistil, ze ten zaciatok je hrozna nuda, tak od 3:00 je onboard mojho pb)

zopar fotiek (pozostavajucich vacsinou z aut, ktore Klouczech uz niekedy soferoval Caterham Superlight R500, BMW M3 (oranzovo-biela) a modra M3 je original s Klouczechom za volanom...prebrzdil to na stadione :P )
__________________
Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 31.10.2014   #3095
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

salik: jezdíš s Oculusem už b?žn?, nebo jen "testuješ"? Co n?jaké delší závody, 1h+?

bavorak: teda to držení volantu, brzd?ní a od?azování.. ale to já jen tak kecám, kdoví jak bych ?ídil sám. P?i cest? do Kauflandu se to moc nepozná
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 31.10.2014   #3096
salik1992
Member

 
salik1992's Avatar
 
Join Date: 30.4.2011
Location: Brno
Posts: 278
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
salik: jezdíš s Oculusem už b?žn?, nebo jen "testuješ"? Co n?jaké delší závody, 1h+?
Už jezdím jenom s Oculusem. ?asy už mám stejné jako na monitoru a n?kde dokonce i lepší. Nejdelší závod mám 1h45min a necítil jsem problém. D?ležité je se?ídit si popruhy tak, aby sed?l na hlav? pohodln?. No a pak mít po ruce had?ík a když je pot?eba, tak b?hem pitstopu rychle vy?istit zamlžené/zapocené ?o?ky.
salik1992 is offline   Reply With Quote
Old 31.10.2014   #3097
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Sharp chystá na po?átek p?íštího roku displej pro smartphony 600 ppi a za rok 842 ppi, 4096×2160 na 5,5". Nevím, co bude v další verzi Oculusu po DK2, ale tohle by se mi asi už líbilo A pak komplet nový po?íta?, aby to utáhl, to už se mi bude líbit mén?
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 1.11.2014   #3098
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
bavorak: teda to držení volantu, brzd?ní a od?azování.. ale to já jen tak kecám, kdoví jak bych ?ídil sám. P?i cest? do Kauflandu se to moc nepozná
nehovorim, ze je to ideal a na nic sa nechcem vyhovarat...robim hrozne vela chyb...

co sa tyka odrazovani tak som mal zakazane ist nejako prudko do otacok pri podradzovani tak som to len tak jemne nechaval aby to prevodovka vydrzala lebo s nou sme mali trosku problemy ze sa zdalo ze odchadzala a nemusela by to vydrzat 8 hodin.

Drzanie volantu fakt vyzera hrozne ked som sa sustredil na to vo videu no pre mna (asi bohuzial) prirodzene ze pravu ruku mam tak divne vyssie. Ci to urobi rozdiel v case to neviem rad sa necham poucit

btw: tu video z motokar Praga Arena. Mohli by sme niekedy zajst spolu (Prazaci) lebo ma dost prekvapilo ze na licenciu treba 42:50 a ja som dal len 43:93, co sa da este zlepsit, ale fakt neviem kde najst tu sekundu a pol, tak som zvedavy ako to daju ostatni skuseni jazdci
__________________
Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 1.11.2014   #3099
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Ber to co jsem napsal s rezervou, pokud jedeš poprvé s cizím autem a ješt? je podez?ení, že je trochu na?até, tak je jasné, že tomu ?lov?k nechce nic ud?lat a možná i trochu ze strachu jede jinak, než by jel normáln?. Ale to držení volantu máš fakt divný. Ne?íkám, že to má vliv na ?as, ale na jistotu držení, kdyby p?išla krizovka, ur?it? jo. Taky bys dal v?tší rejd bez p?ehmatávání. Podívej, jak se vyvracíš v 5:24 a co ti d?lá pravý palec t?sn? p?ed tím. O co líp vypadá 5:28, teda kdybys volant sev?el po?ádn? a ne jak kdyby byl ze skla.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 1.11.2014   #3100
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
Podívej, jak se vyvracíš v 5:24 a co ti d?lá pravý palec t?sn? p?ed tím. O co líp vypadá 5:28, teda kdybys volant sev?el po?ádn? a ne jak kdyby byl ze skla.
Hej to je super postreh... to som si nikdy neuvedomil a mas pravdu, dik za upozornenie... (btw: co konkretne myslis na brzdeni a odradzovani? )
co sa tyka drzania volantu, tak som si hovoril ze sa to musim preucit (hlavne ten vystrceny pravy palec mam hrozne sprosty zvyk a veru viem aj preco..pretoze moj Fanatec ma na vnutrajsku venca taky nezacisteny kus presitia a ked jazdim tak mi to hrozne vadi, tak som si zvykol davat ten prst takto hore, aby som si ho nezodral do krvi a ocividne to blbe drzanie prenasam aj do realneho auta)

a predovsetkym ked som kukal na Klouczechove onboardy, tak mi to napadlo, ze by som si mal nastudovat nejake spravne drzanie volantu pri zavodeni a aj vo vseobecnosti

Tu som nasiel nieco: http://www.turnfast.com/tech_driving/driving_steering
a tu http://www.formula1-dictionary.net/steering_tech.html

tato veta je tam super: "While it is a natural tendency to grip the wheel tightly while corning, no amount of squeezing on that wheel will increase the traction of your tires!"
__________________
Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.
bavorak is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:40.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.