Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > InterCars GTR series

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 26.6.2007   #21
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by legolem View Post
Hlavne ze ta Vaše "vysokoškolská" rádoby oficíální a ta nejlelpší liga, je tak bezvadn? organizovaná, že nejste ani schopný ud?lat výsledky a musí to za Vás d?lat lidi a to je jen trošek co Vám až tak moc nefunguje.....

D?te se s tou "vysokoškolskou" ligou vycpat.

Prosím, aby jste me smazaly z toho Vašeho ligového systému, už s tím nechci mít nic spole?ného, d?kuji.
Vis co, zkus si to delat sam, predpokladam, ze to zvladnes lip, nez ti "neschopni", co se tomu venovali doted.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #22
legolem
Regular Member

 
legolem's Avatar
 
Join Date: 29.8.2006
Location: Hradec Králové
Posts: 545
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Vis co, zkus si to delat sam, predpokladam, ze to zvladnes lip, nez ti "neschopni", co se tomu venovali doted.
Myslím, že tohle není první liga, kterou ty páni po?ádají, tak by to podle toho m?lo vypadat.
__________________

Používám nastavení voz? od XEDOX engineering
legolem is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #23
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by legolem View Post
Hlavne ze ta Vaše "vysokoškolská" rádoby oficíální a ta nejlelpší liga, je tak bezvadn? organizovaná, že nejste ani schopný ud?lat výsledky a musí to za Vás d?lat lidi a to je jen trošek co Vám až tak moc nefunguje.....

D?te se s tou "vysokoškolskou" ligou vycpat.

Prosím, aby jste m? smazaly z toho Vašeho ligového systému, už s tím nechci mít nic spole?ného, d?kuji.
Jop, diky za poslani nekam za to co tu 3 roky buduju...

Quote:
Originally Posted by legolem View Post
Myslím, že tohle není první liga, kterou ty páni po?ádají, tak by to podle toho m?lo vypadat.
prave ze uplnou organizaci delaj poprve... vse predchozi jsem z organizacni stranky delal ja... a jelikoz zitra statnicuju, tak jsem to ted delat nemoh...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #24
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Quote:
Originally Posted by legolem View Post
Hlavne ze ta Vaše "vysokoškolská" rádoby oficíální a ta nejlelpší liga, je tak bezvadn? organizovaná, že nejste ani schopný ud?lat výsledky a musí to za Vás d?lat lidi a to je jen trošek co Vám až tak moc nefunguje.....

D?te se s tou "vysokoškolskou" ligou vycpat.

Prosím, aby jste m? smazaly z toho Vašeho ligového systému, už s tím nechci mít nic spole?ného, d?kuji.
Prestan tu driftovat po foru a jdi spat.
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #25
legolem
Regular Member

 
legolem's Avatar
 
Join Date: 29.8.2006
Location: Hradec Králové
Posts: 545
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
Jop, diky za poslani nekam za to co tu 3 roky buduju...
neni za?, možná by sta?ila lepší volba organiza?nímu teamu....

chyby dela kazdy, tohle byl muj snad prvni ulitej start, bohuzel, stane se, ale to ze se k tomu ani admin na servru nevyjadril a dal hned restart a ostrej, to me opravdu neprislo fer, nebyl to streti lag, jak tu nekdo tvrdil, ale druhej, kdyby napsal mas smulu, pripoj se a jedes z posledniho mista, tak me to tak nenastve.
__________________

Používám nastavení voz? od XEDOX engineering
legolem is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #26
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by legolem View Post
Tohle jsem ne?ekl, ale když jsou pani organizáto?i tak dob?í, že mají odvahu jít do tak "velkého" projetku, tak musí po?ítat s tím, že asi budou muset makat.

