Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > InterCars GTR series

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 18.6.2007   #1
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default Round 3 tiskovka div 1

Kvali: 2, což je ok, ale s ?asem nespokojenost.

Sprint: Start ok, pak jsem se dostal na první flek, ale po 3 zatá?kach m? to vyválo ven z dráhy a zp?sobil jsem hromadnou havárii, za kterou se moc omlouvam. Jo, co se dá d?lat. Rychlost na jedno kolo dobrá, ale jakmile za?ne foukat vítr, tak jsem v prdeli. Holt trénuju jen nárazov? hotlap a to je pak dob?e vid?t.

Race 1: na startu jsem ztratil 1 místo, to mi ale v?bec nevadilo. A v druhém kole selhalo p?ipojení. Dál jet nemá smysl, akorát bych zp?soboval ostatním lagy.

Záv?r: Nemam rád gtr (už aby byla liga s n??im jinym).
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)

Last edited by Ghost_CZ; 18.6.2007 at 21:25. Reason: Pár drobností
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 18.6.2007   #2
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Quali je na FE Black celkem t?žká, málo ?asu, málo kol. Nejhorší výsledek této ligy, i tak krásné 11. místo.

Sprint, hned jsem to pokazil v šikan?. Pak jsem se za?al prokousávat vp?ed a celkem to šlo. Do posledního kola. V posledním sektoru jsem chytl trávu, rozto?il a už jen bezmocn? koukal, jak kolem projí?dí lidi. Když jsem se domotal, stál jsem uprost?ed a vrazil do m? novas. Sry, že jsem tam skon?il Nakonec z 10. na 13. místo...

Long 1, start op?t nic moc, FE je velmi úzkej. Ale pohoda, držel jsem se po?ád kolem 5.-8. místa. V posledním kole 6., jenže... to bych nebyl já. V poslední zatá?ce(!), v šikan?, jsem na výjezdu na cílovku chytil kolem o trávu. Místo, abych to vzal po tráv? do cíle, vyrovnával jsem to a skon?il ve smyku sm?r boxová uli?ka. Už v tu chvíli jsem byl naštvanej, ve chvíli, kdy jsem skon?il v n?jaké garáži a její ze? m? odrazila tak, že jsem p?ekro?il 80, jsem m?l v o?ích smrt. Takže trest 30s a aby to nebylo málo, nutnost projet celou cílovku 80. Takže z krásného 6. místa nakonec pr?m?rné 11.

Long 2. Výborný start, po pár kolech 4., jenže... Chyby, chyby a zase chyby. Postupný propad na 11. flek nebo tak n?jak. Za?al jsem se prokousávat nahoru, dv? místa jsem získal, pak se zas o jedno propadl a tak dál. Pak n?kdy ke konci závodu, 9. flek, op?t poslední šikana. V tom míst? jsem boudu nehodil nikdy, ani když jsem to zkoušel. Te? ano. Omlouvám se, komu jsem zp?sobil problémy tím, že jsem chvíli šokovan? koukal a nedal pit. Ale to zklamání se nedá slovy popsat... Nejvíc m? mrzí, že díky tomu se náš tým asi celkem propadne Takže sry bossovi

Dnešní ve?er byl krásný vždy do posledního kola, nebo nejmí? do 3/4 závodu... Pak jsem to totáln? pokazil. btw udržet slušný slovník v tomto postu bylo velmi, ale opravdu velmi t?žké cvi?ení sebeovládání
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 18.6.2007   #3
Jarda(CZ)
Member

 
Jarda(CZ)'s Avatar
 
Join Date: 17.3.2005
Location: Litvínov
Posts: 144
Default

k závodu se vyjad?ovat nebudu , od toho jsou protesty, jen jednu v?c nechápu,1 D je jedna v?c a p?ipravenost druhá, jak m?že n?kdo jít závodit a nev?d?t kolik auto žere, kolik má natankovat atd.... a pak nechápu , když se ví , že p?ed?asný start rozbije startovní pole, jak m?že n?kdo sp?chat p?i lag startu, vždy? o nic nejde, a ostatní , nebo alespo'n m? , to strašn? znervoz?uje.... zatím je to fakt hr?za:-(
Jarda(CZ) is offline   Reply With Quote
Old 18.6.2007   #4
ŠakaL
Member

