Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Pro za?áte?níky

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 18.7.2007   #41
DoN
Administrator

 
DoN's Avatar
 
Join Date: 21.7.2004
Location: Rožnov p.R.
Posts: 1 103
Default

no pise zadne...

mas urcite posledni verzi? Mel bys mit X10. Pokud nemas, stahni si verzi X a dej si zobrazit seznam serveru - a mela by se ti automaticky stahnout verze X10...pokud se ani todle nepodari, tak bude problem asi nekde v internetu?
__________________
http://www.rallyphotos.cz
DoN is offline   Reply With Quote
Old 18.7.2007   #42
daiman
Newbie
 
Join Date: 18.7.2007
Posts: 6
Default

pekny, ale m? se nezobrazí zadné servery....verzi x sem stahl dneska (m?la by to byt ta nejnov?jší ne??)
daiman is offline   Reply With Quote
Old 18.7.2007   #43
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by daiman View Post
pekny, ale m? se nezobrazí zadné servery....verzi x sem stahl dneska (m?la by to byt ta nejnov?jší ne??)
kdyz das zobrazit servery naskoci ti v pravo na hore vyber serveru odkud stahnes verzi X10 tusim pak se ti resetne lfs ameli by ti jit servery
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 18.7.2007   #44
RavenakCZE
Regular Member

 
RavenakCZE's Avatar
 
Join Date: 17.8.2004
Location: Praha
Posts: 631
Default

Quote:
Originally Posted by daiman View Post
pekny, ale m? se nezobrazí zadné servery....verzi x sem stahl dneska (m?la by to byt ta nejnov?jší ne??)
A nahlasi se ti neco? Prpojis se na master server a pak zadny servery nenajdes nebo ti to vyplivne hlaseni ze je problem se spojenim na master server? ... vic konkretizuj nebo posli screen co ti to dela/ nedela..

mozna jeste zkus smazat cely adresar LFS (predtim zalohovat) a rozbalit ho znova...
__________________
RavenakCZE is offline   Reply With Quote
Old 18.7.2007   #45
schali
Newbie
 
Join Date: 13.7.2007
Posts: 11
Default

Quote:
Originally Posted by daiman View Post
pekny, ale m? se nezobrazí zadné servery....verzi x sem stahl dneska (m?la by to byt ta nejnov?jší ne??)
a jak jsi tu novou verzi instaloval?Jestli se to nakopirovalo na stejny misto jak predchozi verze tak je to chyba, upgradoval jsem takhle jednu starsi verzi a taky me to nechtelo jet, po te co jsem to nakopiroval jinam na HDD tak to bylo OK
schali is offline   Reply With Quote
Old 18.7.2007   #46
RzA
Newbie

 
RzA's Avatar
 
Join Date: 23.3.2007
Posts: 14
Default

M? to taky ob?as nic neukáže a je to internetem.
__________________
brm brm

RzA is offline   Reply With Quote
Old 19.7.2007   #47
daiman
Newbie
 
Join Date: 18.7.2007
Posts: 6
Default

1,když dam on-line hra tak se mi neukaže v?bec nic a po chvili mi nasko?í hlášení že jsem se nep?ipojil na master server.
2,žadnou p?edchozí jsem nem?l. na doporu?ení jsem si stáhl POPRVÉ verzi na této stránce, tedy verze X.
daiman is offline   Reply With Quote
Old 20.7.2007   #48
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

N?jaký firewall (bu? na tvym PC, po cest? (domácí modem/router atd) nebo u poskytovatele p?ipojení) ti blokuje odchozí komunikaci. Pro LFS bys m?l mít povolenou odchozí komunikaci TCP i UDP na portech 23392 (master server) a minimáln? 63392 (zde b?ží v?tšina server?) - ty ale b?žej i na jiných portech, takže obecn? by to cht?lo povolit všechny. Pokud neprovozuješ server a chceš jen hrát, nepot?ebuješ žádný portforward nebo povolovat p?íchozí spojení, m?žeš být za NATem atd, sta?í opravdu jen zajistit aby lfs.exe mohlo ven na TCP/UDP/všech portech a pak by ti to m?lo jet bez problému.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 6.8.2007   #49
BJ-Hawk2
Newbie

 
BJ-Hawk2's Avatar
 
Join Date: 16.5.2007
Location: Most, North Czech or North Bohemia
Posts: 88
Question