A propó myslím, že tohle není první liga, kterou ty páni po?ádají, tak by to podle toho m?lo vypadat.
Uz to tu bylo nepsano nekolikrat. Cela liga byla zorganizovana hodne narychlo. Imo hlavne kvuli tomu bylo s organizaci tolik problemu, proste se nestihalo. Dal tu mas tydenni cyklus zavodu, coz celou vec jeste zhorsuje. Normalni 14-denni cyklus daval dost casu na reseni protestu, delani vysledku atd., coz ted, v tak uspechane lize, rozhodne nebylo k dobru. Do podzimu je ale casu dost. Myslim si, ze se vsechny, nebo aspon vetsinu nedostatku podari vychytat a prubeh zbyvajicich dvou lig bude mnohem klidnejsi. Taky doufam, ze pres noc zchladite horke hlavy a zkusite se na cely dnesek, at uz byl jakkoli nepovedeny, podivat trochu s nadhledem.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #27
legolem
Regular Member

 
legolem's Avatar
 
Join Date: 29.8.2006
Location: Hradec Králové
Posts: 545
Default

Quote:
Originally Posted by Agarash View Post
Prestan tu driftovat po foru a jdi spat.
Nikdo tu nedriftuje, jen se me nelibi, jak se zachoval admin, to tu musej vsichni stat za Vama a lizat Vam paty????

NE .. me kdyz se neco nelibi, tak to reknu.....
__________________

Používám nastavení voz? od XEDOX engineering
legolem is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #28
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Takze se tu trosku rozepisu. Zacatek a quali probihal celkem v poklidu az na pozdni prichod Taira ;-). V rozrazeni na sprint zavodnikovi Peppo (ci tak nejak podobne, presne jmeno nevim, je to patrne jezdec na divokou kartu, zacatecnik, ktereho nemam v seznamu) trvala trosku dele zmena jmena, tak se pan Václav Bolf (lfsnick comm) rozhodl ze vyvola hlasovani o BANu. Ostatni se bohuzel pridali, takze ho vyhodili. Tohle urcite nezustane bez nejakeho prisneho trestu.

Rozrazeni na 1. zavod probehlo vcelku rychle v normalnich kecacich intencich, nekteri proste musi kecat porad. Rozrazeni na 2 zavod bylo podobne relativne rychle. Ovsem veci se zacaly dit v lagstartu zavodu 2. Zavodnika Karla Kuncla nekdo nabral tak, ze skoncil mimo povoleny meze, takze dostal "Wrong Place" a "spectate", tzn. nebyla to jeho chyba. Celkem prekvapive rychle jsme udelali znova rozrazeni. Opet nasledoval lag start. Asi 4 lide (ehm. vcetne mne) odstartovali driv a to takovym zpusobem, ze dostali "spectate" a pri pri restartu byli logicky posunuti na posledni mista. Tohle dost lidi prekvapilo a proto se z tohoto (puvodne uz ostreho) startu stalo destrukcni derby. Napsal jsem tedy, ze bude nasledovat dalsi, posledni ostry start a vyzval jezdce k opatrnosti. Tento restart probehl v ramci klasickych intenci (v T1 skoncili jen +-3 zavodnici).

Vlastni chybu v lagstartu nepovazuju za duvod k dalsimu rozrazovani. Pan Jan Školník (lfsnick legolem) ovsem situaci neunesl, viz. screenshot z posledniho startu v priloze.

Pokud mi nekdo napise, co presne by udelal pri administraci jinak, budu rad. Ja bych podruhe jednal stejne, jako dnes, mozna by jen banu bylo o neco vic.
Kada is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #29
legolem
Regular Member

 
legolem's Avatar
 
Join Date: 29.8.2006
Location: Hradec Králové
Posts: 545
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Cela liga byla zorganizovana hodne narychlo.
Tak se s tim melo asi teda trochu pockat, sit neco horkou jehlou neni dobry....
__________________

Používám nastavení voz? od XEDOX engineering
legolem is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #30
DoN
Administrator