 
ŠakaL's Avatar
 
Join Date: 5.2.2007
Location: Praha
Posts: 380
Default

Kvalda :
9.Misto
Sprint :
pred sebou par FZR a XRR takze na startu asi o tri mista vpred
konecna 6 pozice..celkem dobry
Long 1 :
No set sem stavel od 19.15 a takze pneu sem skousel spis tady ale celkem good! Nic moc velkyho se nedelo sem tam nekdo vylit z drahy..ale tady mel asi kazdej aspon jednu krizovku No jinak omluva Chaosovi..rozhodne to nebylo nic umyslnyho ale netusil sem ze to zahamtnes hned za mostem.. takze v momentalni vzdalenosti k tobe uz nic delat neslo ..este musim kouknout na replay. nakonec opet 6tej.
Long 2 :
se stestim po prvnim kole nekde kolem 8.pozice ale dneska sem byl uplne mimo.. na trati sem mel najeto hodne malo ..a psychicky v prd*li. Takze sem se marne hledal.. a v longu 2 uz sem stracel ke konci i koncentraci a fsechno.. a nejlepsi cas okolo 2.22.. mno tfuj! i tady malej tukanec.. Sorry Palmo ale to samy co s chaosem.. ale tady to byla zbytecna blbost odeme.. tak zalezi na tobe..zda bude protest ... nema smysl dal rozebirat takze long2 - 5.flek
PS: Urcite nejtezsi zavod.. malo najeto.. obtizna trat , FE_nemuší bejt
------- jo a este teda jednu vec : s tim bezinem fakt sry .. vim ..melo by se to vyvijet smerem ze tohle a podobnych otazek by melo ubejvat kdyz je to stanoveny!.. ale dneska sem byl fakt mimo nikdy sem si na to nevzpomel ..a vubec byl strasnej spech,sotva sem si sed za volant na kvaldu a na sprint. ------

Last edited by ŠakaL; 18.6.2007 at 22:50.
ŠakaL is offline   Reply With Quote
Old 18.6.2007   #5
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

quali
cas pro me docela dobrej, na to ze jsem netrenoval hotlapeni... se stestim mi dal na prvni misto
sprint
nejak jsem se zasnil.. myslel na neco nebo nekoho jinyho... no proste jsem vylit v zatacce pred mostem a trochu tukl do svodidel, cehoz vyuzil ghost a dostal se prede me. u hrbitova si ale skrtnul levym zadnim o travu a uz se vezl.. takze bez prace mi spadlo prvni misto do klina a zbytek uz jsem nejak odkrouzil.. takze 1.
long 1
hotlapeni od zacatku do konce, jel jsem si sve tempo, nikdo se mi do toho neplet a v pohode jsem si odkrouzil svych 12 kol na prvni misto.
long 2
hirosima hadr. start z posledniho mista znamenal spoustu prace a opatrnosti, ale nevim jak, ale uz v druhym kole jsem byl treti.. prvni kolo pripominalo projizdku vrakovistem, protoze snad na kazdem metru se valelo nejake vybourane auto... mel jsem kliku, ze jsem se zahak za jimika, ktery me provedl tou spousti a pak elegantne vyklidil pozici v druhe sikane..
pak uz prede mnou zbyval jeste thorr a ondrejko. thora jsem dal v poslednim technickem sektoru takovou myskou a jal se stihat ondrejka, toho jsem po chvili dojel a prilepill jsem se mu na blatnik. pak jsem zautocil na cilove rovince a predjel jsem vnitrkem, ale souboj s ondrejkem se mi tolik libil, ze jsem si rekl, ze si to dam jeste jednou, tak jsem ondrejka pustil (cti probrzdil jsem t1 jako idiot). zkusil jsem to az v dalsim kole v posledni technicke pasazi jako na thorra a vyslo to, jenze jsem byl tak zhypnotizovany, ze jsem hned v dalsim kole vymaloval krasne koleje v dvojite zatacce pred tunelem a pustil tak ondrejka opet pred sebe. treti a posledni predjeti se povedlo v prostrednim sektoru za hrbitovem, kdyz jsem se dostal na vnitrni stranu zatacky a ondrejka jsem vybrzdil. zbytek uz jsem odkrouzil v pohode. 1.
celkove spokojenost - pole pos, tripple win + best times , i kdyz zavody nic moc..
zaver
i kdyz je tohle nevimkolikata liga, tak je porad videt, ze spousta lidi nema na to, jet tuhle trat (obecne vsechny fe) s temito velkymi auty... armagedon v poslednim zavode byl opravdu az smesny...
dalsi pripominka je mirena pro vsechny (zejmena pana galianiho), kteri si neumi zjistit, kolik to zere na kolo a pak zdrzuji start do zavodu hloupymi otazkami... pokud odjedete aspon dve nebo tri kola, tak prece musite vedet kolik mate tankovat, ne??