Tak už v tom kone?n? jedu s váma .Dneska budou peníze odeslány v 15:15. Do tý doby pot?ebuju v?d?t, jestli není n?jaká chujovina v tom, když si objednám z Actual Linux p?es bankovní p?evod licenci a doklad na e-mail.
BJ-Hawk2 is offline   Reply With Quote
Old 6.8.2007   #50
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by BJ-Hawk2 View Post
Do tý doby pot?ebuju v?d?t, jestli není n?jaká chujovina v tom, když si objednám z Actual Linux p?es bankovní p?evod licenci a doklad na e-mail.
Neni. Mela by?
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 6.8.2007   #51
BJ-Hawk2
Newbie

 
BJ-Hawk2's Avatar
 
Join Date: 16.5.2007
Location: Most, North Czech or North Bohemia
Posts: 88
Default

Newim. T?eba jestli to není podvod nebo n?co takovýho. Boh?žel sem blb a na n?co sem zapomn?l. Peníze p?jdou až 5 dní, to je pátek. Jenže já už ve st?edu odjíždím a vracím se v úterý ve?er, takže to v tu chvíli nanejvýš aktivuju a oskouším. 20.8. (pond?lí) zase odjíždím na t?i tejdny. To znamená, že si to do odjezdu užiju 5 dní, z toho 2 dny budu kupovat v?ci na ty t?i tejdny = zbývají mi 3 dny na hraní . Ale potom už každej den
BJ-Hawk2 is offline   Reply With Quote
Old 6.8.2007   #52
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by BJ-Hawk2 View Post
Newim. T?eba jestli to není podvod nebo n?co takovýho. Boh?žel sem blb a na n?co sem zapomn?l. Peníze p?jdou až 5 dní, to je pátek. Jenže já už ve st?edu odjíždím a vracím se v úterý ve?er, takže to v tu chvíli nanejvýš aktivuju a oskouším. 20.8. (pond?lí) zase odjíždím na t?i tejdny. To znamená, že si to do odjezdu užiju 5 dní, z toho 2 dny budu kupovat v?ci na ty t?i tejdny = zbývají mi 3 dny na hraní . Ale potom už každej den
5 dni to by musel byt hodne velky extrem. I z jine banky byva realizace cca do 3 dni.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 8.8.2007   #53
BJ-Hawk2
Newbie

 
BJ-Hawk2's Avatar
 
Join Date: 16.5.2007
Location: Most, North Czech or North Bohemia
Posts: 88
Default

Tak te? mi to kone?n? p?išlo na e-mail . Tak už v tom jedu s váma
BJ-Hawk2 is offline   Reply With Quote
Old 13.8.2007   #54
SilverFox
Member

 
Join Date: 12.8.2007
Posts: 313
Default

Chci se zeptat jestli nekdo netusi zda se da licence koupit osobne v Plzni a jestli to ma nejakou vyhodu Pocitam ze jen usetrim za postu
SilverFox is offline   Reply With Quote
Old 13.8.2007   #55
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

usetris postu a osobne poznas par LFS pozitivnich lidi
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 13.8.2007   #56
SilverFox
Member

 
Join Date: 12.8.2007
Posts: 313
Default

No tak na nejaky poznavani to asi nebude
SilverFox is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2007   #57
Engine CZ
Member

 
Engine CZ's Avatar
 
Join Date: 23.4.2007
Posts: 100
Default LFSworld

A když si koupim licenci p?es Actual Linux, co bude s mim ú?tem na LFSworld? Jak zjistí, že už nejsem demo hrá??
Engine CZ is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2007   #58
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by Engine CZ View Post
A když si koupim licenci p?es Actual Linux, co bude s mim ú?tem na LFSworld? Jak zjistí, že už nejsem demo hrá??
licenci predstavuje predevsim voucher kod, ktery zadas na svuj ucet na lfsworldu a tim si odemknes ucet z dema na S2
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2007   #59
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

aktivacia verzie S2 pomocou voucher kodu
http://liveforspeed.sk/option,com_co...d,129/Itemid,/
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 26.10.2007   #60
TesterX[PJ]
Newbie
 
Join Date: 10.10.2007
Posts: 5
Default

V pondeli prasule odeslany, ale zatim nic. Me uz to demo stve.
TesterX[PJ] is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:54.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.