 
DoN's Avatar
 
Join Date: 21.7.2004
Location: Rožnov p.R.
Posts: 1 103
Default

Quote:
Originally Posted by legolem View Post
Myslím, že tohle není první liga, kterou ty páni po?ádají, tak by to podle toho m?lo vypadat.
Uvedomujes si, ze drtiva vetsina problemu neprameni z neschopnosti organizatoru, ale z blbosti jezdcu? Nectou propozice, maji blbe otazky, neposlouchaji admina, kecaji...jezdi jako prasata a pak jsou spousty protestu, spousta prace.
__________________
http://www.rallyphotos.cz
DoN is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #31
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by legolem View Post
Tak se s tim melo asi teda trochu pockat, sit neco horkou jehlou neni dobry....
Nechci mluvit za Taira, ale mam ten dojem, ze byl mozna i trochu tlak ze strany sponzora. (omluva Tairovi, jestli se pletu)
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #32
legolem
Regular Member

 
legolem's Avatar
 
Join Date: 29.8.2006
Location: Hradec Králové
Posts: 545
Default

Quote:
Originally Posted by DoN View Post
Uvedomujes si, ze drtiva vetsina problemu neprameni z neschopnosti organizatoru, ale z blbosti jezdcu? Nectou propozice, maji blbe otazky, neposlouchaji admina, kecaji...jezdi jako prasata a pak jsou spousty protestu, spousta prace.
sorry, ale tohle se me netyka... dneska se to opravdu nepovedlo a me to jen presvedcilo, ze radci budu jezdit male cupy v kterych o nic nejde.
__________________

Používám nastavení voz? od XEDOX engineering
legolem is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #33
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by legolem View Post
neni za?, možná by sta?ila lepší volba organiza?nímu teamu....

chyby dela kazdy, tohle byl muj snad prvni ulitej start, bohuzel, stane se, ale to ze se k tomu ani admin na servru nevyjadril a dal hned restart a ostrej, to me opravdu neprislo fer, nebyl to streti lag, jak tu nekdo tvrdil, ale druhej, kdyby napsal mas smulu, pripoj se a jedes z posledniho mista, tak me to tak nenastve.
no to se snadno pise, ale koho bys volil ty ? btw, muj post ma jeste edit> http://forum.czechlfs.net/showpost.p...5&postcount=23

a co se toho spectate v lagstartu tyka, tak je to diky tomu ze patch X byl vydan az v prubehu ligy, ja nemel sanci kvuli skole to moc zkouset a nevedel jsem co se bude v takovejch pripadech kdy nekdo vyleti, atd. dit> nebyl cas zohlednit tyto pripady v pravidlech...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #34
legolem
Regular Member

 
legolem's Avatar
 
Join Date: 29.8.2006
Location: Hradec Králové
Posts: 545
Default

Quote:
Originally Posted by Kada View Post
.......

Vlastni chybu v lagstartu nepovazuju za duvod k dalsimu rozrazovani. Pan Jan Školník (lfsnick legolem) ovsem situaci neunesl, viz. screenshot z posledniho startu v priloze....
k tomu uz jsem se vyjadril slo jen dat vedet a ne ze start, ja jsem se skoro ani nestihl pripojit na ten druhy start a to te vubec nezajimalo, proto jsem se rozcilil
__________________

Používám nastavení voz? od XEDOX engineering
legolem is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #35
DoN
Administrator

 
DoN's Avatar
 
Join Date: 21.7.2004
Location: Rožnov p.R.
Posts: 1 103
Default

Quote:
Originally Posted by legolem View Post
sorry, ale tohle se me netyka... dneska se to opravdu nepovedlo a me to jen presvedcilo, ze radci budu jezdit male cupy v kterych o nic nejde.
Jiste, tebe se netyka nic. "ja jezdit, vy starat, ja vsechno spravne, vy vsechno spatne".
__________________
http://www.rallyphotos.cz
DoN is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #36
legolem
Regular Member

 
legolem's Avatar
 
Join Date: 29.8.2006
Location: Hradec Králové
Posts: 545
Default

Quote:
Originally Posted by DoN View Post
Jiste, tebe se netyka nic. "ja jezdit, vy starat, ja vsechno spravne, vy vsechno spatne".
OK, jestli to vidis tahle, tak se nemame o cem bavit.