Last edited by jet; 18.6.2007 at 23:14.
jet is offline   Reply With Quote
Old 18.6.2007   #6
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default

do zavodu som nastupoval s neotestovanym long setom a s 0 kolami online

qual : asi 5. alebo 6. miesto, s casom uplna nespokojnost, na 1. miesto z rozradenia by sa to patrilo aj obhajit :/

sprint : tak som si to hasil na 5-6. mieste, pri vyjazde na rovinku po 1. sektore mi to uslo na travu/hlinu > ako by som driftoval na lade > bocny naraz do zdi, ktory ma nepochopitelne hodil na strechu /ten bug gumenych zdi by sa uz patrilo odstranit/... takze DNF

long1 : ani neviem ako, ale dostal som sa na 2. flek, kde som odrazal utoky Radka Louckeho... velmi dobre zavody. nakoniec som vdaka mizernym casom a chybam dokoncil so slusnym odstupom na J. Machacka na 2. mieste, s ktorym som bol spokojny.

long2 : start z predposledneho, rozhodol som sa pustit J. Machacka pred seba, kedze dobre poznam ako to v T1 zvykne dopadnut... dral som sa do predu, 11. miesto, ked tu ma zo zadu Lukas Lecco otocil /pozdrav automechanika, nech sa ti pozrie na brzdy/ > navrat na trat asi na 17-18 mieste, climbing hore, az som sa ocitol na 5. mieste, tentoraz som stihal Radka Louckeho ja. O ziadne utoky som sa nakoniec nepokusal, 5. miesto sa dalo... v predposlednom /alebo poslednom/ kole zrazu jednu zatacku M.Hruby /alebo ak to nie si ty tak sry/ krasne predriftil a zastal asi 10-15 metrov pred mojim celnym sklom... takze o adrenalin bolo postarane, ale nakoniec sa tam naslo miesto, aby som ho bez ujmy predbehol... takze 4. flek a spokojnost
// btw, v 9. kole bol jeden velmi zaujimavy moment, snad ho sem v blizkej dobe uploadnem

jo a zaver - "Nemam rád gtr (už aby byla liga s n??im jinym)." - Ghost to vystihol, uplne suhlasim..
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile

Last edited by eraser007; 18.6.2007 at 22:49.
eraser007 is offline   Reply With Quote
Old 18.6.2007   #7
atomic_8
Newbie

 
atomic_8's Avatar
 
Join Date: 18.7.2006
Posts: 87
Default

Quote:
Originally Posted by Jarda(CZ) View Post
a pak nechápu , když se ví , že p?ed?asný start rozbije startovní pole, jak m?že n?kdo sp?chat p?i lag startu, vždy? o nic nejde, a ostatní , nebo alespo'n m? , to strašn? znervoz?uje.... zatím je to fakt hr?za:-(
no je to fakt zle, akosi som zavadil o packu, tak aj ked sa na to pozres, tak uvidis, ze to bolo nechtiac, takze si treba uvedomit, ze sme ludia a ze chyby sa stavaju - aj zdatnejsim ako som ja, vsak chaos
__________________
BOSS - Michal Hraško


Powerful Motorsport Team ◄→ C2D 6750 → ATI HD2900XT → 2 x 1GB DDRAM2 → 500GB HDD WD 16MB → DFP
atomic_8 is offline   Reply With Quote
Old 18.6.2007   #8
ThorR
Senior Member

 
ThorR's Avatar
 
Join Date: 12.2.2006
Location: Ostrava,F-M
Posts: 1 002
Default

Tak moje pocity jsou naprosto smíšené, spíše jsem ale naštvaný.

Quali : nemohl jsem po?ádn? zajet ani jedno kolo ... asi 13. místo.

Sprint: Dostal jsem se p?kn? dop?edu, celkem dobrý závod, dojel jsem i 3. Chaose, ale pak jsem chyboval a za?al m? dotahovat duuku. Ke konci jsem se hodn? zapotil, ale udržel jsem si 4. místo. Spokojenost.

Long1: Zase jsem se ?ist? dostal dop?edu, jel jsem sám ?ist? do zatá?ky za rovinkou p?e prvním splitem, tam to n?kdo za mnou nedobrzdil a napral to do m?, když m? to sto?ilo, tak sem cht?l jet dále beze ztráty pozice, jelikož m? to ale trošku zbrzdilo, tak do m? n?jaké ho*ado napralo a totáln? oto?ilo, pak ješt? jeden a všichni si krásn? odjeli...žádné sorry, nikdo nepo?kal, tohle u m? tak tošku nemá obdoby, jsem z tohodle dost vyto?ený, takto se nechovají ani jezdci v divizi 4 natož ti nejlepší !!! Podívám se na replay a podám samoz?ejm? prostest, tohle tolerovat fakt nebudu. Potom jsem byl dost vyto?ený, byl jsem na 21. pozici ... pak sem se nastavil do hotlap modu a myslím že jsem ?ist? p?edjel 14 jezdc? anoiž bych porušil pravidla! Takže nakonec i tak spokojenost i když jsem na lepší místo.

Long2: startoval sem n?kde uprost?ed pole, v T1 jsem se zase dostal dop?edu, poté až na 1. pozici za ondrejka, trhli sme se skupin? jezdc?. pak nás dojel Jet, já jsem mu nebránil a nechal ho p?edjet, protože sem v?d?l, že je stejn? rychlepší, tak pro? se trápit, ješt? by se mohlo náhodou n?co stát. Pak m?li souboj mezi sebou jet a Ondrejko .... v 10 kole jsem dotáhl ondrejka, od kterého v šikan? odlétla uma, protože ji neprojel ?ist?, to mu poškodilo tlumi?, takže pro m? zývod skon?il, dojel jsem do pitu a pak sem jel sam do konce ... nakonec 14. místo !!!! Takže jsem byl zase zklamaný, protože to zavinil zase n?kdo jiný a ne já sám ...

Dneska opravdu celý ve?er vypadal jako n?jaká nejnižší divize, když se ?eká na poslední potrvzení hrá?e, který se po?ád dokola ptá kolik si má dát benzínu ... no celkem mazec jako!!

Doufám, že p?íští závod bude lepší i když vždycky m?žete narazit na n?koho kdo vám to pokazí i když m?žete t?eba vyhrát, tak se nad tím trošku zamyslete .... kdyby se tohle jelo v reálu tak se to v?bec nestane a kdyby jo, tak bysme si to asi p?kn? potom vy?íkali !!!
__________________
Powerful Motorsport Team → P4 3GHz → Ati X700PRO → MSI 915P → 1GB RAM → 350GB HDD → DFP


Last edited by ThorR; 18.6.2007 at 22:53.
ThorR is offline   Reply With Quote
Old 18.6.2007   #9
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Dneska to bylo z myho pohledu hodne vesely, takze strucne.
Quali: lagkick
sprint: lagkick
r1: lagkick
r2: start z boxu, za sikanou na greenu vidim z dalky v pisku zahrabane Novase se Saxikem. V zachvatu solidarity jsem si to namiril k nim s tim, ze jim pomuzu, ale misto toho jsem se seknul a zustal tam s nima. 4WD powa mi byla nanic, ende.
Aspon to usnadni pocitani vysledku, dneska mam nulu.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 18.6.2007   #10
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
r2: start z boxu, za sikanou na greenu vidim z dalky v pisku zahrabane Novase se Saxikem. V zachvatu solidarity jsem si to namiril k nim s tim, ze jim pomuzu, ale misto toho jsem se seknul a zustal tam s nima. 4WD powa mi byla nanic, ende.
Aspon to usnadni pocitani vysledku, dneska mam nulu.
Za to bys zasloužil kontuma?ní body
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 18.6.2007   #11
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