Je m? jasné, že budete držet pohromad?, jen se m? prost? nelíbilo zachování admina, tak jsem se ozval, je jen vid?t, že se kv?li tomu na m? svezete, tak do toho pánové, já nejsem 15ti letej cucák, já n?co vydržím :-)
__________________

Používám nastavení voz? od XEDOX engineering

Last edited by legolem; 26.6.2007 at 01:04.
legolem is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #37
Tommy V.
LFS Guru

 
Tommy V.'s Avatar
 
Join Date: 26.5.2006
Location: Valmez
Posts: 1 976
Default

kado, myslim, ze jedinou chybu pri administraci jsi udelal, kdyz jsi pane skolnikovi nedal ban uz za tu kurvu..

pane skolnik, k vam, no comment..
Tommy V. is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #38
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Hoši, hoši, (a ješt? jednou) hoši... Tak takhle ne, takhle by to nešlo.

Trochu se nám (vám) to zvrtlo. Musím se zastat svého kolegy LeGolema, který se dle mého celkem oprávn?n? dožadoval úpravy startovního roštu. Kv?li crasher?m se rošt stav?l znova, kv?li lagu už ne? To jsou mi ale pravidla... Poslední závod a to, co mu p?edcházelo, mi p?išlo spíš jako vtip, ale dost špatný. Myslím, že admin mohl použít donucovacích prost?edk? mnohem d?ív a p?edešlo by se tak natahování celého ve?era.

Sakra jsme p?ece lidi, co mají za sebou minimáln? základní školu, tzn. ?tení jste museli mít všichni. Tak co je tak nejasného na hlášce "ticho, prosím"??? Všem kecal?m a radil?m byh navrhoval první varování v podob? napomenutí, potom kick a kdyby ani to nepomohlo, tak ban. Admin je tam od toho, aby ?ídil pr?b?h ve?era a ne aby každou p?l minutu ma?kal F-klávesu s hláškou "ticho, prosím". Tady by se asi hodila pr?prava "Jak zvládnout nezvládnutelný dav ve t?ech snadných lekcích"...

Jeli jsme 3. divizi, tzn. ne pro zájezd do ?íny, ale pro zábavu. Jenže ono to n?kdy vypadalo spíš opa?n?, což podle m? zbyte?n? sráží veškerou práci organizátor? a lidí okolo. By? není vždy dokonalá, ale kdo jsme dokonalí, že...

A abych jenom nekritizoval, tak si dost dob?e vzpomínám na jeden sv?tlý okamžik ve?era, a to "ko?kování" s Rostreetem v 1. dlouhém závod?. Nevím, jestli mu to taky tak p?išlo, ale já si to celkem užíval a kluci na team-radiu to m?li z první ruky. Byls rychlejší, bejku, ale zametání (rozum?j obranná stopa) je holt zametání...

Pic a brou noc, kucí.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #39
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Quote:
Originally Posted by legolem View Post
k tomu uz jsem se vyjadril slo jen dat vedet a ne ze start, ja jsem se skoro ani nestihl pripojit na ten druhy start a to te vubec nezajimalo, proto jsem se rozcilil
No jsem zvedav na kompletni zaznam ze serveru. Po prvnim nepodarenem crash ostrem startu byla nejmene minuta pauza a psal jsem 3 "posty" (+- doslova): "PRATELE", ""TED bude novy OSTRY start, tak OPATRNE", "TED". A az potom nasledoval posledni restart. Jestli je to tohle malo....
Kada is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #40
Tommy V.
LFS Guru

 
Tommy V.'s Avatar
 
Join Date: 26.5.2006
Location: Valmez
Posts: 1 976
Default

Quote:
Originally Posted by Woodbine View Post
Musím se zastat svého kolegy LeGolema, který se dle mého celkem oprávn?n? dožadoval úpravy startovního roštu.
pripada ti ze "admin ***** restart" je vhodne zvoleny zpusob?
Tommy V. is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 15:18.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.