qual: podarilo sa mi 17. miesto, ale v podstate to mam jedno ake miesto vyjazdim, lebo v zavodoch sa mi vzdy podari v prvych kolach prepadnut na posledne miesta

sprint1: pred sikanou som zle pribrzdil, niekoho som tukol a zozadu ma nabral BW Diablo a prevratil som sa na strechu

long1: start mi celkom vysiel a myslim ze som sa dostal na do top10, v 2. kole som priblizne v strede trate ako je pravotociva zatacka do kopca vysiel z trate, nasledovali hodiny a prepad na posledne miesto. v 4. kole som v druhej sikane otocil auto na strechu

long2: startoval som z 2. miesta a po starte sa mi podarilo dostat na 1. miesto. par kol ma nahanal thor a neskor jet, s ktorym som mal pekne suboje. nakoniec som dosiel na 2. mieste
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 18.6.2007   #12
vcz.Jimik
Member

 
vcz.Jimik's Avatar
 
Join Date: 27.2.2005
Location: Most
Posts: 237
Default

kvalifikace: odjel jsem ji se zavodnim setupem, a tak jsem nemohl pocitat s pozici v TOP5, nakonec celkem spokojenost s 8.mistem a jeste mezi dvema XRR

sprint: uz si na nej ani moc nepamatuju, takze asi good

1.race: ze zacatku jsem se nemohl dostat do tempa, ale po chvili uz jsem stihal Erasera. Kdyz jsem ho konecne dotahnul udelal jsem vzdycky chybu a naskocilo par vterinek. Takhle asi 3. a vzdal jsem to. V poslednim kole jeste hodiny po prvni sikane, takze propad na 4.misto.

2.race: na start z chvostu pole jsem se tesil, sliboval dobre zavody. Celkem jsem se divil, jak rychle se prokousavam dopredu, kdyz v kazde zatacce byla minimalne dve auta venku. Pekne v haku se za mnou vytahnul Jet a kdyz byla volna trat prasknul do bot. Nakonec pohodicka zavod.

PS: chtel bych se omluvit vsem, na ktere jsem sem-tam odhodil nejakou tu pneumatiku (Chaos, Itar, Eraser, ..)
vcz.Jimik is offline   Reply With Quote
Old 18.6.2007   #13
atomic_8
Newbie

 
atomic_8's Avatar
 
Join Date: 18.7.2006
Posts: 87
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
V zachvatu solidarity jsem si to namiril k nim s tim, ze jim pomuzu, ale misto toho jsem se seknul a zustal tam s nima. 4WD powa mi byla nanic, ende.
alebo zatoto, ved kto uz by dokazal zahrabat stvorkolku :-)
__________________
BOSS - Michal Hraško


Powerful Motorsport Team ◄→ C2D 6750 → ATI HD2900XT → 2 x 1GB DDRAM2 → 500GB HDD WD 16MB → DFP
atomic_8 is offline   Reply With Quote
Old 18.6.2007   #14
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

Quote:
Originally Posted by ThorR View Post
v 10 kole jsem dotáhl ondrejka, od kterého v šikan? odlétla uma, protože ji neprojel ?ist?, to mu poškodilo tlumi?, takže pro m? zývod skon?il, dojel jsem do pitu a pak sem jel sam do konce ... nakonec 14. místo !!!! Takže jsem byl zase zklamaný, protože to zavinil zase n?kdo jiný a ne já sám ...
videl si replay? na mojom replayi tu pneumatiku rozrazil jet a moj prejazd bol ok
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 18.6.2007   #15
Novas
Regular Member

 
Novas's Avatar
 
Join Date: 7.4.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 718
Default

qvalda: humage... ani jedno ciste kolo...

sprint: uz si ani nak nevzpominam tusim ze 14. misto... spoko...

long1: 10. misto! o tom se mi v div 1 do dnes ani nezdalo...

long2: za druhym retarderem zluta vlajka, ovsem o. netolicky me klido predjizdi... tak moc jsem nad tim premyslel, az jsem zapomnel ze je tam zatacka poslal jsem ho do pisku... jelikoz to byla jednoznacne moje vina, jal jsem se ho vyhrabavat... nicmene jsem tam misto toho skoncil taky pak prijel Kid, plny samaritanstvi, a dopadl jako ja to bylo prosim pekne prvni kolo, takze jsme se tam cely zavod marne snazili dostat ven... Saxikovi se fakt velice omlouvam s prostestem jsem smireny...

a ted teda protoze vim, ze tu dva tydny nebudu:
Co se tyce pripadneho protestu za tenhle zmineny incident, nemam nic proti, jen prosim prihlednout k tomu, ze jsem se vice-mene potrestal sam uz bezprostredne po tom
Novas is offline   Reply With Quote
Old 18.6.2007   #16
ThorR
Senior Member

 
ThorR's Avatar
 
Join Date: 12.2.2006
Location: Ostrava,F-M
Posts: 1 002
Default

Quote:
Originally Posted by Ondrejko View Post
videl si replay? na mojom replayi tu pneumatiku rozrazil jet a moj prejazd bol ok
Ono je to stejn? jedno kdo to byl, já myslel, že to bylo od tebe, tak jestli to bylo od Jeta tak sry, stejn? se to nedá nijak ovlivnit, jen jsem z toho byl zklamaný.
__________________
Powerful Motorsport Team → P4 3GHz → Ati X700PRO → MSI 915P → 1GB RAM → 350GB HDD → DFP

ThorR is offline   Reply With Quote
Old 18.6.2007   #17
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Novas View Post
long2: za druhym retarderem zluta vlajka, ovsem o. netolicky me klido predjizdi... tak moc jsem nad tim premyslel, az jsem zapomnel ze je tam zatacka poslal jsem ho do pisku... jelikoz to byla jednoznacne moje vina, jal jsem se ho vyhrabavat... nicmene jsem tam misto toho skoncil taky pak prijel Kid, plny samaritanstvi, a dopadl jako ja to bylo prosim pekne prvni kolo, takze jsme se tam cely zavod marne snazili dostat ven... Saxikovi se fakt velice omlouvam s prostestem jsem smireny...

a ted teda protoze vim, ze tu dva tydny nebudu:
Co se tyce pripadneho protestu za tenhle zmineny incident, nemam nic proti, jen prosim prihlednout k tomu, ze jsem se vice-mene potrestal sam uz bezprostredne po tom
za takovyto fair-play pristup si myslim trest nezaslouzis...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 18.6.2007   #18
ŠakaL
Member

 
ŠakaL's Avatar
 
Join Date: 5.2.2007
Location: Praha
Posts: 380
Default

To Jet! : Hmm aha ..mno snazil sem se ten edit zvyraznit carkama (--------)
ale nepomohlo to..nevadi,stejne dik
ŠakaL is offline   Reply With Quote
Old 18.6.2007   #19
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

a moje pocity ze zavodu?
prijde mi ze nase komunita neni na rychla auta dostatecne vyzrala... nevim cim to, ale to aby se vsechny zavody obesly bez incidentu v prvnim kole si zatim stale muzu nechat jen zdat... nechci vam davat vysoke tresty, aby vas to neodradilo od jezdeni, ale vypada to ze zrejme jine cesty neni... dokud neni autak lehce rozbitelnej, tak se to lidi nenauci... v minulem zavode byly tresty za incidenty v prvnim useku za -3 body, ted to bude -5 a nasledne vzdy o dva vic pokud se incident objevi, pokud ne, trest opet snizim o dva...

jinak lagstarty> od verze X je prosim nelze povazovat za crash festival, jelikoz jezdci kteri skonci mimo trat jsou hozeni do spectate a diky tomu je treba znova stavet rost...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 18.6.2007   #20
rostreet
Moderator

 
rostreet's Avatar
 
Join Date: 24.10.2005
Location: Prague,L.B.City
Posts: 731
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
prijde mi ze nase komunita neni na rychla auta dostatecne vyzrala...
opet scitani...
+1
rostreet is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:33.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.